Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2015.10.07. 22:39:49
Miklós, a fétis hasznossága nem minden. Ha tucatnyi módon juthatok hozzá a szilánkhoz, ráadásul sokkal gyakrabban, mint ahogy az a kerékből kiesik, akkor ezt nem jutalomként éli meg az ember, hanem -260 pechpontnyi büntetésként.
Dátum: 2015.10.06. 23:11:22
Idézet: Miklós - 2015.10.06. 11:12:07
Ariel, ha neked ez nem ér meg 260 pechpontot, az valószínűleg azt jelenti, hogy a szerencsekerékben nincs semmi neked, ami megérne annyi pechpontot, amibe kerül. Nem hiszem, hogy a 20 AF pont, az ultra-implant vagy a többi hasznosabb lenne számodra.


A mini eventekből másfél havonta lehet kiszedni egy forgácsot, emellett szerezhető a xenókból, hordák harcából, bolygó urából, asztrális kincsekből gyűjtögetve és egyéb bónuszokként is. Amikor megjelent, nagyon lassan lehetett hozzá begyűjteni az újabb darabot, de már most töredékére csökkent a két forgács közt eltelt idő.
Ha fél év alatt simán összeszedhető belőle 10 db, akkor nem sok vizet zavar, ha a kerék dobni fog +1-et. Ettől nem fog elönteni a "de jó cuccot nyertem" érzés. Helyette marad a -260 pechpont. Az ultraimplantoknál még megvolt az öröm, mert tényleg hasznosak voltak, az már más kérdés, hogy azóta a rablásbónusz már nem sokat ér.

Sajnos a végzet bronz fétise sem ösztönöz arra, hogy mielőbb rakjam össze belőle a következő verziót, arra számítana az ember, hogy a meglévő bónuszok erősödnek, ami nem hoz különösebben lázba, inkább csak a "majd az asztrális szilánkokból összerakom" érzést adja.

Ezek alapján pedig igenis sokallom a 260 pontot rá. Egyébként is összehordja a szél a szilánkokat, és nem is számítok nagy tápra a következő verzióval.
Dátum: 2015.10.05. 22:01:06
Idézet: Miklós - 2015.10.05. 17:15:54
A fétisek, és igy a fétisszilánk is a 100 pontos kategória, így belátom, igazatok van, ennek az ára csökkenthető, 260 pont lesz.

A fétisszilánk még mindig borzasztóan drága. 10 darab kell belőle a legelső fétishez, így szerencsekerékből 2600 pechpont árán jönne össze a fétis, ami 4 év!
Mindezek mellett van egy halom minievent, ahol 6-8 hetente lehet egy új szilánkot szerezni, sőt, az asztrális kincsekből is megszerezhető.
Az erősebb fétisekhez valószínűleg még több szilánk kell, tehát még kevesebbet fog érni darabja.
Max. egy év, és a játékosok azon fognak problémázni, hogy túl sok a 260 pont, lehessen visszaváltani a szilánkot, mert már a csapból is ez folyik.

Be lehet állítani az UR kincsek közé úgy, hogy még ritkábban essen mint a többi, de a 260 pont irreális. Ilyen ár mellett mindenképp kellene egy kikapcsolási lehetőség!
Dátum: 2015.10.02. 20:59:03
Idézet: Miklós - 2015.10.02. 15:49:26
kristály mytoaffinitás (80. szinttől), fétisszilánk (80. szinttől). Mindkettő pechpont értéke 400 legyen.


A fétisszilánk irreálisan drága, 400 ősköves pörgetés, azaz 200 nap, mire kimászik egy ilyen gödörből az ember!!! Ha ennyi marad az ára, akkor a beállítások oldalon lehessen beállítani, hogy nem kérem, vagy lehessen pechpontért eladni a kufárnak. 100 pechpontnál többet semmiképp sem ér, és még azt is túlzásnak érzem. Nagyjából a végzetmedál szintjére sorolnám.
Esélyt kell adni a feltörekvő nemzedéknek, különben unalomba fullad a játék
Dátum: 2015.09.30. 22:41:09
Idézet: Offsboy - 2015.09.30. 17:56:54
Idézet: Ariel - 2015.09.29. 22:15:39
Nálam már elég a napi 1 óra, hogy ledaráljak mindent, de sokszor fél órába is belefér. Lehet, hogy nem lesz optimális az eredmény, de amíg a vezérelv nem sérül, addig nincs gond.
Majd ha megint jön valami őrült fejlesztés, ami fejreállít mindent, mint a csatlósok voltak, akkor lehet megint pörögni és agyalni, de most, hogy lecsendesedtek a dolgok lazábbra lehet venni a tempót.

