Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2015.01.24. 12:14:50
Mért nem lepődöm meg, hogy ez se sikerült. Kis összegzés: Bajnoki, sokadik alkalommal kézzel indul, Kvíz olimpia folyamotosan lehal, AH üres. V6 IM LOVIN IT!!!!! Egyébként igen, olyan napra kéne ezeket igérni, amikor Baraty dolgozik, hogy azonnal chekkolja ha gáz van...
Dátum: 2015.01.22. 21:02:15
Tötike, 200 tp múlva, otthagylak mint a ferrári, a lovas kocsit.
Dátum: 2015.01.16. 00:10:02
Randomra annyit, nincs is rondább látvány, mikor pörgeted le döntetlennél a csatát, és az utcsó körben be makkol valamikünk egyet. Tenyleg köszönet a törzshelynek a küldi ért, és a segítségért.
Dátum: 2015.01.12. 21:59:51
Kócosnak röviden : lenyomtak a torkunkon, egy v6-t amit néhányan a hátuk közepére sem kívánnak, de sajnos kötelezően le kel nyomni, mert olyan fétisért megy, ami 25% -t ad a vadászatra maximum, és ráadásul passzív a hatás. Az szb a szövetségi bajnokság, amit 98%os támogatás ölel át- v6-n. Miklósnak mert még mindig az a beképzelése, hogy joga van erre nemet mondani, de az igazság az, hogy v6-s húzása után, nagyon mélyre el kéne ásnia magát, és nem azon gondolkozni, miért nem akar szb-t v6-ra, hanem hogy hogy indítsam be minél hamarabb. Ráadásul mivel, már megszokott, nem jól indult el a szerver, és a lassítás ki maradt. Most meg mindenki felháborodott, hogy lassítás is szívat minket v6-n, így még lassabban éri el az 50-a szintet, ami a fétis többi világra megkapásának feltétele.
Dátum: 2015.01.11. 14:24:39
Nézzük így: Mindenkinek van egy le bevétele, egy része vadászat, nagyobb része portya küldi, és egy kis százalék az egyébb( feladatok, le-t ado event vackok, szövi küldi, szerencse kerék, stb.). Tök mindegy mekkora % a vadászat, ha az összes melletem lévő erre bonusz 25%-t kap. Hosszab rövidebb távon meg fog ez látszani. MIvel mindenki vadászik, ezért kell ez a fétis.
Dátum: 2015.01.11. 11:39:57
A lényegen nem változtat, ha nem akarsz lemaradni, és teljesen el esélytelenedni, akor végig szenveded. Birka, a rákos megbetegedésekre se kötelező a kezelés, csak megdöglesz ha nem, enyi a végső válaszom erre.
Dátum: 2015.01.11. 11:28:35
187 -s szintnél átlag 8k-s vadászatnál 2000 le-t jelent, 200k 100 csp-nél, 1k csp-nél 20 misi. Én ezt "megszívod ha nem"-nek nevezném. ekkora le hátrány lássuk be behozhatatlan, ergo farmkarit csinál egy közepesen erős karakterből. OKé a lerablás az odafigyelés kérdése. De akár, hogy véded ezt Birka, ez akkor is egy szemét húzás volt. A fétist nem szabadot volna, v6-s feltételnek szabni, és alacsonyab, nem elengedetlen tápot kellet volna berakni, aki akar új világot az úgy is regisztrál, aki nem az meg marad ott ahol van. Nem bagatel a munka ami benne van 50 szintben. Tegyenek egy szivetséget, ne lassitsanak egy kényszer szervert, és ha egyszer sokan akarják az szb-t akor ki rakom szavazásra. A minimum feltétel, meg a fordulókhoz elegendő szövi léétszám, amit egyszer valakinek, István irta válaszul. Senki nem mondta, hogy igéret volt erre.
Dátum: 2015.01.11. 08:35:28
Top lassítás nahogy verjem abba ...

nincs egy embernek célpontja akor top lassítás kell azám , mert a sz bajnoki nem oldanéá meg a problémáját annak az egy embernek

senki nem kérte, hogy rohanjon előre öljön bele több 10ezret , de nehogy már mert ő ennyi pénzt beleölt majd az egész szerver ugy játszon, ahogy neki tetszik

ló@szt azt nekem itt ennyi elég is volt v6 ból


De a többi szerve kéri, mivel minél előbb meg van a fétis annál előbb, szabadul. MInél lassaban végez annál drágáb ez az egész szerver, anál jobban kel figyelnie, hogy ne rabolják le.
Dátum: 2015.01.11. 08:31:52
AZok után, hogy miklós csinált egy ekkora, gerinctelen húzást a pénz miat a játékosoknál, azok után ő csak ne érezze fiatalnak a szervert az szb-hez. A minimum követelmények teljesültek, a játékosok igénylig, ergó indithatja. Ez a minimum v6 után.
Dátum: 2015.01.10. 14:29:46
A toplista 6. oldalának nagy többsége, közel 80%-a 20-s szintű, ami azt jelenti, hogy most már szövetségi bajnoki is indulhatna. 2 szövetség még és a minimum duplája érvényesül, na erre legyen kifogása Miklósnak, már csak az igazság, marad hogy pénzből él, és hogy nem éri meg így...
Dátum: 2015.01.03. 19:43:11
aham, szoval ki toltad a eh-t spm, és csapda és sajt maxolása elött, de nem ma kezdted, érdekes....
Dátum: 2015.01.02. 09:53:43
ÉN meg probáltam, érdekes tapasztalataim voltak, a válasz gomb ki csúszott a keretből, és alig fél mili látszot ki, és 2 kérdést is kaptam, ami nem belevaló, az egyik Kamcsatka hol van, a helyes válasz Afrika volt, nno comment, a másik a Melyik ételben van paradicsom, x éve igen volt a barssóiban paradicsom, de ma már rá jöttek hogy anélkül finomabb, hiányos a kérdés... Jeleztem, szerintem ezért állították le.
Dátum: 2015.01.02. 09:27:01
KIVZADMINOK KÖSZÖNÖM!!!

