Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Komura64

Oldal: 12345
Teljesen igazad van,már tegnap este rájöttem,de sajnos már elküldtem a levelet.
Nekem az volt a broblémám,hogy nem tudom,hogy törölve lett-e a kérdés,vagy sem.
EZT tettem,erről beszéltem!
Mi a különbség egy korsó sör és a wc között?
a,meg lehet inni a sört
b,ennek nincs értelme
c,húsz perc*
d,semmi

Igazad van! Ez nekem túl magas!
Örülök,hogy tetszik!
Pedig nem poénnak szántam,de nem baj!
Szia Cirip!
Pontosan ezért téptem a számat eddig!
Gondolom,ti is vadásztok?Most nem vitatkozni akarok,kezeteket a szívetekre,milyen kérdések csúsznak át?
Tévedés ne essék,nem titeket hibáztatlak,/ezelőtt sem/hanem a rendszert.De minek kezdjem előlről,én már túl vagyok ezen.
A válaszom pedig:Hasonlítsátok össze a játékban szereplő "kérdések" zömét, vessétek össze a panaszok 80%-val,és a kérdésben benne van a válasz!
Ja,és még valami!
Felmentem a kvíz 3-ra,betettem egy teljesen idióta bugyuta kérdést törölni javaslatra,és még csak válaszra sem méltattatok.
Hát akkor miről beszélünk?
Még egy szer hangsúlyozom,én senkire nem haragszom,csak néha felnézek a fórumra is mert mégiscsak érdekel.Ugye ez nem baj?
Szia Duriel!
Ne erőlködj,nincs értelme! Én már túl vagyok ezen.
Azt tudom tanácsolni,játssz,mert ez a játék jó!
Ha a tizenéves idióták megaláznak,szívj egyet a fogadon,és játssz tovább,vagy hagyd abba! Csak így lehet!
Hidd el nekem, nem érdemes vitatkozni,mert csak még jobban felhúzod magad.
Nna ezért is mit fogok kapni!:P
Tudod,hogy ki mondta egyszer?:" Megmagyarázom a megmagyarázhatatlant,
onnantól nekem van igazam!"
Nem mondom meg,de lehet hogy egyszer beküldöm kvízkérdésnek.
Majd akkor,ha ez a játék kvízjáték lesz!
Én nem mostanában fogok hozzászólni ahhoz,ami itt folyik,mint már nem egyszer mondtam,nincs értelme!

Sziasztok,további jó magyarázkodást!
Dátum: 2009.03.08. 18:41:17
Mi a különbség egy korsó sör és a wc között?
a, meg lehet inni a sört
b,ennek nincs értelme
c,húsz perc*
d,semmi


