Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zokneenho

Oldal: 123456
Dátum: 2009.06.08. 20:03:24
Igen,tudom.Most kezdtem húzni úgy,csak volt egy olyan csalódásom vele kapcsolatban,hogy az ihaj. Még régebben,a 6állatbefogósnál,nem rég kezdtem el húzni a turbót,és gondoltam,10ről 13ig feltolom,turbó pedig 24 is elég hozzá,hogy meglegyen a 6 állat.Persze,nem olvastam el hamarabb,hogy nem lehet turbózni,be is buktam.De végülis,úgyis el kellett kezdeni valahol a húzását,szóval mindegy.

Azért is vagyok annyira lemaradva az "átlagszakikkal",amiket ti preferáltok előnyben,mert először a portya szakikat akartam felhúzni,kreatív,kronokomp.(ez pont elég 25ösen),szívósság,kritikus ütés és a kivégzés annyira nem.
Egyébként elég változékony a stratégiám,van,hogy csak portyázok,250 csp fekszik, van(főleg küldiknél),hogy csak vadászok(ilyenkor azért hagynemondjam,mennyit pazarlok LE/TP-be az sm miatt). A legelején egy Átlag Béla taktika volt,úgy lv10-15ig(pp és csp mind elhasználtam),aztán beláttam,hogy rohadt gyorsan fejlődök,és a játéknak nem ez a lényege.Ekkor áttértem a csak pp-re,majd lv 25-28nál rájöttem,hogy tényleg egy 80%-20% arány a megfelelő(portya-vadászat) Azóta ezt követem,és pont megfelelő,ezen majd még változtat a visszafogott fejlődés,sm és a sajtolás.Olyankor szerintem megint ráállok az 50-50%-ra.
Dátum: 2009.06.08. 17:31:00
transzplantáció legelőre,spektrális az marad a háttérbe.
transzplantációt azért ki maxolom,sajtolás 30+turbó,vagy 30 legyen turbóval? Mondjuk előbb-utóbb 60-as lesz a turbó,szóval ha 30+turbó,akkor max:P

Faktor,hidd el,megy egy hónap alatt:)
Ja és köszi a segítséget!
Dátum: 2009.06.08. 16:20:05
Sziasztok! Nem tudom,mennyire jó ötlet,de engem nem nagyon zavar,ha emiatt két-három támadást kapok.
Szóval,szeretném a segítségeteket/tanácsotokat kérni. Leírom a szakértelmeimet,és a fejlesztés tervemet. Építő kritikákat kérnék,ha lehet.Köszönöm! Infók: Lv 31,rubin,2-es világ,Zokneenho. Elég portyázós kari vagyok,250csp (non-prém)beragadva,a vadászós szakik ezért vannak beragadva.
Szakik:
Tér-idő befolyás szakértelmek
elementáris fúzió 0
kontinuumszűkítés 0
kronokompenzáció 25
spektrális manipuláció 0
szinguláris ismeretek 1
szubtéri érzékelés 0
kreatív affinitás 50
transzcendális projekció 0
valóságformázás 0
Állatokkal kapcsolatos szakértelmek
csapdakészítés 10
idomítás 5
meggyőzőkészség 0
vezetőkészség 25
sebgyógyítás 1
lélekenergia sajtolás 2
Harci szakértelmek
kivégzés 12
kritikus ütés 30+14
másodlagos támadás 2
szívósság 30
Egyéb szakértelmek
tanulás 26
kereskedelem 20
lopás 3
tudatturbó 32
építés 12

Tervem:
tudatturbó->40-re
építés->20
sajtolás->max,60
csapdakészítés->max,30
Spektrálisat folyamatosan 100-ig
gyűlölet max,30
hordázás 30
transzplantáció max.