Kamcsatka nem afrikában található, és nincs paradicsom a brassóiban. Ugy se kell nekem a kvizmedál minek azt....
Dátum: 2015.01.02. 09:25:35
NEm ide....
Dátum: 2015.01.01. 12:41:01
Baromság, top 9 sövi rendelkezik 3+ 20+ szintü taggal, de ez a level 50 es nyavaja végéig nem lesz bevezetve, fognak még kitalálni kifogást, ahoz értenek. De gondolj bele mért is gyorsitanák, hhogy kevesebb öskövet költs, hogy gyorsan meglegyen a fétis. Nem ettek meszet, amig legalába top 25 nem éri el a lv 50-t addig ezek nem fogják bevezetni, az szb-t nem éri meg nekik anyagilag....
Dátum: 2014.12.17. 09:51:48
Meg van, Birka, és a te válaszodból az infó amit 1 hete kérek Miklóséktól.
Dátum: 2014.12.17. 09:17:16
Az iq-ra tett kérdésemre, Dikó István válaszolta a szintet, hogy nem számít bele.
Amikor meg információt kértem erre, választ se kaptam, vagy fals információt, lásd szint és iq.
Nem fogom be másolni az összes levelemet ez ügyben, Dikó felé, ha akkor nem leráz hanem ír egy konkrét infót erre, akkor idáig nem jut el.
A pihenés nem tőlem jött, köszönöm birka, ezzel így belátom. A csata teszteléseket, meg smaragdként kezdtem, azonos bónusz, 10-20 iq különbséggel, akkor is hasonló eredménnyel. A kérdés amikor még így tettem fel: Információkérés: csatát bemásolva, és karakter tulajdonságot.
"Szerencse
Azaz 70% és 90% közt számít csak, minimum 20 IQ különbség kell, hogy valamit is számítson...

Harcrendszer
A varázslat bejöveteli esélye alapból 50%, amit a 2 karakter iq különbsége (A szintkülönbséget is bele kell venni!) módosít, majd a szerencse ezt az értéket minimalizálhatja/maximalizálhatja a már leírt módon!


Smaragd horda
a varázslataik nagyobb eséllyel találnak

Azt nem tudjuk mennyi IQ-t ad és mikor de valahol 1-10 közt..." EZ A VÁLASZ!!!!
Dátum: 2014.12.16. 21:24:58
Biri a támadást kevered az iq-val. A szerencse meg nem csak 20 külömbségnél kéne érvényesülnie.....
LEgalább ne egetverő baromságokkal érvelnél....
Dátum: 2014.12.16. 19:05:30
1 csata:
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy plazmacsapás varázslatot. (-90 VP). xxxx félrevetődik. Csak 43 életpontot vesztett.
Regenerálsz 21 életpontot. XXXX int, mire egy fényrobbanás sújt le rád. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 47 pontnyit sérültél.

2.csata:
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, LEütlek, egy 30. szintű állat is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Mielőtt összecsapnátok, XXX feléd hajít egy fényrobbanás varázslatot. 180 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -13 Támadás.
Rohanás közben egy plazmacsapás varázslatot idézel. (-90 VP). 135 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -7 Védekezés.
Regenerálsz 21 életpontot.

3. csata
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, LEütlek, egy 30. szintű állat is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy plazmacsapás varázslatot. (-90 VP). xxxx félrevetődik. Csak 38 életpontot vesztett.
Regenerálsz 21 életpontot. xxxxx elmond egy fényrobbanás varázslatot. 198 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -13 Támadás.

4. csata
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, LEütlek, egy 30. szintű állat is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Mielőtt összecsapnátok, xxxx feléd hajít egy fényrobbanás varázslatot. 188 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -12 Támadás.
Rohanás közben egy plazmacsapás varázslatot idézel. (-90 VP). xxxx félrevetődik. Csak 44 életpontot vesztett.
Regenerálsz 21 életpontot.

5.csata
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, LEütlek, egy 30. szintű állat is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
xxxx rohanás közben megidéz egy fényrobbanás varázslatot. 203 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -13 Támadás.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy plazmacsapás varázslatot. (-90 VP). xxxx félrevetődik. Csak 39 életpontot vesztett.
Regenerálsz 21 életpontot.

xxx: IQ: 77(+17)
Szerencse: 43 (+3)
Én:IQ: 78 (+27)
Szerencse:55 (+2)

erre mi a magyarázat, semmilyen módosítóital nincs, épület bónusz azonos.
Dátum: 2014.12.16. 18:48:21
Az nem érdekel hogy mit dob, az érdekel, hogy matematikailag, 1% nál is kevesebb dolog jön be akár egymás után többször is.