Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Amonhotep

Oldal: 12
Dátum: 2018.07.19. 12:28:15
Ez érdekes..
92es torony.. Ellenfél: Kőlény, fegyvere jég ikon, varázslat semmi.
Csata során , varázslata Föld, s ütése Föld.
Most ööö...
Mindegy mibe öltözök, fold, levegő, fagy, tüz, minden opcióban ua sebez... ?? heh???
Jó pár őskö elment rá..
Segítség kérésel megoldva... érdekes..
Reinkarnáció..
Ma, 14:30 A XLVI. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: 3 Relikviakupon.
Ma, 14:30 A XLVI. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: +90 aranydukát.
Dátum: 2016.06.23. 11:19:56
Nah jó ideje már írnom nekem is..

Ha szabunk határt a lopásnak, feleslegbe megy az egész.!
Ezek után jönne az, hogy kevés a tul összegem, jajjj... bekapcsolom hogy ne üssenek a az erősebbek! Ugyan már...... Nem..
Limitet szabni hogy mennyi kavicsom lehet?? max 2000. ? Nem.!!! KB olyan mintha Max 1.milla Le lehetne nálam.
Egyre több ember rohangál már sok ládikóval + AF. el. nem lehet 1000 fölötti lopással lopni csak 1-ket!!!! nevetséges.....
legalább kristálytol lophassunk már többet hamár 1000-2000 a lopás szaki...

Én inkább bevezetném, hogy pl.. 2000es lopás fölött már, az ellenfél ládikó miniuszt kapjon... lehessen mit ellopni..!
Akinek meg ez nem tetszik, ne a TÖ-t fejlessze hanem a lopás szakit húzza.!!! S probléma meglodva...
Én se nyavalygok, hogy a Tul összegem 1-2 ezerrel kevesebb.. türelmes vagyok, s idővel behozom...

Hagyjuk békén a lopást.!!!!
Akinek ez nem tetszik... növeljen szakit..
Offsboytól: ""AH ezüst fokozatú relikviák tetszett Miklósnak, az szerezhetné meg őket, akiknek megvan az alap tárgy. (elékeztető a javaslatból: Pl. ezüst Magitrox (+10% varázslat sebzés), Tapasztalatkő (+40% állatfejlődés), Aranytallér (+30% LE), Drefeath (+15% sebzés)....a sor folytatható)""

Tetszik a gondolat jó ötlet. Támogatom!

Ám ha tényleg bevezetésre kerül.. összekellene szedni az összes olyan tárgyat amit lehetne igy szintezni.. pl lenne még 2 hozzá,
A "Sámán iszák" "Mannakulacs" , ezek is nagyobb gyógyitalt adjak naponta, hisz 100 fölött már semmit sem érnek....
Helló.
Az élő Aukción.
Egy játékos - Egy Világon mennyi Aukciós tételt nyerhet meg, vihet el?? ???
Természetesen, ha dukátja van elég mindegyikre.. ??
Csatlósom szintje 152.
Többet nem tudom utaztatni asztrálisan.
Myto szinek amit kapott:
szürke, zöld, sárga, piros, narancs, fehér.
Meg is van, a főildalom. a tp szint alatt mutatja: Harag: 24 / 100
Csatlós utaztatása 2x, eredmény:
Én fehér mytonak látom:
Robbantás,: Az álltalad índitott portyában, a 2.ik kör után csatlósaid asztrális robbanással sújtják ellenfeledet. A sebzés az összes csatlósod robbanásának összegétől, és az ellenfél ugyanilyen értékétől függ. Előfeltétele 20-as harag, és hogy a portya oldalon bejelölted a robbanás használatát.

Mi ez a Harag?? skill, AF, ... nem találom...
Dátum: 2014.11.08. 16:57:11
Nah... most mi is van???

Meik a jobb , egyböl lv 50es állatot csatlósítani, vagy minnél nagyobb annál jobb??
Másik..

Aki már csinált csatlóst... mit is ad bónusznak? Mert azért egy 100 fölötti állatot levesbe küldeni.... hmm....
Dátum: 2013.12.16. 10:14:53
Előre is köszönjük, várunk türelemmel.
Dátum: 2013.12.16. 10:05:51
Jaja... mindenre ad tult... nem úgy volt hogy lehet a végén választani meik tull nem kell s az alapján számolja ki?
Jaja
Nem látod a lényeget... VF-es leszarja az állatokat mert semmi haszna nincs belőle ha fejleszti... ezek után a csatlósnak lesz haszna??
Detto 0. Ergo megint csak az EH support megy...
Üdv...
Nos ezzel az új állat dologgal, már megint nagyívben letolják a VF-es karikat.... Csak EH-EH-EH....
Egy VFes mire feltol egy állatot Lv50 fölé .... rengeteg sok óra!!!!!!
No de nem szólok semmit, mert elvagyok nyomva VF-ként...
Dátum: 2013.10.30. 14:24:24
Mindenki tépelődik ezen... csak érdekességnek írom le, hogy a mai napig meddig jutottam ezzel az új eventel, s gondolkodtató hogy megérte-e vagy nem. Habár ez egyéni elvi kérdést is felvet hogy megéri-e vkinek...
Nos.. VF esként tolom, 127 szinten 30as ppvel, 300pp indulással, az elején leesve -190 ppre.., minden nap megvettem a 2 csomagot, s a térkép szakim 130as szinten van., s eddig Győzelmeid száma: 1217 -et csatáztam. Megvettem a Vitalizátort, Kaland kódexet, s kiváltottam 1 relikvia kupont is, amik össz 80+80+25. Számolandó:
15nap x 2 csomag x4 trófea = 120 db, az elköltött 185 db, a talált 65 db, ami 1217/65=18,72 csatánként kaptam 1 trófeát. A többi szerzett ajándékot nem számoltam.
Dátum: 2013.10.22. 08:04:44
Tegnap estig a sima gyógyitalokat is duplázta, de sajna megcsinálták a hibát... így már csak őskavicsra hat kér érte, értékes kis relik lett volna...
Dátum: 2013.10.21. 18:51:48
Eventes reliket vette meg 80 trófeáért ami nem ad +1 kaland helyet...
Ez is olyan bug... mint a másik, ami a normár gyógyilokat is duplázza.
Jó lenne ha így maradna, akkor sokan hajtanának erre a 80 trófea gyűjtésre... de sajnos tuti, hogy beállítják, hogy csak ősköves italokra működjön
Dátum: 2013.10.20. 09:18:12
Meg 81 volt..
Dátum: 2013.10.20. 08:23:17
Ez az uj relikvia a Vitalizátor, szövege szerint csak az ősköves italokra vonatkozik.
Viszont nálam a sima gyógyitalra is duplán hat? Ez most bug vagy a Vitalizátor szövege rosz?
Oldal: 12