Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
közellenségTankkerrerFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
hordaparancsnok
3181. hozzászólás - 2008.12.09. 15:35:32
sziasztok/ jó napot!

Azt szeretném kérdezni hogy holtalálom a hordparancsnokot?
Pontszám: 1.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: hordaparancsnok
3182. hozzászólás - 2008.12.09. 15:41:50 (Válasz Tankkerrer #3181 hozzászólására.)
11. szintre lépve a legendában.

Esetleg használhatod máskor a gyorskeresőt a jobb felső sarokban.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: hordaparancsnok
3183. hozzászólás - 2008.12.09. 15:48:29 (Válasz Ricardo #3182 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.12.09. 15:41:50
11. szintre lépve a legendában.

Esetleg használhatod máskor a gyorskeresőt a jobb felső sarokban.


nekem furcsa, hogy sokan nem hiszik el magukról, hogy rá fognak jönni a megoldásra. itt annyira véges a variáció, hogy adja magát a válasz.
Pontszám: 7.50
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3184. hozzászólás - 2008.12.09. 15:54:57
Már ketten is kérdezték, de választ nem láttam (gyorskereső), hogy az arénában lehet szerezni Tp-t?
V2 Mephistopheles
Pontszám: 4.33
irritálóNosferatu81Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3185. hozzászólás - 2008.12.09. 16:28:13
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy tud-e valaki többet a fertőzésről,mint amit a leírásban lehet olvasni!
Érdekelne,hogy mi van akkor ha nem "pazarol" az ember LE-t arra,hogy lecsökkentse a fertőzés mértékát?
Nő a fertőzés %-a,és akkor mi van?
Hátrányunk lesz belőle?
Köszi előre is!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3186. hozzászólás - 2008.12.09. 16:40:12 (Válasz Nosferatu81 #3185 hozzászólására.)
Próbáld ki és megtudjuk.
Erre maximum a fejlesztők tudnak válaszolni, de őket még nem láttam, hogy ilyen kérdésekre válasz adtak volna.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
közellenségRobin19Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3187. hozzászólás - 2008.12.09. 18:05:26
kösz a segítséget!
honnan tudom h mivel,hogyan fertőződöm,és h tudom megállítani?mi a lényege a fertőzésnek?
Pontszám: 5
kedvelt tagKingusbingusNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3188. hozzászólás - 2008.12.09. 18:12:03
Most rendeltem 30őskövet.Kaptam vissza egy smst hogy a szolgáltatás most nem működik.Viszont a kártyámról levonta a pénzt!Később ugye megkapom az ősköveket?És ha nem, hol tudok paanaszt tenni?Megvan az sms bizonyítéknak.
Pontszám: 6
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3189. hozzászólás - 2008.12.09. 19:33:31 (Válasz Kingusbingus #3188 hozzászólására.)
írj üzenetet miklóséknak vagy menj a segítség menüpontba és ha van operátor szólhatsz neki ha nincs akkor írsz emailt hidd el befog válni itt nagyon rendesek az emberek

De nekem is van 1 kérdésem a sajtolj lélekenergiát 3lényből küldihez ezt hogyan is csináljam meg?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 7.67
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3190. hozzászólás - 2008.12.09. 19:38:29
Sziasztok!

igaz az, hogy az állatok erősségét a kari szintjéhez igazítják??? Miért? Nem hiszem el, hogy mindig keresztbe tesznek nekem...világ2-be direkt rágyúrtam, hogy nekem legyen először állatom, és azt tápolom, nekem van a legmagasabb szintű dögöm, erre le akarják butítani?? Világ2-be akartam egy jó PP-s karit, sikerült is, de amint elkezdtem, a portya TP-t növelték....nem hiszem el, hogy mindig olyankor kell valamit módosítani, amikor nem kéne...általában a toplistások már totál jól állnak egy dologba, nekiáll valaki nyafogni, hogy jaj, de hogy az mennyire erős úgy, és hogy nem lehet legyőzni, erre azt direkt megváltoztatják, hogy a többiek véletlen se tudják beérni....most nem jut eszembe a konkrét példa rá, de tudom hogy volt ilyen...pl ilyen lenne a lélekkút kisütés maximális 500őskő csökkentése, aki már játszik 3-4 hónaja, és mindig kisütötte a lélekkutat 3-4-szer 500-zal, és ha most csökkentenék a maxot mondjuk 200-ra, akkor már eleve behozhatatlan előnyre tettek szert a régi játékosok...lehet hogy az újak között nagyon egyenlőség lenne, de a régieket soha a büdös életbe nem lehetne utolérni...úgyh megkérem a beholdereseket, hogy mellőzzék ezeket az egetrengető változtatásokat...gondolkodtak volna előre, indítsanak még 10 világot új szabályokkal, de a mostani világ maradjon már úgy ahogy van, ahhoz a világhoz találtam ki a taktikát, belefeccöltem 10000 Ft-t, úgyh ne szúrják el a karimat...köszi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3191. hozzászólás - 2008.12.09. 20:36:56 (Válasz Vorian #3184 hozzászólására.)
Tudtommal nem, de nekünk még nincs arénánk, így saját tapasztalatom nincs ez ügyben!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3192. hozzászólás - 2008.12.09. 20:47:58 (Válasz Robin19 #3187 hozzászólására.)
A 19. szinttől megjelenik a karakterlapodon egy "Fertőzés" felirat és mögötte van egy szám százalékban megadva. Minden szintlépést követően 24 órád van, hogy küzdj a fertőzés ellen - igazából be kell adnod szinted X 300LE-t - különben nőni fog! 50%-ról indul 0%-nál leszel "gyógyult" - ha minden igaz - 100%-nál pedig...???
Igazából még senki sem tud erről semmit, csak találgatnunk, valamint toljuk bele a drága LE-t annak reményébe, hogy majd jövő karácsonyra valami előnyünk legyen abból a 652500 befektetett LE-ből!!! ÉS ez a LE még csak az ideális eset, vagyis, ha minden szintlépés után van feleslegesen befektetendő LE-d!!!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 8.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3193. hozzászólás - 2008.12.09. 20:49:29 (Válasz Kingusbingus #3188 hozzászólására.)
"Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles! Ha az SMS-re hibaüzenetet kapsz vissza, az SMS díját levonták, és az ősköveket mégsem kaptad meg, a következő címre írj: ugyfelszolgalat@voxinfo.hu"
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3194. hozzászólás - 2008.12.09. 20:57:43 (Válasz Magum #3189 hozzászólására.)
Kell hozzá:
Szakértelem 3. szint, Csapdakészítés minimum 1. szinten.
Szakértelem 26. szint, Lélekenergia sajtolás minimum 1. szinten.

