Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Katatoniafan

Oldal: 12
Dátum: 2010.12.04. 14:52:43
V1-en nem frissült a teljes lista..
Csak a kihívás és a portya frissült be; a kaland - küldetés - szakértelem - tulajdonságösszeg - LE diff pedig nem.
Dátum: 2010.09.14. 15:34:22
Igen,lehet.
Dátum: 2010.07.06. 19:49:33
Amennyiben 3-nál több karakter elérte volna a top szintet, a precedenciára való hivatkozás jogos lenne.


Miklós, ezen mondat után ne sértődj meg, de megnézted Te a listát, hogy kik és miben nyertek?
Mert pont ezen (is) volt több oldal vita:
TÖBBEN is elérték a TOP szintet(többen is holtversenyben), és éppen ez a gond, hogy most miért nem kapják meg a jutalmat, holott eddig akik holtversenyben értek el eredményeket az eddigi V4-es eseményeken, akkor díjazva lettek.

Ez NEM a kisujjam-karom állapot, hanem jogosnak érzett kérdés/kérés, mivel NEM kötötték ki a szabályok, hogy a díjazás a holtverseny esetén eltérne.
Eddig sem volt kiírva, és mégis mindig meg lett adva.Most meg nem.Ennek ha nincs semmi konkrét oka, akkor miért is?


De igazándiból, ha az első 20-at díjaznánk, akkor a 21-30. helyezettek éreznék magukat rosszul...


De itt nem a 4.-ik, 5.-ik, 6-ik helyezett reklamált a fórumon, hanem mások (is) annak az 5 embernek az érdekében, akik holtversenyben lettek TOP szintben benne.
Tehát nem az eleve nem nyerő helyen lévők sírnak,hanem azok, akik nem értik a "döntések" miértjeit.
Dátum: 2010.07.06. 13:46:57
Eddig ez volt, de most "hirtelen" más döntés született...ezért is az elégedetlenkedés javarészt.
Dátum: 2010.07.05. 18:44:22
Ezért aztán bele lehetett ölni a pénzt, és az időt...mert csak így randomra és egyéni szájíz szerint jön egy szabály, ami homlokegyenesen megcáfolja azt, ami az előző világnál volt, és beint az közösségnek, mivel ha elolvassa valaki a vezetőség közül is a fórumot, akkor láthatja, hogy egyöntetűen mindenki SZERETNÉ, ha működne az, ami eddig volt.
Nem pedig a variálgatás úton-útfélen.
Vagy ha már van, akkor NE csak a negatív értelemben vett dolgokat, hanem valami pluszt sem ártana mutatni néha...

Nem értek egyet ezzel, hogy most akkor nincsenek díjazva a holtversenyzők...ezek után nem kicsit csalódnom kell...
Dátum: 2010.07.05. 12:07:08
Jó, azt én is támogatom,hogy NE lehessen úgy átvinni a karaktert, hogyha fizet érte valaki.
De akik megküzdöttek a TOP-ba kerülésért, azok kapják meg, amiért megharcoltak...ha 3-an vannak a TOP 3, akkor 3, ha többen, akkor is.
Egyik sem küzdött kevesebbet, mint a mellette lévő.
Dátum: 2010.07.05. 10:43:26
Idézet: Meggy - 2010.07.05. 10:32:25
Írtam info-ra egy levelet, de lehet nyílt levél is, ide is tartozik:


Top első:
1. Overlord (86)
2. Bableves (86)
Top második:
3. Bűbájos Szeszil (85)
4. Bullit (85)
5. Mennydörgés (85)
6. Ómen (85)
Top harmadik:
7. Larz_De_Mort (83)
8. Eyjafjallajökull (83)

Várom válaszotokat.


Támogatom eme javaslatot, nem tagadom, személyes érdekeltségek miatt is.Ha nem így lenne, akkor is azt mondanám, ha eddig így volt, akkor most se legyen változtatás a döntetlen esetén.
Most 3 helyett +5 ember kap lehetőséget vagy medál, vagy átvitelre.
Ez csak jó, mert frissül a többi világ.
A másik lehetőséget nem is nézve, hogy plusz bevételi lehetőség.
Dátum: 2010.06.24. 18:35:26
Amit eddig mondtál - nem bántás, félre ne értsd - de inkább csak mutogatás, mintsem hellyel-közel valós tények..

Itt én nem olvastam védelmet, érvek ütköztetését látom, de nem látom megfelelő érveket felsorakoztatva arra, amit mondtam:
Jött az, hogy epikus.Nem, mert nem tart még MOST sem ott a szövije.Más szövi.Mi és a másik 2 szövetség sem vette be, nem hogy kincset adott volna neki.
Csp tartalék.Az esetleg, de még így sem magyarázza meg a tárgyat nála.
Entitás.Lehetetlen, hogy nem vesztett soha egy csp-t sem, mert vagy mindig full hp-n nyomta, vagy mindig maxra itta magát gyógyitallal.
Az meg megint csak sok-sok LE(!!!).
Akkor meg honnan a portya?
Külső LE nélküli tömés, ami 0 LE-vel nem létezik, mert az EH ad LE.Akkor meg mégis tömésnek minősül?Mert LE+tp-t is ad?
De mégis "legalis", legalábbis, ha szólok 8-10 cimborának, hogy "Figy, regelj ide, húzd ki ezt meg ezt, és naponta 3x pattanj már fel rám ezzel meg ezzel."
Mert amit eddig olvastam;legalis.
De ha már LE-vel együtt teszik ezt, akkor meg nem.
Erre a részre, azt hiszem NO comment.

Tehát;akkor csak oda kerülünk vissza, hogy entitásból szerezte a nyakláncot, és tartalékolt 2300+ csp-t, és a maga "akkori" 1000/1000 körüli értékével leverte a 130+ entitást, soha nem vesztett csp-t, és a portyák hatalmas és döntő többségét nyerte..kivéve, amikor nem volt a meccs lebundázva, mert akkor a mezőny többi része rommá verte.
Igen, ez szerintem is egy "reális" magyarázat, amit minden "kezdő" játékos azonnal kivitelez(ni) TUDÁSBAN és TETTBEN!
Dátum: 2010.06.24. 17:50:21
Semmi gond;én szívesen válaszolok mindenkinek mindenre, mert engem tényleg érdekel eme "érdekesség".

Nem, nem váltott szövit, végig egy szövetségben volt.
Illetve 3 szövetség érte el elsőnek a 130-as epikus csoportot(az Inlemens, a halhatatlan Bajnokok, és a sajátom(A Nem biztos, hogy a) ).
Az ő epikusuk még amint látom 78-as, tehát a 128-as epiken lehetnek túl.
Ami pedig még 65-ös tábla.

mod:Epikus szám.
Dátum: 2010.06.24. 17:35:26
Kb 54-55-ig szintig nem volt nagyon nagy kiugrálás szintben, ekkor ÉN is 30 pp beállítással mentem, és voltak akkor még 50k rablásaim is.Manapság pedig már az EH-ból élek, de nem ez a lényeg.
Akkor kellett 15 pp-re váltani, amikor már fixen mindig legalább 1 szint előny volt a mezőny éléhez képest.Akkor már kellett, elismerem.
De mivel premes vagyok, illetve maxos krono és valóságformázás, tehát volt kit és rendesen ütöttem is, és csak utána vadásztam.
Tehát ezekre is gondoltam, ahogyan Mennydörgés is, akivel sokat tárgyaltunk már az elején (is) és kooperáltunk.

Kaland:Nos, ez is eléggé sovány érv.Kevés a kalandja, hogy ez dobta volna meg, illetve az élbolynak is van kalandja, illetve több is, mint neki.Tehát szerintem ez kilőve.

