Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - G0df4th3r

Oldal: 1234
Dátum: 2008.11.28. 08:55:36
A találkozón lesz vmi névjegykértya ami alapján az emberek felismerik ki bújik meg egy-egy nick mögött?
Dátum: 2008.11.28. 08:53:24
Örülök, ha szereztem pár vidám percet.
Mi az az enerpar olaj? Jobbulást meg gyógyulást.
Dátum: 2008.11.28. 08:29:18
Jó reggelt sporttársak! Itt az Edző!

Látom zajlik az élet, ez a bicskázás találó kifejezés, eddig nem ismertem, köszi. Szerencsére csak filmekben láttam ilyet. Byzon meg szabad kérdezni mi történt a comboddal?
Én ma íróasztal cipeléssel kezdtem még 7 előtt. Mostanában korán kelek és nagyon élvezem. Az egyetem alatt sok volt a buli és a punnyadás és évekre beállt a 10-11-délig alvás, amit nem nagyon szerettem. Jó korán kelni.
Ki jön holnap Beholder találkozóra?

Itt a legújabb post! Beholder találkozó és Gyúrunk vazze összekombinálva. http://vegzeturfitness.blog.hu/2008/11/28/gyurunk_vazze_4

Szép Napot!
Dátum: 2008.11.26. 22:08:22
Sziasztok!

Énis néztem ezt a Westet! Most indult Mo-n vagy csak most jelent meg a képes hirdetése a guglin? Nem regeltem be, majd ugyis elmesélitek itt, hogy milyen.
Multkor (2 napja) óta még nem olvastam ezt a topicot viszont a fekvőtámaszokat elkezdtem és már 3 napon túl vagyok. Van aki még csinálja, elkezdte?
Létrehoztam egy blogot a témában, aki szeretné lehet bekapcsolódni. RSS-re feliratkozni, stb. Örülnék ha több emberrel együtt lehetnék home-made fitt. Jah igen és a címe: http://vegzeturfitness.blog.hu/

További szép estét.
Dátum: 2008.11.24. 11:17:26
Sziasztok!

Ennek a hozzászólásnak igazából új topicot is nyithattam volna, csak nem találtam meg hirtelen hol lehet

Erősítés a VégzetÚrral

Elég sokat vagyok a gép előtt, munkám is egy részben ide köt, plusz ez a játék is. (Talán vagyunk még így ezzel páran.) Kevés időt szánok a mozgásra. Ezért találtam ki, hogy mi lenne, ha minden nap annyi fekvőtámaszt nyomnék le, ahányadik szintű épp a karakterem. Sok kicsi sokra megy. Kb. 2 éve csináltam ezt pár hónapig és szép eredménye lett annak a napi pár percnek. Ez jelenleg 16 fekvőtámasz egy nap, ami igazán nem sok. Régebben találtam ezt az oldal és most eszembejutott: http://www.100fekvotamasz.hu/ . Megnézem majd közelebbről, biztos vannak hasznos tippek a végzetúr-tréninghez.

Ha többen is szeretnétek a punnyadságból a sportosság felé elmozdulni, nyitok külön topicot, ahol kapcsolatban lehetünk, megoszthazjuk ki hogy halad, és erősíthetjük egymás kitartását.
Dátum: 2008.11.23. 23:16:51
Természetesen igen. 5 perccel a 3 nap letelte után támadtam. Akkor lettem teljesen friss is és pont nem kezdődött még el az új háború. Mégsem történt semmi. :S
Dátum: 2008.11.23. 22:31:09
Sziasztok!

Letelt a 3 nap a háborúból, bőven megvan a 2x győzelem, támadok újra egyet, hogy véget érjen a háború és bezsebeljük a jutalmat, de nem történt semmi.
(Avatar vs smaragd lordok)

Van itt olyan fejlesztő vagy valaki aki az ilyesminek utána tud nézni?

Köszi!
Sziasztok!

Ezek a változások implementálva vannak már? Mert akkor kapitulálunk a rubinpalota ellen, különben még várunk. Hol lehet biztos infót szerezni?

