Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sterosz

Oldal: 12
Dátum: 2009.06.14. 23:14:58
Ebből látszik hogy új vagy Van egy ilyen cucc, hogy sírásdetektor. Ha ebben a topicban elpanaszolod a bajod, általában gyorsan megoldódik a küldid.
Beszálltam a döntetlenes emberek közé, nevem Bunkóbilba, V2-s gyémánt.
Dátum: 2009.06.13. 21:37:22
Ha valaki jártVU talin, és esetleg véletlenül spoilereztek kristálypont ügyben, az ise is megírhatná az infót, előre is köszi!
Dátum: 2009.06.12. 00:33:42
Elkezdtem, de a pontos leírást a skill alá akarom beírni, viszont egyértelmű okokból nem enged a drága új lapot létrehozni. :S Birka, esetleg kaphatok egy tagságit az oldalra?
Dátum: 2009.05.20. 21:50:33
Aukciós tárgyak frissítve 31-35-ig, használjátok egészséggel.
Dátum: 2009.05.11. 12:25:11
Bevallom én is csak a sírás detektor miatt írtam meg a bánatom, és hiphop, 12-ből az uccsó mit ad isten óriási lett. Mostantól csak 12-esével vadászok
Dátum: 2009.05.10. 23:31:03
Kezdek kitérni a hitemből... Amíg nem vettem fel a 7 óriás lényt vadássz le küldit, naponta 2-vel találkoztam 30-ból. Most egy hét alatt jött 2. Hallottam elméletket hogy megvan buherálva, hogy direkt szívás legyen, eddig nem hittem benne. De most...
Dátum: 2009.05.10. 22:28:38
1. Ha valaki tudja, írja be a Rejtőköpeny tulajdonságát pls
2. Kedves admin bácsik/nénik lőjjék be a fent említett tárgy licitjét ty
3. Azért azt megnézném, amikor valaki pl Eraman 20-30 LE-kért vesz 1-1 dukátot nap nap után. Ebből nem hiszem hogy valaki tartós előnyt tud kovácsolni, lévén az egyre növekvő ár.
4.
Ne felejsuk el a kuldetesekert jaro dukatot sem.
Küldetésért dukát? Ezt fejtsd ki légyszíves, lehet lemaradtam vmiről.
Dátum: 2009.05.06. 14:45:18
Azt hiszem, arra gondolsz, hogyha kevés LE-d van, akkor nyugodtan bele lehet tömni az állatkába. De pont ez a probléma, hogy általában sokkal több LE van az embernél, mint amennyit morálnövelésre szánna, és nem szeretjük, amikro az állat a csontvelőt is kiszívja belőlünk.

Közben gondolkodtam, módosítanám a javaslatot: a rendszer azt tudja, hogy mennyi LE-be kerül 1% morál javítás. Amennyiben lesz ez az opció, azt lehessen kiválasztani, hány százalék LE-vel kivánja növelni a morált. Esetleg van mellette egy passzív ablak, amiben a beírt % alapján kiíródik, mennyibe kerül a növelés. Ha lesz ilyen, akkor szerintem ez egy kulturált formája lenne a dolognak.
Dátum: 2009.05.06. 14:34:15
Zsír az új csatánkénti viadal, így tényleg volt benne egy kis izgalom, igaz csak arra vonatkozólag, hogy vajon a bajnok ver majd ki, vagy pedig még előtte kiszóródok. Ja, és persze a viadalért kapott LE is szép, nem tudom hogy mi alapján van, esetleg beírogathatná ide pár ember, hátha az okosok kitalálják (vagy majd a rendszerurak elárulják ha elég sokat sírunk).

Én 25. szinten jelentkeztem, az 5. körben vertek meg, és kaptam 1350 LE-t.

P.S.: Jaaaa, hogy tovább gomb a rendszeridő magasságában van? Akkor azért nem találtam meg
Dátum: 2009.05.05. 12:04:05
Elképesztő, pont azért jöttem fel ide, hogy erről írjak, és tessék pont az uccsó hozzászólás erről szól. Valóban, én is jobban be tudnám osztani az LE-t, ha megszabhatnám, hogy mennyit szánok a felvidításra, és az állatom nem zabálna fel mindent, amíg csak ki nem pukkad. Egyszóval: szerintem jó ötlet, támogatom
Dátum: 2009.05.02. 00:09:13
70. lettem, de valamit elnézett szerintem a gép, bár lehet én vagyok csak hülye...gyereknek ász király, nekem 8 9 egyszinből....All-innt nyomott, mondom mért ne, blöffölt végig....flopra lejön egy 9 10 király....aztán egy 4es...és a végén egy 8as....nem votl színe, mégis ő nyert pedig 2 párom volt...


