Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
621. hozzászólás - 2008.10.03. 20:14:05 (Válasz masterv #620 hozzászólására.)
Játékleírás ->Mágikus képességek ->Taumaturgia: "Minél magasabb a taumaturgiád, annál nagyobb mértékben nő a varázslatod sebzése vagy egyéb hatása."

Tehát van a varinak egy alap sebzése (az energialövedéknek pl. 11-33) és ezt növeli valamilyen mértékben a tau. Hogy mekkora érték pontosan mennyivel az nem ismert.
Pontszám: 7.50
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
622. hozzászólás - 2008.10.03. 22:18:07
a játékleírásban az szerepel, hogy egy szövetségnek egyszerre legfeljebb 2 békeszerződése lehet érvényben... viszont a világeseményeket olvasgatva azt látom, hogy némelyik klán akár 6-7 szerződést is kötött... most akkor hogy működik ez?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
623. hozzászólás - 2008.10.03. 22:33:34 (Válasz Alibiember #616 hozzászólására.)
Idézet: Alibiember - 2008.10.03. 16:40:28


beléptem egy szövibe és beleépítettem a lélekkútba 3e körüli LE-t (a jelenlegi átlag építésnek megfelelő összeget). ezzel nem is lett volna problémám, csakhogy a szerencsém nem nőt, amíg ez a művelet be nem fejeződött.
Nem vagyok teljesen biztos benne, de ha csak a lélekkút után kapnak az alap tagok is szerencse fejlődést, akkor is ez nekeik már átlag 1000 LE után elkezdődik, de nekem 3e kellett. Ez így helyes? Nem kiszúrás ez az új belépőkkel?



Ez pontosan így van. Aki később indul(t), annak el kell döntenie, hogy saját szövetséget alakít, hogy a fenti esetet elkerülje, vagy pl. nincs a saját szemléletének megfelelő szövi... Ekkor toborzást és minden építkezést az elejétől kell kezdenie -amin a nívósabb szövetségek mindegyike már átesett.
Vagy belép egy "régebbi", meglévő szövetségbe, ahol már nem kell várni pár épület elkészültére, erősebb társai lesznek, védelem, stb.. Az egyetlen dolga ilyenkor az építés, hátránya: ld. fent.
Mindenkinek magának kell eldönteni ezt a kérdést, hogy melyik út éri meg számára jobban.
Pontszám: 5
utáltIandorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
624. hozzászólás - 2008.10.04. 01:06:10
Hali!
Keressem meg hordaparancsnokomat! Nos gondolom nem csatáznom kell vele, hiszen egy hordába tartozunk. Akkor pedig mi lehet a szitu?
Kicsi vagyok még ehhez 6.szinten???
Köszi a válaszért!
Pontszám: 1.57
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
625. hozzászólás - 2008.10.04. 01:36:27 (Válasz Iandor #624 hozzászólására.)
Idézet: Iandor - 2008.10.04. 01:06:10
Hali!
Keressem meg hordaparancsnokomat! Nos gondolom nem csatáznom kell vele, hiszen egy hordába tartozunk. Akkor pedig mi lehet a szitu?
Kicsi vagyok még ehhez 6.szinten???
Köszi a válaszért!


A válasz a GYIK topicban van, de idézem:

