Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iandor

Oldal: 12
Dátum: 2008.11.10. 18:09:58
A problémám a következő: a kvíz feltevős küldit csinálom, és -mivel az első világban a triviális kérdéseimet sem fogadták el jónak, ezért már matematikai alapműveleteket adtam fel, erre ez sem felelt meg valakinek!!!
Kérem az adminokat, javítsák az értékelést, mert ezzel 3-400Le-től esek el most, és nem vehetek fel új küldit!
A kérdésem ez volt:

Mennyi 3x2-2x0?

6
11
9
21

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Köszi: Killeragy
Dátum: 2008.11.07. 18:43:12
Mert nem annyiért adod el a dolgaidat, mint veszed. Nem kereskedő vagy, hanem egy szűkölködő végzetúr, akinek nagyon kell az LE!!!
Sokkal olcsóbban adhatod el a cuccokat, mint vetted!
Dátum: 2008.11.07. 18:40:02
Amit Tiha írt mindenképpen megerősítem. Az 1-es világba befizettem őskőre, és el is dorbézoltam, de itt én voltam az ajánló, s még az ajánlott nevek közt sincs senki, nemhogy az a bizonyos 70kő!
Nézzetek rá légyszíves!
Köszi: Killeragy
Dátum: 2008.10.26. 19:19:35
Üdv! Már 7 rossz kérdést írtam..., a napokban az utolsót, s emellet tízegynéhány jót...
Sajna nem emléxem, mit is kérdeztem utoljára, de abban bitzos vagyok, hogy pofonegyszerű kérdést tettem fel. Hol tudok utánanézni, mit is kérdeztem, ami ennyire nem tettszett vlakinek?
Köszi!
Ismét egy jókor jött nagy szakértelem... a KIVÉGZÉS!!!

Raistlin 240 Tul.pont
Smaragd Horda
VS


Killeragy 222 Tul.pont
Rubin Horda

Raistlin idomított állata, Agydöbbentő Benő, egy 7. szintű gonosz manó is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Furcsa Kapcsos Nagyujj, egy 7. szintű gorath lárva is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.

Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). 27 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Raistlin feléd dob egy villámcsapás varázslatot. 49 pontnyit sebzett.

Oldalt szökkenve, a vérfarkas agyarral Raistlin feje irányába ütsz. 30 pontnyit sebeztél. Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. 3 sebzést okozott.

Raistlin pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt! Agydöbbentő Benő is támad. 3 sebzés!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a vérfarkas agyarral. Eltaláltad, 15 sebzés! Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. 2 életpontot sebzett

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.


A csatában összesen 77 sebzést okoztál, és 52 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 56 lélekenergia és 5 TP!
Üdv!
A 15. sznitű szakértelmem szeretném bemutatni! Nem volt túl erős az ellenfél, de ha kész a kémgömb, vigyázzon minden nagy hal, nehogy rátaláljak, amikor még éppen elég az ÉP-je egy harchoz!!!

Killeragy Lord Shalack
Rubin Horda VS Zafír Horda

Idomított állatod, Furcsa Kapcsos Nagyujj, egy 6. szintű gorath lárva is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.

Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). Lord Shalack félrevetődik. Csak 14 életpontot vesztett.

Lord Shalack int, mire egy méregfelhő sújt le rád. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 12 pontnyit sérültél.
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 26 sebzést okoztál. Furcsa Kapcsos Nagyujj acsarogva támad. 3 sebzést okozott.

Lord Shalack lesújt rád az Yssuf tőrével. Könnyedén félrehajolsz.

Lesújtasz a vérfarkas agyarral. 24 pontnyit sebeztél. Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. 3 életpontot sebzett

Lord Shalack egy gyors támadást indít az Yssuf tőrével a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Lesújtasz a vérfarkas agyarral. 36 pontnyit sebeztél. Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.