Jeriko:Amikor meglett neki a kincs, és megugrott, akkor a szövetsége még csak 60-as epiktáblánál járt.Szóval onnan nem vehette ki.
Hmm, szóval így "legalis" a tömés, ha LE nélkül csinálják?
Hmm, érdekes...
Dátum: 2010.06.24. 17:05:26
Ez rendben van, de még mindig elsiklasz a FŐ lényegi kérdés felett:
Hogyan vitelezte ki?

Tartalékolni minden hülye tud...mert azt nem nehéz.
De NEM volt sem TÖ, sem szaki értékben olyan szinten, hogy úgy gyűjtsön össze annyi tp, hogy azért haladjon is, és ne kilométerekre maradjon le, illetve hogy a maga kis 1000 tö/szaki értékével "csak úgy" legyurmázza" az entitást, és kiveszi a nyakláncot.
És közben sosem üti túl az entitás(nem hiszem el), és nem veszít csp..vagy mindig full hp és pihi?Vagy mindig maxra gyógyitallal?Akkor meg hogyan is portyázott?Avagy az tömés útján?Az meg nem tiltott véletlenül?
Hiszen még az én szövetségem is most tart a 140+ epikusnál, és azért elég kevés olyan tag van, néha még majdnem én is feldőlök full hp-ról, amikor megüt az epikus.
Nemhogy kisebb szinten, kisebb értékekkel lévő karakter, aki szintben fel akar törni, és tartalékol mindent.
Dátum: 2010.06.24. 16:48:32
600 csp bespájzolva másfél szintet ad ki körülbelül.
Emlékeim szerint 69 volt, amikor az élboly 70-71..aztán váratlan elénk ugrott +2 szintet.

Jeriko:
Azért elég rendesen kellett volna tömni fentről, hogy ennyire tetemesen ellépjen.De nem tartom lehetetlennek, csak irreálisnak kissé.
Az epikusban még 60-as táblánál járhattak, amikor megindult felfelé a +6 tp-s nyaklánccal(Perfektusz).Tehát biztosan nem szövetségből vette ki.
És az is rendben van, hogy az élen haladóknak 15 pp, felfelé 30.
De annyira azért nem volt számára verhető az élmezőny, hogy csak úgy farmoljon belőle.

Tehát engem ez még mindig nem győzött meg, ezek bennem is felmerültek szintén;de igazán épkézláb megoldást nem kaptam rá.
Az egyetlen, ami járhatónak tűnhet(ett volna), ha valóban úgy veri ki a 70-es tárgyat entitásból, hogy alig bír hozzá érni, mert alig van/volt Tö-je, és rengeteg poti, és sose veszít csp-t, és felgyűlik, és utána vadászik..de ez is olyan "rizikós".
Dátum: 2010.06.24. 15:40:10
Akkor meg főleg nem kellene, hogy előnye legyen.
Dátum: 2010.06.24. 15:26:16
Ezt ÉN személy szerint megértem, bár csinálni nem csináltam.
De nem ez a lényeg...

Mert EZ még így sem magyarázat az irreálisan magas "előnyre", amire szert tett.
Annyira viszont nem egy nagy szám karakter, akármennyire premes és full prem cuccba van öltözve.
Rengetegen farmolják...és itt most nem azon van a hangsúly, hogy mi lesz vele a nyerés után.
Hanem a "hogyan" jutott el ide dolgon.

Mivel van portyagyőzelme, teljesen nyilvánvaló, hogy ebből is fejlődött mindenképpen valamit.Ahogyan ezek egy része saját termés, avagy mások akadtak fenn rajta, gyenge voltából kifolyólag, sok-sok mínusszal, ahogyan nem tagadom, nekem is sikerült 2xer(összesen, és akkor MÁR előttem volt..amíg mögöttem, ilyenre nem volt precedens), ilyen mínusz 20-30%-al, mert "arc" voltam...de ha nem így teszek, hanem mínuszok nélkül, teljesen esélytelen.
Szóval én még mindig nem tudom a módot, pedig nem most kezdtem el a játékot, hanem még a legelsők között.

