Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kgerry

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.23. 12:15:04
Hány bolygója van Naprendszerünknek?

9 van helyesnek megjelölve, holott már több éve, hogy a Plutó nem bolygó!!!!

Kérném javítani
Tisztelt Okosok!!!

Az én mobilos kérdésem kiszedtétek, mert hogy reklám... és fogjam be szám...

Akkor ez nem reklám?!?!
Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a legközelebbi vadászatodra 10%-kal több lélekenergiát kapsz!
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 04:50 időd van.
Melyik nem tv márka?

Nokia
LG
Samsung
Technika


OOhh....hagyjuk mááárr.....
Bort iszik és vizet prédikál tipikus esete....
szánalmasak vagytok....
Akkor ezek szerint mindez nemcsak nekem tűnt fel...

Szívemből szóltál...
Erről beszélek...
megint semmi konkrétum csak személyeskedés....

... miért is hittem azt, hogy értlemes választ kapok?!?! :S:S:S
mert mit vársz olyan műsortól, ahol fekete pákó meg győzike játszik...?!?
ettől függetlenül mivel világmárkákról van szó benne, ezért benne volt...ahogy a coca-cola is, a pepsi is stb....
A tiedhez hasonló primitív az bizony általánosítás, akár annak veszed akár nem ...
Egy csoportot képzel, amire egységes jellemzőt raksz... de persze nem várom el, hogy magyar nyelvtanban otthon legyél .... kicsit morbid, hogy pont nekem mondod, hogy szövegértésből 1es ...
De tudod mit...ha szerinted én egy hülye, primitív kis senki vagyok, akkor állok elébe, hogy veled szemtől szemben leülök egy műveltésgi vetélkedőre pár user előtt. És döntsenek a tettek, ne a szavak...

Amit én írtam az nem személyeskedés volt, a te hozzászólásoddal ellentétben....
Feltettem egy kérdést, hogy mi alapján lett rossznak minősítve a kérdésem... erre kapok egy kiokosító, lekezelő, nagyképű választ....
ahelyett, hogy annyit írtál volna: Bocsi... "reklámszagú" vagy "reklám jellegű" a kérdés, ezért kapott elutasítást....
Ennyit kellett volna és én elfogadom, és kussban maradok...
De magas lóról beszélni, fölényeskedni csak mert te irányítod vagy menedzseled ezt a kvíz részt nagyon kicsinyes dolog...

Ha már megkaptad ezt a feladatot, akkor lehetnél tárgyilagosabb és empatikusabb, vagy "vevőcentrikusabb"....
ugyanis ez az oldal is pénzből él... és több ezer forintot már én is áldoztam rá, de hogy többet nem fogok az ilyenek miatt az tuti...
És szerintem az oldal üzemeltetői (márha nem te vagy az) sem nézik jó szemmel, ha olyan "alkalmazottak" miatt veszítenek vásárlóerőt, akik arrogáns stílusukkal képviselik az oldalt...
Fogadsz velem?
Szia

Ne haragudj, de nincs igazad.
Jó lehet az utóbbi két hétben már nem találkoztam ilyen kérdésekkel... de előtte rendre. És!! Még a kvízolimpiában is volt 2-3 szinte mindig.
Azon kívül, hogy fogalmam sincs mi az a HKK, még utána sem tudtam nézni...mert 15 perc önmagában kevés lett volna..nem az, hogy még a másik 49re is válaszoljak.
Szóval nem véletlenül hoztam ezt példának....
Azt viszont továbbra is fenntartom, hogy az általam feltett kérdés abszolute egy általános műveltségi körbe tartozik, mert az aki már ült internet előtt (és azt hiszem ezt a végzetúr felhasználóiról feltételezhetjük) ill. aki már hazsnált mobil telefont az mind ismeri a felsorolt márkákat...
1. Akkor nem néztél elég Legyen Ön is ... c. műsort ... mert bizony pont egy 500.000 ezres kérdés volt, amit én feltettem...csak a Blinder helyett más szerepelt benne ... és, hogy honnan tudom?!?... mert az ismerősöm játszott és ő kapta ezt a kérdést, és az általam feltett kérdések közül még kettő van, ami abban az adásban szerepelt... (érdekes, azokkal nem volt gond :S:S)
2. Ne általánosít, mert a prekoncepicó egy írtó negatív emberi tulajdonság.... a gyengék eszköze. Sajnálom, hogy te ezzel kérkedsz...
3. "Enyémhez hasonló primitív kérdések..." .... attól, hogy nem ismered a magyar futballt, ami a legtöbb hírnevet hozta hazánknak a világban.... vagy nem ismered a magyar városokat, az azokban található híres épületeket, eseményeket - mert az eddig feltett kérdéseim 90%-ban ezekhez kapcsolódik - az még nem azt jelenti, hogy az én kérdéseim lennének primitívek, hanem az a primtív, aki annak bélyegzi meg őket ...

