Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1701. hozzászólás - 2015.09.27. 08:48:11
Múlt alkalommal a fétis miatt végigszenvedtem a sima piramist, összesen 10 dekrétumot használtam fel. Minden lehetséges feladatot, ami vadászatra kényszerített kiváltottam, illetve a sárga esszenciás feladatot is, mert akkor még nem tartottam ott esszenciákban, hogy teljesíteni tudjam.

Szívesen megcsinálnám az új piramist is a fétis miatt...

Ezzel kapcsolatosan annyit igazán megtehetnétek, hogy aki legalább egyszer a simát már teljesítette, ne kelljen újra megtennie, egyből kezdhesse az új kék piramissal.

Nagyon sok idő, őskő lenne mind a kettő teljesítése, ráadásul úgy, hogy összesen csak 6 dekrétum használható fel!
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.86
kedvelt tagHonda14Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1702. hozzászólás - 2015.09.27. 09:03:32
Sziasztok!
Nem tudom Ti,hogy látjátok,de szerintem a játék menete átfordult:
Nem tudom,hogy tudatos vagy véletlen,de játék arra kényszerít,hogy apránként egy -két őskövet elköltsél erre-arra.
De mire a játékos észbe kap és szeretne haladni már 300-400 őskövet már el is költött.
Aztán ha szeretne megint játszani és értelmesen haladni megint,
/mert szinte megállás nélkül jönnek az eventek,amivel nem is lenne baj,de/
ide-oda elmegy megint 10-20 őskő és ha be akarja fejezni sajnos el kel költenie 400-500 őskövet vagy többet.
Gondolok itt arra,hogy: Kisebb vadászzsákmány,Csatlóskristály csomag,Apró térkapu stimulátor,stb. .
Pár őskőbe kerül igaz,de ha az ember összeadja a végén akkor rá kel költenie több ezret.
Máskülönben nem tudja az eventet megcsinálni!
Nem akarok ezzel senkit megbántani,de az én véleményem ez lett a játékról.
Pontszám: 7.45
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1703. hozzászólás - 2015.09.27. 09:59:27
Ha tényleg csak 6 dekrétumot lehet elhasználni a 2 piramisra összesen akkor az úgy eléggé mission impossible szagú dolog... Főleg 3 hét alatt...
Ez nagyon nem jó így!
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.62
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1704. hozzászólás - 2015.09.27. 10:00:24
A felső piramis az erőforrások brutális, teljesen értelmetlen költéséről szól szerintem!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 9.12
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1705. hozzászólás - 2015.09.27. 10:08:34
Ez a 6 dekrétum honnan van? Mert a leírás szerint továbbra is napi 1 lehet. (=21)

