Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Dátum: 2009.03.22. 18:36:26
Idézet: cirip - 2009.03.21. 10:07:35
Vegyük úgy hogy ismered a befutók sorrendjét.
Most próbálj meg felírni egy négy találatost

Szép, ámde gonosz rávezetés
Idézet: D4vid - 2009.03.21. 10:35:43
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Erre hogy nem jöttem rá...

Remélem nem lett véres a fal

Valaki valami feladat? Múltkor már eszembe jutott egy, csak közben elfelejtettem. Ha majd eszembe jut, én is írok.
Dátum: 2009.03.22. 18:33:16
Ismét bebizonyosodott, hogy a speciális és a primitív kategória túl közel van egymáshoz. Én ugyanis simán rámondtam volna, hogy túl primitív Szerintem minden gimnáziumban tanítják a faktoriálist, amúgy meg nem szabad számtan példát (főleg ilyet) a kvízben feladni.
Dátum: 2009.03.20. 21:29:52
El kell érned a második szintet, majd utána a küldetések menüpontban vehetsz fel küldetést.
Dátum: 2009.03.20. 21:01:04
Ha megtámadtál valami szintvisszamaradt karaktert, akinek magas szintű az állata, akkor az bizony ilyen elnyelést is adhat. Legalábbis régebben adhatott, mert én is jártam így, igaz nem én támadtam.
Dátum: 2009.03.20. 20:59:03
Szóval szerinted azzal, hogy bevezették a sebzéskompenzációt, és te ebből nem részesülsz, tehát ugyanolyan csatákat vívsz mint eddig, a harcrendszer rosszabb lett?
Dátum: 2009.03.19. 19:47:05
Szerintem az Árpád-ház kihalása már 10-15 példányban benn van.
Dátum: 2009.03.19. 17:34:13
Akik most 30+-osok, azok 25. szinten és elrejtették a LE-t, sőr már sokkal korábban is. A tápzóna meg emelkedik folyamatosan, mert azért azok a karakterek is nőnek, és valószínűleg sosem lesz projekciójuk.
Dátum: 2009.03.19. 15:14:11
Ne ide, hanem a Panaszok+Kvíz->Kvíz 3.-ba, de amúgy igen, az ilyen kérdést irtani kell.
Dátum: 2009.03.18. 20:19:19
Idézet: Blozbang - 2009.03.18. 20:15:32
Idézet: Mormord - 2009.03.18. 20:10:11
Javítsatok, ha tévdenék.

Legyen meg a Te akaratod!

Ez fájt. De igazad van
Tekintheted kifogásoknak, de amit itt olvasol, azok többnyire ötletek, hogy az értékelő mit gondolhatott, meg magánjellegű vélemények arról, hogy jó-e az adott kérdés. Nem csak te írod, hogy a rendszer nem jó, és szerintem senki nem mondja, hogy tökéletes, de mindeddig nem találtak működtethető jobbat. Az élet kegyetlen, nemde?
Dátum: 2009.03.18. 20:10:11
Ha Ádám vagyok, hogy hívják a páromat?
Amília
Éva!!!
Katalin
Csenge

Kérlek, ne!

Melyik évben aalakult meg a Hobo Blues Band?
1979
1980
1983
1978

Milyen nemzetiségű az ossian zenekar?
magyar
német
japán
angol

Alakult egy 'a', Ossian meg nagy O. Javítsatok, ha tévdenék.

A Végzetúban mire használhatóak a kiégett őskövek?
Mi az a Végzetúr?
Az őskő "váltópénze" (10 kiégett őskő=1 őskő)
Ahányszor igazi őskövet szerzel,ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz.
Mi az az őskő?

2 idióta rossz válasz, egy elfogadható rossz válasz és egy helytelen jó válasz. Én például az Energiakristályosítót építem belőle. Azt hiszem erre a kérdésre sincs szükségünk.

Mire jók a szövetség épületei?
Bónuszt adnak
Mutatják hogy milyen erős a szövetség
Semmire
Jól néznek ki

2 idióta rossz válasz, két jó válasz. Miért van az, hogy a végzeturas kérdések szinte mind ilyenek, mégis sorra rakják fel őket az emberek? Tudom, hogy nehéz elszakítani az embernek a tekintetét játéktól, vagy kattintania még egyet, hogy egy másik lapot lásson, node akkoris.
Idézet: Zotya97 - 2009.03.18. 19:52:54
Azt írták,helyesírási hiba volt a kérdésemben.Ki tudja,mi volt az?

Melyik Nem Radnóti verse?

Járkálj csak halálraítélt!
Nem bírta hát...
Eröltetett menet
Mama

Radnótinak adjál légyszíves keresztevet, a "Járkálj csak, halálraítélt!"-ből nekem hiányzik egy vessző, az "Erőltetett menet" pedig hosszú ő. Így elsőre ennyit látok.
Dátum: 2009.03.18. 19:44:09
Idézet: Nari77 - 2009.03.16. 23:37:47
Najó ez már baromira nem vicces amit a kvíznél csinálnak az emberek!

Két kérdésemet nem fogadták el, holott az egyik szerintük túl könnyű, holott állítom az emberek 50%a nem tudja:
"A 0 az páros vagy páratlan szám?"