u.i.: kevesebb arc kellene és több empátia
Értem...

És az, hogy XY melyik hatalom kártyán szerepel az műveltségi kérdés?!?!

Most őszintén...tedd fel magadban a kérdést! Egy Legyen Ön is Milliomos c. műsorban melyik kérdéssel találkozol hamarabb?!!?....
Azzzal, hogy az Alcatel egy világon ismert cég ami telefonokat gyárt vagy azzal, hogy "SÉSKVÉSDKV" a hatalom kártyáin az "sévsávsvs" világ káosz isten vagy mi a túró... ?!?!
És én mikor és hol és kitől kapok választ a kérdésemre?!?!?!
Dátum: 2009.03.17. 00:08:26
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik nem telefonmárka az alábbiak közül?

Alcatel
Sagem
Blinder
Apple


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Kedves Döntéshozók?!?!
Ebben a kérdésben mi a nem általános műveltség? Mi a durva helyesírási hiba?
Mi alapján lett elutasítva?!?!:.....komolyan érdekel!

mindössze egy www.t-mobile.hu oldal és azon belül a készülékek menüpont kell hozzá...



köszönöm
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik nem telefonmárka az alábbiak közül?

Alcatel
Sagem
Blinder
Apple


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Kedves Döntéshozók?!?!
Ebben a kérdésben mi a nem általános műveltség? Mi a durva helyesírási hiba?
Mi alapján lett elutasítva?!?!:.....komolyan érdekel!

mindössze egy www.t-mobile.hu oldal és azon belül a készülékek menüpont kell hozzá...



köszönöm
Dátum: 2008.10.07. 23:30:26
Melyik a világ leghosszabb folyója?
Duna
Jangce
Nílus
Missisipi

.... csak a jó válasz maradt le: AMAZONAS....
Dátum: 2008.09.27. 13:58:33
Smaragd emberkék!!!

Akinek mérleg a horoszkópja az csatlakozzon hozzánk, a Mérleg Szülöttek Szövetsége rendbe...

elsőnek összegyűlünk, utána lerohanjuk a többi horoszkópost :P
Dátum: 2008.09.27. 13:50:36
Hibás kérdés:
Hány izom felel a mosolyért? .... 2,4,5,17 ezek a válaszlehetőségek...
én ezt találtam
A mosoly anatómiája

Hogyan keletkezik a mosoly? Mindössze egyetlen izom - a Zygomaticus major - szükséges hozzá. Ez a halántékig érő rostköteg automatikusan megemeli a szájszegletet, így alakulnak ki (elsősorban spontán mosoly esetén) a jellegzetes szarkalábak a szem körül. A szakemberek régóta tudják, hogy a mosoly - fajtájától függetlenül - jót tesz a léleknek. Jókedvében mindenki pozitív hatással van a többiekre, s ez visszasugárzik rá. A nevetéshez szükséges izommunka javítja az agy vérellátását, amely ezáltal több oxigénhez és hormonhoz (pl. a szerotonin nevű boldogsághormonhoz) jut. Ha az embernek végképp semmi kedve mosolyogni, próbaképpen gyakorolja reggel a tükör előtt vagy a buszmegállóban. Kezdetben még erőltetettnek fog tűnni, de tíz perc múlva biztosan jobb kedvre derül.

nem ez az első kérdés, ami véleményes....
Oldal: 1