Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mona89

Oldal: 12345
És nélkülem kezdödik megint ? Na neeee
Dátum: 2010.10.28. 10:44:25
A kalandos tárgyaknál ami elméletileg szerencse költség csökkentö hatást ir, ha felveszem miért is kerül ugyanannyiba egy szerencsepont növelés mintha nem abban vagyok ? elméletileg a tulcsökkentésnél is a tárgy viselése azonnal látszik a tulajdonságponton .valaki tapasztalt már ilyet ? ha ez igy van nagyon örülök neki, a 2 garnitura, kb 160 öskövembe került, meg potom 8 millát toltam be, igy.
Dátum: 2010.10.21. 15:21:07
Nagy képűség nélkül ki merem jelenteni, hogy én vagyok az egyetlen karakter V1-en aki Eh-val és 30 PP-vel vadászat nélkül, csupa VF-esek közt játszik.

Óvatosan ezzel a kijelentéssel . Igaz nem túl régen de kihasználom a Landragor adta lehetöségeket .Lényegi változás nincs az eddigi játékomba esetleg annyi, hogy javult a le tp arányom 30ppn. Söt mégis van változás , vagy a törlésen gondolkozok, vagy ha esetleg időben be lesznek vezetve a dolgok, akkor a szingunális adta lehetöségeket venném igénybe
Dátum: 2010.10.13. 18:26:17
logika ? na azt az egyet ne keress ebben a játékban .de tényleg a 0 lisztekkel mi is lesz ? azaz akik leküzdötték a fertöt ? hej, vesztemet érzem .
Dátum: 2010.10.13. 18:19:52
most nem mindegy ? én azt se bánom ha semmit se kapok vissza , bár örülnék az 1700 cspmnek, (portyás révén ) fel akarok zárkózni a topphoz .
Dátum: 2010.10.13. 17:47:39
de én tudományos alapokon számoltam , ennél a számnál 0 cspröl indul a számolsás, s 2 havonta 3 hónap katakomba is bele van számolva. de egyébként a lényeg , játszunk s valami történik . meg sajtból van a hold.
Dátum: 2010.10.13. 17:28:11
én már rég felszipantottam, az opiumot, s láss csodát éklvezem Tök furi hogy akik tömnek, hizók tölük öskösves gyürü nélkül
Dátum: 2010.10.13. 17:23:52
854 manóka 36 térforditó ital meg vagy 200 dukátos, dolg.de a cspfogyás tipikus esete ütöte fel a fejét, s igy egy i.j.b. kártyát kaptam a toplistába kerülésröl ,de öszeségébe nagyon jó volt, föleg hogy 10 évig variálghatom az eht-vfal, vagy tudom is én mit. de egy a lényeg : biztos vagy inklább körülbelül.
Dátum: 2010.10.06. 19:42:07
Betúrósodtam ebbe a nerfbe .Bocsáss meg mester Jó pók ? Én csak sűrűn nyomkodom a támadás gombot. Arról nem tehetek hogy még 70 szinten is nekem kell elköltnem mások helyett a lét.
Dátum: 2010.10.06. 18:58:43
Nos szép sorjába .

Le diffem. ha komolyan venném meg vettem volna a játékot, akkor az elsőt megelözve szintben meg jóval alatta lennék , s még több tö, meg szö lenne.Ha nem gondoltam volna meg magam , s nem távoznék ebböl a ragyogó játékból akkor még több szöm lenne , hetente 50nnel kevesebb ha valaki ennyire figyel ez is feltünhetett volna neki , de csak a másikat tudja szapulni. Visszakanyarodva a lediffhez , meg a haverokhoz akkor lediff toplista elsö oldalának , nagyon sok haver kell, meg szerencse faktor hogy ne zárolják .Ha tudsz valamit bizonyítani akkor állok elébe az átvilágításnak s válallaloma következményeket , bár nem hiszem , hogy 2 év játék után ez nem derült, ki.
Akkor még ez is a ledifhez tartozik , mi is van az ehsokkal, és , khsokkal ? aki használja az tudja, aki meg nem az csak szapulni tudja a másikat .