Befogsz egy állatot kisajtolod, befogsz még egyet ismét, befogod az utcsót azt is megy a sajtmesterhez

Magától érthető, hogy akkor jársz a legjobban, ha már sokkal hamarabb befogsz 2, 3 állatot és amikor ehhez a küldihez érsz, a sajtolást akkor fejleszted ki.
Ja igen, és idomítanod nem kell őket!!!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.50
kedvelt tagKiadoFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3195. hozzászólás - 2008.12.09. 23:22:08
Bugos a game, egymás után megcsináltam a két küldetést 11-es szinten!

Ma, 23:17 Teljesítetted a következő küldetést: Keresd meg az Orákulumot!. A jutalmadat, 2400 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 23:17 Teljesítetted a következő küldetést: Keresd fel a hordaparancsnokodat!. A jutalmadat, 2050 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Pontszám: 7.33
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3196. hozzászólás - 2008.12.10. 06:12:56 (Válasz Kyron #3194 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.09. 20:57:43
Kell hozzá:
Szakértelem 3. szint, Csapdakészítés minimum 1. szinten.
Szakértelem 26. szint, Lélekenergia sajtolás minimum 1. szinten.

Befogsz egy állatot kisajtolod, befogsz még egyet ismét, befogod az utcsót azt is megy a sajtmesterhez

Magától érthető, hogy akkor jársz a legjobban, ha már sokkal hamarabb befogsz 2, 3 állatot és amikor ehhez a küldihez érsz, a sajtolást akkor fejleszted ki.
Ja igen, és idomítanod nem kell őket!!!


áh köszönöm má 5befogott állatom van abból 1van idomítva mind1ik oan 4000-5000LE-nél van az idomítása dehogy idomítom mindet am köszik még 1x üdv
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 7.50
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3197. hozzászólás - 2008.12.10. 06:13:39 (Válasz Kyron #3194 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.09. 20:57:43
Kell hozzá:
Szakértelem 3. szint, Csapdakészítés minimum 1. szinten.
Szakértelem 26. szint, Lélekenergia sajtolás minimum 1. szinten.

Befogsz egy állatot kisajtolod, befogsz még egyet ismét, befogod az utcsót azt is megy a sajtmesterhez

Magától érthető, hogy akkor jársz a legjobban, ha már sokkal hamarabb befogsz 2, 3 állatot és amikor ehhez a küldihez érsz, a sajtolást akkor fejleszted ki.
Ja igen, és idomítanod nem kell őket!!!


áh köszönöm má 5befogott állatom van abból 1van idomítva mind1ik oan 4000-5000LE-nél van az idomítása dehogy idomítom mindet am köszik még 1x üdv
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 7
népszerűtlenMortalFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3198. hozzászólás - 2008.12.10. 15:47:15
Mérvanaz, hogy mindig rossz értékelést kapok a kérdésre? direkt szivatnak vagy mi?Persze én mindenkinek a jó értékelésre nyomtam amikor értékelni kellett
Pontszám: 2.63
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3199. hozzászólás - 2008.12.10. 17:14:24
Hogyan lehet aktiválni a kiégett ősköveket? Azt tudom, h egy ép őskővel, de mégis hogyan???
Pontszám: 3.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3200. hozzászólás - 2008.12.10. 17:15:53 (Válasz Leveli béka #3199 hozzászólására.)
Idézet: Leveli béka - 2008.12.10. 17:14:24
Hogyan lehet aktiválni a kiégett ősköveket? Azt tudom, h egy ép őskővel, de mégis hogyan???


úgy hogy szerzel "ép" őskövet.
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője