Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cassian

Oldal: 123
Dátum: 2008.10.19. 20:00:13
Idézet: Cyron - 2008.10.17. 14:35:27
Az a baj, hogy a rendszer alapból azt segíti, hogy nagy erőkkel gyorsan tipord el a kevés számú gyengét.
Ez teszten nem jött ki, kevesen voltunk...

De most már vehetné Miklós a lapot, hogy változtatni kell a szöv. háború rendszerén!
Az nonszensz, hogy évekig háborúzzunk, mert egyik fél sem hajlandó kapitulálni, a dupla győzelem meg csak a 3. napon számít... szerintem a 3. napon végleg el kellene dönteni a háborút.
Így vagy úgy, de legyen győztes.

Ha ez így marad, akkor csak az lesz a vége, hogy mindenki lapossá veri a jóval gyengébb szövetségeket, és egy csomóan megunják a játékot.


Lehet reagáltak már erre a hozzászolásra, de szerintem elég nevetséges, hogy miután nem tudtatok lerohanni minket, a szabályok megváltoztatásával akarjátok kicsikarni a győzelmet.
Dátum: 2008.10.17. 14:38:42
Ez tetszik.

Akkor én szeretném bejelenteni, hogy a tesóm, a párom, a tesóm párja 24 unokatesóm, nagyszülők, nagynénik, vidéki rokonság mind az én gépemről játszik. DE persze semmi együttműködés nincsen közöttünk.
Dátum: 2008.10.16. 19:06:29
A következő kérdést kaptam: Mennyi (négyzet)gyök alatt -4? A válaszok között, csak a nem értelmezhető volt a logikus, és az is volt a jó megoldás. Csakhogy ez nem jó. Ugyanis a komplex számokat használva már van rá megoldás. Tudom, hogy ez csak kötöszködés, de akkor is lehetne korrigálni.
Dátum: 2008.10.14. 12:30:13
Most kaptam egy kérdést, melyben arra kérdeztek rá, hogy hol játszik Ronaldinho. A válaszok között ott volt a Milan és a Barcelona is. Ráklikkeltem a Milan-ra, és meglepve vettem észre, hogy ez rossz. A kérdező szerint a Barcelona-ban játszik. Ezt töröljétek, vagy írjátok át Milan-ra, ugyanis a nyáron (jóval a Végzetúr kezdése előtt) átigazolt Milánóba. Előre is köszi.
Dátum: 2008.10.11. 21:56:31
Idézet: Wormus - 2008.10.11. 21:22:13
Miklós szerint a: "törölni értékelést azok kapják, akik szándékosan rossz kérdést írtak".

Most értékelték a legutóbbi kérdésémet, ami az "azonnal töröljétek" minősítést kapta, így 72 !! óráig nem írhatok új kérdést...

Maga a kérdés: MI A HÉBER ABC HARMADIK BETŰJE?

A négy választás egy "d" betűvel (ez lett volna a jó válasz), és három "c" betűvel kezdödő volt.
A feladvány (legalábbis szerintem) helyes volt, és nem nehezebb mint jónéhány más kérdés, amit kaptam a vadászataim során...

Ráadásul az elöző két kérdésem a héber abc első és második betűjére vonatkozott, és ezek simán átmentek....

Namármost MI LEHETETT A PROBLÉMA ????

Tudom, hogy túlságosan is speciális a kérdés, de ebben az esetben már az elsőt is el kellett volna utasítani!
A 72 órás pauzával meg végképp nem értek egyett!!

Üdv: WORMUS.


Ezzel a kérdéssel szerintem az volt a probléma, hogy nem volt benne jó megoldás. A gigliban rákerestem, és a héber ábécének a 3. betűje nem volt a válaszok között. Ezért adtam "Azonnal töröljétek" minősítést. Persze lehet, hogy a te héber abc-ben más a sorrend.
Dátum: 2008.10.11. 21:20:02
Véleményem szerint vannak olyan sport kérdések, köztük olyanok amik a focit érintik, amik nyugodtan beleférnek az "általános műveltség" -be. Persze itt nem a kirgíz csirkehajtókra gondolok, de pl az Aranycsapatról nyugodtan lehet kérdezni. +ha elakadsz, akkor ott a gugli, és ott mindent megtalálsz.
Dátum: 2008.10.11. 21:16:22
Nem értem, hogy a következő kérdésem, miért kapott "Azonnal töröljétek" minősítést. A kérdés:

Az alábbiak közül melyik nem londoni football klub?