Elárulom, én úgy is tudok mindent, hozzáírja a ledifhez .

Uram atyám !! pedig azt hittem hogy a topp 110+ szint felett haverokkal ütettik egymást és ök nekik is kell +30 millás lediff.

Következö : A mona mindent tud : Akkor nem játszanék ezzel a játékkal hanem valami proff lennék s kúrva gazdag .

Nem tudok én semmit, se , én itt egy hülye vagyok hogy néha leirja a tapasztalatait s aki szeret próbálkozni rápróbál , s eldönti hogy jó-e avagy se. offys, kaladar, meg egy jópár emberke .bár lehet eme nerf végett már ellenem vannak de akkor meg szintén fönök tipusok akik a melósból kerül ki elfelejtik honann jöttek. Próba nélkül soha nem irok semmit. most beirtam a küldis dolgot, ki lett próbálva müködik , ez egy alternativa, a sok ( még gondolkodni is képtelen vagyok kategóriás embernek ). Született 30 oldal , sírás , azért mert elvettek egy valamit a vadászoktól. ragyogó . most nem másolom be a hirek topic tartalmát , s nem is vitázok tovább , kedves szapulók olvassátok végig s rájöttök hogy 2 év alatt szinte csak a portya kapott korlátot, (nem igy terveztük cimszó alatt ) tik még csak ezt az egyet kaptátok. (tudom szomszéd tehene meg kárörvendö vagyok ) nem érdekel, amikor én illetve mi lobbiztuk a sorozatos több nerf révén tik ugyan ezt csináltátok s ment a röhögcsikélés, rajtunk. most én teszem ezt .áááá nem tetszik ha visszanyal a fagyi , igen nekem se tetszet de akkor se szapultam a másikat ,, meg szólogattam be neki , hanem kitaláltam a folytatást .

végezetül ,(leokandusz ki mit gondol tesz-vesz )Mindenki játszon egyedül , de ha véletlenül valamivel még sikerül eredményt elérnem akkor ne jöjjön oda hozzám hogy hogy csináltam ? meg mit kezdennék ezzel a problémával ? Meg csak ezt meg azt áruljam már el neki ? meg ha valakibe belefutok ne irkászoljon nekem hogy mert nincs épé, s ne támadjam meg most ne piszkáljam mert nem tud haladni, iylesmik. mindenki oldja meg a gondját maga , én végeztem , van meg lesz itt nálam okosabb , s majd ahhoz tessenek menni .

Legvégezetül : Nem gondoltam egy vélemény ennyit nyom a lantba, egyetértek a nerfel, azért mert............

Úi.Utolsó hszm lezártam .
Dátum: 2010.10.06. 13:14:11
És mi lenne ha játszanátok ?nem mindig mindent 20 évre tervezni mikor mi lesz, hogy ezzel , vagy azzal meg igy .Láthatatlan vadászat , most kapott egy nerfet, de aki akarja van módja a folytatásnak. most a lényeg a le tp arányon van . akar mennyire számolgatok, még használtam kb( 3-20 kisebbes küldi )nem jött ki,170-180 le nél többre egy tp, a küldit belevéve. Kivették na bumm neki . Aszondi hogy feladat adott ezt a tp arányt tartani. '2 állatszintlépés 0 tp, küldijutalom szintenként függ, nekem egy krausos lánccal, 16500 jelenleg. akkkor következö , mondjuk térkapu, azt eddig is használták a láthatatlankodok, az tárgyakkal, kb 200 lere söt ha van nagyobb térkapu, 25-50 közötti többre kihozható. akik használták a láthatatlan vadászatot, is portyáztak de csak 15ppn, lefele. most ameddig leérek, 7 tp egy portya 6 köre ügye megvan ezeknek a láthatatlan vadászoknak, de számoljunk, felével, mondjuk 3 körrel.20 portya egy kritütéses küldi, s még ha nulla lé is ,az 140tpre , a küldis tárgyal megint 120lé kerül egxy tpre,s ez a lehetö legrosszabb eset. tehát összegezve, 15 ppn , egy kis gondolkodással, érdekesebb lesz a játék s szerény számitásom alapján a lehetö legrosszabb esetben is ugyan az a le tp átlag .aki eddig használta ezt a dolgot, az feltételezhetöen elért az ismételhetö küldikig. aki nem ért el addig arra is van megoldás, s ésszesrüen erre ha elér rá lehet állni. most agonizáltok jaj istenem gyengül a kari, meg ez meg az , amikor 50 tpkért több száz eventes manót nyirkászoltok kifele, mert kell a relikvia, akkor nem gond a tp ?nem mert számoltok a tö növeléssel , s elviselitek az egy hónap gyengülését. akkor igy még aki nem ért el az ismételhetö küldiket, miért nem viseli el azt az átmeneti idöszakot, még eléri. de ezt már irtam , s akkor is megmutatom hogy lepontozlak volt jelen , most se várok egyebet ,gondolkodni kellene s ez már nem megy csak a nyafogás, hogy jaj kivettek egy nagyon jó érdekes dolgot, benyomtam 50 vadit reggel meg este, s ha lement meg elköltöttem. mondhatom nagyon nagy játékélmény.és ezt úgy mondom hogy használtam de csak keveset .Mindenre van megoldás csak meg kell keresni, de könnyebb a másikat, leszólni, pontizni , szidni , s sirni rini a végén hogy jaj gondolkoztam .aki nálam többet rinyált, már a játékról az festi magát, szövitársak megmondják s mindig max egy nap múlva kialakult minden , s rögtön máshogy láttam a világot, és még itt vagyok örömötökre hogy szidjatok meg pontozzatok.
Dátum: 2010.10.04. 11:06:04
Ebben én nem vagyok teljesen biztos , hogy maxos mindennel számolnak el mindent , mivel nem ismert még mindig ez a képlet , és nem is lesz ismert.Azért az durva lenne, Ha valaki 3 szinten elkezd manózni, mindent összeszed, mindenét beleöl, s befejezi az eventet , mondjuk 8 szinten , s maxal minden szaki spec, akarmivel kapna, vagy 30 minden tulra, vagy többet, relikviákkal felvértezve,úgy hogy 0 a szakértelme.
Dátum: 2010.10.04. 10:50:35
És mondjuk vajon jó-e Dezsőkének 3. szinten , akinek van egy buzogánya s 0 szakija ? ügye 3. szinttől lehet csépelni a manókat , de már a bérlet sem igazán volt jó kis szinten, menet közben kaptak lehetöséget másra , s ezzel az itókával mi lesz ? Vagy a térkapus tárgyakkal, mert arra meg ott a szintkorlát . Most elmanózza Dezsőke a csp-it, s majd vár 2-3 heteket mire tud játszani, se elementális, esetleg prémium Dezsőke, és kell neki egy év mire esetleg hasznát veszi , de itt valahogy ez kimaradt a számításból , szerintem .
Dátum: 2010.10.03. 11:54:03
prisma ! Vettem a fáradtságot és kikerestem neked . Ennyit a kivégzés nerfelésröl , s akar merröl olvasgatom , meg azóta tapasztalom , valahogy nem a régi . és ez csak egy a sok közül amibe belenyultak . nem kell bemutatni , kicsi szinten mennyi idő meg odafigyelés legalább a vázolt büvös 100 elérése, s hogy müködjön is megfelelöen , többel felé vinni. 140+80 nál kaptam ezt a szép kis ajándékot. Volt alternativa ingyen lefelejthettem volna de , hagytam a csudába hátha majd még egyszer jó lesz , s még inkább tettem rá egy keveset. S elméletileg maximalizálva lett ez (30%), de hitetlen lévén 3 milláért még csak kiszenvedtem a két portyás tárgyat, meg sokunk s most hogy visszaolvastam , szerintem felesleges volt, ügye térkapuba is (nem igy terveztük ) müködtek. maradt a lészivássa, amire használható. Az igaz hogy még ennek ellenére is erösebbek vagyunk , de hol lennénk ha ez nincs illetve a többi nerf. Most csak ez a láthatatlan préselgetés lesz , ha lesz , s majdnem minden hozzászoló esetenként nagy ritkaságban használta , tisztelet a kivételnek , s még azt sem tudjuk hogy miként lesz , s mijen alternativák lesznek helyette.


