Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
201. hozzászólás - 2015.04.15. 08:42:02
Köszi mindenkinek az eddig megosztott infókat. A sárgáról (vadászat alatt talált cuccok), vörösről és narancsról (varázslat ill. fizikai sebzés elnyelés,hárítás) AKTÍV-PASSZÍV itt teljesen különböző tulajdonságok lesznek; na ezekről nincs még semmi ha jól követtem a topicot.
Ez még érdekes lesz, Sanyi levezetése jó is lehet, hogy elég 1 csatlóst nagyon magasra húzni, de ha mondjuk a vörös passzív és aktív bónusza is jelentős, akkor ugye legalább 2 csatlóst kell nagyon felhúzni szürkékkel. Ugyanez a naranccsal. Illetve a passzívak bónuszok összeadódnak? Ha van 2 db 10. szintűre fejlesztett csatlós, 10es vörös szinttel, akkor az összeg vagy a legmagasabb számít? Ugyanez a sárgával, a kincskereső tulajdonsággal. Elég 1-ben kifejleszteni? Itt számít hogy aktív vagy passzív a csatlós?
Csak hangosan gondolkoztam egy kicsit.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
202. hozzászólás - 2015.04.15. 08:59:58
"vmint állatok kennelben már kétszer ki irta ha kijönnek kapok egy narancs bigyot holott nincs detektorom se"

Mi történik akkor, ha kisajtolom a kennelezett 20+ szintűt?
Sosem kapom meg a narancs mk-t vagy 48 óra kennelezés esetén 48 óra múlva?
Pontszám: 8.94
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
203. hozzászólás - 2015.04.15. 09:03:12 (Válasz Marcsa #202 hozzászólására.)
Na igen, az nagy szívás lenne.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
kedvencMatexFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
204. hozzászólás - 2015.04.15. 09:06:35
Ha közben kisajtolod akkor rögtön megkapod.
Nysa
Pontszám: 8.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
205. hozzászólás - 2015.04.15. 09:14:13
Vmi összefoglaló már jól jönne az elinduláshoz!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
206. hozzászólás - 2015.04.15. 09:27:56 (Válasz Alendaar #205 hozzászólására.)
Tessék :

Első körben Asztrális utazás a bármekkora szintű csatlósnak, 1 db Asztrális kő felhasználásával.(csak NEM AKTÍV csatlós mehet, szóval egyetlen csatlóssal nem megy a dolog, mert az mindenképp aktív.)
Ez 45 óráig tart, vagy 10 kavicsért azonnal.Ha megvan, kaphat szürke bigyót, lehetnek szakértelmei. 1. szint 1 darab, második kettő, harmadik három, stb....szürke izé.

Ez után, minden újabb utazás után adhatsz neki valami más szinű bigyót is( random, hogy milyet), ezek lesznek a "szakértelmek, mindegyik szín mást ad. Pl. a kék :

" A kék mytokronitok lehetővé teszik, hogy a tulajdonságok és képességek, amelyeket a csatlós gazdája számára átad, 250. szint után is tovább erősödjenek"


Vagyis, az egy csatlós adta plusz tulajdonságok ugye 250 szintnél maxolódnak, ezt lehet feljebb tolni a kékkel.


További rossz hír, hogy az utazéshoz szükséges Asztrális kő 65. szintű tárgy.