Egy feladatot teljesítettnek jelölhetsz! (max annyi dekrétumot használhatsz fel, ahanyadik napja tart az esemény.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1706. hozzászólás - 2015.09.27. 10:08:55
Nekem is megvan a véleményem, miszerint az utóbbi időkben nagyon megemelkedett az őskövek költésének kényszere, azok számára, akik valamennyire is komolyan veszik/vették a játékot! A kezdeti indulástól számítva az utóbbi rövid időn belül rengeteget drágult a játék! Néhány nagyobb fejlesztés is bekerült, amit természetesen nekünk játékosoknak kell megfizetni, hiszen a cég nem ingyen dolgozik. Idáig rendben is volna. A fétisek/csatlósok bevezetése óta viszont drasztikusan drágult a játék, miszerint annyit nem kapunk, mint amennyit valójában fizetünk. Fétisek maguk után vonták a miniesemények sorozatát, az évi több alkalommal adódó csatlóskristályok megvételét... Ha a fétisek megjelenése előtt erős karaktert hoztál össze, kénytelen vagy mindezeket a dolgokat maximálisan kihasználni, ellenkező esetben esélyed nem lesz azok ellen, akik áldoznak erre nem kevés őskövet, pénzt! Alig ért véget a befizetési akció, ahol szokás szerint egy héten keresztül lehetett venni csatlóskristály csomagokat napi 24 őskő elköltésével, rögtön utána további egy héten keresztül megint lehet venni csk csomagokat napi 30 őskőért cserébe, ami egy hétre számolva további 210 őskő! "A BU tiszteletére" Tehát összesen a két hetet számolva és csak a csk csomagokat nézve ez kötelezően 378 őskő! Mytokronitok szintén hasonló szintű fejlesztés. Egyetlen csatlós képességeinek kifejlesztése legjobb esetben 70 őskő! Számomra nagyon sok felesleges képesség van közöttük, amire nem lenne szükségem. Rafinált módon véletlenszerűen tanulhatják meg a csatlósok ezeket a képességeket, még csak nem is választhatom meg melyik után melyiket! Persze a célja ennek megint csak a minél több őskő elköltése! A harmadik megint csak kiakasztó fejlesztés a szuper fétis megjelenése, melyhez 10 fétisszilánkra van szükség. Ezek után a vezetőség "kreativitását" dicsérve lehet továbbfejleszteni ezüst, arany stb. fokozatokká újabb fétisszilánkok megszerzésével, ami jóformán megint csak ősköveket igényel! Az utóbbi idők fejlesztései számomra hatalmas csalódás, mivel kizárólag a minél több őskövek elköltését, a KÉNYSZERTÁPOLÁST célozza! A játék kezdete óta majdnem csak középszerűen fizettem, ami kb. kéthavonta 2000 Ft-t jelentett. Az utóbbi idők mértéktelen drágulásával nem akarok lépést tartani... Leginkább a hosszú évek kitartása a játék mellett és a szövetségi társaim itt hagyása, ami jelenleg még visszatart.
V3 Shadowrun
Pontszám: 9.55
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1707. hozzászólás - 2015.09.27. 10:16:03 (Válasz LanMaffia #1691 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.09.27. 10:08:34
Ez a 6 dekrétum honnan van? Mert a leírás szerint továbbra is napi 1 lehet. (=21)

Egy feladatot teljesítettnek jelölhetsz! (max annyi dekrétumot használhatsz fel, ahanyadik napja tart az esemény.