Miklós
Adminisztrátor

1504 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Kivégzés skill reform?
164. hozzászólás - 2009.05.27. 13:54:11
Látom szokás szerint beindult az ötletelés. A probléma a kivégzéssel van, tehát akkor értelemszerűen nem olyan változások kellenek, amelyek azt is drasztikusan érintik, akinek még kivégzése sincs. Ráadásul a dolog nemcsak a pókokat érinti, hosszútávon bárki ráállhat a kivégzésre.

A kivégzés szakértelem leírása egyébként elég egyértelmű, csak ezek szerint sokan el sem olvasták, a KÜLÖNBSÉG számít, tehát ha 50-essel mész 49-re, akkor semmit nem érsz vele.

Konkrét képletet nem írok, mert ebből mindig galiba szokott lenni, de egy példán keresztül mindig egyszerűbb elmagyarázni a dolgot.
Tehát. Tegyük fel, hogy a kivégzés úgy működne, hogy különbségenként 5%-kal növelné a szerzett LE-t. Ekkor 100-as szakinél 500%-kal növelné, vagyis valakitől a 10000 LE-ből 1500 helyett 9000-t tudsz elvinni (kreatívval 18k-t, azaz az egyébként vitt 12szeresét).
A változás után egy logaritmikus képlet lesz, első 10 szinten marad az 5%, következő 10 szinten már csak 3%, következőnél csak 2%, aztán már csak 1%, még később 0,5%. Tehát 100-as szakértelemnél 150-170% lenne az eddigi 500% helyett. Tehát 10000 LE-ből 1500 helyett 4000 körül viszel, kreatívval 8000-et. Tehát a két szakértelem kombinációjával az egyébként vitt 5.3szorosát tudod vinni.
(A számok nem ezek lesznek, de hasonlóak)
1. Ez így még mindig bőven megéri (ráadásul a sebzés rész nem módosul)
2. Alacsony különbségnél a hatásfok szinte egyáltalán nem változik
3. Mivel a kivégzéssel szerezhető extra csökken, a kreatívos korlátozás ezzel tényleg érzékelhetetlenné válik, még a top pókok számára is, és csakis az exploitot fogja preventálni.
4. Visszanyeri a jelentőségét a gyémánt bónusz és a prémium módosító (amelyeket a kivégzés magas bónusza "benyelt"). A jelenlegi max. rabolható LE%-kot is így módosítjuk, hogy egy gyémánt számára ez több legyen, mint másoknak, egy prémiumostól viszont kevesebb.
Pontszám: 2.40
Dátum: 2010.10.02. 18:31:29
De én nem is optimalizálok annyira , föleg nem az eventtel 400 manóval a tarsolyomba és elhiheteted hogy nem a 400 dikra dobta ki az utolsó reliket.csak amire képtelenek egyesek gondolkodva játszok. a pók bölcsességét is ezért vettem meg hol ott sokkal jobbat is lehetett volna vennem de pont kapóra jött az event fügvényébe.

A lényeg különben ez , amit irtál darah . De az is igaz hogy mindenki a saját érdekét, nézi, igy én is. Ez igy igaz a pókoknak a legjobb ha ezt bevezetik, s ezért nem értettem pl a te és a gaia szövi hozzáálását, hisz teli van pókkal.Söt a prizmáét sem igazán értem holott, lassan neki lesz a legjobb csata per lé átlaga, s nem is nagyon használja ezt a dolgot.

De a legvégén meg kiderül , ha kialakul a dolog hogy nem is lesz a végeredmény rossz , föleg ha a sok vázolt dologból bekerülnek az újítások, s lehet hogy nekem lesz igazam ? nah de nem érdekes, itt a pontozás a lényeg s ha valaki nem lát át a rostán én nem fogok helyette .