Majd 14K TÖ-nél én is lazítok egy kicsit, de amíg nem lesz legalább egyszer egy "Offsboy Ariel Te nyerted a csatát" szöveg, addig még pörgetni kell a pedált.


Ilyen kevéssel beéred? Azt hittem a minimum, hogy egy UV bajnokin legyőzz Ha az októberit is megnyerem, akkor 4 éves lesz a veretlenségi sorozatom
Dátum: 2015.09.29. 22:23:45
Idézet: Quellon - 2015.09.29. 14:50:35
Hahó, játékostársak! Komolyan senkit nem zavar, hogy kötelezően költeni kell az őskövet/dekrétumot a "barna kronitra" és a semmiért?

Ez a feladat nem más, mint a végzet templomának "áldozz X lélekenergiát" feladata, kicsit álcázva. Szerintem nem kell túldramatizálni.
Dátum: 2015.09.29. 22:15:39
Idézet: Offsboy - 2015.09.29. 16:15:45
Vagy lehet csak nekem kezd sok lenni a folytonos pörgés, nem tudom.

Majd elmúlik
Nálam már elég a napi 1 óra, hogy ledaráljak mindent, de sokszor fél órába is belefér. Lehet, hogy nem lesz optimális az eredmény, de amíg a vezérelv nem sérül, addig nincs gond.
Majd ha megint jön valami őrült fejlesztés, ami fejreállít mindent, mint a csatlósok voltak, akkor lehet megint pörögni és agyalni, de most, hogy lecsendesedtek a dolgok lazábbra lehet venni a tempót.
Dátum: 2015.09.28. 10:56:21
Kiváncsi lettem volna, az milyen reakciókat vált ki, ha a második piramis dekrétumait csak LE-ből lehetett volna fizetni.
Nem számoltam ki, hogy mennyi őskő a jutalom, ahogy azt sem, hogy mennyi kell majd a teljesítéséhez, de a LE költsége hosszútávon biztosan elenyésző. Az új csatlós tulajdonságbónusza már fél év után egy nagyságrenddel több LE-t jelent, mint a dekrétumokat LE-ből megvenni.
Dátum: 2015.09.27. 12:24:08
Megnéztem a második piramist. Igaz, hogy még csak az első piramis harmadik szintjét tolom, de szerintem három hét alatt végig lehet menni mindkettőn.
Dátum: 2015.09.19. 00:26:44
A turbózott lopás nem lehet akadály, sokkal olcsóbb védekezni ellene, mint a hülye kivégzés ellen
Dátum: 2015.09.18. 21:48:46
Idézet: Aderrick - 2015.09.18. 18:13:02
5.000.000 LE-t? Ki kellene fejlesztenem a szingulárist...


Sok az 5 millió LE?
Augusztus elején több mint 1 milliárd volt nálam...
Dátum: 2015.09.18. 21:46:24
Idézet: Quellon - 2015.09.18. 17:35:14
Támogatom Lan véleményét, ha publikus, oszd meg velünk a terveket és talán lesz játékos hátszeled a fejlesztőknél.
Bár mondjuk lehet elég akkor a néptől támogatást kérni, ha a vezetés elutasít.


A játékvezetés még nem reagált semmit a javaslatomra, majd közzéteszem, ha elbukik. Ha elfogadják, akkor úgyis megtudja mindenki. Komolyabb fejlesztési javaslatokat már rég nem rakok fel ide, nincs kedvem értelmetlen vitába szállni olyanokkal, akik a saját kis szemétdombjukat helyezik minden elé. Ahol a játékosok a szb scriptjeiket féltik és a bajnoki győzelmüket, és megtesznek mindent, hogy nehogy kényelmessé váljon a szövibajnoki, ott a fórum nem érett meg arra, hogy értelmesen lehessen nyílt fejlesztési javaslatokról vitázni.
Dátum: 2015.09.18. 15:30:39
A nem biztos csatákról: 5000000 LE-t ajánlottam annak, aki portyában legyőz, és ütőtávban van. Szerinted hányan próbálkoztak eddig?
Mindenki nyerni akar a csatákban, inkább sokszor keveset, mint egyszer sokat. Mindenki biztos győzelemre hajt, elég a random miatt bosszankodni.
Ha erősítjük a védőt, akkor az eredmény nem az lesz, hogy több csatát nyer, hanem az, hogy kevesebb támadás éri, vagy még magasabb szintről fogja a támadásokat kapni.

