Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morpheus

Oldal: 123
Dátum: 2009.08.16. 20:00:22
Gondolom ostorral vertek,hogy ebbe áldozz mindent.
Majd 50 manót vertem le v2-n mégsem ordítok úgy mint ti.
Azt sem tudjátok,hogy mi lesz a vége csak sírtok fenyegetőztök.Lehet megharagudni de ez elég szánalmas.
Ha tényleg nagyon nagy bukta lesz a vége akkor megértem a felháborodásotokat de ez még odébb lesz.

Egyébként minek a cívédője vagy a random kockladobásé?Ez nem forma1 itt nincs címvédő.
Dátum: 2009.08.16. 13:46:23
Nem az első csatában veszem észre,hogy a manóktól szerezthető fókusz a transzcendális fókusz,egyálltalán semmilyen mértékben nem növeli a szakértelem hatékonyságát.
1500 Lét védek alapból,ezzel a fókusszal 2250-et kéne.2000 sincs nálam mégis tudnak rabolni olyanok akikkel nem állunk háborúban.
Kérném a bugot javítani vagy kíírni,hogy a tárgy nem használ semmit mert így elég átverés.

Köszönettel:Daedalus világ2
Hát kb így van ahogy Birka írja.Vannak akik bármit megtehetnek és az adminok csak nézik.A gyerek Super Adminisztrátor a neve szabályos írtóhadjáratot folytat azok ellen akik nem szimpik neki.És ezt nem egyedül csinálja hanem hazudik mindenkinek behülyit pár szövit akik ugrálnak neki.A profilja nevetséges és sértő,mert csalónak kiált ki olyanokat akik nem úgy játszanak ahogy neki tetszik:

----- Eddig -en, KEZDÉS: 2009. február 23. (Hétfő) zulu 21.00 óra ----



---A szövetségünk alapfeladata felkeresni a Multikat, a scriptelőket, a hackereket.---

Akkor jelentkezz, ha érdekel a Cybertér kikémlelése.

***Mivel a NETIKETT tiltja, ezért mostantól nem használok sértő szavakat.*****

Erkölcsösebb szövetségek, akik észhez tértek:

- Hangyák (4km a múlté)
- Kocsma bogarak (4km a múlté)
- a ---=== Putnok Végzeturai ===-- (1 km a múlté)
-- Rubin Harcosok (1)
--- The Club (3)***2009.02.23.***
- Vörös démonok (1) ***2009.02.23.***

Még kőműves-barátok:

- KoD (6)
- A Gyémántosok klánja (5)
- A Végtelen idők urai (1)
- HORDE(1)
- Diamond charta (1)
- Kyria Nagyjai(1)***Tárgyalás alatt***
- Fiatal alkoholisták szövetsége Bazant (1)


Természetesen felkeresem őket.

Világ 3 TOPLISTA kivonat:

1. ****Drakoon*****
2. Zsuzsi (TÖRÖLTÉK) - KÖSZÖNJÜK
3. Anyus (TÖRÖLTÉK) - KÖSZÖNJÜK
4. Lali48 (TÖRÖLTÉK) - KÖSZÖNJÜK
5. Sándor48 (TÖRÖLTÉK) -KÖSZÖNJÜK
6. Salabakter
7. Nyehehehe
8. PDani
9. ASDARA
10. Kukoritko
11. MiZY
12. ****Qpak****
13. Targoncásgyilkos03
14. Lady Melani Farrow
15. ****Kataklizma**** Köszönjük - átalakult 2009.02.23***
16. Peon
17. Norris
18. Littlemad
19. Toszyka
20. Jozsi22
21. Monseus
22. Lexmark
23. Vandus 11
24. ViharLovag
25. BUDI builder
26. Vinsz
27. Anti 11
28 Sinsauri Tworg
29. *****Mikonos*****
30. Múmia
31. Xerox
32. Gyilkosszamoca
33. Trisha
34. Sadam1996
35. Diego10
36. Harka - The CLUB TÖRÖLTÉK
37. Aztamekkora - The CLUB TÖRÖLTÉK
38. Agregator - The Club TÖRÖLTÉK

Javaslatok:

1. A szövetség vezetőinek WARN message küldése.
2.Az itt felsorolt karakterek azonnali törlése, e-mail címük elraktározása.
3.Az építkező szövetségek leminősítése: a felépített épületeik 3 szinttel való csökkentése.
4. Visszaesők kizárása



"Inkább veszítsek tiszteséggel,minthogy csalással nyerjek"

Köszönetem fejezem ki a Tisztességes játékosok nevében, azért, hogy kivettétek az építkező karaktereket a szövetségetekből.

