Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thyrly

Oldal: 12
Üdvözletem Mindenkinek!

Azért írok, mert feltettem egy kvíz-kérdést, Harry Poterrel kapcsolatban. Visszajött az értékelés, hogy csak egy speciális érdeklődésű kör tudhatja a választ. Ennek ellenére belefutottam egy korongvilággal kapcsolatos kérdésbe. Szerintem ha az én kérdésem nem jó, akkor ez se, tekintve, hogy a Korongvilág-könyveket fele annyian se ismerik, mint Harry Potter történetét.
Szerintem vagy mindkettő rossz, vagy mindkettő jó, másképp igazságtalan az értékelés.


Thyrly
Üdv Mindenkinek!

Itt a linkje, remélem nem baj, ha bemásolom.
Nem fizetős, és szerintem nagyon jó.
http://pwi.perfectworld.com/

Thyrly
Üdv!

Bár én nem játszottam a WoW-al, csak láttam a játékot, bár azt látva ment el a kedvem tőle. Keresgéltem, és találtam egy szerintem jobb mmorpg-t, bár ha leírom, nem tudom, reklámnak minősül-e?
Sok olyasmi ami a WoW-ban nem tetszett, pl. a fizetős játékosok előnye, ebben nincs. 10 éves a játék, és mivel van magasabb szintű karakterem benne, nyugodtan mondhatom, nem lesz sokadik szinten sem unalmas.

Thyrly
Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy nem épp tökéletesen eltalált topicba lett írva, de azért ez a válasz elég szemtelenre sikeredett.
Amúgy meg én sem tudom, mi az a karter-tálca, de a focis kérdések se érdekelnek. Nem a híres sportolókról van szó, hanem a ki hol, melyik csapatban játszik, játszott, stb. kérdésekről. Ha azt mondod, minek szólok bele, nem nekem válaszoltál, hát azért, mert a válasz stilusa szemtelen, és ezért.

Thyrly
Dátum: 2009.02.17. 11:58:02
Üdv Mindenkinek!

Hát szerintem meg nagyon nem lenne jó, hogy ha csak vadászós, vagy csak portyázós küldik lennének. Egy idő után nagyon egyhangú lenne a játék. Így, akinek megtetszik egy-egy küldetés. eldöntheti, annak a kedvéért felhagy a szokásával, és pl. portyázik egy párat, vagy ha talál olyat, akkor a vadászat veszi át a hangsúlyt a küldetés teljesítésének idejére. Ezt elveszítenénk, ha csak egyféle stílust kapna mindenki. Viszont lehet, hogy gazdagítaná a játékot, ha 5 küldetésből lehetne választani.
Dátum: 2009.01.20. 16:08:24
Üdv Mindenkinek!

Először is, szeretnék elnézést kérni, valószínűleg nem ide tartozik a problémám, csak nem jöttem rá, hova igen. Amikor a regisztráció történt a Végzetúrra, nem voltam itthon, a férjem lepett meg vele, hogy legyen nekem is karakterem. Most viszont szeretném megváltoztatni a bejelentett e-mail címet, mert más szolgáltatóhoz mentem át. Ehhez kel az édesanyám leánykori neve kérdésre válaszolni. De mivel nem én reggeltem, a kedves meg valamit elírhatott, nem tudom megváltoztatni az addatot. Hiába enyém a karakter.
Ehhez kérnék segítséget, vagy azt, hova is forduljak.

Thyrly
Dátum: 2009.01.12. 23:03:46
Jó estét!

Köszi a válasz, ezt még átgondolom, nem tudom, mennyi hozzászólás kell, meg egyáltalán megnézné-e valaki. De előre is köszönöm a felajánlott segítséget.


Thyrly
Dátum: 2009.01.12. 20:28:36
Üdv Mindenkinek!

Elolvastam Incibus naplóját, mint itt sokan. Tetszett, ezel se vagyok egyedül.
Szeretnék hasonló módon megosztani pár sort azzal, akit érdekel. Tulajdonképpen eddig eme szösszeneteket csak a mobilomon tároltam, de most talán nem szedik le érte a fejem. Ha mégis, így jártam.
Szóval kiváncsi lennék, egyáltalán érdekel-e valakit, és ha igen, hová lehet az ilyesmit irni. Igaz, ezeknek az írásoknak nem sok közük van a végzetúrhoz, tekintve, hogy akkor még nem játszottam.

Thyrly
Dátum: 2009.01.11. 19:53:07
Üdv ismét!

Köszönöm, mindenképpen megnézem. Most épp vacsoráztam, meg sajna takarítani is kellett, de elolvasom.
Dátum: 2009.01.11. 17:24:19
Üdv Mindenkinek!

Felkeltette érdeklődésemet az a napló. Hol lehet elolvasni?

Thyrly
Dátum: 2009.01.09. 10:39:44
Bocsi, csak elírás volt. Szerencsére a kérdésben jobban vigyáztam.
Dátum: 2009.01.09. 09:26:43
Üdv ismét, és szép jó reggelt!

