Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2014.10.28. 21:55:57
Óriási nagy baromság, ha aszt hiszed hogy a top lassításával változott itt valami. Mert semmi, ugyanúgy nő a tp 1 és a top 2 távolsága.
Dátum: 2014.10.28. 21:53:02
Egy azonos erővel rendelkező 3 szinttel alacsonyabb karakter harag italával sebez belém 7000-t közelről kritikus nélkül. Büyük kritikussal 1300 erővel ( nekem van 900) 5600 max. Ezt mégis hogy lehet ledolgozni ? Segítek Sehogy. Marad 9 karakter akiken küldizhetek, az egyik meg unja és ő is vesz egyet. Marad 8 és így tovább. Fejlesztet ellenem valamit ? Nem, őskőért vett valamit ami, át fed néhány 100 milla erő fejlesztést. És gondolom nem egy világról beszélünk, mert neked van célpontod a topp-ben nekem nem sok.
Dátum: 2014.10.28. 21:41:30
Milyen idő, az új event korlátlan célpont, és még a szingu is működik rajta.
Dátum: 2014.10.28. 21:35:31
A haragitalát úgy alakították, hogy a max. vagy is az első karakter szintje - 15 szintű karakterek ne tudják használni, és ne is használhassák ellenük. Ez az én világomban 1 embert érint a top 1-t ugyan is több mint 20 szint van a top 1- és a top 2 között. Engem igen is zavar hogy a 10 célpontomból akit tudok támadni, és még lé is jön tőle, 2 harag italozik, ami ezen a magaslatban le küzdhetetlen előnyhöz juttatja. Ezt szeretném ki bőviteni a top 15 re, vagy is szeretném elérni.
Dátum: 2014.10.28. 20:14:39
Írja le mindenki a véleményét, hogy a top 15 re ne lehessen használni a harag italát.
Dátum: 2014.10.28. 16:44:12
A harag italra szügség van, csak nem mindenhol, részemről anyit, hogy a top 1 szintje -15 képletet, a top 15 re egésziteném ki, se használni, se ellenük beállitani, célpontok hiánya miatt. Észrevételem szerint, itt mindenki csak azért álitja be hogy senki se tudja ütni, össze vissza horda váltogatás van.
A top 15 nek nincs elegendő célpontja, és a harag ital leküzdhetetlen, mivel egy közepes karakter akkorákat üt vele mint a top 1 kari 2x. Arról nem beszélve hogy ha az ember ezt beállitja, és le veszi az állatait, a másik játékos, meg üti, ugyan is igy még nyer, tp nélküli temérdek lé. ( láttam már igy embereket multizni) A harag ital kis szinten hasznos, ha valakit 35 percenként ütnek, de itt már káros, az event meg koránt sem akkora lé mint egy karakter lészvással.
Dátum: 2014.10.28. 10:06:21
Van végre portyalista.
Dátum: 2013.10.30. 13:32:55
Vicces a top 15 felének lesz meg az 1100 győzelem. Én Miklósék helyében át értékelném a jutalmazást.... 30 pp-s beálitás horror, 15 pp beállítással meg nincs meg a kért érték. A következőbe bele kéne rakni a szubplazma használatot, és tök szupi lenne az event. Az ötlet jó, de a jutalmazás dolgot át kéne alakítani, mert nagyon karcsú.
Dátum: 2013.08.27. 16:32:01
Idézet: Black Death - 2013.08.26. 22:22:57
A kompenzáció nem rossz egy kis részről, viszont az időveszteséget semmi sem pótolja, pl 3 állat idomításával 3*30 perc ment el, a vadászattal pedig egy-másfél óra + portyák (30 perc), nem beszélve, hogy az állatoknál kiesett x+y idő a kennelben (értve a visszaállítás időpontja után nem tudtam/tudott mindenki azonnal reagálni (azaz itt még további csp-pp kiesés is valószínűsíthető egyes játékosoknál), erről a részről a kompenzáció nem ér semmit, és kicsit felháborító is. Itt ülünk elég sokan (épp hétvégén), és gyakorlatilag elvesztegetjük az időt, miközben a befektetett anyagi javak részéről a szolgáltatásból már kiveszett a minőség. Utóbbira nagyon jó példa ez a kompenzáció. Idedobtatok valamit ami kompenzál ezt azt, de pont a befektetett időt nem, ami az egyik leglényegesebb, holott a játék nem igényel sok időt, csak rengeteget (!!!). Szerintem elég volt már a toldozgatás-foltozgatásból.. ami a kompenzációt is illeti úgy érzem ez történt itt is, nagyon "valamit idedobtatok és el van intézve" szagú az egész (Meggondolatlannak tartom, hogy az időveszteséget ami az egyik legnagyobb tényező, annak a kompenzálásán egyszerűen áthaladtatok). Másrészt nem korrekt, akinél például túlcsordult a csp/pp ugyanazt kapja, holott ezen játékosoknak megjárna az ami kiesett nekik (Nálam szerencsére nem, csak az időveszteség bosszant).