"
K:Kaptam egy küldetést, hogy találjam meg Drakint/Hordaparancsnokot. Nem tudom hol keressem.
V:Vannak küldetések, melyeket csak akkor teljesíthetsz, ha elérsz egy bizonyos szintet, és a legendában olvasol róla.
"
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
626. hozzászólás - 2008.10.04. 02:14:22 (Válasz Iandor #624 hozzászólására.)
De ha a toplistát megnézed, láthatod, hogy a 6. a legmagasabb szint. Nyugodtan nézm meg az ikonokat a menüben. A komolyabb műveletekhez úgyis mindig megerősítést kér.
Pontszám: 5
népszerűtlenShelbyFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
627. hozzászólás - 2008.10.04. 05:21:28
Hali!
Nincs valahol egy olyan lista ami a későbbi szinteknél megvehető fegyvereket és egyébb kellékeket tartalmazza?
Előre is köszi a választ.
Pontszám: 3
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
628. hozzászólás - 2008.10.04. 07:56:10 (Válasz Shelby #627 hozzászólására.)
nincs...
Pontszám: 5
fórumozóKandriskaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
629. hozzászólás - 2008.10.04. 08:47:28
észrevettétek már hogy semmi nem véd/támad úgy mint az ősökves cuccok..?Ez azért tükrözi az "érték"rendet Na pont ezért nem ér egy lyukas garast a játék a szememben.
A hozzászólást Kandriska módosította 2008.10.04. 08:49:08-kor
Pontszám: 1.86
fórumozóNorbaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
630. hozzászólás - 2008.10.04. 09:15:30 (Válasz Kandriska #629 hozzászólására.)
Idézet: Kandriska - 2008.10.04. 08:47:28
észrevettétek már hogy semmi nem véd/támad úgy mint az ősökves cuccok..?Ez azért tükrözi az "érték"rendet Na pont ezért nem ér egy lyukas garast a játék a szememben.
Ez kb olyan mint ha azt mondtad volna h észrevettétek h a
ferrari gyorsabb mint a trabant? Persze hogy gyorsabb de a trabival is el lehet jutni A pontbol B-be.
De mint ahogy már oly sokan mondták, nem minden az ősköves cucc...
Pontszám: 8
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
631. hozzászólás - 2008.10.04. 10:00:31
Kandriska ez egy abszolut buta hozzaszolas volt toled, amibol csak annyi derult ki, h te semmit nem ertesz az ilyen tipusu jatekokhoz. En ugyanugy osko nelkul jatszom(meg azt a 6ot sem koltottem el amit az elejen kaptam), megis rajta vagyok a toplista elso oldalan rabolt LE nezeteben. Elobb gondolkozz el a jatek adta lehetosegeken, es csak utana vond le a kovetkeztetest, ha pedig mar tul vagy ezen, akkor valoban hagyd is abba a jatekot, mert ezek szerint logika es kitartas tekinteteben is megbuktal...ez nem lehuzas volt tolem, csupan vkinek az egyik jatek fekszik jobban, vkinek a masik, ezek szerint a masodik taborba tartozol, de ez nem a jatek hibaja, hanem...
Pontszám: 7
utáltIandorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
632. hozzászólás - 2008.10.04. 10:44:48 (Válasz Blackjack #625 hozzászólására.)
Bocsi! A Drakin-os kérdést már én is sokszor olvastam. Azt gondoltam, ez más lehet, mert nekem a külön küldi a hordaparancsnok és drakin felkutatása. Lehet, ha az egyiket teljesítem , s aztán gyorsan a másikat is meg tudom tenni?
Pontszám: 5
utáltIandorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
633. hozzászólás - 2008.10.04. 10:51:52
Wow!
Valóban benne volt!
sorry
Pontszám: 5
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
634. hozzászólás - 2008.10.04. 11:53:39
Nekem egy költői kérdésem lenne (gyk. nem várok rá választ). Kb. 40%-on álltam ÉP-ben, erre megtámad egy eggyel nagyobb szintű karakter. Van egy buzogányom meg egy páncélom, igazi gyenge karakter. Ellenfelem prémium user +állat, +varázslat, +több prémium cucc. Mit akart elérni ellenem , statisztikát javítani? Arra volt jó, hogy lesebzett még 70 ÉP-t? Ehhez gratulálok. Persze bárkit meg lehet támadni, nincs is ezzel semmi baj, csak ez elég érdekes...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
635. hozzászólás - 2008.10.04. 11:59:11
Hogyhogy mit akart elérni? Lélekerőt akart rabolni tőled, meg +1 TP-t szerezni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
636. hozzászólás - 2008.10.04. 12:05:21 (Válasz Mortimer #635 hozzászólására.)
Szerinted kapott LE-t? Könnyű a csicska karaktereket legázolni, de hát ez van.
Pontszám: 5
fórumozóKandriskaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
637. hozzászólás - 2008.10.04. 12:58:02
a butaságra ahogy néztem ez a fórum eddig is immunis volt, nemhinném hogy butaságokat írnék.

nemtudom hogy jön ide hogy te milyen sokat rabolsz másoktól.Az aktívság az egy dolog ahhoz nem kell különösebben se okosnak se taktikusnak lenni hogy a nálad gyengébbeket támadd sikerrel. Igazából nemtudom ezt miért írtad le.

azért merült fel bennem hogy az ösköves cuccok amik egyedül érnek vallamit mert az alsobb szinteken mondjuk 5alatt pl nincs egy normális páncél vagy pajzs se fegyver csak a fizetősők a koponyazuzo meg a rúnásdolgok, amik a karakter alapérékeihez jócskán hozzátesznek.
Pontszám: 3
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
638. hozzászólás - 2008.10.04. 12:59:16
Sziasztok! A befogott állatokkal kapcsolatban kérdezném, hogy milyen különbségekre lehet számítani az állatok között? Azaz egy több LE-ért beidomítható állatnak az ÉP-je is nagyobb (a sebzése is?) vagy igazából nincs különbség? E témában még érdekelne, hogy ha több befogott állatod van akkor mindegyik harcolhat veled vagy csak egy? Ha egy, akkor mi értelme van többet befogni (ha nem Noénak hívják a karakterem )
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
639. hozzászólás - 2008.10.04. 13:02:59 (Válasz Pacalpörkölt #638 hozzászólására.)
Van egy "Probléma az idomított állatokkal" című topic a panaszokon belül. Ott nagyjából mindent megtalálsz a témában. Amúgy sajnos csak egy állat harcolhat veled
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.50
fórumozóHorrorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
640. hozzászólás - 2008.10.04. 13:10:27
Sok helyen azt láttam, hogy a veszits 200LE küldetéshez támadjunk meg lehetőleg egy gyémántot (leegyeztetve hogy legyen is nála 200 LE), és legyen nálunk min 1500 LE. Mi a pontos képlet az LE vesztéshez? Nemigazán értem, hogy mért kellene nálam 1500 LE nek lennie ahhoz hogy 200 at veszitsek.. Ha a támadott félnél is van mondjuk 1500 akkor ugyanannyit el is veszthetek nála nem? Köszi az infot előre is:)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője