Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DeanUchiha

Oldal: 1
Dátum: 2012.10.28. 15:44:36
Van benne igazság...
Dátum: 2012.10.28. 14:24:22
Akkor azt hiszem ezt vehetem úgy hogy az angol szerveren nem jár a +3% bónusz.
Dátum: 2012.10.18. 15:48:54
Az angol szerveren is? Az nagyon zsír lenne
Van! xD El sem hinnéd milyen mértékben tudom alkalmazni az obszcén szavakat!
De most már leálltam! Let! Felesleges válaszra méltatnod! Nem fogok reagálni semmit!
Valamint ha ennyire rá vagy izgulva pöttöm pannira akkor tedd a kicsi f*szodat a szájába és ne nekem verd a nyálad!
Gondoltam hogy valami ilyen válasz fog jönni! A hobbimat nem fogják elvenni mert azt úgy hívják kőbányai!
Egyéb iránt nem tudom hogy most megint mi bajod van...
Am mekkora kemény hogy a gép előtt neked is mekkora arcod van...
Felőlem megdumálhatunk egy találkát, de akkor igencsak beletaposlak a betonba!
Tudod nem mindenkinek van irodai munkája! A kőműves munkától és a téglapucolástól eléggé kicombosodik az ember! Szóval, ha itt leszel előttem akkor legyen nagy a szád kisfiam!
oks
A jó ízlés határán már rég túlléptem! Alapjáraton vagyok barom! Semmi személyes...
Másrészről, attól függetlenül hogy alpári módon fogalmazok, nem jelenti azt hogy egy tuskó vagyok! Egyszerűen csak hirtelen haragú és felbosszantott az értékelés!

Ezt a kérdést most tettem fel:
Mi volt a foglalkozása Arany Lászlónak (1844-1898)?

Még nem értékelték! Lát benne valaki hibát? Ha igen mondja nyugodtan, nem fogom lehurrogni!

Ui.: módosítottam a nem megfelelően megfogalmazott hozzászólásaimat.
1. Kérlek pöttöm akkor válaszold meg hogy miről híres München!
2. Tényleg szeretem őket, de ettől függetlenül nem mondhatni hogy noname zenekar.
3. elmúltam 14, cangázni nem megyek mert hazavágtam a kerót
4. még nem codoztam de állítólag jó játék! De CS-zni szeretek!
lehiggadtam
hagyjuk
Dátum: 2010.06.06. 10:37:03
szerintem is jó lenne ha újraindulna, nem is kellene kitalálni semmi újat mert ez nagyon király volt szerintem! Jók voltak a jutalmak is!
Dátum: 2010.06.02. 10:45:43
Remélem ezt elfogja valaki olvasni! Bár erősen kétlem, azért 1 próbát megér!
Nekem lenne egy ötletem ami csak az angol nyelvű szervert érintené!
Nagyon örülnék ha Doomlordon is indítanátok egy Zarknod ébredését! Ott még nem volt, ráadásul egy király esemény volt!
Doomlordon nem lehetne indítani egy Zarknod ébredése eseményt?
Az nagyon jó lenne!!!
Dátum: 2010.05.30. 11:50:33
Lehet hogy nem ebbe a topicba kellene írnom de ez tűnt alkalmasnak!
Azt szeretném kérdezni h Doomlordon nem indítanátok egy Zarknod ébredése eseményt?
Dátum: 2010.04.15. 20:29:18
Én is majd csak idővel szeretném kivenni a -5% ot ez később is elérhető lesz?
Doomlordon is várható lesz Zarknod ébredése?
Dátum: 2009.08.29. 15:23:15
Szerintem elég gázos volt h sokszoros sebességgel ment a játék mert nagyon a géphez kötött...
ha újranidul szerintem sokkal jobb lenne egy átlag sebességű szerver...
Dátum: 2009.05.27. 19:37:13
Kerestem a kristály hordát de nem találtam őket! Hogyan lehet megnézni a karakterlapjukat h mire képesek stb stb.... Vagy ez a szinttől függ? lvl 31-es vok!
Dátum: 2009.02.16. 06:51:41
Hello! Problémám van a kvíz kérdéseim értékelőivel!!!!!!! Olyan egyszerű kérdéseket rakok fel amit még a hülye is tud.... és mégis rossz értékelést adnak rá...... véleményem szerint csak szemétkedésből értékelik rossznak! nem lehet ez ellen valamit tenni? Előre is kösz
Oldal: 1