Jó lenne azon elgondolkodni, hogy vannak akik szeretik ezt a játékot (még!), pénzt és időt fordítanak rá, és történik egy ilyen eset ami erőteljesen kirívó, az ember azt érzi, hogy az idejét, pénzét az ablakon dobja ki.

Összegezve egy 10-es skálán, a kompenzáció szerintem erős 2-es.



Összegezve az iqd is...
Portyázás itala vadászat itala csp-t, pp-t ad, kaptál két térkapu stimit, ami 24 tkp, ami nem gyülik 1 nap alatt, kaptál 5x szintszer valamenyi lét a kinzóra, plusz munkaidőn kívül meg lett csinálva, kb fél nap alatt. Amit ember csinált, ott hiba lesz, benne van, korrekt volt minden, köszönjuk a teljes vezetőségnek, a perfect hibamegoldást.
Dátum: 2013.08.25. 09:40:39
V3-n be fagyot az aukciós házban, két tétel, a tüsi bőr és a rejtőzködés köppeny. Én egy 3 vadászzsákmánynak, és a térkapu stimulátornak amit ki porgettem a reflexek könyve mellet annak jobban örülnék. persze egy vadászat és portyázás itala patch is jó lenne.
lényegében azzal lehetet gyórsítani és behozni a kimaradást.

Mod: Szerencse keréknél, egy fix ur tárgy meg oldaná a gondot.
Dátum: 2012.11.08. 20:26:15
Már elnézést, de azt a dögöt le is kel verni. Entitásbòl ki vett tàrgyakra ugye ez a rendszer nem érvényes,
nem elég hogy kiszenveded még vàrhatsz a szintlèpèsekre. Amúgy meg ha ekkora nagy probléma ez a dolog mért csak most változtatunk rajta? Megint össze döntük felépìtett várakat, mert hú de rossz a rendszer.
Mért csak most rossz, eddig nem volt rossz ?
Dátum: 2011.12.19. 16:01:18
A rabszolgák mindig ezzel vigasztalják magukat...
Prisma te egyedül vagy ekkora seggfej, vagy a Prisma az egy egész csapat gyűjtőneve, akik 24/7 fogalmazzák a nagyobbnál nagyobb trollságokat?
Szórakoztatóak vagytok, de inkább olvasnék még az elsősök tanulmányi előmeneteléről, mint kettőtök személyeskedéséről.
Mi az a Légió?
Az elsős tankönyvem az alábbi címet viselte: "Szó és betű".
http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=szo-es-betu&ID=190579
A könyv címe:
Szó és betű

Alcím:
Olvasókönyv az általános iskola 1. osztálya számára


Szerintem ennek fényében megállapíthatjuk, hogy az elsősök bizony tanulnak olvasni.
Hogy lehet úgy megtanítani valakit betűkre, hogy közben nem tanítják meg olvasni? Ezen gondolkodj egy kicsit.
Olvasni nem elsőben kezdenek tanulni az emberek? Innentől hiteltelen voltál, nem olvastam tovább.
Dátum: 2011.11.30. 23:58:38
Az alapra ad 12%-ot
Dátum: 2011.11.27. 22:51:32
Azért ennyire nem vészes a helyzet....
Egy gördülékenyebb játék több játékost vonzana szerintem, növekedne a bevételük. Az ajaxosítás mehet a háttérben is, nem kell mindjárt a ház felrobbantásával kezdeni a felújítást szerintem. A csökkenő terhelés is pénzt hozna Beholderéknek.
Összességében, még ha a te számaidat is vesszük figyelembe (ami egy elég túlárazott cuccnak tűnik, bár a kormanyszovivo.hu óta én már bármit el tudok képzelni), ez a befektetés belátható időn belül megtérülne nekik. Persze előfordulhat, hogy most is növekszik a fizető játékosok száma, de egyrészt én már nem hiszek a mesében, másrészt nem látok a kulisszák mögé.
Próbálom megérteni a gondolkodásukat.