Új szakértelmek


Akadémia 20 tanulás 70 mytokronit tudás
Akadémia 25 tanulás 80 mytokronit észlelés


mytokronit tudás:

Ennek a szakértelemnek a segítségével a vdászat során van esély, hogy szürke mytokronitokat találj. A szürke mytokronitok kulcsfontosságúak csatlósod tudásának növeléséhez. A szakértelem minden szintje 0,1%-kal növeli az esélyt


mytokronit észlelés:

A mytokronit észlelés segít a vörös és narancs mytokronitok észlelésében. Portyázáskor van észlelés szint * 0.2% esély, ahányas az észlelésed, hogy vörös mytokronitot találsz (de csak ha van vörös mytokronit detektorod). Ha pedig elküldesz egy állatot gyakorolni, minden 2 óra gyakorlás után van észlelés szint * 0,04% esély, hogy találsz egy narancs mytokronitot (de csak ha van narancs mytokronit detektorod).


vörös mytokronit detektor
Típus: relikvia
Szint: 65
Portyázáskor találhatsz vörös mytokronitot, ha van mytokronit észlelés szakértelmed.
Ár: 11760 Lélekgyémánt, 228000 Lélekenergia

narancs mytokronit detektor
Típus: relikvia
Szint: 65
Állatok gyakorlatozásakor találhatsz narancs mytokronitot, ha van mytokronit észlelés szakértelmed.
Ár: 228000 Lélekenergia, 700 sisakszilánk


mytokronit préselő
Típus: relikvia
Szint: 65
A mytokronit préselő segítségével bizonyos szubsztanciákból kinyerheted a bennük rejtőző sárga mytokronitokat. A préselőt 65. szinttől a lélekkufárnál, a préselés almenüben tudod használni. Egy nap maximum 20 sárga mytokronitot nyerhetsz így ki.
Ár: 50 Őskő

A következőket préselheted 1-1 SÁRGA mytokronitért: 10 kristálypont, 1 ősdrágakő, 1 szubplaza, 1 aranydukát, 1 sorsjegy, 1 kiégett őskő (de csak akkor, ha 1000-nél több van a birtokodban, ekkor az 1000 feletti mennyiséget). Egy nap max. 20 sárga mytokronitot nyerhetsz így ki.


Új Af. képesség :


Mytokronit robbanás:

Kalandok során van esély, hogy fehér mytokronitot találsz. Az esély 20%*mytokronit robbanás szintje. Pl. 11-es szinten mindig fogsz találni 2 fehér mytokronitot és 20% eséllyel még egyet. Epikus kalandokban a szintenkénti esély nem 20, hanem 25%