Egy tippem van, elnézted a 8-ast és egy 3-as volt a kezedben... Mert azért ekkorát nem vét egy PÓKER progi, vagy a PP egy naggyon elcseszett póker oldal
Dátum: 2009.05.01. 23:59:34
Ott a pont Szabinhonál. 4140 ősk, db-ja mondjuk 20 Ft (sacc átlagos érték) az 82800 Ft kiesés. Ezt havonta kidobni az ablakon elég nagy luxus lenne, talán félévente lehetne, persze csak ha PP-nek megéri és elég nagy volt az érdeklődés. Egyébként ha tud valaki nyithatna a pókernek egy topicot, legalább hogy be tudják írni a büszke győztesek ne más pl ezt a fórumot offolják ezzel.

Közben keresgéltem és kiderült hogy az egyéb témákban van egy Póker topic.
Dátum: 2009.05.01. 20:49:05
Hajrá minden pókeresnek, én már a regisztrációnál feladtam, minden tiszteletem azoké akik az asztalokig eljutott.
Dátum: 2009.05.01. 16:57:17
V2-n is megjelent a szent idol, úgy tűnik a 3. variáció volt a valós
Dátum: 2009.04.30. 23:32:48
Nincsen Szent Idol V2-n? De vajh miért? Sajnos nem tudok elég pontosan választ adni, de van róla elképzelésem.
V1-en ugyebár a top karakterek, akik a kezdetektől harcolnak a Fertő ellen, valszeg már 50. szint körül vannak (nincs V1-es karim, úgyhogy N/I). Ezen a szinten 15000-re rúg a Fertő elleni küzdelem. Mármost mivel még kicsike vagyok (26), nem tudom mennyire súlyos kiadás ez, de talán ezeknek a karaktereknek van kitalálva. Ez volt az egyik ötlet.
Másik oldalról lehet úgy gondolják, hogy túl sokat tudna spórolni az, aki mondjuk egy 20. szint körüli karival megvenné ezt a tárgyat. Ez volt a második ötlet.
És most ugrott be egy harmadik: Ma (mostanában) vannak a ballagások, a moderátorok elmentek valakit ünnepelni, és ez csak egy giga nagy bug, amit ebből fakadóan még észlelt senki sem a főnökségen
És most lehet mazsolázni
Dátum: 2009.04.30. 22:16:03
Őszintén szólva csak remélem hogy helyre írom, nem tudom megfejteni hogy miért is van ez így. 2 vadászatomat fogom belinkelni:

Egy dühödt kígyópók jelzi, hogy nemkívánatos látogató vagy. Dühe alábbhagy, amikor lélekenergiáját veszed (+454). +19 TP A szerzett lélekenergiából 40 a helyes válaszért kapott LE.

Szegény nagyobb manapoid felügyelő, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 440 lélekenergiát. +19 TP A szerzett lélekenergiából 39 a helyes válaszért kapott LE.

Namost ha jól tudom a matekot, ugye a bónuszként kapott összeg az eredeti 10%-a, tehát ha a bónuszt a végösszegből levonom, kb a bónusz 10-szeresének kellene kijönnie. Lássuk: 454-40=414 440-39=401
Azaz mindkét esetben 1-gyel több LE járna bónuszként.
Most olvasva nem kicsit sziszifuszi a dolog ( 2(!) LE-ért reklamálok), de mivel a matek az matek, kíváncsi vagyok, miért is mködik ez így.
Hmm, mivel újonc vagyok, nem nagyon tudom hogy vajh tényleg lehetett 50. szintű állatkád, vagy sem. Ettől függetlenül a szöveg 10 pontos, és ha tényleg fellázadt, akkor részvét
Dátum: 2009.04.29. 12:05:56
Hohó, köszönöm az ízelítőt, ez jól hangzik
Dátum: 2009.04.28. 21:23:34
Kérdés: a kristályhorda vajon a rég emlegetett NPC szövetsgéet, vagy egy új választható hordát jelent? ( Ha horda, akkor ha jól emlékszem a legenda egyik fejezete ír mindegyik hordáról, be kell majd passzírozni oda kristályékat is )
Oldal: 12