Annyit azért kérnék hogy a játék végéig , vagy még nem törlök, addig ezt az utolsó hszmet probáljátok már minuszba pontozni , nem tudom hogy sikerül-e , ezért tegyetek meg mindent. s ha karinévvel teszitek ,s ha ütötávomba vagytok a - pontokért, még a léröl is elfelejtkezek nem támadom azokat . Soha vissza nem térö alkalom , csak itt , csak most, s csak nektek .
Dátum: 2010.10.02. 17:49:15
nem értem még mindig . nem kell tenni semmi mást csak a cspt meghagyni, kijönni láthatatlanból s napi fix 3 esetenként 4 küldi megvan. ez tárgyal, meg 15ppn még ha nulle le is a csata, akkor is van annyi lé\tp arány mintha láthatatlan vadászattal az állatokat várod.Hidd el nem örültem amikor a napi kreaf korlátot megkaptuk akkor meg a vadászok magyaráztak körbe hogy igy is erös vagy. utána vagy elötte közvetlen meg amiröl pontos infó még mái napig nincs megkaptuk hogy a 150-250 kivégzés kuka, mert nem növeli a szerzett lét. nah majd kitaláltuk hogy álldozva ugyan rá megszerezzük a portyástárgyakat entitásból , vámpirfókusz, szürkelélekrabó. nekem konkréttan ez a két tárgy simán 3 milla lébe került, hogy még sok célponto környezetben szerezzem, meg . majd ezt is elvették a felét, ügye nem hat a térkapuba. ezekröl most el van felejtkezve. ezek mit is csináltak ? véletlenül le\tp arányt javitottak ? de nyugodtan mehet a negativ pont, most mindenki azt látja hogy a vadászoktól ideiglenesen elvesznek egy ilyen le\tparányt javitó , lehetöséget. tölünk kapásból 3 vettek el, mondván ugyis erösek vagytok. akkor most én miért ne irhatnám ugyan ezt a láthatatlanba vadászoknak elvették ti ugyis erösebbek lettetek még használtátok.

De akkor is ha ki kell törölnöm magam, ez valamilyen formában már idöszerü volt .nem mindig a portyát kell rontani. tudom a szomszéd tehene is dögöljön , s szerintem az egész falué.egy pár pók is ellenem van , de az sem érdekel, mert ök sem látják a fátol az erdöt. csak állatelfogásra használtuk . vffel kérdem én a kollégakat , 5 esetenként 8 állatelfogás az mennyi ? matematikailag 100 csp annyi az arány.tpbe szintfüggö, nekem most 2300 tp ha ezt láthatatlanba tettem, akkor meg fele , 1150. most egy pók , nem kibirja ezt az 1000 tpt, most is kb 6-8 szintenként ?istenem 1000 tp, kedves pók kollégák, fejetlenül 500 manókkal meg gyűjtsük a tpt, az nem érdekes, most ez az 1000 tp. a vadászoknak, akik használták meg most már portyázni kellene s lét is találni meg gondolkodni hogy lehet ugyan azt a hatást elérni. ja hogy egyszerübb benyomok 50 vadászatot majd 2 óra múlva ismét, s döl a lé, azt meg pöttyintem , valamire. ennyi a játék , s nincs ideje, vagy ingyen akar jó karaktert , arról uram bocsáss nem én tehetek.
Dátum: 2010.10.02. 17:19:53
Én se . 5 ös helyett kaptál egy 3 st s késöbb megint 5 lesz , ha jobban készülsz meg figyelsz. ha nem érti a gyerek akkor meg megbukik.Söt ezek után ha addig élek is még a vfet meg spektrális is ki kell eröszakolni vegyék ki, ne legyen vadászat .Egyszerüen , ez az ország azért tart itt, mert mindenki , tisztelet a kivételnek, semmit nem lát, nem lát elörébb az orránál.Számoltok terveztek elöre , de most jött egy negativ, s a negativval vagytok elfoglalva ahelyett hogy a kiutat keresnétek.