Ez sacc 1hónapos terv.
Szerintem a legmegfelelőbb a következő lenne: Ha invázió van,egyéb menüpontban új menüpont: Invázió.Rákattintasz:

Eddig xxx biszbaszt szereztetek. Ebből kivetted a részed xxx biszbasszal.
Még xxx biszbasz szükséges,hogy eltakarodjanak.
_________
l Támadás l

Legenerál egy csatát. A szörnyek szintenként külön be lennének állítva,TÖ,SZÖ,tárgyak stb,hogy egy átlagnál kicsit erősebb kari 2/1-hez legyőzze nagyjából.

Karakterlapon egy számláló,hány biszbaszt szedtél össze,toplistában is.Esetleg 10-20 biszbaszért kaphatnál 1 dukátot is,ezzel is ösztönözve a játékosokat.Amíg nincsenek legyőzve a mukik,addig 30%al kevesebbet hozna mindenki vadászatból.Vagy valami bünti. Ha legyőzzük őket,akkor aki min. 10 biszbaszt szerzett,kap egy jelképes valamit,medált,"Világ megmentője" érem vagy hasonló.Csak valami,ami mutatná,ki itt a Jani.
Azt is el tudnám képzelni,hogy új szövetségi épületek,és biszbaszokból kéne építeni.

Nos,mit gondoltok?
Dátum: 2009.05.31. 11:04:06
gratulálok.
Esetleg annyit kéne még csinálni,hogy az összes prémnek adunk 500 dukátot grátiszként.Ennél jobban hol tudnánk még jobban tápolni a prémeket?Gondolkozz már mielőtt írsz!
Dátum: 2009.05.25. 21:18:35
ha késztetést érzel,hogy kérdéseddel tökéletesítsd a végzeturat,rögtön 3ra is lehetőséged van:D
Dátum: 2009.05.25. 20:40:28
Köszönöm a gyors választ!:)
Hát nem pont az a dolog,amiért felteszem a fél vesém:D
Dátum: 2009.05.25. 20:36:18
már,ha nem vagy prém..
Valaki elmondaná amúgy az 5. elemet? Vagy feltöltené valaki wikire?
Amiket tudok:
Lélekkút katalizátor,Protector,Isteni ihlet,Beholder ajándékcsomag
Hatását is leírhatná valaki.köszönöm!
Sajna v2n megint késve indul,azért kell..:S
Dátum: 2009.05.25. 17:52:44
v2-n az indulás óta késik valamiért az 5. tárgy.. Ezt nem lehetne megjavítani?
Dátum: 2009.05.20. 22:40:17
Az a baj,hogy egy "elnézést" levelet se írnak.
Már van 5-6 rendszeres pajtim,de többet nem nagyon van/mindig le van ütve.
Az a vicces,hogy 2 embert már le is győztem,úgy,hogy full cuccba volt,ő támadt,én meg fogpiszkálóba:D
Meg úgy is,hogy én támadtam,fogpiszkával,egy gyengébbet,és nekem volt -20%om,győztem:D de sajna 91-89 lett,idegesített is:S
Dátum: 2009.05.20. 16:36:48
Hát ez nem nagyon igaz.Egy nap,nagyjából 10-15en támadtak full cuccban,ebből 10en "elfelejtettek" elnézést kérni.
Egy nap,úgy 50-60 döntetlenes csata után,0 az eredményjelzőn. GYÁÁ
Dátum: 2009.05.19. 18:05:19
Ez szép! 2 órája vetkőztem le a döntetlenezőshöz,máris befutott egy 5szintel magasabb.Le is ütött rendesen..Feketelistát be is kapcsoltam.