Ez mi? Ez kvízkérdés? Ez nevetséges,és szánalmas!
Szerintem még most sem késő törölni!
Nagyon sajnálom,de nem győztetek meg.A rossz válasz nem azért rossz válasz,hogy azon bukjon el a jó válasz is!
A kvíz az kvíz!
Értelmetlennek tartom a kifogást,ép ezért az indoklást is,de mivan akkor,ha a Lali a Lajos beceneve?
Mi van akkor,ha a Lali király Boros Lajos Műsorneve?/egy egész ország így ismerte anno.Ne kínozzuk egy mást.Ez csak az egyik volt a három rossz közül.A lényeg a negyedik volt,de azt meg tudni kellett volna.Na ez a műveltség,és ez a lényege a kvíznek.A többi csak szőrszálhasogatás.Egyébként ezt is fel lehetne tenni kérdésnek!
Sziasztok! Rendben Kócos,lehiggadtam,de hadd vitatkozzam egy kicsit!
Miért kár,hogy beraktam a Lali királyt? Ez az egyik rossz válasz.
Az miért nem kár,hogy betettem a Kalapos királyt,és a Napkirályt? Ugyanolyan rossz válasz mindakettő,mint az első.
Miért érzem azt,hogy szőrszálhasogatás? Ne haragudjatok,de én ezt az érvelést nem tudom elfogadni!
Felteszek egy kérdést,adok egy jó választ,és három rosszat.Tessék meghatározni a jó kérdést,a rossz kérdés pedig a kutyát nem érdekli!
Még egyszer mondom,nem értem,és nem tudom elfogadni!
Az pedig,hogy több az elfogadott kérdések aránya mint a visszadobotté,sovány vigasz,ha megnézem hogy milyen kérdéseket dobtok vissza,és milyeneket engedtek játékba!És itt nem csak a saját kérdéseimről beszélek!Pl. a legutolsó kvízbajnokságon is olyan kérdések,és olyanhelyesírási hibák jöttek elő,hogy a hajam égnek állt!Már megint belelendültem.Ezért írtam,hogy írhatnék több oldalt,de nem teszem.Tényleg körülnézek a kvíz 3 környékén,a kérdésértékeléseknél pedigkegyetlen leszek.Na sziasztok!
Sziasztok!
Kérdésem a következő volt: Milyen jelző kapcsolódik Lajos Fülöp /1773-1850/ nevéhez?
a, Napkirály
b,Kalapos király
c, Polgárkirály
d,Lali király
Értékelés: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek,ill rosszak voltak.
Forrásom:Csorna Béla:Kvíz a kézben
Iskolások számára

Kedves Végzetúr mesterek!No comment!/nem kvízkérdés,mert ezt is visszadobnátok,mivel nem magyarul van írva!
Megmondom őszintén,most nem tudom,hogy abbahagyjam-e a játékot ,vagy maradjak,csak azért,hogy elárasszam
a kvíz 3-at azokkal az idióta kérdésekkel,amit beengedtek a játékba!
Olvassatok már vissza legyetek olyan kedvesek,hogy mennyien sírunk,
könyörgünk,kifogásolunk,átkozódunk,háborgunk,csalódunk, azon a
tényen,hogy ki vagyunk szolgáltatva egy nagy csomó kiskorú idióta
műveletlen ISKOLÁS-nem akarom tovább fokozni mert nincs értelme,szakbarbár kénye-kedvének!
És ti még nekik adtok igazat az esetek túlnyomó többségében! Hát ez a szomorú!
Ez egy nagyon-nagyon jó játék lenne,ha reformálnátok az értékelést.De sajnos a jelek szerint erről szó sincs.
Hát ezért írtam én ezt a kis esszémet,írhatnék még több oldalt is,de mondja meg nekem valaki: van értelme!?
További jó szórakozást a kvízkedvelők kárára,de azt hiszem,én ebben tovább nem tudok résztvenni
ilyen feltételekkel,inkább keresek egy másik játékot,még ha ilyet nehéz is lesz találni!



