Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bifi

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.23. 13:38:25
Sírva könyörgök.. nyúúúúúúúzuk meg!

Milyen színű a háttére a Végzetúrnak?
sötétkék
rózsaszín
fekete
lila
Dátum: 2009.04.10. 12:29:51
Ismét egy tökkel ütött számológép kérdés:

Mennyi 7562+7562=?
15124
14994
14362
11000

Mellesleg már meg sem próbálok kérdést felrakni, mert túl speciális általában a mai fiatalságnak az általános iskolai anyag, az meg, hogy mennyi albumot adott el 50 fitying a barátok közt stábjának, miközben Gyôzike megsimogatta a kutyáját... hát bocs, de nem megy...

Nem lehetne indítani egy "20+"-os világot, külön kvíz adatbázissal? Grrr...
Dátum: 2009.04.07. 14:12:53
"Mi a legfontosabb az alábbiak közül?
szeretet
jólét
szórakozás
gazdagság"


De most komolyan... nekem a dupla hátra szaltó pörkölttel..
Kérném törölni...
Dátum: 2009.03.22. 18:21:57
Idézet: Bekas - 2009.03.22. 15:44:23
Ki volt Darthvader fia?
Leia
Csubaka
Han Solo
Luke

Darth Vader, Csubakka


Egyes ülj le Chewbacca
Annyival le is zárnám, hogy túlságosan teret enged a rendszer a szubjektív megítélésnek. (szerintem) Nincs az a kérdés, ami valakinek ne lenne túl speciális. Nekem a diszkalkuliámmal a 4+9*7-37 igen is speciális. A kvíz azért kvíz, hogy törd a fejed, nem azért, hogy minden választ csípőből szórj. Remélem a játék további fejlesztésében lesz esetleg olyan választás, hogy pl.: könnyű kérdést kérek 5%-ért, normált 7%-ért, és Nehezet 10%-ért. Az értékelés meg csak azoké lehessen, akiknek van pl. 1000 helyes válasza. a rendszer számolhat átlagot 50 értékelés után, és az adott kérdés a kapott értékelés szerinti besorolást kapja.

Nekem azért élvezetes ez a játék, mert többek közt van kvíz. Sok konkurens játékkal játszottam, hamar rájuk is untam..
Oké, naponta bejérok dolgozni, és is az ingazombik egyike vagyok
Próbálok akkor más jellegű kérdésekkel operálni, most megyek, és megkeresem, hogy mi az az organikus építész.. (talán élő, és nem robot?)

szerk: Próbáltam arra kilyukadni, hogy egy kérdés nem attól lesz rossz, hogy valakit ez nem érint, hanem arra, hogy szerintem az értékelés rendszerén kellene változtatni.
Nem értek egyet az indokaiddal az alábbiak miatt:

1: Az Ikea magyarországi 2 áruházától még áruházlánc, az hogy itt 2 van belőle, nem csorbít rajta.
2: Egy bútoráruházba, ha csak lakberendezők járnának hetente, be is csődölne.
3: Egy nemrég a fórumban szereplő kérdés alapján nagy valószínűséggel megállapítható, hogy a játékosoknak több mint a fele elmúlt 30, és nem fogja tudni, hogy a pokemon melyik részben mit csinált a kicsoda.. (csak egy példa)
4: Én is vidékről játszom 80 km a nagyfalu.
5: Aki kisebb településről játszik, és ne adj isten tényleg csak 1-2öt ismer van netje (mert játszik), annak az 5 percbe belefér bármilyen kereső használata. Nekem is belefér.

Vágó úr, túl speciális ez a kérdés 5 milláért, nem lehetne inkább a "mennyi 3+5*2-7"?

Elfogadom az értékelést, de legyen már annyi a játékosokban, hogy AKARJANAK is valami újat megtudni, ne csak az ingyen 10% legyen a cél. Én, ha olyan kérdést kapok, amihez lövésem sincs, vakarom a fejemet, nem pedig a rossz kérdést nyomogatom (szerintem) bosszúból.

Ezzel a lendülettel minden olyan kérdés speciális, amit nem tudok, mert (nekem) speciális tudást igényel.

szerk.: olvasd át kérlek az aláírásodat. azt nem én írtam oda
Kérdés:

Melyik áruházlánc saját törzsvásárlói kártyája a "Family"?

Ikea
Cora
Kika
Auchan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na de most komolyan.. milyen speciális érdeklődés kell a bevásárláshoz? Kezd elmenni a kedvem az egésztől. Próbálok érdekes és közepesen nehéz kérdéseket felrakni lehetőleg mindennapjainkból, nem pedig a ki irta a blablablabla ponyvát, és kapok 4 olyan írót, akinek a könyveit valami alsó soron tartják..

Én elvenném az értékelés jogát, max az értékeljen aki pl 1000 helyes válasz felett van. Ha kapok egy olyan kérdést, amihez lövésem sincs, kiguglizom, nem pedig rossz kérdésnek titulálom. Nincs rossz kérdés, csak balf*ck lusta válasz adó.
Jah de.. egy helyesírási hibás kérdést jelöltem én is. Az is szarvashiba volt.
Dátum: 2009.02.26. 22:03:05
Passz, most úgy tűnik tényleg benéztem valamit, mert most nem csinálja. Bár délután direkt megnéztem, és 7-ről 6-ra váltott. Akkor sem voltam részeg
Dátum: 2009.02.26. 18:11:10
Sziasztok!

Egy (szerintem) fura hibával találkoztam: Amennyiben olyan karaktert támadok, akit "nem támadhatok, mert kevés az ÉP-ja" akkor is levonja a portyázás pontot. Mivel háborúban állunk, és próbálgatom az ellent, hogy mikor tudom ütni, elég kellemetlen.

Ez hiba, vagy tök normális?
Feltettem egy kérdést, "rossz, hibás kérdés" értékelést kapott... mi lehet az oka:

A kérdés:
Hány pont van egy hat oldalú dobókockán összesen?
19
20
21
24
Oldal: 1