Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2011.10.01. 16:20:02
A nyelvtanórákat nyilván kevésbé szeretted, mert különben nem nagybetűvel írtad volna a magyart a mondat közepén.
Miért, ki szerint nem elég érdekes? Szerintem az.

Mod.: Egyébként elég pontatlan voltál a dinasztia uralkodási periódusánál.
Dátum: 2011.10.01. 16:06:06
Idézet: DurLaDur - 2011.10.01. 15:57:05
Nekem ilyet nem tanítottak az iskolában.

Mert lehet, hogy nem is jártál iskolába, csak hantázol itt össze-vissza.

Mod.: Shutruk Nahhunte-ről sem találsz a történelemkönyvben fejezetet, mégis létezett.
Dátum: 2011.10.01. 15:34:06
Kicsit irigykedve írom eme sorokat, hogy neked van időd ilyesmin rágódni...
Örülök, hogy megismertem az álláspontodat, így legalább nem csak egyféle véleményt ismerek a háromtengermostamagyarországról.
Viszont én azt tanácsolom neked a jövőre nézve, hogy kevésbé legyél támadóan arrogáns olyan emberekkel, akiket nem ismersz, mert még ha igazad is lenne, akkor is összezárnának ellened a hangvételed miatt.

Most kivételesen hiányzik a lepontozási lehetőség, mert olyan -10000-et nyomnék rád, hogy beleégne a monitoromba.
Dátum: 2011.10.01. 14:33:58
Köcsög történelemkönyvek... Jól átbasztak engem is, mert én pölö tudom, hogy I. Lajosról van szó, akinek a fennhatóságát elismerték a balkáni uralkodók, tehát egyrészt Fekete-tenger, másrészt mivel megörökölte Lengyelország trónját, ezért az Északi-tenger is, és mivel Horvátországgal perszonálunió volt, az Adriai-tenger is mosta partjainkat.

Gondolhatod máshogy, de amíg ez az általánosan elfogadott tézis, ez lesz a helyes válasz.
Ez egy ilyen játék. Kicsit olyan, mint a valóság. Életre nevel.
Dátum: 2011.09.26. 22:06:21
Igazad van, de az akkor sem Landragór. (Nekem is onnan van)

Akkor lenne jogos a hisztijük, ha be lett volna harangozva, hogy eshet, esett, aztán kitalálták volna, hogy hoppá. Nem ez történt, de itt mégis megjelent pár zavarosban halászó. Undorító kategória.
Dátum: 2011.09.26. 21:29:54
Aha, és aki megvette 100 kőért, az meg anyázzon csendben?
Semmit nem tettetek a gömbért, kár ezen siránkozni.
Dátum: 2011.09.25. 18:31:19
Közben valószínűleg fejlesztettél valamelyik tulajdonságodon, és emiatt újraszámolódott a jutalmad.
Nana, nem basztatni az Inspimet!
Dátum: 2011.09.25. 10:46:09
Már látszik a változás szele, nézd meg a tehetősebbeket, hogy hogyan építik a házaikat: Minél alacsonyabb szintre akarják letornázni az energiafüggőségüket, napelemekkel, napkollektorokkal, geotermikus energiával, és még sorolhatnám.
Dátum: 2011.09.25. 10:30:59
De vajon tényleg szükséged van-e egy beépített benzinkúttal rendelkező városi terepjáróra? Én például igyekszem csökkenteni az ökolábnyomomat, mert szeretném, ha a dédunokáim nem a sírom köpködésével múlatnák az időt a Föld tönkretételéért.
Nem vagyok villanyautó-párti, mert ugyan "olcsó" a villamos energia, a tárolása viszont már egyáltalán nem az, és rettenetesen környezetszennyező, akár Lítium-ionos akksikról beszélünk, akár hagyományos ólom akksikról.

A megoldást én a hidrogénüzemű járművekben látom, de ez a technológia még gyerekcipőben jár sajnos.
Dátum: 2011.09.25. 10:26:50
4000+ vadászat statisztikája alapján mondom, hogy például az én esetemben a nyereség a tulajdonságnövelések tekintetében mindössze 0,7% volt. Persze ehhez hozzájön az 5 szerencsenövekedésem, és a szumma 150 dukát meg a relikviák.
Viszont növekedett a védekezésem, az egészségem, és a mágiám, amiket én nem növeltem volna, legalábbis egyelőre biztosan nem.

Ezek alapján én biztosan csak a relikviákra fogok hajtani legközelebb.
Dátum: 2011.09.25. 09:27:51
Idézet: Black_Penguin - 2009.11.01. 11:10:05

A mercitől és a BMW től kiütést kapok már lassan, szép szép de hogy a közelben levő romatelepen is mindenkinek az van ( közben rohad le a ház mert úgy kell azt) valahogy a szememben elvesztette a minőségét ez a két márka.


A FILA táska napjaink Mercedes-e és BMW-je egyben.
Dátum: 2011.09.24. 21:13:00
Kiszámoltam a sajátomat, és hát LE-t tekintve éppen pozitív a mérleg. Legközelebb csak a relikviákat fogom kiverni belőle, mert pölö a mágianövelés nekem nem érte meg.
Dátum: 2011.09.23. 17:47:46
Nem írtál semmi konkrét adatot, csak annyit, hogy neki többel növelték a tuljait, mint neked. Viszont nem írtad le, hogy melyikőtök mennyit tett le az asztalra előtte, szóval így az egész elméleted annyit ér, mint egy pár dingókutyavese.
Dátum: 2011.09.23. 15:06:55
De ezt te honnan veszed, hogy a töltés jobban fizetett?
Dátum: 2011.09.23. 13:50:31
És ki is számoltad, hogy melyikőtök mennyit fektetett be, vagy csak hasraütöttél, mert a másik több darab tulnövelést kapott? Szerintem nem volt nagy különbség, mindkettő megérte.
Dátum: 2011.09.22. 09:38:44
Úgyis maradsz játszani, nem kell a duma... Rohadt drogosok vagyunk mind, akik ölni tudnánk a napi betevő Végzeturazásunkért.
Dátum: 2011.09.21. 10:06:22
Demagógiából jelesre vizsgáztál, leülhetsz.
Dátum: 2011.09.19. 14:25:12
A Mahjongot latin ábécével csak helytelenül tudod leírni. A helyes átíráshoz legközelebb az orosz átirat áll, de az cirill, és nem latin betűket használ.