További jó szórakozást! Üdv nektek!
Kezdelek érteni benneteket!Hát nem irigylésreméltó!
Tegyük fel,hogy meggyőztetek!
Erre csak azt tudom mondani,hogy nézz utána milyen kérdéseket küldtembe! /távol álljon tőlem a személyeskedés!/,és azonnal megváltozik a véleményed!
Neked írok,de mindenkinek válaszolok:
Azt már látom,hogy ebben a játékban reménytelen benneteket meggyőzni,és én ezt nem is akarom bevállalni!
Tudomásul veszem,hogy ebben a játékban mások a kvízről alkotott fogalmak,legfeljebb mérgelődök néhányszor!
A "rossz kérdéseimet már én is feltettem ebben a topikban,úgy hogy nem szeretném ismételni őket.
Volt olyan kérdés,amit újra feltettem egy picit átfogalmazva,és mit ad isten,átment.Na többek között ez is érdekes!
De mint már írtam,nem akarok ezzel tovább foglalkozni.Tudomásul veszem a tényeket!
Sziasztok!Már ne haragudjatok,hogy beleszólok,tegnap kitöröltem az írásomat,de most még sem tudom megállni!
Szóval:Énnekem egy kvízjáték,egy kvízkérdés azt jelenti,hogy feltesznek egy kérdést /feltétel,hogy aki feltette,tud valamilyen forrásra hivatkozni!/ Erre a kérdésre ha tudom a választ,nyertem,ha nem,akkor megint tanultam valamit!Szerintem ez lenne a logikus.Ezzel szemben mia gyakorlat? 10-12 éves /nem tudok más kifejezést használni/taknyos kölykök a hasukra ütnek,beküldenek egy akármilyen kérdést rossz válasszal,vagy fordítva:Kapnak egy normális /a normálison azt értem ami tudást igényel/kérdést,de lusták utána nézni,hogy mia helyes válasz,inkább rossz kérdésként visszadobják! Mi pedig,akik /nagyképűség?/mérgelődhetünk a megalázottságtól!
És tisztelt végzetúr mesterek tudjátok mi a legfelháborítóbb? Ti még meg is véditek őket,meg is magyarázzátok,hogy mi miért speciális vagy rossz!
Próbáljátok már egyszer megérteni,egy kvízkérdésben nincs speciális réteg! A kérdésnek van forrása,vagy nincs! Innentől kezdve vagy tudom a választ vagy nem tudom! Ezek a gyerekek tartják fenn a játékot,hogy nekünk kell szenvednünk miattuk???
Ja, és ez nem kirohanás volt,csak egy vélemény! Üdv!
Sziasztok!Cirip az előbb rossz helyre küldtem a hozzászólásomat,bocsi!
Mint írtam is, a tengeri kutya a nagy szürke fóka. És érdekes módon a Wikin találtam meg!
Kérdésem a következő volt:
Melyik állatról nevezték el a Kanári-szigeteket?
a , Kanárimadár
b, Kenguru
c,Patkány
d, Fóka
A helyes válasz a Fóka. Latinul a fókák/tengeri kutyák/ szigetét jelenti.
Az értékelés a szokásos: csak egy speciális réteg tudhatja a választ!
Kérdem én,már nem először,és rajtam kívül már ezren megkérdezték!
Mi vagy Ki az a speciális réteg? Az akinek van egy minimális kulturális műveltsége?Vagy az,aki havalamit nem tud,rákattint a GOOGLE-re,és megnézi,hogy miről is van szó. Igaz, a kereső használatához is kell egy minimális "speciális"tudás!
Kedves végzetúr mesterek,moderátorok!Egyszer már el kellene dönteni,hogy melyik rétegnek szól ez a játék: 9-10 éves taknyosoknak,/aki még a kötelező ált iskolai tananyagban sincsenek otthon/,vagy azoknak,akik szeretik a kvízjátékokat,mert valljuk be,ez a játék túlnyomórészt a kvízkérdésekre épül/épülne/!Én nem fogok kirohanásokat,átkozódásokat rendezni,legfeljebb abbahagyom a játékot,és visszamegyek a Honfoglalóra!/Ott ilyenek nincsenek! Megjegy zem nem szívesen hagynám abba a játékot,mert nagyon megszerettem a Végzeturat. Írhatnék még mást is,mert van még bennem gondolat,de minek!?Nincs értelme!
Én próbálok játszani,a "gyerekek" meg gondolkozás nélkül megaláznak a z ilyen baromságokkal!Vegyétek már észre,hogy ez a fórum ilyen panaszokkal van tele! Elnézést,ha valakit megsértettem,de már nagyon unom,hogy olyanoktól függök,akiknek fingjuk sincs a tudásról!
Üdv!
Szia Zoltanszon!
Rosszul fejeztem ki magam.Nem gagyi kérdéseket találok ki,hanem arra törekszem,hogy minél könnyebb legyen a kérdés,ezáltal ne legyek "lealázva".De ez nem jó!Most is azt mondom,hogy nem kellene engedni,hogy boldog boldogtalan moderálja a kérdéseket!
Oldal: 12345