Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2010.12.03. 10:57:06
Jah, hogy ez te vagy? Akkor lehet hogy visszavonom rólad a segítő kezemet, nehogy azt higgyék, te vagyok én.
Dátum: 2010.12.03. 10:55:26
Mit nem értesz azon, hogy választani kell? Végre nincs egyetlen túlélési lehetőség, dönteni kell, hogy mit választ az ember, a választásának a hátrányaival együtt.
Ha EH-d van, akkor jön az AFP, viszont száguldasz előre.
Ha VF-ed van, akkor nem jön az AFP, viszont erősödsz a szinteden a magasabb LE/TP arány miatt.

Persze értem amit mondasz, nekem is jó lenne, ha például az autóm 599 lóerős lenne, de csak 6 litert fogyasztana. Az én döntésem az volt, hogy fogyasszon 6 litert, cserébe meg csak 70 lóerős. A másik döntéssel 599 lóerős lett volna az autóm, de 17 litert fogyasztott volna. Érted? Dönteni kell, végre színesedik a játék.
Dátum: 2010.12.03. 10:06:31
Ez sok dolgot jelenthet, többek között azt is, hogy van még karaktere.

Így, hogy tudom kiről van szó, a fenti mondat nem állja meg a helyét.
ASDARA, ez nem így működik ám, mert téged ugyan nem érdekel több hsz, mást meg lehet hogy igen.
A "nem 1 emberrel" résszel egyetértek, szám szerint 0.

Kicsit hiányolok innen egy bizonyos embertől olyan reakciókat, mint pl.: "Ne nyafogj..."
Szerintem a románozás és a cigányozás nem ugyanaz, bár én csak simán kiröhögtelek volna, nekem nem éri meg azt a 3 perc fáradtságot, hogy feldobjalak az óvónéninél.

Egyszer próbáld ki, hogy lehet az emberekkel normálisan levelezni, és ha valaki vadászat előtt/közben elvisz téged kamrába, nem fog összedőlni a világ, legfeljebb szerzel néhány barátot.
Személyre szabott megoldást kínáltam - feltételezem, hogy tudom kiről van szó -, én nem így oldom meg a problémáimat természetesen. Valószínűleg félreérthetően fogalmaztam, arra utaltam, hogy ha már mindenképp meg akarja sérteni valaki a vitapartnerét (egy játékban, egy játék miatt), akkor azt úgy "célszerű" megtenni, hogy a sértett félen kívül más ne tudjon retorziót alkalmazni.

Nem igazán tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ezt én valóra is váltsam, - ha magamra nézem ezt az ötletemet -, mert én ha valakivel nem csak IGM beszélgetek, akkor az már nem a játék, és a játékban elszenvedett vélt/valós sérelmeket játékon kívülre hurcolni nem tartom szerencsésnek.

Illetve igazad van, kapnál is egy tízest, de - hálistennek - nem látom a pontozásos cuccokat.
Nem gondolom, hogy játékon belüli levelezésben csak azért el kéne hogy nézzék neked a sértegetéseket, mert prémes vagy. Én azt javaslom, hogy ha a másik fél IS odaszólt, akkor mutasd meg a levelet (levél linkjét) a JV-nek, és a másik fél is kap egy popsipacsit, amennyiben az sértő.
Tanulság a jövőre nézve, hogy az ilyen problémákat játékon kívül kell megbeszélni, mert skype, msn, IRL odaszólásokért nem büntethetnek meg a játékban.

Egyébként most látom, hogy a kedvenc méregzsákom V3-on "A karakter átmenetileg zárolva van." felirattal van ellátva... Gondolom más is pofátlan módon megtámadta, pedig a wikin is fent van, hogy XY-t tilos támadni, különben elkezd sértegetni levélben.
Dátum: 2010.12.01. 00:27:02
http://mossoda.hu/terkep.html

Minden nap 10:00 körül frissítve.
Dátum: 2010.11.29. 22:28:34
Jaj ne, Illus törölt? :S Drága jó Ilonánk, Ny.B.
Szerintem így jobb lenne:
"A négy őselem: föld, tűz, víz, levegő. Az alábbiak közül melyek állíthatóak párhuzamba ezekkel?"

Szilárd, folyékony, légnemű, de mi a tűz "párhuzama"?
Igaz.
Dátum: 2010.11.29. 14:07:23
Vejnemöjnen a Kalevalában szerepel, nem?
Tudod, ha bemész a boltba (ahol 100Ft egy kiló kenyér), és elkezdesz sírni, hogy így felmentek a gabonaárak, úgy felmentek a gabonaárak, ráadásul manapság az aranyhalak is kenyeret esznek, akkor a boltos vérszemet kap, és elkezdi növelni a kenyér árát, hogy hol van az a határ, ameddig emelhet. Ti most pont ezt csináljátok.
Én úgy gondolom, hogy ha a kódok tulajdonosai már ezen a fórumon is megjelentek, akkor mégsem lehet olyan nagyon-nagy a kereslet. Tehát aki 1500 felett vesz Örökkévalóság kódot, az meg is érdemli. Ügyes volt a próbálkozás, hogy felhajtsák az árakat, de mindenki ismeri a mondást; sokat akar a szarka, de nem bírja a farka.

Btw, a Dungeonban eddig is 2000 volt egy régi kód.
Valaki jegyzelt, hogy az aukción mi mennyiért kelt el?
Dátum: 2010.11.26. 20:01:54
Én végignyomtam, remélem csuklott... Ment is a kövér egyes a kalandjára...
Nem szeretek balhézni.
Gyakorlatilag licitálhatsz, a tapasztalat ezt mutatja.
Legutóbb is volt egy forma, aki minden tételre licitált, a haverjainak meg súgdosta, hogy nincs is ennyi dukátja, csak szórakozik... Miklós meg minden tételnél figyelembe vette a licitjeit a srácnak. Szóval ennyit arról, hogy csak egy tételre lehet licitálni.
Dátum: 2010.11.25. 10:11:49
http://mossoda.hu/terkep.html

V3-on elkezdett az olló összecsukódni.