Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - TommiE

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.28. 09:20:46
Végre itt egy kis csábító post a 2-es világ játékosainak is:

A Smaragd Akadémia tagfelvételt hirdet!
Várunk minden kedves jelentkezőt, lehetőleg 30-as szint felett.


Feltételek:
1., Legyél AKTÍV, a fórum használata erősen javasolt.
2., A kötelező építés betartása. Ez jelenleg Hetiente Szinted*1000 LE. (Spektrálissal nem is oly nehéz)
3., Írj rendes bemutatkozást jelentkezéskor
4., Tulajdonságösszeged és a szakértelemösszeged összege legyen nagyobb, mint a szinted szorozva 18-al.

Egyéb tudnivalók:
ACE tagok vagyunk
Pusztítás citadelláját nem félünk használni

Egyéb információkért írj Professional-nak V2-ben.

Üdv
Dátum: 2009.03.20. 22:13:44
Sziasztok!

Volt régen egy reklám a TV-ben, valami mosópor reklám. És úgy reklámoztak, hogy "... bárhányszor moshatod..."
A reklám megjelenése után pár nappal az irodalom tanárom fölháborodottan mesélte nekünk, hogy olyan szó, hogy bárhány, nem létezik.
A helyes szavak: akárhány, akármennyi, bármennyi.
Nos találtam egy "bárhányt" (XD) a hadüzenet oldalon.

Egyszerre legfeljebb 5 háborút indíthattok (de bárhány hadüzenetet kaphattok).


Ezt javítsátok

Üdv: Tommie
Melyik csatorna NEM érhető el hagyományos szobaantennával?

TV2
RTL Klub
M1
*M2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Miért is?? Amúgy, mint szerintem mindenki tudja, alapból 3 adó fogható, és néhol egyéb helyi, ill. más csatornák foghatók, de M2 nem.
Dátum: 2009.01.02. 23:41:48
Jaj elnézést kérek, nem tudtam, hogy meg is kell inni őket, azt hittem vásárlás után egyből megnő az életem
Köszi a segítséget:)

Üdv
Dátum: 2009.01.02. 22:54:58
Sziasztok!

Nálam a hiba az, hogy ma vásároltam két sárga gyógyitalt 2x300 LE-ért, a LE-t levette, de az életpontom nem nőtt.
A következő hiba, hogy a rendszer nem fogadja el a kvízkérdésem, helyesírási hibának jelölte az első próbálkozásom, onnantól azt írta, hogy az a kérdés már szerepel az adatbázisban (erről írtam egy másik témában is...).

Üdv: Tommie
Sziasztok kvízkérdéseket elbírálók,

megjelöltetek egy kérdésemet rossznak, mert szerintetek helyesírási hibát tartalmazott, azonban ez a feltevés téves. Kérdésemet újra beírtam, majd ismét el lett utasítva, mert "Ez a kérdés már szerepel"... Aztán átfogalmaztam, és ismét ugyanez az üzenet érkezett.


Milyen szín lesz a piros és a kék szín keveréke?

(X)Lila
( )Zöld
( )Narancssárga
( )Barna

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


Üdv: Tommie
Oldal: 1