Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anubys

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.12. 09:27:53
Turbózd a másodlagos varázslatot és vegyél olyan varázslatot ami + állatsebzést okoz.
Én ezt nem tartom nehéz küldinek, de mindenkinek más-más okoz problémát.
Nekem spec pár napja is volt olyan, hogy a portya végére, nem szándékosan, de mind a 4 állatát kivégeztem
Dátum: 2010.01.28. 16:03:13
Támadás itala: Ha megiszod, a következő portyázásod során, amikor te támadsz, +15 támadást és +15 IQ-t kapsz.
Dátum: 2010.01.28. 16:01:14
Próbaképpen 10 támadás magasabb szaki összeggel rendelkezők ellen.
9 vesztes baráti portyából 4 db Támadás itala esett.
Dátum: 2010.01.27. 14:17:32
Nem tudja valaki, hogy a V4-es elő regisztrációt hogy lehet módosítani?
Sajnos a "Regisztráció módosítása" erre teljesen alkalmatlan.
Dátum: 2009.09.20. 13:46:52
Hol játszik Dzsudzsák Balázs?
Hollandia
Magyarország
Olaszország
Spanyolország
foci, érdektelen
Dátum: 2009.05.13. 13:05:51
Aham....köszönöm!Nem láttam!Csak hirtelen megijedtem,mikor eltünt a sajt gomb és sehogy nem akart visszajönni!
Dátum: 2009.05.13. 13:02:14
Nekem sem enged állatot sajtolni....pedig nem vagyok láthatatlan!
Egyszerüen eltünt a sajtolás gomb!
Dátum: 2009.04.22. 02:53:36
Csak,hogy én is írjak valamit...

Mortu:respect!!!
Tetszik a hozzáállásod,példát vehetnének rólad többen a szövetségedben!

Nekem is van családom és elég sokat dolgozom,így nekem sincs időm annyira sokat foglalkozni a játékkal de legalább annyit adtam mint kaptam!

Ez a "sárdobálás" a háborúval kapcsolatban,nem megyek nagyon bele de egy háborúban nincsenek szabályok....soha nem is voltak!Amilyen lehetőség adott,azt ki kell használni...

Kicsít Off,elszálltam....
Sok mindent éltem át ezzel a szövetséggel és állítom.hogy soha nem bántam meg,hogy ennek a szövetségnek a tagja lettem...kitartás...erő...hit...összetartás..eszement ötletek...sok-sok mosoly néha egy pár könnycsepp...ez a TGY!Nem ismerek senkit sem közülük személyesen de mindenkit a barátomnak érzek!!!
Nem vagyok egy HC játékos,nem töltök napi 6-8-10 órát a játékkal,nincs is rá időm,nem látok bele más szövetségek életébe de nem is akarok...nekem itt tökéletes...a Tökéletes Gyémántok között!

A fenébe a szabályokkal és az egymásra való köpködéssel...ez egy játék...élvezzük ezt minden jó és rossz tulajdonságaival együtt!
Love & peace
Én is játszom a WOW-al,3.éve és szerintem semmi gond nincsen a grafikájával!
Néha csak felültem a mount-omra és órákon keresztül bejártam a vidéket anélkül,hogy bármi említésre méltót csináltam volna!S higyjétek el van miben gyönyörködni!!!Tapasztalatból mondom!!!
Dátum: 2008.12.24. 19:56:38
Idézet: Pucc - 2008.12.24. 19:18:55
Bassza meg aki megint rossz értékelést adott a kérdésemre.mert nem tudta mennyi 2 a másodikon.Ezentul minden értékelésre rosszat jelölök.Köszönjétek a sok köcsögnek!!!


Hozzászólásod magas intelligenciára utal....
Neked is Békés Boldog Karácsonyt!!!
Dátum: 2008.12.20. 12:02:39
Találtam egy kérdést,amit nem értem hogy engedtek át
Nem tudom,hogy szerepelt e itt már a fórumban,nem néztem át!
A kérdés:

Smolvilből mijen képessége NINCS Klark kentnek?
hőlátás
hatalmas erő
röndgenlátás
nagy ész

Tele helyesírási hibával!!!
Kérem törölni!!!
Na,ha az én kérdésem speciális,akkor ezek milyenek,már elnézést de nem hagy nyugodni a dolog,miért volt az én kérdésem annyira speciális,hogy rossz értékelést kapott...
10 vadászatból esett 2 ilyen:
Mennyi az Ausztráliai szitakötő(Austrophlebia costalis) talajhoz viszonyított repülési sebessége?
55 km/h
33 km/h
98 km/h
153 km/h

Nem hiszem,hogy ez nem spec. kérdés....
A másik:

Hogy hívják Data "testvérét" (Star trek) ?
Worf
Zial
MZ/X
Lore
Na ez meg aztán főleg az,mert én pont nem nézem a sorozatot és szerintem sokan vannak így,de az én kérdésemre,szerintem,szinte minden második ember tudná a választ,még akkor is ha nem adnék hozzá 4 választási lehetőséget!