A csatában összesen 106 sebzést okoztál, és 12 sebzést kaptál.
Dátum: 2008.10.18. 19:31:31
Kérdésem az lenne: Az állatok mi alapján kapnak TP-t? Mennyi jár nekik? Csakhogy tudjuk, mikor lépnek szintet. Kösz
Dátum: 2008.10.13. 21:52:17
kár!
Köszi
Dátum: 2008.10.13. 20:59:53
Az állatgyógyítós küldetésben az nem járható út, hogy akkor veszem fel a küldetést amikor majd nemsokára szintet lép az állatka, és úgyis felgyógyul. (Persze addig meg kell hogy sebezzék!)
??? Mit gondoltok erről?
Nem kellene azért a sebgyógyítós szakértelem.
Dátum: 2008.10.06. 09:33:07
Köszönöm a választ!
Így még egy apróság, minden állattartóhoz:
A te állatodat mennyi LE volt beidomítani? Így kaphatunk egy állaterő sorrendet is.
Az én gorath lárvámat 2100LE
Dátum: 2008.10.05. 22:23:13
Hallo!
Állatos kérdésem van: Az állatok között van használhatósági/ hasznossági különbség? Ha igen mi a sorrend?
Mert az egyik állatnak 1200, a másiknak 2100LE az idomítása.
Köszi
Dátum: 2008.10.04. 10:51:52
Wow!
Valóban benne volt!
sorry
Dátum: 2008.10.04. 10:44:48
Bocsi! A Drakin-os kérdést már én is sokszor olvastam. Azt gondoltam, ez más lehet, mert nekem a külön küldi a hordaparancsnok és drakin felkutatása. Lehet, ha az egyiket teljesítem , s aztán gyorsan a másikat is meg tudom tenni?
Dátum: 2008.10.04. 01:06:10
Hali!
Keressem meg hordaparancsnokomat! Nos gondolom nem csatáznom kell vele, hiszen egy hordába tartozunk. Akkor pedig mi lehet a szitu?
Kicsi vagyok még ehhez 6.szinten???
Köszi a válaszért!
Dátum: 2008.10.02. 17:34:09
Írtam egy kérdést, amelyre a gugli segítségével 6 mp alatt meg lehet tudni a választ!

Melyik nem a Jupiter KÜLSŐ holdja?

Elara
Carme
Joviane
Sinope

Mire gondoltok, olyan kérdést írjunk, amit kapásból tudsz?
Mi abban a kihívás?
Ha nem találod a gugliban 30 mp alatt..., ok , akkor gondold azt, hogy nehéz, de rossz????
Most komolyan!!!
Dátum: 2008.09.29. 23:42:17
Na neee!
Az autók végsebességét/ gyorsaságát firtató kérdéssel sajna újra kell kezdenem a 10 hibátlan választ. Én is utánanéztem a neten, miszerint a Mercedes W125-ös 433km/h-val is ment, a helyes válaszos Bugatti Veyron csak 407 km/h!!!
Ezzel kezdhetünk valamit?
Dátum: 2008.09.29. 08:33:05
Üdv!
E za kvízkérdés szerintem kicsit gáz:
Nagyon ritkán árulja a lélekkufár ! Mit??
Vérkövet
Kiégett ősköveket
varázstekercseket
Varázsrúnákat

varázsatekercset a helyes válasz.
Nem hiszem, hogy kiégett őskövet gyakrabban árulna, legalábbis én még sosem láttam olyat.
Kérlek gondoljátok át!
köszi
Dátum: 2008.09.28. 11:25:48
Ezt természetesen megértem, viszont akkor a kérdésem az, hány ÉP-nál ájulok el, mert még 10 volt a harc végén?
Dátum: 2008.09.28. 11:18:05
"Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 89 sebzést okoztál, és 73 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 70 lélekenergiát."

Ez durva!!!én nyertem a csatát, csak éppen a legvégén beájultam. így sajna mégsem én nyertem.
Ez hogy is van most???
Köszi
Dátum: 2008.09.26. 19:15:03
3szor! (-:
Oldal: 12