Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Swind

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.16. 15:37:21
Sziasztok, reszemrol igy nezne ki a Bajnoki egy tokeletes vilagban:

1. Szukiteni a kategoriakat 2-3 szintre, a varhato letszamtol fuggoen.

2. 10-es lista kategoriankent, ahol az elso 3 helyezett plecsnit is kap. Arany plecsni, ezust plecsni, bronz plecsni. Ennek egy kulon oldal, ahol az osszes eddigi Bajnoki viadal kategoriainak eredmenyeit meglehet nezni.

3. Uj topista lap "Bajnoki", ahol az eredmenyek latszanak karakterenkent.


Mas ne valtozzon.
Dátum: 2009.10.20. 16:28:46
Azert egyenlitem ki, (jo lenne ha elolvasnad amit irtam), mert NEM mindenki tudja utni az epikust a szintje miatt.
Dátum: 2009.10.20. 14:06:07
Atraktam a masik topicban, ott foltassuk. Egyebkent tiszta sor, ha nincs mire licitalni akkor utni kell. De igy mindenkinek megvan az eselye hogy szerezzen KP-t.
Dátum: 2009.10.20. 13:53:10
Sziasztok!

Javaslat:

A szovetsegi haborukban portagyozelmekert valamilyen aranyban kincspontot lehetne kapni.

Indoklas:

1. A haborubeli resztvetel, teljesitmeny, ugyanugy a szovi erdekeben tortenik, mint az epites, vagy az epikus csatakban reszvetel.

2. Sok szovetsegben, csak az igazan magas szintuek tudjak az epiket utni hatekonyan, mert az alacsonyabb szintueket az epik leveri meg az elott, hogy erdemben belesebezhetnenek. Igy csak a magasabb szintuek tudnak kincspontot szerezni. Igen lehet epitessel is, de lasd 1. pont.

3. A jatekban azok akik foleg harci tudasra koncentralnak, ok is jutalmazva lennenek szovetsegi szinten.

4. A kincspontszerzes plussz ertelmet adna a szovetsegi haboruknak.
Dátum: 2009.10.20. 13:44:33
Az hozzaszolast atraktam a Szovetsegi epikus reform topikba, oda jobban illik

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,220.420
Dátum: 2009.09.11. 14:58:50
Nem üti egymast, hiszen sintlimitje lenne az epikusoknak, tehat kihivas lenne TOBB embernek, nem lehetne szolozni. közosségi játék.
Dátum: 2009.09.11. 14:08:20
Mihez képest lenne sok?
MMORPG-kben is így megy. Tulajdonképpen az epikus csata olyan mint a raid mmorpg-ben. Ott is farmolhatod a raid célpontokat, főleg a tárgyakért. Ez a szövetségi rendszert is erősítheti, érdemes nagyszámu, gyakran "raidelni" tudó szövetségekbe tartozni, sajét szövetséget etősíteni stb. Jelenleg ez nem elég erős, mert kevés játékosnak jut epikus tárgy, pont a szörnyek egyszeri leverhetősége miatt. Igy létrehoznak pót szövetségeket.. vízfej a rendsterben..
Lehessen farmolni az epikusokat, sok problémát megold.
Dátum: 2009.09.11. 13:59:09
Valojaban bárhányon.
Nem látom értelmét korlátozni. Természetesen, minden szörnyek lehet egy "repop" ideje, amikor leverés után, újra megjeleni, újra üthető. Ez lehet 1 nap, 1 hét , Miklós biztos jól betudja lőni.
Dátum: 2009.09.11. 13:34:15
Lehetséges, hogy már valaki lírta az alábbiakat, elnézést kérek nem olvastam végik a teljes topikot.

A legegyszerűbb epikus reform, az lenne, ha a már legyőzött lényeket úra lelehetne verni. Ez könnyen megvalósítható technikailag.

pár korlátozással:

1. Csak az első alkalommal számít bele egy epikus szöny legyőzése a szövetség epikus statisztikájába.
2. Az epikus szörnyek szintől függő kategoriákba vannak sorolva, és magasabb szintű karakter nem ütheti az alatta levő kategoria szörnyét. Felfele lehet.


nem kéne ennél jpbban bonyolítani, mert a Beholdernek erőforrásokat kell rááldozni. minnél egyszerűbb, annál valószinűbb. hogy időt. pénzt költenek egy reformra.
Dátum: 2009.05.26. 09:01:37
Awenhai, nem ertem miert lenne etikatlan barhanyszor hadat uzenni valakinek, vagy barhanyszor portyazni ra, tetszoleges idokozonkent egy PVP jatekban.

Kerlek linkeld be az erre vonatkozo ajanlast.

Egyebkent a VM-Ronin haboru a VM gyozelmevel lezarult, 140k LE-t adakozott a vesztes a gyoztesnek.
Ezuton gratulalok a Roninnak, nagyszeru helytallasukert, tobbszaz csata vivodot, nem adtak fel egykonnyen.
Az egyetlen gyors bar fajdalmas megoldas, hogy a kreativ is csak az ellenfelnel mar meglevo LE --bol a rablas lehetseges mennyiseget novelje.
Javaslom ez ugz, hogz a karim Pok.

A kreativnak soha nem szabadott volna plussz eroforrast hozni a jatekba globalisan, mert teljesen mas mint a vadaszat altal hozott eroforras. Emberi tenyezo van benne, igy exploit varhato.

Annak idejen sokat olvastunk, beszelgettunk MMORPG tipikus hibairol. Ez egz alaphiba, folyamatosan szabad eroforrast (lehez az a jatekpenz is, peldaul mmorpg-kben), vonni be a gazdasagba vegso limit nelkul, ahelyett hogy a meglevevoket forgatnank korbe-korbe. Valo eletben mi tortenne, ha a Nemzeti Bank elkezdene ontani a Forintot a nyomdakbol?
Dátum: 2009.05.20. 10:04:55
lehet, hogy az lenne a megoldas, ha egy haduzenetkor, szovetsegesek beszallhatnanak a haboruba pro es kontra, igy diplomacia is eloterbe kerulhetne stb, es nem lennenek eleve eldontott haboruk.
Dátum: 2009.05.20. 09:48:03
egy modon lehet meg csokkenteni a kollektiv veszteseget haboru kozben... tartassz magadnal LE-t. Mivel akkor jon be a lelekkutas zsakmanyolas, ha nagy volt a kulonbseg aranyban. Pelda: ha nalam van LE es kockaztattam, nalad nulla, es nem szedtem semmit, akkor a szovetseg veszit a lelekkutbol a haboru vegen.
szoval kockazat. Ha nullazod magad es biztosra mesz, tobbet zsakmanyol a gyoztes a vegen
Dátum: 2009.05.18. 11:53:43
Nagyon sok embernek nem fer bele az idejebe, hogy 15% alatt tartsa magat folyamatosan. A katakombazasnak nagyon komoly taktikai szerepe van, minden tisztelet azoke akik a szovetseg erdekeben elbujnak, es igy eselyt adnak a gyozelemre akar egy alapbol kilatastalan helyzetben.

Mondok egy nagyon sarkos peldat: Nagyon sokat szamitott a TGY elleni gyozelmunkhoz, hogy Nephila kornyeken mindenki elbujt.
Oldal: 1