Megnéztem, a csupros kérdésem kiesőfélben van. Ami meglepett, hogy nem tudják, mit jelent az "eepur si mouve". De lehet, hogy csak jó alternatív válaszokat sikerült kitalálnom mellé. Pedig ezt kimondottan könnyűnek gondoltam. Na mindegy.
Most éppen a következőn töröm a fejem, hátha sikerül valami jó megint. Szerintetek milyen egy jó kérdés?

Thyrly
Dátum: 2009.01.08. 22:36:44
Üdv Mindenkinek!

Úgy látom, nekem még szerencsém van. Én se adok fel könnyű kérdéseket, legalábbis remélem, de azért eddig bent maradt mindegyik. Pedig se foci, se Forma-1, sőt még rögby sincs benne.
Dátum: 2009.01.07. 13:58:50
Üdv Mindenkinek!

Unalmas már ez az állandó marakodás, ki prémiumos, ki nem. Nekem most járt le a prémium tagságom, és semmivel sem kapok rosszabb cuccukat, mint úgy. A prémium tagságnak semmi köze az őskövekért megvett tárgyakhoz. Olvassátok már el, mit is ad, a prémium tagság, és utána veszekedjetek marhaságokon. Én is dolgozom, nem csak más, és még szerintem sokan. De nem vagyok fanatikus, hogy "x ezer" kőért vegyek olyan tárgyakat, amelyektől 1-2 szinttel feljebb jobbat lehet kapni őskő nélkül is. Csak azért, mert másnak jut ésszel beosztva erre a játékra is, ne ugorjunk már a torkának. Akinek meg ennyire nem tetszik, van más játék is, meg ott vannak a többi világok is.

Thyrly
Dátum: 2009.01.06. 14:56:59
Üdv Mindenkinek!

Én sem játszom olyan régóta, és prémium tag is vagyok, és mégsem költök több ezer Ft.-t per hó, mert nincs miből. Ennek ellenére én is vertem már meg nálam magasabb szintű karaktert, nem egyet. Elég sok LE-t áldoztam fel, és így a kiégett őskő találás elég jól megy, ehhez néha veszek is, havi kb. 300Ft. értékben. A játék mégis élvezhető.
Néha nem értem, miért kell tényleg lepontozni olyan ötleteket, amik szinesítenék a játékot, csak végig kéne gondolni, mit is szeretne az ötletadó. Pl. nekem a szövetségek vendégségbe átjárása kimondottan tetszik, és még van ilyen más is.Az sem lenne rossz, ha saját hordabelivel is össze lehetne időnként találkozni. Szinesítené a játékot.

Thyrly
Üdv Mindenkinek!

Személy szerint jó ötletnek tartom a háborús pp-k bevezetését, hiszen így különválik a sima portyától. Én is portyázok, de arra edidg vigyáztam, hogy ne támadjak tőlem alacsonyabb szitűeket, és olyat, se, akinek túl nagy volt az elveszített pontok aránya. Lehet, hogy így nem kaszáltam horribilis értékeket, de sokkal jobban tetszik a játék, hiszen aki csak farmol, azt asztali játéknál csak tp. gyárosnak hívtuk, és ott sokkal könnyebb volt kiszürni és megfogni, elég volt egy jó km. A 15ppre, és arra szavaztam, hogy lakkor legyen levonás, ha kisebbet támadok. Meglepve, és örömmel látom, elég sokan gondolják hasonlóan, vagyis a legtöbbünknek még mindig a játék számít igazán.
Dátum: 2008.12.26. 20:47:20
Üdv Mindenkinek!

Eddig én is lázadtam a kisiskolás kérdések miatt, de valamelyik nap találkoztam egy 8-9 év körüli fiúval. aki játszik itt. Na mármost, akármilyen intelligens, mégiscsak max. ha harmadikos lehet. Ő hogyan tegyen fel olyan kérdéseket, amiket egy felnőtt nem ítél gyerekesnek? Van olyan, akinek segítenek a szülei, de neki például nem. Erre valami olyasmi lenne a megoldás, hogy látni kéne, hány éves, aki feltettete a kérdést. És ha saját korosztályához képest bugyuta a kérdés, akkor tényleg törölni kéne. Ehhez viszont kellene egy olyan adat, hány éves aki játszik.

Thyrly
Dátum: 2008.12.26. 20:38:25
Üdv!

Kérlek szépen, Ózdon sincs semmi, amit látványosságnak lehet nevezni, mégis van legalább 3 étterem. Ami pedig a válaszokat illeti, sajnálom, hogy nem volt benne ez a lehetőség. Azt viszont megjegyezném, hogy már a nagymamám is ismerte ezeken a neveken is.

Thyrly
Dátum: 2008.12.26. 19:40:16
Üdv!

Kérlrk szépen a paprikás krumplit, ha beméssz egy étteremebe ami ad is magára (ehhez nem kell drágának lennie) akkor két néven találhatod meg. Natúran elkészítve: serpenyős rostélyos, amennyiben kolbász is van benne: debreceni serpenyős rostélyos.

Thyrly
Dátum: 2008.12.26. 18:12:46
Üdv!

Rajtam nem múlik, az ötleted megtetszett, úgyis van a családban palóc, erdélyi, van miből válogatnom. Úgyis mindig tanakodtam, milyen kérdést tegyek is fel.


Thyrly
Oldal: 12