Köszi!
Dátum: 2008.11.20. 21:43:25
Sziasztok!

Ezt a topicot találtam a legalkalmasabbnak a játékfejlesztési javaslatomhoz.
Jó lenne, ha bajnoki viadal előtt lehetne fogadni az egyes szintek bajnokaira őskőben vagy LE-ben. pl: "AranyAlmára teszek 5.000 LE-t, most 5:1-hez fizet. "

Hogy tetszik az ötlet?
Dátum: 2008.11.20. 20:21:01
Hogyha a kristályosítóval csinálok LE-ből őskövet akkor is alakul majd át kiégett őskő? Vagy csak pénzes vásárlásnál?

Minden épület azonos nagysággal növeli a kutat vagy számít a szint is?

A bénítós kérdésemre senki nem tudja a választ?
Dátum: 2008.11.20. 18:50:33
Sziasztok!

A bénítás működésével kapcsolatban szeretnék kérdezni. A -támadás az adott ütés utántól számít gondolom. Csak az ellenfél következő támadására érvényes vagy onnantól kezdve az egész csatában? Utóbbi esetben lehet a bénításokat halmozni? Lehet egyszerre kritikus sebzés és bénítás is? Szerintetek megéri használni?

Köszi a válaszokat!
Dátum: 2008.11.18. 00:22:16
Sziasztok!

Van egy 2% kritikus ütést adó fókuszkristályom és csodaszépen ki is van írva a karakterlapomra, hogy kritikus sebzés 2%. Jó is nézegetni az ilyen szép bónusz statokat. Fogtam magam és a kritkus sebzés szakértelmet 0-ról 1-re növeltem nemrég. Arra számítottam, hogy így a karakterlapon a 2% 3%-ra fog változni. Sajnos nem így lett. Ez programhiba vagy így normális??

Köszi és jooéjt
Dátum: 2008.11.15. 07:37:08
Sziasztok!

Fejlesztés és hibabejelentés, ezt a topicot találtam legalkalmasabbnak.

FEJLESZTŐK FIGYELMÉBE

Nagyon örülnék, ha lehetne már a szövetségi listában látni, hogy ki van a katakombákban vagy kinek kevés az életpontja és ezért nem lehet támadni. (Pl a neve valamilyen háttérszínnel lenne kiemelve. Katakombák sárga, kevés életpont piros.) Elég unalmas egy 20 fős szövetséget háborúban végigkattolni, hogy előbújt-e már valaki, akit lehet támadni.

Másik hogy mostanában a portyánál nem tudom rendezni a végzeturakat. Pl a tulajdonságösszegre kattintva is csak frissít, nem sorbarendez. TI is tapasztaltatok ilyet?

Ha nem ez a megfelelő topic, amit a fejlesztők is néznek, szóljatok és/vagy tegyétek át ezt az üzenetet. Köszi!
Dátum: 2008.11.13. 11:05:06
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."

Tudom már más is említette, hogy van ilyen, de választ nem találtam. Háborúzni akarok, nem LE-t lopni.
Ha mindenki a katakombákban bújkál a többieknek meg 0 LE-je van, akkor mégis hogy üssem be őket???

Köszi előre is, aki meg tudja világítani ennek a funkciónak az értelmét.
Dátum: 2008.11.11. 22:05:34
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, remélem minél előbb választ kapunk.
Dátum: 2008.10.29. 12:16:55
Hmm a 3. szintű Kígyóféregnek már most több az élete, mint a 4. szintű nerub kórokozónak. Ezek szerint van valami különbség. Főleg, hogy a kígyóférget több LE volt megszelidíteni. Bár lehet ez mástól is függ.

Más: Most ezt látom a kvíznél:

"Eddig 964 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 66 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass."

Ez normális??
Dátum: 2008.10.11. 10:44:14
Sziasztok!

Az egyik kérdésemre az egyik válasz az volna hogy 'japán kakasokkal'. A rendszer ezt nem fogadta el, mivel a kakasok szó nem megengedett részkarakterláncot tartalmaz. (Nem tudom mi volt a pontos hibaüzenet, de ez volt a lényege.)
Oldal: 1234