Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Idézet: Aurri - 2009.04.05. 10:46:27
Kommunikáció, orvos-beteg kapcsolat: sajátos okai vannak hogy ez miért alakult ki így. Egyrészt a betegnek joga van tudni mi a problémája, másrészt sokszor az a legszerencsésebb ha nem tud semmit. Ami a leggyakoribb persze: az orvos még maga sem biztos a dolgában és egyszerűen NEM ENGEDHETI MEG, hogy olyasmit közöljön ami bizonytalan. Így mond valami olyan sablondumát, amivel biztosan nem hibázik. Netán igyekszik latinul megfogalmazni a lényeget, hogy véletlenül se legyen belőle probléma. Ezek szakmai védekezési formulák, tudatosak, és egyetértek, azzal hogy elfogadhatatlanok.


Szerintem az, hogy mikor mondja meg az orvos a betegnek, hogy fogalmuk sincs mi a baja, leginkább páciens és helyzetfüggő.
Csak az a baj, hogy ezt nem mérik fel és nem cselekednek. Szerintem kissé nonszensz, hogy azt, amire mi szülőként 1 hónap után rájöttünk (tudniillik fogalmuk sincs mi a baja a fiunknak) nekik 3,5 hónapba telt beismerni. Mondjuk rendeződött is a viszonyunk tőle... Lehet, hogy nem minden szülő képes ezt elviselni, de van amelyik pont azt nem bírja mikor csak a "vetítést" látja. Tény ami tény: a végkifejleten nem változtatott, az addig az orvosokkal (együtt) eltöltött idő minőségén rengeteget javított. Talán ezt (is) hívják "őszinteség"-nek.
Szerintem ez nem is olyan rossz arány
Dátum: 2009.04.05. 08:21:14
Szia!
Szerintem nagyban megkönnyítené a dolgot, ha megírnád a karaktered nevét és hogy melyik világon vagy
Dátum: 2009.04.04. 22:50:18
Nem vesztetted el.
Ha elkezded törölni őket, szépen előbukkannak a régiek.
Én most raktam rendet
Dátum: 2009.04.04. 11:06:49
a hozzászólások számától függ - egyszercsak tanonc leszel
Dátum: 2009.04.01. 22:39:16
A Te karaktered valószínűleg 30pp-re van állítva, aki téged támad annak meg 15-re -> azaz ő tud lefele (meghatározott szintig) támadni, Te viszont nem.
Kémgömbbel meg lehet nézni, hogy egy karakter hogy áll ÉP-vel, és ki lehet számítani, hogy mikor éri el a 15%-ot -> szemfüles portyázók figyelnek rá, és támadnak.

update: már megint lekéstem a választ
Dátum: 2009.04.01. 21:49:29
V1-ről tudok nyilatkozni: lehet, hogy még nem találtál rá a jól tejelő egyedekre, meg még kell némi megfelelő szakértelemfejlesztés, és jönni fognak
.
Dátum: 2009.03.31. 21:56:40
Kivégzés szakértelem.
Dátum: 2009.03.30. 20:18:17
Az, hogy mennyit tudsz rabolni nagyon sokmindentől függ. Pl. alapesetben nem rabolhatsz többet mint amennyi nálad van, függ a hordabónusztól (gyémánt többet rabol és kevesebbet veszt), attól, hogy az ellenfélnél mennyi LE van, továbbá a kreatív affinitás nevű szakértelem szintjétől. És ha valamit kihagytam, akkor a nálam okosabbak hozzáteszik
Na pont ezek azok a kérdések, amik mehetnek a kvíz 3 topicba - a kvízadmin majd mérlegel, és töröl.
Dátum: 2009.03.29. 21:59:46
de az csak akkor működik ha nincs nálad LE, különben súlyosakat lehet bukni... Elkölteni meg nem mindig olyan könnyű, főleg ha gyűjtögetsz épp.
Dátum: 2009.03.29. 21:51:56
Melyik nyelv nem a szláv nyelvek családjába tartozik?
Szlovák
Orosz
Rétoromán
Szerb

Nem tudom miért ítéled törlésre, nem 1x1 könnyű, de kizárásos alapon rá lehet jönni.
Mégis hol bíráltalak?
Irtál egy felvetést a fórumba, hogy miért nem fogadták el a kérdésedet. Az elmúlt 20 hozzászólás arról szólt, hogy próbáltuk többen elmagyarázni neked, hogy szerintünk miért kapott rossz értékelést.
Idézet: Tomreptile - 2009.03.29. 21:05:30
Ti egy szolgáltatást adtok ahol mi vagyunk a fizető vendégek(nehogy visszaírj egy "az oldal ingyenes"választ,köszönöm)!


Akkor villámgyorsan tisztázzunk valamit: NEM adunk semmilyen szolgáltatást! Ugyanolyan fizető vendégek vagyunk mint Te! Ha még nem tűnt fel: az operátorok pirosak. Szóval kéretik hátrább vinni azokat az agyarakat!

Ui: És nem, nem érdekel, hogy az Magyar Televízió miben sugároz, mert NEM nézek tv-t.
főleg, ha TV sincs itthon
Kedves Tomreptile!
Amikor én jártam iskolába, még internet sem volt. És a számtech sem volt kötelező tárgy. Valamint úgy vélem, hogy vannak fontosabb dolgok az életben, mint a monitorfelbontások. Ha biosz szakos voltál, akkor biztosan van megfelelő tudásod ahhoz, hogy biológia témájú kérdéseket tegyél fel - szvsz az emberi test működésével kapcsolatos ismeretek felelevenítése (pl. te+én korosztály), az ismeretek karbantartása (fiatalabb korosztály) nem jönne rosszul. Én pl már nem emlékeznék rá, hogy mivel "foglalkoznak" a mitokondriumok, ha az élet nem úgy hozta volna, hogy utána kellett járnom.
Dátum: 2009.03.29. 19:05:19
valóban... bár vannak olyan szemfüles portyázók, akik képesek kiszámolni, hogy a céldelikvens mikor ér 15%-ra és hopp
Dátum: 2009.03.29. 17:33:17
Normális esetben 8 óránként, ha háborúban áll a szövetséged az ő szövetségével akkor 1 óránként, ha van megfelelő szakértelme, akkor háború nélkül is akár 1 óránként.
Ne tarts magadnál LE-t és/vagy növeld a transzcendális projekció szakértelmedet.
Ha sokáig nem visz semmit, vagy nagyon keveset akkor (elvben) idővel békén fog hagyni.
Dátum: 2009.03.29. 13:31:24
20:0 -nál is előfordult, hogy kikaptam, és ez nem csak velem történt már meg.
és inkább nem mondok többet, mert félek a bogaradtól