Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2009.02.18. 21:21:47
Mortimer: he visszaugrasz a topik elejére, látni fogod, hogy az egész állatreformnak az a célja, hogy értelmessé tegye a már meglévő használhatatlan szakikat és a további esetleges újakat.
Dátum: 2009.02.18. 16:31:35
És az miért baj ? A múltban úgysem tudsz portyázni.
Dátum: 2009.02.18. 15:52:39
A háború csarnokának minden szintje 3 nappal csökkenthetné a portyatilalmat háború utáni békében (5-ös béke tornyával szemben így a háború utáni portyatilalom egy hétre csökkkenthető).
Dátum: 2009.02.18. 15:34:33
Minél magasabb alap szintű egy állat, annál kisebb jelentősége van a gyógyításnak. Mivel ez egy hosszútávú játék, pont nem azt kell nézni, hogy milyen hasznos a szakértelem az első pár szinten, hiszen a késöbbiekben új, magasabb szintű lény befogásával értelmetlenné válik a gyógyítás. A morálvesztés sokkal fenyegetőbb probléma, de még azt is elég sokáig lehet kezelni. Ha állatokat is sebző varázslatok kerülnek a játékba lehet, hogy borul minden és kelleni fog a gyógyítás, de tényleg kellene az a módosítás, hogy ne kelljen óránként klikkelgetni a gyógyításhoz. Nemrég történt a játékidő lerövidítésére vonatkozó fejlesztés. Utólag hozzá lehetne csapni, hogy a gyógyítás és az idomítás kicsit automatizálódjon, és meg lehessen adni, hogy hány órán át szeretném gyógyítani vagy idomítani az állatomat.
Dátum: 2009.02.18. 13:19:11
Nézzük csak a gyógyítást. A 40-ik szinten befogott titánpókomnak volt alapból 160 ép-je, 20 szintet lépve lesz neki 960. Ha gyógyítani akarom nem harcol velem. Csökken a morálja, kennelbe sem tehetem. Valamint állandóan klikkelgethetek rá, hogy tényleg felgyógyuljon. Akkor már inkább ájultra veretem és fél nap múlva van elég ép-je megint. Portyákban túl sok sebet nem kapnak a lények, pont a másodlagos támadás értelmetlensége miatt. Több százezer LE-t kiadni azért, hogy gyógyítani tudjam az állatomat, holott ájulás után ugyan így felgyógyul, csak pazarlás.

CaveMaN: amennyiből a másodlagos támadást értelmes szintre tolod, annyiból más dob a szívósságán annyit, hogy +1 harci kört kap, aminek nem csak háborúkban veszi hasznát 1-2 alkalommal. Persze ha korlátlan mennyiségű LE állna rendelkezésre mindent ki lehetne fejleszteni, de így priorizálni kell, és a másodlagos támadás nagyon a sor végén áll.
Dátum: 2009.02.18. 12:13:30
Jelenlegi állapotában a sebgyógyítás, meggyőzőkészség, másodlagos támadás, vastagbőr értelmetlen szakik, és nagy eséllyel azok is maradnak a változtatás után. Használhatóvá csak az erősítésükkel tehetőek.
Most pl a másodlagos támadást leginkább a citadellához tudom hasonlítani, értelmetlen károkozás az ellenfélnek. Használójának 0 előnye származik belőle. A gyógyítás problémája, hogy nem vihető közben harcba, valamint sokáig tart és keveset gyógyul a lény. Ráadásul 12 óra alatt felépül. Ha nem elég magas a szaki, tovább tart 12 óránál annyit gyógyítani egy lényen, mint amit ájulás után visszakap. Morált meg ígyis úgyis veszít, mert egyik esetben sem harcolhat. A vastagbőr pont a másodlagos támadás értelmetlensége miatt értelmetlen, nem sebződik annyit portyában a lény, hogy érdemes legyen vele komolyan foglalkozni. Csak az epikus harcért ezt fejleszteni pedig luxus. Talán a meggyőzőkészségnek lesz értelme, de egyenlőre ez is csak nagyon talán…
Önmagában az állatreform nem oldja meg a szakik problémáját. A játékvezetésnek újra kéne gondolni ezeket a szakikat, mert a mostani állás szerint bárhogy is alakuljon az állattartás, ezeket a szakértelmeket senki sem fogja fejleszteni.
Dátum: 2009.02.17. 15:36:07
De ha 3 nap alatt felhúzol 10 szintet az akadémián, és a szakik még nincsenek berakva, az kinek jó ?
Dátum: 2009.02.17. 11:17:47
Miklós, arra is fel vagytok készülve, hogy eddig nem látott tempóban indul majd meg az építkezés ?
Kinek hiányzik plusz ötven vesztes csata 1-2 napon belül ? Az eredményen úgysem változtat.
Megéri ez a háborúzás nektek ? Kaptatok a lélekkútba 24ezer LE-t, ami mondhatni haszontalan, hiszen egyébként sem építkeztek. Cserébe 19 napig nem portyázhatjátok a Mitsubishi-t.
Dátum: 2009.02.16. 16:05:17
Jerikó : ez tényleg jó ötlet, viszont nem csak a védőket kellene kijelölni, hanem a támadókat is, különben a létszámfölény miatt gyorsan ledarálják a védőket. Valamint akkor is kihullanak a védők, ha bárki más üti őket, vagy épp az epikus lény ölése közben esik ki mindenki Jó lenne tudni, mi lesz ez a trófeás rendszer amit Miklós említett párszor, remélhetőleg az is feldobja majd a csatákat.
Dátum: 2009.02.16. 10:17:38
Miklóst kéne kicsit nyüstölni azzal, hogy a békeidő csak hadüzenetre vonatkozzon, portyázásra ne. Máris felpezsdülne az élet, röpködnének a hadüzenetek minden felé.

