Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pocko

Oldal: 12
Bocs, de közben megtaláltam Craslorg 1763. hozzászólását.
Sziasztok!

A második világban az előbb kellett értékelnem egy kvízkérdést. Valahogy így szólt "Nem tudja a jobb kéz...........a bal."
Bejelöltem helyes válasznak a "mit csinál" lehetőséget, de visszadobta, hogy a helyes válasz a "mit akar". Szerintem nem a helyes választ jelölte be a kérdező. Ha lehetne, akkor légyszíves ellenőrizzétek.

Ha rossz helyre írtam, akkor bocsi. Ha megmondjátok, hogy ezt hol kell szerepeltetni, akkor oda is megírom az észrevételemet.
Köszönöm a biztatást mindenkitől! A kérdést csak azért is felteszem még egyszer, mert most már még egy helyen (itt a fórumban is) fellelhető a jó válasz, ha valaki figyelmesen olvas.
Mivel a második világban már 17 technikai sporttal kapcsolatos kérdésemet jónak értékelték, ezért folytatni fogom ezt a vonalat. Egyet viszont mindenképp szem előtt fogok tartani. Én, aki túl vagyok a 3. X-en egészen más szempontok szerint értékelek egy kérdést, mint egy tizenéves.
A kérdéseimmel szeretném elérni azt, hogy a technikai sportokkal kapcsolatban ne csak az éppen aktuális történések szerepeljenek. Hiszen a technikai sportok története szinte egyidős az újkori olimpiákéval (1906-ban rendezték az első Grand Prix versenyt!). Ráadásul a mindenki feneke alatt ott guruló autó, éppen ezért nyújtja azt, amit nyújt, mert idáig jutottak a technikai sportok.
Bocsánat, ha ezzel a pár sorral valakit megbántottam! Nem akartam!
Ez igaz! Egy újabb próbát megér!
Köszi az együttérzést, én is sajnálom, hogy nem sikerült!

De nem kell aggódni, még 15 helyes válasz és jön a következő kvízkérdésem!
Mivel írt sporttörténelmet a 2006-os Le Mans-i 24 órás verseny győztese, az Audi R10 TDI modellje?

Az első valódi szériagyártású autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Az első összkerékhajtású autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Az első dízel autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Ez volt az első Le Mans-i 24 órás versenye az Audinak.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Sajnálom, hogy ezzel a kérdéssel nem sikerült az értékelő tetszését megnyernem! De mivel mindenki általában a saját érdeklődési területéről ír kérdést, ezért minden kérdéssel kapcsolatban lehetne ez az értékelés. Én speciel nem nézek sorozatokat, engem nem érdekel a csillagászat és ezt a sort tovább folytathatnám, de emiatt még egyetlen kérdést sem minősítettem rossz kérdésnek.
A kérdésről még csak annyit, hogy bármelyik internetes kereső program (még a Google is) első öt találatában hozza az alábbiakat:
Audi:: Audi R10 TDI: Első dízel győzelem Le Mans-ban! (dízel)
Köszönöm a segítséget. Korrigáltam a válasz lehetőségeket.
Sziasztok!

Mivel írt sporttörténelmet a 2006-os Le Mans-i 24 órás verseny győztese, az Audi R10 TDI modellje?

Semmivel, mivel az Audinak nincs ilyen modellje.
Az első valódi szériagyártású autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Az első összkerékhajtású autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Az első dízel autóként nyerte meg a Le Mans-t.

Állítólag helyesírási hibát vétettem. Meg tudnátok mondani hol hibáztam? Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.02.18. 10:55:51
"A vadász már csak azt hallotta, hogy a bozótból mindenhonnan kiáltások hallatszanak. Tudta, hogy küzdenie kell, de arra nem számított, hogy négy goblinnal kell összemérnie az erejét. Amikor megpillantotta ellenfeleit halkan egy imát mormolt el, és kardját kezébe fogva várta a véget.
Talán ez az utolsó fohászom – gondolta Nolan. Az ima után a vadászt azonban furcsa érzések kerítették hatalmukba. Érezte, ahogy az elméjéből felszabaduló lélekenergia összekeveredik a testében lévő skorpió méreggel, és ez egy nagyon különös folyamatot indított el. A vadász szemei színűket vesztették, pupillája összeszűkült és valami különös düh, egyfajta őrjöngés kerítette hatalmába. Tudta, hogy most már a szánalmas kis goblinok fognak az életükért küzdeni. A csata rövid volt és kegyetlen. A vadász fegyverrel és pajzzsal a kezében szinte táncolt. A kard és a tüskék, valamint a halálos tánc megtették hatásukat. Rövidesen Drach Nolan mohón szívta magába mind a négy halott goblin lélekenergiáját."

Részlet Drach Nolan, az első vadász krónikájából

Ha e rövid kis részlet felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél a 2. világban az Őrjöngő Vadászok Klánjához tartozni, akkor keress meg bátran!

Pocko, klánvezér
A WRC-vel és Le Mans-i versenyekkel kapcsolatban már négy kérdést 'fel mertem' tenni, de olyan lassan született meg az értékelés, hogy a végén elkezdtem aggódni. Más népszerű technikai sportot pedig sajnos nem nagyon ismernek kis hazánkban (IndyCar, WTCC, DTM stb.). Legfeljebb én is ráállok a tv sorozatokra.
Köszi a választ még egyszer! Így teljesen érthető az értékelés, és végülis nem jártam rosszul sem. Azt megkérdezném, hogy a jövőben mellőzzem-e a technikai sportokkal kapcsolatos kérdéseket?
Köszönöm a választ! Nem reklamáció volt, csak ártatlan érdeklődés.
Sziasztok!

Nem is olyan régen tettem fel egy kérdést:
Milyen rekordot döntött meg 2008-ban, a Forma-1 sorozatban Rubens Barrichello?

Ő törte össze a legtöbb versenyautót.
Barrichello indult a legtöbb Forma-1-es versenyen.
Barrichello szerezte meg a legtöbb világbajnoki címet a Forma-1-ben.
Ő volt a legidősebb versenyző a Forma-1 történetében.

Az értékelés szerint a kérdés már szerepel az adatbázisban. Én már nem kevés kérdésre válaszoltam, de nem emlékszem rá. Emlékszik valaki? Csak kíváncsi lennék!

Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.01.08. 18:14:42
Szia mindenki!

Egy kérdésem lenne, és remélem még nem kérdezte senki. Aki segítő kezet kapott szövetségi társától, az a végzetúr a segítő kéz adta előnyöket is kihasználva érkezik a viadalra?
Ha már kérdezte valaki, akkor bocs!
Oldal: 12