Szóval: Világ 2,lv 30-as derék ember,fogpiszkálóval hadonászik,és fényképez-vakuval-. Lehet jönni,ha kívánjátok:)
Rubinok kíméljenek!
Dátum: 2009.05.16. 15:14:14
Encon,Racon,és a többiek:Megkérhetnélek titeket,hogy EGY KOMMENTBE ÍRJÁTOK?
Van 8 oldala a fórumnak,kb 5ember betelít kb 7oldalt a valahonnan kimásolt vicceivel(az a legszomorúbb,hogy mindet másolták,ennyi erővel az oldal címét kéne csak feltenni),a maradék egy oldalon vannak az eredeti viccek. Ez több,mint szánalmas.Sokuknak van olyan 30hozzászólása a fórumban,és mind ide tartozik.És mind fel van pontozva.
Moderálni kéne,nem?Egy egyszerű 1 hónapos eltiltás vagy valami..Egyébként az is árulkodik valakiről,hogy 20 cigányos viccet ír..
----------------------------------------------------
Miből áll az új nemzeti szimfonikus zenekar ?
1 gordonka és 10millio bőgő .
----------------------------------------------------
A kommunizmus 7 csodája: 1. Mindenkinek volt munkája.
2. Bár mindenkinek volt munkája, senki sem csinált semmit.
3. Bár senki sem csinált semmit, a tervet 100% fölött teljesítették.
4. Bár a tervet 100% fölött teljesítették, mégsem lehetett semmit kapni.
5. Bár nem lehetett semmit kapni, mindenkinek megvolt mindene.
6. Bár mindenkinek megvolt mindene, mégis mindenki lopott.
7. Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi.
----------------------------------------------------
És a világ legnagyobb vicce:

Két egyetemista elmegy egy kocsma előtt..
----------------------------------------------------
És a mai magyar fiatalság romokban heverése,a magyar nyelv megtiprása(mind megtörtént eset):

[07.08.07/00:07:33] <[tomtom]> Tud vki vmi normális hip-hop szórakozóhelyet?
[07.08.07/00:08:07] <@Dunpeal> aknamezo!
[07.08.07/00:08:23] <@Dunpeal> ott ugralhatsz
[07.08.07/00:08:35] <[tomtom]> értem,és az Bp.-n található?
----------------------------------------------------
x üzenete:
kivel jössz amúgy?
y üzenete:
hat gyuri meg hezital
x üzenete:
ki az a hezital?
----------------------------------------------------
(22:33:53) <@Helbee123> havert hivom
(22:34:00) <@Helbee123> csá b*zi megyünk focizni
(22:34:07) <@Helbee123> mamája: csá b*zi a ricsi nincs itthon
----------------------------------------------------
(L)Panda(L) üzenete:
Neked tetszik ha egy csajon kiegészitök vannak?
MaRee üzenete:
mire gondolsz?
MaRee üzenete:
műláb meg ilyenek?
----------------------------------------------------
<Zerge> Ancsát rég láttam :<
<@Potyi> neki meg van a maga baja
<Zerge> mert?
<@Potyi> hüvelygombája van
<Cyl> mandulatüsző te balfasz
<@Potyi> hm
<@Potyi> tudtam h vmi növény és szexuális részen
----------------------------------------------------
<j3tYb4b4> stalker te félig török vagy ugyebár...
<j3tYb4b4> kinek szurkoltál az egri csillagokban?
Mint már mondtam, még nem tartok ott,szóval még nem bosszankodtam emiatt.Biztos,hogy fogok.
Az emberiség.. Jó sokszor csalódást keltett már nekem..
Nem feltételeztem,hogy mindenki direkte módon üti a döntetlenezőket,csak annyit mondtam,hogy biztos,hogy van olyan,aki direkt üti,aztán még elnézést is kér.
Ha leüt valaki egy döntetlenezőst,az igenis szánalmas. Te ezt próbáltad kiforgatni.
"és véletlenül épp a küldetést csinálja akkor is...."

Ilyet nem mondtam.
hát annyi erről a küldiről és a levetkőzős taktikához hozzá,hogy: a PvP és a végzetúr teljes mértékű megalázása.Gondoljatok bele,a küldetést így kéne értelmezni: Próbálj meg 5 végzetúrral kiegyezni,hogy egyenrangúak vagytok.
Vagy az,hogy nem támadjuk illedelmességből azokat,akik épp küldit csinálnak: Zokneenho sétálgatott,egyszer csak meglátta messze Dr_F-t.Gondolta,lemészárolja,jól jön a LE manapság. Közelebb ért hozzá,de látta,hogy pucéron van.Ezért inkább ott hagyta.
Hol illik ez egy Végzetúrhoz?