Na kidühöngtem magamat,téma lezárva!
A véleményem,pedig az lenne,hogy ne a játékosok értékeljék a kérdéseket!Jogosan háborodhat fel például egy korban érettebb ember ha teszem fel,egy egy fiatalabb még nem érett,azaz gyerek,lepontozza látatlanban a kérdését,holott a kérdés jó lenne,csak a fiatalságából adódó tapasztalatlansága végett ez neki túl magas,hogy értelmezni tudja!
Rendben,elfogadom a kritikát,de nem értek Veled egyet még mindig!
Ha ezt vesszük alapul,akkor a kérdések 30-40%-ára rossz értékelést lehetne adni,mert túl speciális!
Szerintem a gépkocsik hozzátartoznak ma már a mindennapi életünkhöz és akarva,akaratlanul is ismeri őket az ember,ezért éreztem úgy,hogy hozzá tartozhat az általános műveltség témához!
Egyébként több ilyen és hasonló kérdés szerepel az adatbázisban,ennél sokkal nehezebbek is,mégis jó értékelést kaptak!
Más kvízes játékokban is szerepelnek hasonló kérdések az általános műveltség témában!
Azért köszönöm a véleményedet!
Nem értem,hogy ez a kérdés miért kapott rossz értékelést,mert az értékelő szerint túl speciális....
Az én szemszögemből ez belefér az általános műveltség témába,de javítsatok ki ha nem!Ráadásul a témán belül szerintem még könnyű kérdés is!Várom a véleményeteket!
A kérdés:
Melyik gépkocsi márkához tartozik ez a típusszám:318i?

Alfa Romeo
Mazda
Mercedes
BMW
Dátum: 2008.11.07. 00:31:38
SMS-t küldtem ősköért de azt a választ kaptam,hogy:Nem megfelelő világ-kód!
Pedig el van mentve az sms,leellenőriztem és úgy küldtem ahogy megvan adva!!!

Pls help!Thx!
Dátum: 2008.11.01. 09:55:10
Rius:Én csak annyit írok mindezekre:EZ EGY JÁTÉK!
Ebben minden válasz benne van a lehető legegyszerübben lezárva a témát!Thx!
Dátum: 2008.10.31. 13:49:27
Csak kattints erre a linkre és itt megtuthatod,meg mindenki aki még nem tudja!
http://beholder.hu/
Itt a Játékok menüpont alatt megtalálod a választ
Dátum: 2008.10.31. 13:38:31
Ez mondjuk igaz!
Mi köze az arénához ahol a bajnoki viadal lesz,a szövetségen belül felépített épületeknek?
Megjegyzem,nekem is +9/+9 a bónuszom,de nem értek egyet azzal,hogy ezek a bónuszok beleszámítsanak a viadalon belüli csaták kimenetelére....
Dátum: 2008.10.29. 17:31:23
5 nappal elötte lehet jelentkezni rá,tehát holnap
A szél elcsendesedett,a nap már a horizontot súrolja,vérvörösre festve a tájat.
Nyugodt minden,épp csak egy manaszövő pók halk neszezése töri meg a csendet,de most nem érdekel,sokat vadásztam,elfáradtam,le kell pihennem.Csigusz még az utolsó fűszálakon nyammog,én már jóllaktam s épp álomra hajtanám fejem,mikor halk lépteket hallok.Ugyteszek mintha aludnék kezem lassan az Enyészmester markolatára csúszik,érintése forró de pengéje jéhideg halálként hatol a húsba.Észrevettem,csukjája eltakarja a szemét de kemény és edzett arcvonásai kivillannak alóla,páncélján a zafír jel ékesen ragyog,ekkor már tudtam hogy Ő Dragon Hunter,az egyik leghatalmasabb végzetúr,és tudtam azt is,ez a találkozás nem lesz barátságos.
Nem tétováztam egy másodpercet sem,én lepem meg őt és már a villámcsapás igéit mormoltam.A villámok beragyogták a páncélomon lévő gyémánt jelet.Meglepetésként érte a támadás,így 54 életpontot sebződött.Én számítottam a visszavágásra és mikor ajkai befejezték a kántálást,gyorsan félreugrottam de még így is értek a villámok,csak 26 életpontot sebződtem.Támadok mielött az ellenfelem felocsúdna,de késő volt,egy ügyes lépéssel kikerülte támadásom és kardjával az oldalamat súrolta,25 életpontot vesztettem.Kobak a könyörületes,Dragon Hunter hű szolgája is felém támad de sikeresen elugrottam előle.Újra támadok,minden erőmet összeszedve s a karján ejtek egy sebet amitől 20 életpontot vesztett,hatásos volt a támadás mert a sérült karja miatt nem talált el de Csigusz támadását sikerült kivédenie,nem úgy mint nekem Kobak-ét,9 életpontot vesztettem.Éreztem,a sérülése miatt nekem kedvez a csata s minden erőmmel azon voltam hogy egy utolsó csapást mérjek az ellenfelemre,sikerült megsebesítenem,25 életpontot vesztett.Kobakra már nem volt erőm figyelni,8 életpontot vesztettem.Dragon Hunter utolsó,már-már erőtlen csapásával célt téveszt és ezzel eldőlt a csata,győztem.
A csatában összesen 99 sebzést okoztál, és 68 sebzést kaptál.

Rettenetes fáradságtól küszködve de győzelemittasan,biztonságos távolba botorkáltam,már besötétedett,bekötöztem sebeimet és mély álomba merültem.
Oldal: 1