Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draak Hoggelde

Oldal: 1
Dátum: 2013.10.29. 13:43:43
A csudába! Figyelmetlen voltam.
Dátum: 2013.10.29. 06:10:40
Nálatok működik az event?
Nálam tegnap este óta csak a karika futkos körbe az ablakban.
Dátum: 2013.06.15. 07:11:30
Sziasztok!

Szerintetek miért nem tudom a kereskedelmemet 220-ra felvinni?

kereskedelem 120
tudatturbó 120
a kufár barátja (AF) +20
az alku ezüst lánca +20
elveszett kufárgyűrű +25

Csak 215 (120+95) a maximum. Mit hagyok figyelmen kívül?

A válaszokat előre is köszönöm.

Draak
Dátum: 2010.07.10. 00:32:00
Próbáljuk meg felpontozni Miklós hozzászólásait, hátha akkor jó kedve lesz és talán még bocsánatot is fog kérni!

Találkoztam már pár gyerekes viselkedésű felnőttel, de simán Miklós a nyerő köztük! Azt gondolná az ember, hogy ennyi év tapasztalata talán bölcsebbé, belátóbbá tette azokkal kapcsolatban, akikből él, de hát nem! Az az óriási szerencséje, hogy nincs komoly konkurenciája! Még! Ezzel a hozzáállással már biztos kirúgták volna bárhonnan, ahol kicsit is adnak a vásárlók véleményére! Kivéve ugye a saját cégét! Régen mondom már, hogy egy jó programozó nem biztos, hogy alkalmas a hétköznapi emberekkel való kapcsolattartásra! Minden esetre azért arra nagyon kíváncsi vagyok, ezek után hogy képzeli el a játék jövőjét, miután 2 kézzel fűrészeli saját maga alatt az ágat!
Dátum: 2009.08.17. 17:33:04
Azt hiszem Glórin megfogalmazta azt, amit annyian halványan hiányoltunk, de a felismerésig (még) nem jutottunk el! Köszi!
Dátum: 2009.08.17. 16:58:25
Nem hiszem el, hogy olyan óriási, több napos programozást igénylő munka lett volna, ha az egyes szakaszok végén van jutalom, vagy ha nincs is, legalább nullázták volna a toplistákat, elmentve őket és a végén az egyes szakaszok győzteseit külön lehetett volna jutalmazni.

Azért az szerintem elég sokat elárul a játékosok játékvezető felé irányuló bizalmáról, amikor már egyáltalán nem hisznek el neki semmit, mivel már annyiszor bizonyította, hogy teljesen más értékrend szerint ítéli meg a dolgokat, mint bárki más! Ha nekem lenne egy ilyen volumenű játékom, az lenne a minimum, hogy játszanék vele, saját bőrömön tapasztalva az esetleges kiegyensúlyozatlan dolgokat, hogy idejében tudjak lépni! És nem úgy javítanám a játék fejlődésével felmerült dolgokat, hogy azt a játékosokkal fizettetem meg, amit nekem magamtól, szó nélkül meg kell tennem! Igen, ez konkrétan a pofátlanul durván elszállt "gyorsítás" dologról szól, de ugyanez igaz erre az eventre is!
Dátum: 2009.06.10. 19:23:02
Ma, 19:00 *Dracoluos* Draak Hoggelde A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 5311 lélekenergiát.

Köszönjük Emese! Izé, Miklós!

Természetesen 15% alatt voltam...
Dátum: 2009.06.07. 20:25:38
Idézet: Ricardo - 2009.06.05. 17:27:35
Úgy értettem, hogy ebben a játékban rajtatok (top) kívül mindenki a saját szintjén szeretne erős lenni. Csak Ti akartok mindenkinél erősebbek lenni, és ehhez a szintben elhúzást választottátok. Kiderült, hogy ez nem feltétlenül jó taktika mégsem vagytok hajlandóak változtatni.

Aki 6 szinttel alattad van az nem fog téged támadni (csak kirívó esetekben), még Te azonnal leütöd ha meglátod a portyalistában.


Egy kicsit gondolkodjatok el azon, hogy ha a TOP karakterek hirtelen elkezdenek visszafogottan fejlődni, bekerülnek közétek és ott olyasmi vérengzéseket rendeznek, mint a pókok, akkor ki lesz megint a bunkó? Mert biztos vagyok benne, hogy akkor meg az lenne a baj, de így meg ez a baj, hogy felülről ütünk. Nem értem, hogy miért kell ezt kiforgatni? Nem szeretnénk mást, csak azt, hogy ne kelljen extrém időpontokban felkelni és akkor portyázni, én részemről simán abbahagynám a szintemtől alacsonyabb karakterek támadását, ha a kristály hordát tudnám helyettük kamrázni és ütni!
Dátum: 2009.06.07. 20:16:28
Idézet: Ricardo - 2009.06.05. 15:33:17
Már számtalanszor leírta rengeteg ember, hogy a szint ebben a játékban nem egyenlő az erősséggel. Nephila vagy Crimson is erős, nekik mégis van portyaellenfelük. Ez a szintben elhúzás elhúzás inkább egy védekező mechanizmus, hogy téged kevesen támadjanak.


