Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Dátum: 2009.03.14. 19:58:05
Szerintem meg legjobb átutalással rendelni, mert ugyan max 1 munkanapba kerül mire jóváírják, de gyorsabb mint a posta és jóval olcsóbb mint az SMS.
Dátum: 2009.03.14. 19:32:59
Ha a Spektrális Manipuláció szakértelmed 50-es szinten van hány % pluszt kapsz a vadászataidra?(Segítség:http://vegzetur.wikidot.com/skill18).
Nem a vadászatért kapott LE növelésére szolgál ez a szakértelem.
30
50
100

Ezzel az a bajom, hogy a kérdésből hiányzik hogy mire vonatkozik a +.
Dátum: 2009.03.14. 17:38:32
Amilyet vadászat közben be tudsz fogni (azaz leginkább bármilyen - random).
Csak kell hozzá szakértelem
Dátum: 2009.03.14. 15:58:40
Mi a Galactides ?
Mágikus könyv.
Mágikus kő.
Mágikus teremtmény.
Mágikus kapu.

Kizárólag angoltudóknak megválaszolható kérdés.
Dátum: 2009.03.08. 17:38:48
Én a két utolsó válaszlehetőség miatt nem tartom jó kérdésnek.
Köszönöm mindkettőt
""direkt támadsz naponta?"

igen, mert nagyon sok LE-t lehet tőled szerezni"

oh, így más. akkor jöjjön a wehrmacht


Ezt valaki értelmezné nekem?
Dátum: 2009.03.08. 08:34:20
Úgy sejtem, hogy ha nincs állatod nincs menüpont se...
Pedig nagyon nagyon jó kérdés!
Dátum: 2009.03.07. 16:17:28
Biztos, hogy ezt a kérdést 14. szinten kell feltenni?
Dátum: 2009.03.07. 13:57:57
A küldetés felvételéért nem kapsz LE-t, csak a teljesítéséért, illetve ami a teljesítéssel együtt jár (pl győz le egy magasabb szintű végzeturat -> ha hozol tőle LE-t az extra a küldetésért járón felül).
Ha úgy lenne mint írod, hogy a küldetés felvételéért is járna LE, akkor mindenki felvenné meg eldobná a küldiket az LE-ért teljesítés helyett.
Dátum: 2009.03.07. 10:57:24
Azt azért jó lenne eldönteni, hogy hogyan álljunk a matekpéldákhoz.
Nekem ma jött egy "mennyi 10 a köbön fele?" típusú kérdés, amit - mivel függetlenül attól, hogy nem képlettel hanem szavakkal volt feladva - helyesírási hibával visszadobtam, mert az eddigi hozzászólásokból nekem az csapódott le, hogy matekpélda nem kvízkérdés.
Szóval kicsit meg vagyok zavarodva...
olyanok vagyok... mit bántjátok a szegény gyűjtögető-vadászgató életmódot folytató karikat folyton?
Dátum: 2009.03.07. 09:37:22
szóközök az I után
néha annyira fárasztó vagy (vagy inkább kocka ? )
Dátum: 2009.03.06. 23:53:45
A Panaszok+kvíz -- miért nem fogadták el a kérdésemet? fórumba tedd be, jön majd rá válasz.
Dátum: 2009.03.06. 20:59:25
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.06. 20:47:21
...
Te most éppen áldozatául estél ennek a randomnak, és e mellé ott jön be az állat, amiről még mindig hallani sem akarsz mint hibaforrás, hogy ha be lett volna kapcsolva, akkor ha elnyeli körönként azt a pár sebzést, az lett volna úgy 35-40, mellé sebzett volna 25-30-at, és az állás máris 120-110 a te javadra, és megvonod a vállad, hogy nocsak, egész szoros volt.


Ott a pötty Lanman-nál, a TÖ-m Mancika nélkül nagyjából semmit nem érne (egyszerűen látni, hogy amióta van + fejlődik rengeteg sebzést felfog).

Wikidot az állatartásról:
Harc
Ha egy szörnyed be van idomítva, akkor kiválaszthatod, hogy veled tartson a portyáid (és persze a védekezéseid) során. Ilyenkor minden közelharci körödben támadni (ha talál sebezni) fog, illetve a fizikai sebződés egy jelentős hányadát felfogja. A szolga alapvetőn 4 tulajdonsággal rendelkezik, elnyelés, támadás, védekezés és sebzés. Az elnyelés rád hat, azaz a téged ért fizikai sebzést csökkenti. A sebzés és a támadás a szörny találati esélyét, illetve az általa okozott sérülés mértékét befolyásolja. A védekezés annak az esélyét növeli, hogy az állatodat az ellenséges végzeturak nem fogják tudni másodlagos támadással eltalálni. A tulajdonságokat a szörny alap és tapasztalati szintjének összege, illetve a felszerelése befolyásolja. Ez alól egyedül az elnyelés képez kivételt, amiben az alapszint nem játszik szerepet.

Egy szó mint száz, ha nem vittél állatot, az nagyban rontotta esélyeidet a nyerésre
Dátum: 2009.03.06. 20:39:14
Nem vagyok még túl képzett, de a támadás/védekezésnél nem úgy kéne nézni, hogy a Te támadásodat az Ő védekezésével viszonyítani és viszont? Csak mert a Te támadásod nem igazán nagyobb az ő védekezésénél... Talán ez is számíthat, ha tényleg így van (én pl. így kalkulálok mindig)
Dátum: 2009.03.06. 19:27:59
Nem hát...
Ha maradt volna esélytelen lettem volna ellene, így is volt két nehéz ellenfelem.
Dátum: 2009.03.06. 19:21:18
Ha ugyanarról beszélünk, akkor viszont vasárnap reggel lépett 10-ről 11-re. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy a 10-esben szeretett volna indulni, mert nagyon sokáig állt azon a szinten, csak nem sikerült neki ottmaradni a bajnoki kiírásáig - bár így is nyert.