Idézet: LanMaffia - 2015.09.26. 20:50:17
Én is elkezdtem írni, most dobhattam el

Annyit még hozzátennék hogy 6 dekrétum lehetőség van, az előző piramissal együtt, így én rögtön 3/6-al kezdtem. Azt nem tudom hogy pontosan hogy működik.
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2015.09.27. 10:16:49-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.88
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1708. hozzászólás - 2015.09.27. 10:21:05
Legalább a dekrétum számát ne korlátozzák!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 9.48
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1709. hozzászólás - 2015.09.27. 10:23:04 (Válasz Zooleee #1708 hozzászólására.)
Nah ebben egyetértek! Így is baromira nehéz annak ez a 2 piramis aki nem tartalékolt rá több 10 milla LE-t és erőforrást...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.68
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1710. hozzászólás - 2015.09.27. 10:27:42
Legalább annyit illett volna elhinteni, hogy "tartalékoljatok hülyék!", mert kur**ra sok minden kell, ha meg akarjátok egyáltalán szagolni a "meglepetést"!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 9.13
kedvelt tagHonda14Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1711. hozzászólás - 2015.09.27. 10:41:46
Ha szóltak volna , hogy "TARTALÉKOLJ" akkor nem költenél őskövet, csak keveset!
Így,hogy szinte senki sem tartalékolt és szeretne haladni annak meg van az ára!
És a kompenzálás vagy jutalom amit a karakter kap nem arányos kicsit sem.
Félre ne értsetek,költeni kell a játékra ha tényleg jól akarod csinálni,de fél év alatt sokat-sokat emelkedett a "muszáj őskövet költeni"feladatok,hogy a jutalom meglegyen!
Teljes mértékben egyet értek Shadowrun1990 írásával!
Pontszám: 8.30
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1712. hozzászólás - 2015.09.27. 10:41:56
Sokáig ezen ment a harc hogy pár ember gyorsan megcsinálja
valahol érthető hogy ez titok volt
ezt akarták,akartuk...hát meg kaptuk
de megint szívás lett a vége mert megint csak pár emberke juthat el eddig
példul fétis,nem sok emberkének adatik meg,pedig nem lenne rossz
de a kis karik ahol mitobigyó sehol azok már megint szívnak,nekik esélytelen,a normál piramis is
beraktak megint olyat amiről halvány lila gőzünk sincs
persze tájékoztatás nuku hogy mi az a barna bigyó
tegnap ezerrel bent voltak Miklósék de nuku tájékoztatás
rohadt sok kő elmegy
a folyamatos eseményekből kifolyólag minden erőforrás elmegy
és igen dühítő az inspirációs karik előnye,nem fer
jó hülyén lett 1-2 karinak így előnye míg a többitől el lett vége az ujabb változtatásokkal
Pontszám: 8.19
kedvencAlfa156Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1713. hozzászólás - 2015.09.27. 10:52:52
Tényleg meg kéne hosszabbítani az időt,mert ez kevés!
És szerintem annyi dekrétumot lehessen használni amennyit akarunk,ha már nem szóltak,hogy tartalékoljunk ilyen szarokból.
Pontszám: 9.17
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1714. hozzászólás - 2015.09.27. 11:10:09
.
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.09.27. 11:10:40-kor
Pontszám: 7.77
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1715. hozzászólás - 2015.09.27. 11:10:21
Ebbe kár is reménykedni
se nem lesz több deki,se nem lesz hosszabbítás
le se fogják tójni hogy mit akarunk
csak 1-2 ember olyan kiváltságos ebbe a játékba akik mindent elérnek és hozzájuk igazítanak dolgokat
Pontszám: 8.19
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1716. hozzászólás - 2015.09.27. 11:19:38 (Válasz Turul77 #1715 hozzászólására.)
Mindenki szop a második piramissal!
Sőt, talán a legelsők a legtöbbet! Ők nem tudták, mi várja őket a piramis tetején.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.39
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1717. hozzászólás - 2015.09.27. 11:57:25
Egyszerűen meg lehetne oldani a dolgot. Lenne 3 opció a BU elején: 1000 őskőért azonnal kész a BU, és erőforrás elhasználás nélkül. 2. 500 őskő, erőforrásaid feléért. (de itt mindent számolna), templomkristálytól kezdve energiakoncentrátumig, meg az utolsó. Kapsz 50 őskövet, de az összes erőforrásodnak off. Sok idegeskedést megspórolnának vele.
Eddig kedvenc eseményem volt a BU, most már abban reménykedem, hogy a hordák harcát valami értelmessé cseréljék ki. De látva az utóbbi évek szenvedését, erre nincs esély
Pontszám: 6.77
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1718. hozzászólás - 2015.09.27. 12:24:08
Megnéztem a második piramist. Igaz, hogy még csak az első piramis harmadik szintjét tolom, de szerintem három hét alatt végig lehet menni mindkettőn.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.60
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1719. hozzászólás - 2015.09.27. 12:43:19
***Sztorno. Az 1. piramis teljesites utan +3 dekretum lehetosege elerheto a piramisban hasznalatra..***

Ami az oskokoltest illeti bolygo uran, en eleg hamar fogok vegezni a piramissal, osszessegeben megis pluszra fogok kijonni oskovekkel. Amiket az esemeny alatt megvasarolok/tam, azokat az esemenytol fuggetlenul is megvettem volna a stimulatort leszamitva. Mondjuk ehhez a tudas faja bonuszai erosen hozzajarultak.
A hozzászólást Buildermann módosította 2015.09.27. 13:31:39-kor
Pontszám: 9.44
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1720. hozzászólás - 2015.09.27. 12:48:03
Nah akkor megnyugodtam hogy nem csak 6 dekrétumot használhatok összesen a 2 piramisra viszont a csillagos feladatok gyorsabban csökkenhetnének alapértelmezettre mert így nem valami kellemes megcsinálni 2 piramist...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.96
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!