Apró eszmefuttatás arra, amit említettél Endyr:Rendben van, verje az entitást csp nélkül, és hosszú-hosszú idő alatt verje le és üsse ki a +6 tp nyakast.
Rendben van.(Hozzáteszem, nem hiszem, hogy ez történt volna, ha mégis, akkor én kérek elnézést.)
De ahhoz, hogy ezt meg tudja csinálni, és NE bukja a csp-t, akkor el kell költeni.
Ez is világos, de akkor hol volt eddig??
Mert amíg nem volt rajta a Perfektusz, sehol sem volt.
Aztán meg lenyom "minimum" 2000 csp-t(61 tp-vel számolva is 124k tp - kb ennyi kellett volna minimum), és elénk robban, akik eleve erre mentünk, és közben nekünk is volt folyamatosan epikusból TP gyűrű?Mindig az aktuálisan a legjobb;Vadászgyűrű->Bölcsek gyűrűje->Északi vadászgyűrű->(majd nekem személy szerint) Voiditusz és Perfektusz.
Mindezek epikusból, amiket a szövetségben vertünk ki, egyedül a Vadászt vettem ki entitásból.

Tehát ha 0 csp-ből merítkezve "gyógyulva" verte volna az entitást, akkor is ott kellett volna lennie folyamatosan alattunk.De nem volt.
Hanem utána.
Szóval, számomra ez "kicsit" meglepő volt.

mód.: örülök, hogy nem nekem kellett felhoznom.


Én is vártam,hogy valaki felhozza-e, de ha nem így történt, gondoltam akkor megkérdezem.
Dátum: 2010.06.24. 14:14:51
Az tény, hogy a LE diffben több "hirtelen" kiugró emberkéket könnyű észrevenni, és azért pislog az ember, ha 1-2 nap alatt drasztikus eredmények születnek.
Nekem pl hasonló pislogás eredménye volt az, amikor Bableves a semmiből megjelent, holott több szinttel volt alattam, illetve Ómen+Mennydörgés..eme kis 3-as triumvirátus alsó fertályában(azóta az már jócskán bővült), és nem csak beért, de még le is hagyott mindenkit.
Pedig sokkal több a portyagyőzelmünk van/volt, maxos szingu már az elejétől fogva, tp-t adó tárgyak mindenfelé rajtunk..és mégis.
Holott személy szerint én pl nem is sajtoltam(ami ugyebár 0 tp), pedig maxos csapda és sajtom is van, a magas szakik mellett.
Szóval érdekelt volna, hogy milyen "buggal" is tört fel, mint a talajvíz, mert ÉN személy szerint ezt nem találtam meg.
Dátum: 2010.06.24. 12:25:28
Hiányzik az AH-ból 1 tétel, és az nem a 2 kis gagyi kavics.Ha majd jár erre/arra valami illetékes, lesse már majd meg.

Btw:Én is elégedett voltam a mostani V4-el..voltak meglepő eredmények a játék folyamán, és érdekességek, amiken szépen elcsodálkoztam személy szerint - még a szinthuszárkodásban is, holott én is arra mentem egyrészt - de összességében nézve mégis jó (volt).
Sikerült nem csak bugokra ( ), de élményekre, és barátokra is szert tenni pluszban.
Dátum: 2010.06.05. 21:54:20
Köszönöm.
Valami ilyesmi "bíztató" válaszra vártam. Így már valamelyest nyugodtabb is lettem.
Dátum: 2010.06.05. 18:55:38
Igen, én is erre számítok..csak addig a kp-m sem nő..sem építés, sem epikus veréssel sem..
Dátum: 2010.06.05. 18:29:54
Írtam emailt a megfelelő helyre, aztán várom a megoldást.
Dátum: 2010.06.05. 14:50:47
Hmmm, nekem lenne egy "nem kicsi" problémám...

Licitáltam egy jobb epikus tárgyra a szövetségben, amit el is vittem, de duplán kaptam meg a tárgyat.Illetve minden kincspontom elveszett, még az is, ami tartalékban volt, nem csak az vonódott le, amit feltettem rá.
Erre mi a megoldás?
Oldal: 12