Előfeltétel: 65. szint

Max. szint: 28

Költség: 5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 / 55 / 60 / 65 / 70 / 75 / 80 / 85 / 90 / 95 / 100 / 105 / 110 / 115 / 120 / 125 / 130 / 135 / 140
Báró Samedi
Pontszám: 8.85
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
207. hozzászólás - 2015.04.15. 09:32:37 (Válasz Azazel #206 hozzászólására.)
Kösssz!
Már csak 1 kérdésem maradt:
Melyik csatlóssal kezdjem? Legmagasabb szintű / legalacsonyabb szintű / éppen fejlesztett?
A hozzászólást Alendaar módosította 2015.04.15. 09:34:05-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
kedvencMatexFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
208. hozzászólás - 2015.04.15. 09:35:18
Csendesen olvasgatom itt a dolgokat és azért van még egy pár ködös rész.
Pld 7 szintü szürke minyonnál tegnap elküldtem a 2 körre . Visszatért és 1 szintű sárga minyon is volt mellette, ezt tegnap nem engedte tovább vinni, ma reggel beléptem 1 szintet tudtam növelni rajta de tovább ismét nem engedi tolni a sárgát hiába van 340 sárga minyon raktáron.. És miért nem tudom azt is 7 szintig felvinni????Vagy csak napi 1 szintet lehet rátenni??
De ez csak egy kisebb probléma az igazi gond itt az, és erre remélem a vezetőségtől kapunk majd választ is, hogy ha a játék folyamán lehetőséget nyitnak arra hogy 2 fő irányba fejleszd a karaktered. Értem itt az EH és a VF-et , akkor miért van az hogy egy új fejlesztéssel az egyiket szinte el lehetetlenítik???????? Értem itt azt hogy én mint EH aki próbál minimál TP gyűjtögetésével ismétlő küldiket pörgetve a legjobb LE/TP arányt kihozni Mert hát ugye csak így lesz tápos a karakter) . Miért nem tudom másképp a szürke minyont megszerezni ( ami az egész rendszer alapja ) csak annak az árán hogy vadászattal elgyengítem magam.?? Miért van hogy ezt az egészet csak mi EH.ok szívtuk meg???
Már most tele vagyok egy vagon színes minyonnal és nem tudom, és szerintem nem is fogom használni mert ahhoz hogy felhasználjam őket egyfolytában vadásznom kellene a szürke minyonokra amit meg tuti nem fogok mert hiába itt a 6 szerver fétis és Af képesség a EH -oknak NEM ÉRI MEG A VADÁSZAT!!!
Ezért ez e fejlesztés , bár nagyon vártam pont sz@rt sem ér nekünk Eh-oknak , és csak a kedvemet vette el az egész VU.tol
Én nem vinnyogok az őskő költség miatt , bár én sem vagyok milliomos, mert úgy vagyok vele hogy ez a hobbim és rászánom azt a havi 5K.
De ez hogy egyfolytában valahogy szívatnak, ez már tényleg kezdi végképp elvenni a kedvem az egésztől.
Remélem ezt az egész rendszert átgondolják mégegyszer, mert ez így nem korrekt
Nysa
Pontszám: 7.14
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
209. hozzászólás - 2015.04.15. 09:38:22 (Válasz Azazel #206 hozzászólására.)
Jó ez, jó ez, csak pont a lényeg nincs meg (nem neked rovom fel természetesen).
Mi, miből mennyit ad? A vörös, narancs és fehér durván befolyásolja a harcokat, mégsem tudunk egy számot sem. Ennyi erővel - és egy kis túlzással - feldobhatunk egy pénzt, hogy fej vagy írás, és az nyerte a csatát. A felfedezés "öröme" és a titkolózás hogy ne kapjanak fogást a fejlesztésen, nagyon különböző dolgok.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
210. hozzászólás - 2015.04.15. 09:42:17 (Válasz Matex #208 hozzászólására.)
neked honnan lett 340 db sárga mitod? azt eddig nem lehetett szerezni sehol vagy valamit nem vettem észre?

nem a zölddel kevered ? nekem egy db sárga van , de mondjuk lehetne 21 ha tegnap már megveszem a préselőt csak épp várom a köveim beérjenek

Szerintem másnak sincs max 30 sárga illetve ha ma is préselt 50

Mod : bocs én néztem be nekem is van sárga 300 felett , narancs szinű van egy db
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.04.15. 09:43:44-kor
Pontszám: 7.74
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
211. hozzászólás - 2015.04.15. 09:46:55 (Válasz Fsanyi82 #210 hozzászólására.)
Nekem is 340 van.
Kavicségetéskor jött, asszem.
A hozzászólást Alendaar módosította 2015.04.15. 09:47:35-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
212. hozzászólás - 2015.04.15. 09:49:18 (Válasz Alendaar #211 hozzászólására.)
kzbe észrevettem színtévesztő vagyok narancs színből van egy ami amúgy érdekes, mert nincs detektorom még mégis kennelbe küldéskor kiírja, hogy kapni fogok majd egy narancsmitot amit amugy kennel lejárta előtt sajtolásnál oda is ad
Pontszám: 7.74
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
213. hozzászólás - 2015.04.15. 09:52:52 (Válasz Fsanyi82 #212 hozzászólására.)
Melyik csatlóssal érdemes kezdeni a fejlesztést?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
214. hozzászólás - 2015.04.15. 09:53:50 (Válasz Fsanyi82 #212 hozzászólására.)
Hol írja? Én hiába küldtem kennelbe a jószágot...
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
215. hozzászólás - 2015.04.15. 09:55:28 (Válasz Azazel #214 hozzászólására.)
Ha lejárt a kennelezés vagy kisajtoltad akkor kapod meg. A kiírás mintha elküldéskor lett volna.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
216. hozzászólás - 2015.04.15. 09:56:07 (Válasz Alendaar #213 hozzászólására.)
Mivel az utazgatás időigényes, azzal amelyiket nem akarod mostanában aktívvá tenni.
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
217. hozzászólás - 2015.04.15. 10:07:19 (Válasz Matex #208 hozzászólására.)
Értem a problémádat, de ha a másik oldalról nézed: V6-on (és gondolom V5-ön is) eddig semmi értelme nem volt vadászni. Egész pontosan a szövetségi bajnokság óta, az nyírta ki teljesen a vadászatot. Ennek a fejlesztésnek az egyetlen hasznos hozadéka az én nézőpontomból, hogy valami értelme is lesz a rengeteg CSP-nek. A több tennivaló nekem kicsit sem hiányzott, már a túl nagy időigény miatt hagytam abba a játékot annak idején is.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.10
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
218. hozzászólás - 2015.04.15. 10:09:09 (Válasz Alendaar #215 hozzászólására.)
Jahhh..elolvastam amit írtam :

