Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thadson

Oldal: 12
Dátum: 2010.03.02. 05:46:48
Idézet: Eliteninja - 2010.02.25. 06:52:22
Futtatás->notepad


Nem mindenki hordja a "Futtatás->notepad"-ját a zsebében.

És nincs mindenkinek Laptopja sem...

Egyszerûbb lenne az infó-t a játékban tartani, hogy bárhonnan hozzálehessen férni...
Dátum: 2010.02.25. 05:55:30
Nem tudom volt-e ez már javasolva, de szerintem jó ötlet lenne bevezetni egy személyes jegyzetfüzetet a "Szövetségi fórum" mintájára, ahová leírhatnám a gondolataimat, amelyeket nem akarok, hogy mások is elolvashassanak.

Ilyen módon kis emlékeztetőket, és jegyzeteket írhatnek, például:
- A személyes terveimet, (pl: hogy milyen tulajdonság fejlesztésére akarok koncentrálni)
- Ki(k) a személyes főellenségeim, és miért
- Mely játékosaokat akarok elkerülni, és miért
- Néhany számomra fontosabb eseményt vagy eredményt
stb...

Amennyiben felvetődne a hely hiány a szerveren, akkor esetleg le lehetne limitálni minden egyes bejegyzést egy bizonyos karakter számra, de szerintem ez nem egy problema, mert a fórumok már amúgy is futnak. Csak oda bizonyos dolgokat amelyeket egyedül én akarok látni, nem lehet be írni.

Köszönet, az esetleges megfontolásért.

Thadson
Dátum: 2009.12.12. 02:27:12
Melyik kávé az alábbiak közül?
Lipton
Pickwick
Omnia
Fanta

Kedves idióta barátom, Lipton és Pickwick szintén árulnak kávét. Ebôl kifolyólag erre a kérdésre több válasz is lehetséges...

Törölni!!!
Dátum: 2009.12.12. 02:18:16
Palik László melyik sportágat közvetíti?
Kézi,
Motor sport,
Foci,
Forma1

Mi ez a nagy hôhó a Palik László körül???
Még mindíg nem érdekel ki az...

Törölni!!!
Dátum: 2009.12.12. 02:10:46
Többször elôfordul, hogy miután két csapat megtámadta egymást, rájönnek, hogy a döntetlen elônyösebb lenne mind a két fél számára.

Ezt jelenleg csak úgy lehet elérni, ha kivárják a 3 hetet, és nem teljesülnek a nyerési feltételek.

A javaslatom az lenne, hogy csináljatok egy "Kiegyezés" vagy "Döntetlen" Gombot

A gomb megnyomása után mind a két szövetségnek szavaznia kellene, az elfogadásról (hasonlóan ahhoz, mint amikor szavazni kell a háború elkezdésérôl)
Az egyik arrol szavazna, hogy kezdeményezni akarnak-e egy Kiegyezést és ha megszavazták akkor az ellenfélnek el kellene fogadnia szintén szavazással hogy ôk is elfogadják-e...

A valós életben is vannak béketárgyalások és kiegyezések. Miért ne lehetne itt is?

Esetleg (amennyiben érdekesebbé akarjátok tenni) akkor lenne egy hely ahol fel lehetne ajánlani Extra LE-t a béke eléréséért.

PL A támadó fél rájön hogy túl sok veszteséggel járna a gyözelmük, és felajánl 5000 LE-t a háború azonnali végetvetésének.

Amennyiben mindenki megszavazza, akkor a háborúnak azonnal vége, és az 5000 LE jóváíródik...

Namost, hogy ne lehessen evvel visszaélni, és hogy jobban meggondolják hogy Döntetlenre akarják a háború végzôdését, egy nagyon hosszú idejü békeszerzôdést irnék ki rá...

Pl: A háború Kiegyezéssel végzôdött, Kötelezô békeszerzôdés ideje 3 hónap!

Igy nem lenne az, hogy a nagy szövetségek végig támadják a kicsiket, kizsarolnak egy döntetlen valami hadisarccal aztán egy hét múlva megismétlik...
Dátum: 2009.12.12. 01:37:42
Palik László Mikor lett a Hungaroring ZRT. elnöke?
2005.
1998.
2001.
2008.

Nagyon vicces...
1) Ki a franc az a Palik László
2) Kit érdekel

Azonnal törölni...
Kérdés beküldôjét deresre húzni
30 bot minimum
Dátum: 2009.10.31. 04:42:39
Technikai kérdés:

Nem lehetne-e az általunk írott kalandokat a Kalandok oldalon felsorolni egy listában, mint ahogyan a megírt kviz kérdéseket felsoroljátok a Kviz oldalon, és mellé tenni a státuszukat, (pl: "cím" és "elbírálás alatt", "elfogadva", "elutasítva") hogy tudjuk mi történik éppen...

Köszönettel,

Thad
Dátum: 2009.08.25. 19:05:37
Mi történik a kincseskamrában a kinccsel, ha senki nem licitál, és a 48 óra lejár?
Dátum: 2009.07.23. 02:00:10
Hol lehet felszerelést vásárolni a végzetúr online játékban?
Piac
Bolt
Lélekkuftár
Kereskedő


Lélekkuftár ???? Nem Lélekkufár?


Milyen állatot tartanak akváriumban?
Hörcsögöt
Gyíkot
Halat
Pókot


Mind a négyet te ökör...

