Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LupusXIII

Oldal: 1
tényleg nem korrekt ilyen durván belenyúlni a játékbe, erre lenne való a világ2 vagy majd a 3, hogy ezeket a hibákat kijavítsák

esetleg akik emiatt hátrányba kerültek, mert erre építették a stratégiájukat, kaphatnának ősköveket kárpótlásul vagy valami medált , mint a bajnokok
mint legtöbbször általában a készítők tojnak ránk, majd a találkozón
Dátum: 2008.11.17. 13:19:31
a Végzeturak mesterei szövetség hadat üzent nektek! A háború 2008.11.17. 10:17:50-kor kezdődik.


, na jó újabb két hét, de legyen

Moslem Világépítők
Dátum: 2008.11.15. 21:41:38
ötletek vannak ez jó

DE, EZEKET EL KELL JUTATNI MIKLÓSÉKHOZ


remélem a találkozón legkésőbb, valami történni fog

én is támogatnám, hogy a rendszer nézze a klánok átlag szintjét
Dátum: 2008.11.15. 12:35:46
egyett értek, de ezt, hogy lehetne a fejlesztők tudtára hozni, valaki olyannak kéne ezt eléjük terjeszteni, akivel szemben a készítőknek van egyfajta tisztelete


sajna ez biztos nem én vagyok

a ,,mi is elkezdtük a kisebb klánokat támadni, mert rá kényszerít a játék, és ez nincs jól , nagyon nincs"

-jó tényleg igaz, hogy mi választottuk, de azt szerintem mindenki elismeri, hogy így sokkal gyorsabban tud fejlődni egy klán, ami szükséges ha például egy erősebb betámadta

-másrészről azért választottunk gyengébb klánokat, mert klánunk nagy része nem szokott vagy tud napi 2-3x felnézni az oldalra (most ne írjátok, hogy olyanokat kell választani, akik tudnak)
, ami építős klánnál nem nagy probléma, de ha egy erősebb klánnal lépünk háborúba, akkor ez nem elég, és a veszteséget nem tudjuk hatékonyabban pótolni

BIZTOS lehet máshogy (lásd Békeidők Hírmondói), mi most ezt választottuk, de ha azok a javaslatok, amt Ricardo írt teljesülnének, akkor biztos nem ezt csinálnánk, sőt nem is háboruznánk, mert aki nagyon harcolni akar, az elmegy portyázni

egyébként, hogy mennyire vagyunk háborús klán: 2 veresség (2 hét csata után) -17000le
3 győzelem +8000le
ja és egy folyamatban a Glion őreivel
Dátum: 2008.11.15. 10:37:43
gratulálunk a Kublának, két hét után legyőztek minket
jutalmuk 11000LE-t

megérdemelt győzelem volt, de 11000-t sokallom, ezt elsősorban a készítőknek üzenném

Miklós írta az egyik tagunknak, hogy nem lesz olyan, ha valaki sokáig kitart, akkor kevesebbet zsákmányolnak tőle, mert így jobban erősödne a kis klánok farmolása

DE ISTENEM, akkor minek ülünk a gép előtt, hogy egy erős szövetséget hozzunk létre, mert pár klánnak annyira elhúztak a tagjai, hogy a tisztes helytálláson kívűl másra nincs esély, de így ennek nincs semmi értelme

egy prémiumos klánt nem tudunk behozni, nem éri meg a lélekkútba beépíteni , mert hasznot nem hajtanak az épületek, pláne ha minusz 10000 le van a kútba

A háború rendszere szerintem szar, mi is elkezdtük a kisebb klánokat támadni, mert rá kényszerít a játék, és ez nincs jól , nagyon nincs

Tudom ezt a készítők nem fogják olvasni, de létre lehetne hozni egy játékosi kerekasztalt, akiket meghallgatnak, hogy ezek kik legyenek, hát mondjuk a top25 játékosai, mert ők is tudják, hogy ez így nem jó, nálunk Rius benne van a legjobbak között és neki sem tetszik ez a rendszer

Üdv Moslem Világéítők
Dátum: 2008.11.01. 21:22:16
szerintem hagyjuk a témát, megkapta Rius és a klánunk is ,de ez kezd kicsit izléstelen lenni, én nem vagyok zsidó, és szerintem Kocos sem az


az elöttem szólók többen is mondták, hogy ez játék, és egyetértek velük,
nyílván azért sírunk, mert nem számítottunk a háborúra és nem sok friss levegőhöz jutottunk a Lélekőrök szembeni háború után, valamint a Kubla Klán-t senki sem kívánná ellenségének, igaz a szövetségi listában előttük vagyunk, de tagjaink közül kevés az igazi harcos ,és az átlagszintünk is alacsonyabb, mi építgetünk

nem baj ,hogy megtámadtak, erről szól a játék, csak hát tényleg nem terveztük a háborút
és ez kicsit (na jó nagyon ) fáj, ennyi

Na további jó játékot Moslem a Világépítőktől
jó lenne tényleg az építő rabszolgákat zárolni

például: - Nyu'szi ( Garabonciás)
- Fatersan (Káosz És Vér)
-Zúzda (Élretörők)

Remélem Miklósék néha ide néznek
Dátum: 2008.10.23. 12:02:42
üVÖZLET MINDENKINEK

A VILÁGÉPÍTŐK SZÖVETSÉG TAGFELVÉTELT HÍRDET

jelenleg benne vagyunk a top25-ben
min 6 szintűek jelentkezését várjuk
Oldal: 1