Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.08. 07:58:07
IsuPRise_LNA , ez a karakter volt,facebookon is megjelöltük egymást.persze azóta sem válaszol a leveleimre sajnos egy e-mailen volt minden karim remélem kitiltják egy életre írók akkor Baratynak,remélem visszakapom a karikat,nagyon sok munkám van bennük
Dátum: 2011.08.07. 20:49:15
hali!mi van akkor ha lenyúlták a karaktereim???3 világon is mit tudok tenni hogy visszakapjam????ez a kari az unokaöcsémé,DEVILBOY1 vagyok a 2.4.5.világon.a v2 karim át akartam adni egy srácnak úgy hogy az e-mail címem megváltoztatom meg a jelszót,ezt meg is tettem és azóta egy karakterem sem tudom használni! gondoltam nem használom miért ne aggyam neki,erre így megszívtam lehet valamit tenni ilyenkor??láttam a karim itt a 2.világon használja valaki mert erről lekémkedtem,de azt írta hogy úgy kapta egy kiscsávótol.ja ,v4.en isup....akármi néven,kis és nagybetük keverve van a neve,pontosn nem emlékszem,ő volt aki kérte.erre az e-mail-re változtattam,dragshot12@yahoo.com,így kérte.
én szívom meg azért mert a sok f**z rossznak jelöli
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel
Mit hoz a nyuszi húsvétkor?

nyuszi tojást
szalonnát
friss kenyeret
mézet


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
jó könnyű de legalább olyan amit lehetne tudni meg ünnep ezért szemétség
2009.április 6.-án milyen új fejlesztész jött be a végzetúrban?

Aukciós ház
vadászat
legenda
toplista


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ebbe mi a lexikális?-.-'
Jó köszi a tippet de manapság minden kérdés túl könnyűnek számíthat az internet miatt
Mi a Counter Strike?

Pc-s játék
autómárka
újság
telefon


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Mi a Heroes 5 Might and Magic?

Pc-s játék
autómárka
újság
telefon


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Hány része van a Prince of Persia-nak?


1
2
3
4

A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:27:00 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

nah ez ami engem idegesít-.-'
Dátum: 2009.03.24. 21:37:59
Hát nemtudom azután, hogy 2kérdésem rossz értékelést+1 törölni-t kapott necsodálkozz, hogy ilyen a stílusom.
Dátum: 2008.12.10. 15:47:15
Mérvanaz, hogy mindig rossz értékelést kapok a kérdésre? direkt szivatnak vagy mi?Persze én mindenkinek a jó értékelésre nyomtam amikor értékelni kellett
Dátum: 2008.12.05. 22:17:43
Helo
Ha feltöltök egy képet a karakteremnek honnantudom, hogy nincs engedélyezve? És menyi idő alatt döntik el, hogy engedélyezik e a képet?
Oldal: 1