magyarul kérnék egy negatív pontrekordot. Loreál , mert megérdemlitek. nerfeljenek is , minden vadászt .S minden portyást is, meg mindenkit. legalább nem kell foglalkozni a játékkal, meg gondolkozni , rajta ami egyeseknek fáj , igy egyenesen szünjön is meg a vu.
Dátum: 2010.10.02. 16:52:36
Pontosan ugyan ezt irtam csak más megfogalmazásban , meg nem ennyira nyiltan .Akkor bezzeg mindenki lefele pontozott .Konkréttan nem ebben a topicban , hanem az ehs topicban . Lényeg hogy mindegy milyen módszerrel , változtatással , nerffel, akarmivel, kirobbantani , a középmezönyt , akik be vannak betonozva hónapokig egy szintre, a topp irányába .Azt is irtam hogy alapvetöen ez az egész herce-hurca, szerintem, nem a szakértelmekre, vf, láthatatlan vadászat , rohanás (szinthuszárok )portya (pókok) ra vezethetö vissza , hanem a titok az ütéstáv drasztikus emelkedése .2-3 szintet okosan át lehet hidalni , esetleg felé kerekedni a másiknak , de ez felett már, mindenki próbálkozik a védelemmel, ami viszont a szakértelmek, illetve a lehetöségek adnak.

Lehetöségek: belassulni s a tp\le arányt megnövelni . (, pók, vffes kari, láthatatlan +vffes kari ) Ebböl hogy a topic témájára térjek , a láthatatlan vadászok , jöttek ki a legjobban , s megfelelö türelemmel mindenki felé kezdtek emelkedni . egyre többen tértek át, igy egyre szembetünö lett az elönyük , s valamit kezdeni kellet velük. Én konkréttan a saját érdekemet nézem néztem , amikor támogattam ezt a fajta nerfet, ugyanis , mi is (pókok ) kaptunk becsülettel nerfet , s alkalmazkodtunk.

Saját érdekem :Mi a jó egy pók karinak ? ha van elegendö jól fizetö célpont. ha valaki elkezd láthatatlanul vadászni , (láthatatlanság megerösitve , ügye kapnak bonuszt ) már nem nagyon meri az ember támadni, s fogynak a célpontok .Ha fogynak a célpontok , kevesebb lé, kevesebb küldi , s több beszedett üres tp , hosszútávon gyengülés. visszakanyarodnék az emlitett nagy ütéstávra, esetleg bajnoki kategóriákra az is nö drasztikusan .s elöbb utóbb én leszek , úgy hogy nem lesz ép semmire.

Most , a láthatatlan vadászokat , éri nerf de van kiút , hogy ez velük se történjen meg. nekik s mindenkinek , a saját érdeke fontos, mindenkinek az az érdeke hogy fentebbröl ne amortizálják mindig le s legyen játékélménye. Az a baj hogy minden negativumot rögtön igy fogadunk, gondolkodás nélkül pontozunk le mindenkit,de ha pozitivum van akkor bezzeg csenben elvagyunk.

Láthatatlan vadászok között, egyre többnél látom az események álltal beszerzett relikviákat, amit nem biztos hogy mindig elsöre dobott.Kérdem én hogy akik itt számolgatnak meg optimalizálnak, meg matekoznak 3 hetet egy bejelentett módositáson, hova lett ez a ténykedés amikor a manózásnál az aktiválom gomb lenyomásra került, szerény számitásom alapján, 8 szoros illetve vf esetén 4 szeres tpért .Az eseményeknél elöre be lett harangozva lesz relikvia, tulnövekedés, s rögtön elfelejtenek , nyavalyogni hogy sok a tp.

Itt még csak az lett bejelentve hogy modosulni fog az állatok elfogási esélye, láthatatlanba, még semmi nincs belöle, de ha lesz is már az alternativa is megvan késöbb szintén lehet , majd használni.Kérdem én , akik használták s már eléggé kigyúrták magukat , meglesz az alternativa hanyas szinttöl , (af pontok ) lehet ismét használni ,nem fér bele egy taktikai váltás még el nem éri azt a szintet ? pl : vf lefelejt eh felhúz, esetleg 15ppn küldi vonalon , elérni azt a szintet majd visszacserélni. vagy vadászva hirtelen fentebb állni néhány szintet , s ismét lefékezni .Ezeknek a láthatatlan vadászatból kigyúrt kariknak, lennie kell , annyi elönynek tartaléknak a karakterükbe, hogy egy ilyen változatosságot kibirjon. Igy kapott is nerfet az igaz de mellé kapott is egy fejtöröt, illetve egy újabb bevezetett taktikai elemet , s az nem biztos hogy rosszabb lesz mint ez (a láthatatlan vadászat monotinitása )volt.Igy lényegébe akar merröl nézem , egy kis játékélményt is kap, illetve újabb lehetöségeket .