Arsenal FC
Chelsea FC
Crystal Palace FC
Everton FC

Előre is köszi.
Dátum: 2008.10.08. 22:27:10
Szerintem pedig az a röhejes, hogy mindenki ezt a játékot egy versenynek tekinti. Ezt behozni, azt behozni. Ez egy játék. Emellett szinte én is egész nap net előtt tudok lenni, mégsem portyázom minden órában. Van amikor a játék miatt (nincs ÉP-m), van amikor az élet szólít el. De mégsem siránkozom. Az, hogy óránként kettőt üthetsz, az egy lehetőség. Aki ki tudja, ki akarja használni, annak legyen meg ez az előnye. Minél jobban be lesznek korlátozva a játkosok, annál egysíkúbb, egyszerűbb a játék. Ezzel párhuzamosan pedig egyre unalmasabb.
Engedjétek meg, hogy kicsit tovább gondolkodjak. Mi lesz ha azok akik csak naponta egyszer tudnak belépni is kinyitják a szájukat? Be lesz vezetve, hogy naponta egyszer vagy kétszer léphetsz be? Mert azok akik többször tudnak előnybe vannak azokkal szemben akik csak egyszer? Bagatel példa, de lehet, hogy valósággá válik.
Más. Aki ismeri a BF-et ott 15 percenként (prémiummal 5) lehet támadni másik karaktert. Mégsincsen sírás-rívás, hogy ez sok. Márpedig a BF egyetlen jó része (legalábbis szerintem) az egymás elleni harc.
Dátum: 2008.10.08. 20:57:35
Nem szeretnék háborogni, de ezzel a portyázásponnttal pont a játék lényegét vettétek ki. Ezek a játékot pont az egymás elleni csatákról szólnak. Az ÉP korlát így is elég erős volt, de ezzel lényegében teljesen kivettétek a játékból a portyázást.
Eddig ezt a játkot tartottam a legjobbnak az általam ismertek közül, de ezzel a lépéésel nagyon sokat romlott az ítéletem. Tudom ez csak egy ember véleménye, de ez is egy vélemény. Azoknak pedig akik folyamatosan sírtak és ríttak, ajánlom, hogy tanuljanak meg játszani, gondolkodni. A károgásukkal pedig ne mások játékát rontsák el. Mint már korábban mondtam ajánlom nekik a tamaguchikat, még szép fényképet is kapnak az állatkájukról.
Más. Ezzel a lépéssel szerintem a gyémánt horda legnagyobb előnyét vettétek ki. Ugyanis pont ez a klán az amelyiknek nincs harci bónusza, ami pl az epikus szörnyeknél nagy hátrányt jelent.
Elnézést ezért a kirohanásért, de a TF-en tanuja voltam ezeknek a korlátozásoknak, amik drasztikusan rontottak a játék élvezetén. És mindez azért mert egy nagyszájú többségnek egyszerűbb siránkozni, mint megtanulni játszani. UFF.
Dátum: 2008.10.06. 21:19:55
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Nem azért áldoztam én sem nem keveset a portyázásom erősítésére, hogy lekorlátozzák. Aki nem szeretné, hogy támadják, annak tudok ajánlani jó pár tamaguchis oldalt. Ott lehet békében nevelgetni a lényeket.
Dátum: 2008.10.05. 20:49:31
Az előbb kaptam egy kérdést, ami hibás, mert két igaz válasz található benne. A kérdés:

Hol született Bonaparte Napoleon?
Korzika
Franciaország
Olaszország
Elba-szigete

Ha ismereteim nem csalnak Korzika szigete (ami a jó megoldás) Franciaországhoz tarozik. Ezért kérném törölni a kérdést.
Dátum: 2008.10.01. 22:59:11
Szerintem nem kell korlátozni a portyát. Sőt ha azt nézem, akkor pl BF-hez képest itt még keveset is lehet támadni. Be kell látni, hogy ezekben a fajta játékokban a portyákból lehet igazán fejlődni. Csakhogy az sokaknak nem tetszk, hogy pl a portya során veszíthetnek, és még fáj is hogy a másik visszaüt.
+remélem ebben a játékban nem lesz olyan mint a TF-ben. Hogy azok akik nem akarnak gondolkodni, tervezni, áldozni, azok elkezdnek sírni, és visszavetetnek mindent. Lehet nekik izgalmas lenne az a játék, hogy elmegyek vadászni és építgetem a karakteremet. Na nekik lehet ajánlani az állatneveldét. Ott senki nem bántja majd őket.
Tény, hogy nem mindenki tud egész nap, egész héten a gép előtt ülni. De aki hajlandó ezt megtenni, az szerintem meg is érdemli, hogy végig erős karaktere legyen.
+még nagyon a játék elején vagyunk. Hosszú távon azok, akik folyamatosan gép előtt vannak, és gondozzák a karit, azok saját maguk közül fognak választani ellenfelet. És itt jön be a taktika, hogy hogyan játszik valaki a karaktere szintjével.
Nekem az a problémám az általatok bevezetett értékelési rendszerrel, hogy nem konzekvens. Lehet, hogy egy kicsit a sértettség beszél belőlem, mert egymás után két kérdésemet dobtátok vissza.
Néhány ellentmondás. Ha pl HKK-s kérdések maradhatnak, akkor pl a sport kérdések miért törlendőek?
Vagy pl az iskolai kérdések jobban mennek aki tegnap tanulta az iskolában, de aki már régen ült abban a padban annak nehezére esik ezeket megválaszolni.
Ha szépirodalmi kérdések maradhatnak, akkor pl a fantasy, vagy sci-fi írók munkáira vonatkozó kérdések miért nem?
+miért töröltök automatikusan egy kérdést, ha 25% alatt van a jó válaszok aránya?
Ezen furcsaságok miatt van bennem egy kis értetlenség.

Ui: aki egy kicsit konyít a focihoz, az tudja hogy az MU menedzsere már nagyon régóta ugyanaz az ember (Sir Alex)
Dátum: 2008.10.01. 18:41:34
Lehet kicsit későn szólok, de a prémium tagságommal lenne egy kis gondom. A játék elején befizettem 2 hétre, de egy hét után megszűnt a tagságom. Azóta vettem újat, bár a biztonság kedvéért már csak egy hétre. Mi lehetett a baj. A karakterem neve: Cassian.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Dátum: 2008.10.01. 18:22:41
Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy miért kapott rossz kérdés értékelést a következő két kérdésem:

1. Melyik csapat nem illik a sorba?

New England Patriots
Anaheim Ducks
San Francisco 49ers
New Orleans Saints

2. Hogy hívták Drizzt Do'Urden apját?

Nalfein
Zaknafein
Rizzen
Malice

Előre is köszi a válaszokat, bár a legjobban valamelyik Adminisztrátor válaszának örülnék.

Cassian
Oldal: 123