minden 2 óra gyakorlás után van észlelés szint * 0,04% esély


Szóval neked "bejött" a százalék, nekem meg nem.....
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
kedvelt tagAmonhotepFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
219. hozzászólás - 2015.04.15. 10:09:26
Csatlós utaztatása 2x, eredmény:
Én fehér mytonak látom:
Robbantás,: Az álltalad índitott portyában, a 2.ik kör után csatlósaid asztrális robbanással sújtják ellenfeledet. A sebzés az összes csatlósod robbanásának összegétől, és az ellenfél ugyanilyen értékétől függ. Előfeltétele 20-as harag, és hogy a portya oldalon bejelölted a robbanás használatát.

Mi ez a Harag?? skill, AF, ... nem találom...
Pontszám: 6.22
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
220. hozzászólás - 2015.04.15. 10:12:43
Infok...

Sarga: "A vadaszat soran eselyt kapsz, hogy asztralis kincset talalj. A kincskeresesben minden csatlos reszt vesz, nemcsak az aktiv - tehat a kincs kepessegek osszege szamit.
Tapasztalat: 80 csp-nyi xeno csata 3-as szinttel 0 kincs.

Voros: "Ha aktiv a csatlos, az intelligenciat noveli, de csak akkor, amikor rad varazsolnak. Az ellenfel varazslata sikerenek eselye nem csokkenhet igy 30 % ala. Ha a csatlos passziv, a magia kepessege a varazslatelnyelesedet noveli."
Tapasztalat: passzivkent a karakterlapon nem szamolja a bonuszt.

Narancs: "Ha aktiv a csatlos, az ellenfel allatanak talalati eselyet csokkenti, de maximum annyival, amennyi annak a lepett szintje. Ha passza a csatlos, a vedelem az elnyelesedet noveli."
Tapasztalat: a voros utan nem hasznaltam el feleslegesen.

Robbanas 185. tapasztalati szinten 1-es osszrobbanassal: 1974, a toltodeset nem figyeltem. Csak portyaablakbol hasznalhato, igy a 2. szintut mar nem tudtam megnezni mennyi sebez...
A feher pontos leirasa: "Az altalad inditott portyaban, a 2. kor utan a csatlosaid asztralis robbanassal sujtjak ellenfeledet. A sebzes az osszes csatlosod robbanasanak osszegetol, es az ellenfel ugyanilyan erteketl fugg. ELofeltetele 20-as harag, es hogy portya oldalon bejelolted a robbanas hasznalatat."
A fenti szebzes 100-as harag kisutesekor tortent.

1 osko (gyorsitas is, es minden egyeb elkoltott osko bele szamit) = 1 kek kronit.
Pontszám: 8.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője