Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meridiath

Dátum: 2009.03.06. 18:43:11
Én is erre gondoltam, de meglehetősen árgus szemmel néztem a toplistát előző nap... Ez csak akkor lehet ha március 5 éjfél után/hajnalban nevezett, kihagyva egy egész napi beépíthető LE-t, és rögtön utána szintet lépett. Utána már nem láttam (nem mellesleg nagy megkönnyebbülésemre, ami így utólag végülis mindegy.)

Tehát akkor nincs változás.
Dátum: 2009.03.06. 18:28:34
Én viszont vagy lemaradtam egy módosításról, de tudomásom szerint a 11. (mint én) szintnek külön kategória van (az utolsó ilyen). 12-13-tól van összevonva egybe.
Ha a wikidot a helyes, akkor hogyan lehet egy 12. szintű végzetúriember az én kategóriám győztese?
Előre is köszönöm a felvilágolásra szánt időtöket.
Dátum: 2009.03.05. 07:40:00
köszi mindkettőtöknek : )
Dátum: 2009.03.04. 23:03:47
No szörföltem a wikidoton, de egyelőre nincs válasz, úgyhogy...
Hogy lehetséges, hogy egy 3300-ért idomítható lényből 380 LE jön ki, egy 2900-asból pedig 594? Eddig semmilyen utalást nem leltem. Itt lehet szó esetleg a pozitív-negatív előjelekről, amik "láthatatlanul" a csapdába ejtéskor is maradtak?
Dátum: 2009.02.19. 13:32:24
Nem 9, csak ez az egy - csupán azért írtam be mert túlságosan is az oddsok ellen vallott, és kíváncsi voltam hogy ez mennyire vehető extrém végeredménynek.
Ha netán sorozatom lenne, persze majd írok. (De inkább ne legyen.)
Dátum: 2009.02.19. 12:34:57
Akkor én szolgálnék pontosabb adatokkal - bár esetemben egyelőre (hála az égnek) folyamatosnak nem lehet mondani az ilyen eseteket, de akkor is feltűnt. Egy szimplán csak állatmorál növelő csata lett volna, és nagyot pislogtam amikor kikaptam.
Kémgömb alapján Ő:
- nem pihen
- nem kap segítő kezet, nem láthatatlan
- kevesebbet épített mint én, kevesebb szerencse ugye
- össztulajdonság 160, szint 9-es

Én:
- nem voltam fáradt
- 10. szint, össztulajdonság 280
- épületbónuszokban 3x ill 4x több mint a másiknak.

Ha valaki nagyon kíváncsi, hát szívesen elküldöm a pontos adatokat, de ez itt már nem is 15-20% differencia, hanem több.
Ez belefér a randomba?
Dátum: 2009.02.10. 16:39:20
Kedves mindenki.

Ha láthatatlan vagy, ugye alapból sokkal kevesebb TP és LE jön vadászatból. No de mi a helyzet a láthatatlanság alatt csapdába ejtett állatokkal, és a sajtolással?
Az is csökken vajon?

Vagy: a csapdába ejtés valószínűsége is csökkenni fog?