És remélem, ti is belátjátok, hogy Tisztességtelen előnyhöz jutottatok velük, és egy kicsi bűntudatotok van.

Forever SuperAdmins
We always Know Where You Are!
Dátum: 2009.01.29. 10:48:11
Köszönöm szépen.
Dátum: 2009.01.29. 10:41:13
Sziasztok!

Ugyanezen a néven regiztem a 3. világra és nem enged be valamint a társamat Kicsit Mogorvát sem.Ha valaki intézkedne megköszönném.
Dátum: 2009.01.19. 09:59:07
Olvass már vissza egy hozzászólásnyival aztán szövegelj.
Dátum: 2009.01.19. 09:32:48
Nah ez hamar ment!

Feltettem azt a kérdést mennyi hatszor nyolc!

A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:50:00 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

Ez sem jó!Ha nehéz törlik ha könnyű törlik?
Mindegy veszek őskövet az jó lesz kedves készítők?Lényeg,hogy fizessek nem akkor jó gyerek leszek mert növelem a bankszámlátokat.

Gratulálok igazi magyar mentalitásotok van nem hazutoljátok meg önmagatokat!
Dátum: 2009.01.19. 09:26:38
Üdv mindenkinek!

Mától csatlakozom az idióta kérdések feltevőihez,mert felesleges görcsölni.
1. a készítők nagy ívben leszarják a kvízt!
2. azért mert az emberek lusták ill buták,(akinek nem inge ne vegye magára) még nem a kérdés a rossz!

A történetem:
Rögtön a 2. kérdésen rossz lett ami így szólt:

Mi történik Amerikában azzal a gyerekkel aki meghallja a száncsengő hangját?
1. nem kap ajándékot
2. duplán kap ajándékot
3. találkozhat a télpóval
4. álmában körutazást tehet a csillagos égbolton ( ez lett volna a helyes válasz)

Ezt a kérdést karácsony tájékán találtam egy kvízoldalon és nagyon megtetszett.Én annyira nem találtam nehéznek mert az első két választ kapásból kizártam.A maradék kettőn gondolkodtam de arra jutottam,hogy ha egy téren van 10.000 gyerek és mind hallja a száncsengőt,hát csak nem fog mind a 10.000 találkozni a télapóval.Arra gondolván,hogy ez valami néphiedelem lehet amerikában bejelöltem a 4. választ és bejött.
2 napon belül rossz kérdés lett mert a 75 % elrontotta a választ.
Miért rossz a kérdés?Max nehéz.

1-2 hete az első kérdésemet is levették minden indoklás nélkül.
A kérdés úgy szólt,hogy hányszoros világbajnok Talmácsi Gábor.Nem írom, a válaszokat a legtöbben eltalálták.Az bosszant nagyon,hogy a kérdés addig jó volt helyesírási hiba sem volt benne mégis eltünt és kaptam rá egy rossz értékelést.Legalább indokolják meg,hogy miért!

A tegnapi kérdésem is meg fog bukni már most látom,már megvan a 75% rossz válasz.

Mi volt John Wayne foglalkozása,mielőtt színész lett?

Jégkrémárus
Krokodilvadász
Cowboy
Kaszkadőr (Ez lenne a helyes válasz)


Ezt is egy kvízoldalon találtam és ez is tetszett.Az első két válasz szerintem kizárható elég lenne a maradék kettőn gondolkodni.Arról nem is beszélek,hogy megtalálható a válasz a neten is.

De mindegy lényeg,hogy nyomják a rossz értékeléseket.A szabályzatban benne van,hogy tiltás jár sok rossz kérdés után!Mire fel?Ha másnak jár a kérdésekért járó LE akkor nekem is.
Tehát arra jutottam,hogy ha primitívre kell venni a színvonalat akkkor vegyük primitívre.Innentől végigkérdezem a szorzótáblát remélem ez elég primitív kérdés lesz és nem fog rossz értékelést kapni.

Ti kedves készítők pedig ne is törődjetek továbbra sem mással csak,hogy dőljön a pénz az őskövek vásárlásából!Merthogy erről szól az egész nem?Nehogy megerőltessétek magatokat és csináljatok is valamit,hogy a játék élvezhetőbb legyen és urambocsá a színvonala is emelkedjen.
Oldal: 123