Hát ha a "portyaellenfél" alatt azt érted, hogy olyan, akit hihetetlen módon megalázóan laposra ver, akkor tényleg van nekik ilyen! Tényleg jó ötlet volt a 2 legerősebb pókot említeni, úgy gondolod?
Dátum: 2008.10.09. 21:29:42
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.09. 20:48:15
Van egy küldetés javasolj 3 jó kvízkérdést! Na már egyet javasoltam még délután, azóta voltam jópár vadászaton, azt számolja nekem valami, már a jó kvízkérdéseket? Vagy majd onnantól fogja számolni, ha valaki jónak minősíti a kérdésem? Mert ez is kicsit gátol a küldetésem teljesítésében! Szóval egy kicsit gyorsabb reagálásnak örülnék, sztem ezzel nem vagyok egyedül.... Azért is mondom mert nem olyan késői órában tettem ezt de most már van vagy 6 órája is...


A jó kvíz válaszaid nem vésznek kárba. Számolja a rendszer addig is amíg a beküldött kérdésed kiértékelés alatt van.
A kiértékelés kicsit lassú az tény, de nyugi ki lesz értékelve. Mindenkinek ugyanolyan sokat kell várni míg a kérdése sorsa eldől.
Dátum: 2008.10.05. 22:56:24
Idézet: Ropesz - 2008.10.05. 14:37:34
Ezt a kérdést ma kaptam.

Mi Észak-Korea fővárosa?
Phjongjang (ezt jelöli helyesnek)
Hanoi
Szöul
Phnompen

A helyes válasz pedig: Phenjan
Javítsátok légyszíves.


Szerintem ezt nem biztos, hogy ki kéne venni. Legalábbis azért biztos nem mert rossz.
Phjongjang és Phenjan ugyanaz. Olyan ez mint Peking és Beijing vagy Bukarest és Bucuresti stb.

Ja bocs most látom csak azt írtad javítani, igen lehet szerencsésebb lenne a közismertebb Phenjan alak.
(nem az én kérdésem )
Dátum: 2008.10.01. 17:37:48
Idézet: Balumaci - 2008.10.01. 08:20:12
Milyen zenére szoktak X-szelni?

Hardstyle
Trip-hop
Drum and Bass
Downtempo


komoly nagyon mi az az X ez olyan mint az izé meg a bigyó?

Drum and bass-re szoktak x-elni. Ez egy jellegzetes tánclépés/ugrás amit aztán variálhat mindenki kedvére. Ha érdekel video-megosztókon mindig van rengeteg ilyen. Úgy kötödik a zenei stílushoz, mint pl. a "break"tánc a hiphop/rap zenékhez.
De ne kezdj köpködni rám légyszíves, nem az én kérdésem, eszembe se jutna iklyesmit kérdezni.

Ez a kvíz dolog kezd a játék achilles-sarkává válni szép lassan. Jó lenne ha a fejlesztők végiggondolnák ezt és kitalálnának valamit a dolog rendezésére (nem mintha kb. 100-an nem javasolták volna már)...
Speciel nekem még mindig megvan az "Adj fel 3 kvízkérdést ami jó minősítést kap." küldetés, de teljesen tanácstalan vagyok mit adjak fel. Az előzetesen tervezetteket mind elvetettem mert akármelyikre rá lehet sütni, hogy nehéz vagy specifikus, már akinek persze(sztem ami félperc alatt kiguglizható az nem nehéz; és igen aki nem akar az nem guglizik, engem nem zavar ha azt kell tennem még ragad is rám vmi ami sose baj). De könyörgöm akkor olyan kérdést írjak, hogy melyik testrésze a leghosszabb a zsiráfnak? vagy milyen mintájú a zebra bőre? és az tetszeni fog mert könnyű? Mint egykori honfoglaló-s veteránnak megmozgatta a fantáziám a kvíz a játékban, de sajnos a nívótlanság miatt ma már egyre inkább rühellem és nem siratnám ha esetleg kikerülne a játékból...
Dátum: 2008.09.23. 17:36:35
az számít apró szörnynek aminek a neve előtt ott van az apró v. apróbb jelző.
Pl. apró bíbor mösze stb. Nekem is sokára jött(kb.18-20. vadászatra), de akkor egyből kettő egymás után szóval , kitartás meg lesz az.
Oldal: 1