A másik meg szerintük csak egy bizonyos réteg ismerheti:
"Melyik sith harcolt négy lézerkarddal a star wars harmadik epizódjában?"

De bezzeg teli van sok nyomorék kérdéssel a játék, hogy ezt meg ezt a könyvet ki írta, és ezek nem tartoznak bele az általános műveltségi szintbe, ezeket a könyveket mostanában írták, és én nekem azt honnan kellene tudnom? Azokat miért nem vágták ki a francba? Állítom azokat a könyveket fele annyian sem olvasták el, mint ahányan a star warsot megnézték. Csak durcipofa nem tudta a választ és rossznak állapította meg a kérdésem. meg az F1-es kérdések, meg hasonlók, azokat nekem miért kéne tudnom? És még én rendes voltam és ilyeneket is elfogadtam, holott a választ nem tudtam rájuk. A latin szavakról és a különböző sorozatokról nem is beszélve. Ezentúl én is geci leszek.


Leszek olyan gonosz, hogy elmondom mi a baj. Utálhatsz érte, bár nem én értékeltem. Tőlem sokkal rosszabbat kaptál volna.
1. A 0 páros szám, azt nem csak az emberek fele tudja, hogy minden páratlan számot páros előz meg és követ, valamint fordítva. Nálam ez azonnal törölni kategória, pedig nem nagyon szoktam ilyet írni, vagy értékelni. Másrészt milyen válaszlehetőségeket adtál egy olyan kérdésre, melyre kétféle válasz adható, és ez már a kérdésben is benne van? Páros, Páratlan, Mindkettő, Egyiksem? Eddig még ez a legjobb, ami eszembe jutott, de hiszem, hogy egy kérdésre, melyre két válasz létezhet, nem lehet 4 értékelhető válaszlehetőséget megadni.
2. Egyetlen sith sem harcolt négy fénykarddal. (Mellesleg nem tudom milyen fordításban lesz a "lightsaber" lézerkard, de mindegy) Csak Grievous tábornok harcol négy fénykarddal, ő viszont nem volt sith, csak egy féldroid személy. Sith nem attól lesz valaki, hogy fényszabjával hadonászik, gondolom bárki által, aki látta a filmeket, vagy olvasta a könyveket, felismerhető pár alapvető különbség Grievous és a másik féldroid, Darth Vader között, aki viszont sith volt. Az utóbbi például használta az Erőt. Ja Star Wars nagy kezdőbetű, mert cím, valamint van magyar fordítása is, Csillagok háborúja, ezt jobban szeretjük.
Ami a "durcipofát" illeti, nem viselkedsz túl értelmesen. Feldühödsz, kitiltanak. De közben pár hozzád hasonló alak is feldühödik, és még az értelmes kérdéseidet is kiírtja. Jól jártál? Nem. Legalábbis ezt hiszem.
Dátum: 2009.03.16. 22:33:16
Idézet: Mortimer - 2009.03.16. 22:18:33
A védelem szerintem főként a Beholder kft. őskőkuncsorgás miatt került be.

1. Az első három szinten szinte teljesen tiltani lehetne az üzenetküldés lehetőségét.
2. Szerintem a szövetségen belüli üzenetküldéseket egyáltalán nem kellene korlátozni.
3. 20. szint felett szintén semmilyen korlát nem indokolt, egy ilyen szintű karakterben már rengeteg munka van, nem kockáztatja meg a törlést.


Az elsővel nem értek egyet, nagyon megnehezítené az új szövetségek létrehozását (még akkor is, ha ez 30+ szinten nem nagyon érdekel), annak idején, amikor kettes voltam, azért számított volna. Ám napi 5-6 üzenet küldése elég kell, hogy legyen ilyen esetben is valakinek az első három szinten. Valami olyasmi kéne, hogy kiírja, hogy hány üzenetet küldhetsz még anélkül, hogy kitiltson. Félmegoldás, de legalább valami.
Ha "Már szerepelt"-tel kapsz vissza kérdést, akkor elvileg tehetsz fel újat.
A tizenhatos számrendszer számjegyeinek szokásos jelölése: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C, D, E, F.
Tehát FF = 16*F+F=16*15+15=255. Legközelebb valaki megkérdezi menniy 0xCA3E értéke 10-es számrendszerben...
Dátum: 2009.03.15. 19:59:48
Vedd fel a küldetést, a legenda 7. fejezetében keresd meg a nevét, és kattints rá, akkor küldetés szerint "megtaláltad".
Dátum: 2009.03.15. 19:26:11
Ő nem, de a karaktere...
Dátum: 2009.03.15. 18:59:28
Ha a lényed melletti gyógyítás gombra böksz az állatod életpontja annyival nő meg amennyi a szakértelem szinted.

Ez nem így van, a sebgyógyitás szakértelemhez más van írva. Bár onnan is hiányzik, hogy 1-es sebgyógyításra a megadott képlet ( szint*2-2) helyett 1-et gyógyít.
Dátum: 2009.03.15. 15:53:12
Itt frissítek folyamatosan, hogy megelőzhesselek