Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

nekem is, nekem is
Azért egy próbát csak megér....
Ma meg tudtam csinálni a "sebezzen állatod többet 5 csatában" küldetést pikk-pakk köszönet a (tudtukon kívüli) delikvenseknek és ezúton is bocsánat az ingyen TP-ért
Szóval van remény.... valahol a 28. szint tetején... talán...
Dátum: 2009.06.14. 23:00:43
én csak ma értem el az Aukciósházat, szóval egy ideig nem hoznak lázba az aukciók
Dátum: 2009.06.14. 22:57:19
vége esetleg az aukciónak?
Én is megpróbálkozom vele... hátha... 24. szint V1 Anababa
Kb. kedd-szerdától kezdődően.
Ha valaki úgy érzi hogy esélyesek lennénk, várom a jelentkezését.
Ana
Dátum: 2009.06.13. 06:50:49
ha szövetségben vagy és van kenneletek, akkor be tudod küldeni, kap érte TP-t, hátha szintetlép és akkor felgyógyul...
Dátum: 2009.06.10. 23:39:10
Mikor van március 20.?
Március 20-án
Áprilisban
Februárban
Pénteken

törölni

Régen és napjainkba ha elaludt a boros pincébe a gyertya akkor az mit jelentett?
elfujta a szél
leégett
Túl sok a szén-monoxid a helységbe
ki tudja

ez nem lenne rossz, de így ezer sebből vérzik...
Dátum: 2009.06.06. 14:53:53
Idézet: Zdravar - 2009.06.06. 13:46:16
...ha értéket is tartalmaz, akkor még működhet is. (lásd Bróker net)...(

LOL
mióta tartalmaz értéket?
Javaslom tanulmányozásra:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=jatekleiras&sub=multizas

(egyébként karakterlap, GYIK, majd az oldal legalján a link: "Multizásról, zárolásról további részletek itt.")
Dátum: 2009.06.02. 22:14:57
valószínűleg epikus csatából jött... kell hozzá epikus emlékmű + valaki(k) a szövetségedben akik megverik az epikus ellenfelet
Dátum: 2009.06.02. 21:36:46
igen
Dátum: 2009.06.01. 19:43:41
Idézet: Mortimer - 2009.06.01. 19:42:30
Hogy lehet ilyet berakni bármiféle hatásvizsgálat nélkül?

és ezen te még csodálkozol???
Nos, ha mint mondod:
pók karit lehetősége volt MINDENKINEK csinálni
akkor miért is verték ki a biztosítékot?
Dátum: 2009.05.31. 17:00:05
első szívás??
már bocsánat, de ez önmaga sűrű egymásutánban volt kettő...
A zöld pókocskák nagyjából ugyanott állnának szövibónuszok nélkül is. Már csak azért is, mert én is nagyjából ugyanott álltam szövetség nélkül is mikor ott jártam.
Az általuk kitaposott út pedig mindenki számára nyitott.
Őszintén, ez eredetileg valami harcos/portyázós játéknak indult, majd elindult V3 azoknak akik tamagocsizni szerettek volna. Most már V1/V2 is kezd tamagocsivá válni, holott nem erről volt szó.
A portyakarakterfejlesztésről és az ellenfélválasztás módjáról pedig nagyon sok fórumban nagyon sokan nagyon sokat írtak. El lehet olvasni, meg lehet kérdezni. És ha nem tetszik itt, lehet menni V3-ra. Vagy lehet sírni tovább, és V3-ra degradálni az első két világot is, és akkor majd minden ex-pók szépen lassan elhagyja a játékot, a portyák a küldetések teljesítésére le fognak korlátozódni és mindenki békében vadászgathat. Csak akkor az a játék már nem az a játék lesz...
Dátum: 2009.05.31. 09:37:40
olvasd el az előtted lévő hozzászólást: kvízolimpiának vége, legközelebb 2 hét múlva
Dátum: 2009.05.31. 09:36:17
engem is??? bruhuhuhuhu
Dátum: 2009.05.31. 09:09:25
Akkor azt hiszem velem az a baj (mint általában ) hogy nem feltétlenül ugyanúgy és ugyanazt akarom mint mások...

Erről megint eszembe jut a régi mondás (gyermekkoromban hallottam sokszor): "Egyél sz@rt! Sokmilliárd légy nem tévedhet!"
Dátum: 2009.05.31. 08:09:29
Szerintem tamagocsivá redukálták a játékot
Sanyi számításai alapján már érte, hogy miért 500-600 LE-ket hozok a régebben szokásos 3-5000 helyett.
Ez így komolyan mondom vicc. Ennyit térkapuból/vadászatból is össze lehet hozni és ott nincs kockázata annak, hogy esetleg a levadászott állat nyer és nem te
Sikerült egy értelmes, izgalmas, stratégiát igénylő. jó játékot teveklubbá silányítani.
Ehhez csak gratulálni tudok a résztvevőknek.
azaz portya kilőve
nekem lassan csökkenget az összes szerzett le / összes nyert portya arányom a növekedés helyett

szerk: tudom, ne sírjak.... de sírok, mert nem tamagocsi játékról volt szó