Tápoláson kívüli tevékenység: leadtam egy fejlesztési javaslatot birkózó verem fedőnéven, meglátjuk, lesz-e belőle valami.
Dátum: 2015.09.18. 12:33:48
A védekező fél eleve vereségre van ítélve, és csak a szerencsjéjének köszönheti, ha mégis nyer. Fontos: a védekező fél nem attól lesz sikeres, hogy legyőzi a támadóit. A sikerét az mutatja, hogy nem, vagy csak nagyon kevesen támadják. Egy vesztes indított portya nem a védő sikere, hanem a támadó kudarca. A kettő között ég és föld a különbség.
Dátum: 2015.09.16. 21:43:27
Én nem látom olyan hűdenagy tápnak a mostani ajándékot. A templomi pálcák tényleg jók, de pl. a fétisszilánkok nem jelentenek nagy segítséget. Az asztrális kincsekből szép lassan összejön a fétis, addig pedig tudom nevelni a csatlósjelöltemet portyák közben.
A szürke mytokronitok is lassan már csak porfogónak kellenek, szinte minden mytokronitból kevesebbet lehet szerezni, mint szürkéből.
Dátum: 2015.09.11. 22:12:07
Idézet: Miklós - 2015.09.11. 15:09:33
A portyázás a játék pvp eleme, fontos, hogy legyen értelme, ezért most is, és a jövőben is lesznek olyan dolgok, amik csak és kizárólag portyázásra működnek.

Ez így rendben is van. De ha valami már működik egy éve, akkor utólag nem kéne csak azért visszacsinálni, mert valaha máshogy gondoltátok, de közben hozzászokott mindenki. Gyanítom, ha Baraty két perc alatt megtalálta volna a hibát, hogy miért nem működik egyes esetekben a küldi, még mielőtt kijön tőletek egy olyan nyilatkozat, hogy ennek nem is kell működnie, mert ez nem portya, akkor eszetekbe sem jut átírni az összes mini event szabályát, és megnyugodhatna mindenki.

A portya a játék pvp eleme, ezt elfogadom. De ha továbbra is szerepet akartok adni neki, akkor teremtsétek meg hozzá a feltételeket!!! Amíg nincsenek portya célpontok, és fél órát kell várni egy KH-s célpontra is, aki a varázslat körében elájul, addig nem adottak a feltételek. Amíg nincs kit ütni, addig irreleváns arról beszélni, hogy az szb csatának, vagy a portyának jobb-e a LE/TP aránya, mivel a portyázás kivitelezhetetlen.

De itt most nem is a napi 4 portyáról van szó, hanem a hozzáállásotokról egy ilyen témában. A játékvezetés nem ismeri a játékot, talán mert nem is játszik a játékkal, ellenkező esetben el nem tudom képzelni, hogy egy éven át hogy nem vettétek észre, hogy ez így működik. A "nem működik, mert nem portya" válasz pedig a legnagyobb öngól, amit rúghattatok magatoknak. De ami még szomorúbb, hogy olyan dologba nyúltok bele, amihez a játékosok egy éven át hozzászoktak, nincs komoly hatása az eredményekre, nem lehet tápolni, bugolni vele, a változtatás csak kivágja az embert a komfortjából, bosszankodást és idegeskedést generáltok vele, de senki nem nyer vele.
Dátum: 2015.09.11. 13:55:53
Az is lehet egy válasz, hogy nem tudjátok, miért nem működik, és utánanéztek. De a megoldás nem az kéne legyen, hogy 1-2 hibabejelentés után úgy döntötök, hogy ennek nem is kell műlödnie, mert ez "nem portya". A játékosok 99 százalékának nem volt problémája, de nem az 1%-öt teszitek helyre, hanem kigolyózzátok a 99-et, minden mini eventben. Ez nem normális. Ha holnap valaki reklamál, hogy nem megy a kábítós küldi az szb-n, akkor azt is kigolyózzátok, mert nem portya? Egy beszakadt köröm nem igényel csuklóból amputálást, hogy megelőzzük a következő beszakadást. Ha pedig nem sikerül megtalálni a beszakadt köröm okát, még mindig ott a körömreszelő, ami enyhít a problémán...
Dátum: 2015.09.11. 08:15:45
Az inkompetens játékvezetés hülyeséget válaszol, és le sem ellenőrzi, hogy miért nem működik. Aztán ahelyett, hogy utánajárna a problémának, megváltoztatja a feladat szövegét, de közben még mindig működik szb-vel a küldi. Szomorú, hogy ilyen a hozzáállás, ennek nagyon nem így kellene működnie. A következő lépés az lesz, hogy nem fog működni a kábítós küldi sem, mert az szb nem portya. Ideje lenne beismerni, hogy a játékvezetésnek egy csomó dologról fogalma sincsen, és végre meg kellene tanulni a játékot, ahelyett, hogy a fals működési képzetekhez szabnák, hogy végül mégis igaza legyen a játékvezetőnek.
Dátum: 2015.09.10. 16:38:44
Mert inkább átírják a kódot, minthogy vállalják, hogy hülyeséget állítottak az ügyfélszolgálaton.