Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Connor

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.08. 13:43:42
Tudjátok olyan vicces ez a dolog,hogy néhány magát okosnak gondoló ember dönt a kérdések sorsáról,akik rengeteget visszadobnak mivel nekik pl,,speciális"vagy érdektelen.Közben meg átengednek olyanokat amiket ha meglátok a hasamat fogom a röhögéstől.Nekem az egyik kérdésemet ami valami videojátékkal volt kapcsolatos visszadobták,hogy speciális csak kevesen tudhatják a választ.Szerintem az az 1-2 millió ember nem kevés,de hát ki vagyok én.Szóval szerintem ez az egész kvíz dolog vicces.
Mi a neve aPlayStation kézi játékkonzolának?

Ps1
PsP
Ps2
Ps3

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!Na ez vajon miért nem jó?
Az nem speciális,amikor matematikai egyenleteket kell azonosítani,az nem speciális?Mindegy vicces ez az egész,azért köszi a választ.
Hány típusa van jelenleg a Ps játékkonzolnak?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta. A helyes válasz a 4 lett volna,erre fel visszadobták amit nem értek mert ez a helyes,mivel a PsP-t is ide kell számolni.
Dátum: 2010.03.04. 07:44:35
Az üzenetek menüben nem lehet egyszerre kitörölni az összes üzenetet,hanem csak egyenként.
Dátum: 2010.03.03. 07:12:31
Sziasztok!Nem becsmérlés képpen,mert nagyon magas szinvonalu az uj forma,de nem Végzeturas.Inkább olyan Tech Warrioros.semmi köze a varázslós,agyszívós,végzeturas feelinghez.Tiszta hi- tech a kezelőfelület is és túl sötét,túl egyszínű.
Dátum: 2009.11.22. 15:35:26
Sziasztok!Nem akarok tiszteletlen lenni,de a kvíz moderátorok adják vissza a megbizatásukat.Néha röhögni támad kedvem miket engednek be,miközben nekem egy betűtévesztés miatt elutasították a kérdésemet.Szóval ne is haragudjatok,de nevetséges ez az egész elbírálósdi.
Dátum: 2009.01.29. 10:39:31
Csak azt szeretném megjegyezni mekkora kitolás az,hogy én amikor vadászok nem portyázhatok,de engem megtámadhatnak nyugodtan.
Oldal: 1