Egyébbként ,ha én sürün használtam volna ezt a láthatatlan vadászatot, s abból raktam volna össze a karimat, a nerf után a következöt tenném. 30-15pp , ki mennyire tudta kihasználni, mivel valamennyire kiemelkedett a környezetéböl. s csak portya, mivel eddig a cspket égette , igy sok a portyapontja. s a küldikkel kombinálva , majd ugyan azt a learányt ki lehet hozni , mint ha láthatatlanba préselgetek kevesebb küldire. elérné azt a szintet ahol ismét lehet majd használni s ha akarja (feltéve ha nem változik a véleménye közben ) akkor ismét használná.Ja hogy pontozás elött nem gondolkozunk , s csak számolgatunk hogy nekünk nem jó , ezt miért is nem számolták ki ? beirtam hogy támogatom ezt a nerfet , de elötte kipróbáltam ha bevezetik mi is lesz , s hihetetlen , de igy ugyan az jött ki, mintha a másik táborba lennék, csak érdekesebb , s nem unalmas .

De irhatok is én ide akar mit, majd mindenki , gondolkozás nélkül csak annyit lát hogy elvettek, de azt már nem hogy hogyan tovább , s mit kap .
Dátum: 2010.09.29. 15:41:03
Ez igy igaz , ne érts félre , nem ellened vagyok hanem , az olvasatom lényege, végre , a vadászat is kap valamit. a köpenyre tényleg lehetne valami alternativa , ezt aláirom , az nem ingyen volt.Én is használtam s nem csak állatelfogásra , ha most nem a láthatatlan lenne a téma hanem maga a vadászat annak is örülnék . El lehet itélni , többször keltem fel a padlórol, egy portya nerf után akkor bezzeg, a vadászok röhögcsikéltek, meg a hszeikkel, fikáztak le. De ez a való életben is igy van, persze ha forditva sül el a puska, akkor már nem tetszik az illetönek aki eddig henceget, mert nem őt érintette a dolog.Tudom sokaknak ez most rosszul esik, de a akiknek ez rosszul esik azokról gondolom hogy érintettek, mondjanak a játék futásának ideje alatt olyan nerfelést, ami a vadászokat érintette. Ellenben én , ami engem érintett nagyon sokat tudok mondani . Azért egybe bizok, hogy ha bevezetésre kerül , az ahs tárgyal rendelkezök kapnak majd kompenzációt ,azért az tényleg dúrva, ha nem .De emlékeimben van egy gömbös téma is, ami ellen szintén szóltam, azért ott is lett megoldás, lehetett ellenszert beszerezni a gömb ellen.
Dátum: 2010.09.29. 15:27:04
"Gyomorforgató, megjegyzem. Nem hiszem, hogy bárki ettől lenne terminátor, miért nem lehet békénhagyni a másikat? Csak elveszitek egyesek játékkedvét. 2 évig nem volt gond ez, most meg hírtelen milyen nagy baj. (nem használom ezt a lehetőséget, mégis zavar ez a hozzáállás). "

Elnézést , de amikor a portyát nerfelték ez idő alatt nem egyszer , hanem sokszor, az meg nekünk volt "gyomorforgató "ez csak egy nerf a vadászatra , meg arra a taktikára, mi szerintem töbször , többet kaptunk.

Motiváció ? Amikor minket korlátoztak le , akkor mi volt a motiváció ?Akkor mi éreztük ugyan ezt mint most akikröl szó van , s akkor se foglalkozott velünk a kutya se , alkalmazkodjunk.S alkalmazkodtunk, meg lenyeltük a békát . Most ezen rétegen a sor , ha bevezetésre kerül alkalmazkodjon .A portyás tárgyaknál , ügye hatottak a térkapura ,( hát nem igy terveztük, hiba , javitottuk volt a válasz ) .Most is valami hasonló , de éppen ideje már.
Oldal: 12345