Már nem azért, de ki az a marha aki ezt a kérdést elfogadta?????
Dátum: 2009.06.15. 05:23:13
Igen? Casp LocK???
Nem Caps Lock véletlenül???
Dátum: 2009.05.29. 04:05:10
Hol nézhetem meg, hogy mi lett egy háború eredménye pl a nyert és veszített csaták száma.

Szerintem fontos lenne, hogy tanulhassunk az eredményekbôl, és tudjuk, hogy melyik szabály alatt, miért is veszitettünk, vagy nyertünk, és mennyi LE-t veszitettünk vagy nyertünk a lélekkútba.
Dátum: 2009.05.22. 05:59:21
Ez a kérdés engem is felbosszantott. Vanessa L. Williams elôbb (és még most is) énekesnô volt és utána (és még most is) lett színész. De az éneklés sokkal jellmzôbb volt rá, ha már választani kell.
Már csak azt kellett volna betenni a felsorolásba. hogy humanitáriánus és üzletasszony, és akkor sikeresen minden válasz igaz lehetett volna.

Szóval a kérdés abszolút gagyi... na meg a válaszok is.
Dátum: 2009.05.17. 22:27:14
Minden alkalommmal amikor vadászok, 1 kvíz kérdéssel kevesebbet kapok. Olyan mintha az elsô kérdés mindig elmaradna. 20 vadászatnál csak 19 kérdés jön.

Már többször is észrevettem ezt a dolgot, de most különösen feltünt, mert a 20 kérdéses küldetést csinálom, és 20 vadászatra csak 19 kérdés jött, és így nem tudtam egybôl befejezni a küldetést. (19 helyes válaszom van, és ha elrontottam volna egyet is, akkor - a küldetés természetébôl adódóan - ennyi semmiképpen nem lehetne, de nem rontottam el egyet sem.)

Ennek így kellene lennie, vagy ez egy hiba? Ha hiba, akkor ki tudnátok javítani?

Köszi
Dátum: 2009.05.09. 05:04:12
Megkaptam a pokeren nyert oskoveket... Lelekkufar, felkeszultel?

Ja, es oda jott ahova kertem... Koszonet a rendezoknek
Dátum: 2009.05.07. 08:59:35
A szerdanak mar vege... de a 45 ko meg nekem se jott meg...
Pedig en is valaszoltam az emailre...
Dátum: 2009.05.05. 22:10:39
Jo lenne latni esetleg egy osszefoglalot, pl a http://poker.vegzetur.hu/ oldalon.

Mi lett a verseny eredmenye, kik voltak a nyertesek...
Sikeresnek lett-e itelve az esemeny.
Tovabbi tervek...
Dátum: 2009.05.02. 04:53:49
Amikor elinditom a vadaszatot, nem kapok kviz kerdest hanem a renszer automatikusan hibas ertekelest ad:

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 04:44.
Ezután még 19 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 30 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni.

Kerlek javitsatok ki...
Dátum: 2009.04.21. 01:01:37
Ki hozza Karácsonykor az ajándékokat?
A Gólya
Husvéti nyuszi
Jézuska*
Szülök

Ez a kérdés abszolút baromság. Azonnal törölni kérem!
Magyarországon csak a "hiedelem szerint" hozza a Jézuska, valójában nem...
Amerikában a "hiedelem szerint" a Mikulás hozza...
Swéd országban a "hiedelem szerint" Kris Kringle hozza...
(Más országokban meg még ki tudja...)
A rosszabb sorban élô árváknak (még Magyarországon is) senki nem hozza...
Valójában pedig, szülôk, családtagok, barátok, munkatársak, vagy néha idegenek hozzák...
(Ja. és a szülök szó azt jelenti, hogy "gyereket hozok a világra"...)
(Ezenfelül pedig, a húsvét szó hosszú ú-val irandó)
Dátum: 2009.04.03. 01:58:23
Mennyibe kerül egy F-22-es RAPTOR ?
11.986.000 dollár
120.000.000 dollár
65.000.000 dollár
1.000.000 dollár

Ki rak fel ilyen nagyon bugyuta kérdéseket??? Az F-22-es raptor annyiba kerül amennyiért éppen megveszik a mindenkori kerseslet-kínálat aránya szerint!
De ha mar nagyon számokat akarunk látni akkor
Létrehozási ár: US$65 billion
Egység irány ár: US$137.5 million (2008 flyaway cost)
Ezek egyike sem szerepel a vállaszok között!!! Kérdés pontatlan.
Törölni kérem!

********************

Melyik a világ legnagyobb kávétermesztő országa?
Brazília
Kína
Etiópia
India

Melyik a legnagyobb kávétermelő ország?
Kína
Brazília
Kolumbia
Srí Lanka

Ismételt kérdések! Egyiket törölni kérem!
Dátum: 2009.04.02. 18:55:32
Mi jellemző az amerikai taxikra?
olcsók
gyorsak
sárgák*
nagyok

Látom kis barátom nem élsz amerikaban. A Yellow Cab taxik sárgák, más cégeké lehet pl. fehér piros kockákkal. Az inkább jellemzô, hogy nagyok. Ez a kérdés túl általános, törölni kérem.

*********************

Ki írta az Altináj című könyvet?
Kiss Atilla*
J.K. Rowling
Gárdonyi Géza
Mora Ferenc

Helyes írási hiba: Attila 2t és 1l. Móra hosszú ó. Javitani kerem.

*********************

Mi az új fejlesztés?
játékos végleges megölése
kérdés lemondás
fórum
szövetségi üzenőfal*

Mikor??? Mindíg van új fejlesztés. Kérdés pontatlan! Törölni kérem.

*********************
Oldal: 12