Játék szempontjából,én még nem járok a küldinél,még vagy 5 kell hozzá,és jöhet ez. Én magam részéről már várom.
Az meg,hogy valaki beöltözik döntetlen szerkóba,hogy ne támadják,meg az,hogy valaki direkt küldizőket támad,az a játékost minősíti,és erősen szánalmas.Ilyenkor szerintem szégyenfalra ki kell írni a neveket,esetleg a szövetség lapon is,és világgá kürtölni,megérdemli a pa*aszt. Az,meg hogy megtámadok egy döntetlenezőt direkt,de küldök neki egy levelet,bocs véletlen volt,az még szánalmasabb. 100%,hogy sok van ilyen,mert ez az egyszerűbb út,az emberek inkább ezt választják.Azt meg meglepőnek tartom,hogy ilyenekről még szó sem volt itt.
Dátum: 2009.05.11. 18:13:30
egyébként meg Miklósék amúgy is terveznek egy MMORPG szerű játékot,szóval tök mindegy.
És szabi,ha nem akarsz ötleteket olvasni,akkor miért jársz ide?Ha lehurrogsz valakit,te leszel a májeer?Remélem ezt a hsz-t is lepontozod;)
Dátum: 2009.05.11. 18:11:22
Ismerem a Metint,pont nem olyanra gondoltam,hanem mint pl az TF-ben. Kicsit tán komolyabbra.De tök mindegy,szabidinhónak sikerült másodjára lekrákogni,részemről befejezve.
Az "ennyi"zést meg undorítónak talátltam.
Dátum: 2009.05.11. 16:28:29
nos először is örülök,hogy a kezdeti leoltás után most egy jó kis vitát folytattok a hsz-em miatt:)
És elmondanám,hogy nem kellene nagy dologra gondolni a térképpel,csak annyi kéne,hogy bele vigyünk egy jó kis szerepjáték hangulatot. Tehát meglenne vagy 20 talaj típus(kép),mocsaras,sima füves stb.(amilyen a talaj,olyan féle mukit vadászhatsz) És mivel a játék alaphangulata az,hogy mindenki egymás ellen van,nem lenne város,max szövetségi épület,ahol lehetne az alap dolgokat csinálni. Ezzel tényleg megoldanánk az unalmas küldiket,az unalmas,alap kattingatós játékot,szövetségi háborúban többet lehetne taktikázni és megannyi problémát.Tényleg nem kéne nagy változtatás,csak annyi,hogy van egy térkép,sok kis parcellára felosztva.Annyi lenne,hogy a térképen kattintassz egy parcellára,a játék megkérdezi,hogy "valóban oda akarsz menni? 1,5 órát vesz igénybe." és már mész is,és visszaszámol.Ha egy végzetúrra kattintassz,feljön egy buborék,mit akarsz vele csinálni,1)üzenet küldés 2)portya,ha üzenet küldés,feljön az üzenet küldő ablak,ami most van,ha portya,a portya ablak.Lenne a térkép alatt egy keresés gomb,rákeresel a kellő végzetúrra,és odaugrik a térkép.A bal szélső menüsor majdnem hogy megmaradna ugyanaz,vadászat nélkül,persze ez attól függne,hogy a térképen oda kéne menni mondjuk egy kufárhoz,hogy cuccot vegyél tőle stb.
De a küldetések és a legenda lenne a legjobb benne,szintlépés,legendára katt,leír egy részt belőle,és lenne egy feladat:Keresd meg Drakint.Rákatintassz Drakinra,besárgul megint a legenda ablak,megjelenik a Drakinnal való beszélgetésed.

na bocsánat,hajlamos vagyok elkalandozni,már beleéltem magam,milyen jó lenne.De már halhattam egy egyértelmű elutasítást,így abba is hagyom:)
Oldal: 123456