Ez a kilépkedős taktika egyébként már régebben is megvolt, csak nem ennyire elfajulva. Pár hónapja még csak annyi történt, hogy a kis karik kiléptek a szöviből. Ez a ki-be lépkedés tényleg durva. A következő lépés a zsoldosok megjelenése lesz.X őskőért a kari kilép a szövetségéből, majd csatlakozik egy másikhoz, ott beüt annyi támadást amennyi kifér a csövön, majd mint aki jól végezte dolgát visszamegy a régi szövetségéhez, várva a következő megbízásra. Szintvisszamaradt karik előnyben Napi 40 pp-vel akár minden nap eldönthet egy háborút...
Dátum: 2009.02.16. 08:53:11
Ha Miklós megcsinálná, hogy a háború utáni béke csak az ismételt hadüzenetet akadályozza meg, de a háborún kívüli portyázást ne, akkor máris felpezsdülne a háborús aktivitás, és összecsaphatnának a top szövik is. Már idejét sem tudom mikor háborúztam utoljára. Unatkozom...
Dátum: 2009.02.15. 19:15:35
Nemsokára befejezem a vadászatot, aztán ha a kolbásztöltéssel is végeztem, megkereslek. Ha otthon leszel, ütközünk, ha nem akkor majd legközelebb
Dátum: 2009.02.15. 18:17:57
Mostanában csómószor kerestelek, de sosem voltál otthon
Dátum: 2009.02.15. 17:19:02
Hihetetlen, hogy micsoda cirkusz kerekedik minden egyes alkalommal amikor a TGY-t legyőzi valaki. Miért van ez ?
Dátum: 2009.02.13. 20:33:05
Igen, 21 csak kicsit trükkös volt, úgyhogy töröltem is.
Dátum: 2009.02.13. 20:05:48
SZERETNÉL JELENKEZNI AKLUBOMBA? JELENTKEZ!!( A SZÖVETSÉG NEVE: VÉRES MC-K (RAPPER HÁZI KIRÁLYOK)) SZERETNÉL?
ÁT GONDOLOM
SZERETNÉK
NEM SZERETNÉK
HAGYÁ EZEL A KÉRDÉSEL

Mi a franc van ma itt ?
Dátum: 2009.02.13. 20:01:58
Mostanában megintcsak elszaporodtak a hibás kérdések, és persze pont olyankor fut bele az ember amikor küldi a 30 kvízre helyesen válaszolni.
Jó lenne ha legalább ilyenkor a már jól átszűrt kérdésekből adna a progi.
Dátum: 2009.02.13. 17:18:57
Hát ez a tp szétosztódás nekem új, lehet, hogy nem olvastam elég figyelmesen. Viszont ha tényleg ketté oszlik a tp két szörny esetén, ráadásul még a szintlépések is ilyen drasztikusan lassulnak, akkor tényleg képtelenség lesz fejleszteni őket.