Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.07.20. 19:49:36
Gúnyolódhatsz. De a sok 2millát ti is megérzitek majd talán. Erre legalább jó a nagy kút, ha nem tudjátok mit építsetek. Nem gondolom, hogy ez egetverő nyeremény, véletlenül sem, de amíg a tagok többségének nincs félmillás koncija addig megéri.

Lenézni sem kell a másikat amiért esetleg örül egy győzelemnek, semmi más nem történt, mint be lett ide másolva a győzelem ténye, akkor jöttetek ti a mindenféle kifogással.

Esetleg nyélbe üthetnétek Miklósnál egy új háborús rendszert.
Dátum: 2010.07.20. 16:36:54
Még így is megérte, azt hiszem.

Szerk: A lehetőség adott mindenkinek, a cél érdekében erre is képesek voltak, nyertek. Ez a lényeg.
Dátum: 2010.07.20. 10:57:19
Szerk: Megvan.
Vegyétek fel, most már lehet nevet változtatni. Ő lehetne a Tökéletes Lélekőr. (ez de sz@r )
Dátum: 2010.07.19. 21:52:00
J. R. R. Tolkien:A Gyűrűk Ura
Martin Andersen-Nexö : Ditte, az ember lánya
Lev Tolsztoj : Feltámadás
Jane Austen : Büszkeség és Balítélet
J. R. R. Tolkien: A Hobbit
Jane Austen : Értelem és Érzelem
Emily Brontë : Üvöltő szelek
F.K Kaul : Az Eichmann-ügy
Hernan Valdes : Egy chieli fogoly naplója
Christel és Isabel Zachert : Belli- Várlak otthon, a Paradicsomban...!

Ez olyan nehéz, kb. 20ból szűkítettem.
Dátum: 2010.07.19. 19:42:56
Ezt még a csalós témához, mindig elfelejtettem belinkelni.

http://www.youtube.com/watch?v=69hKEOZMmsQ

Aztán úgysem változik semmi.
Dátum: 2010.07.19. 16:42:46
Beléptél éjfél és 3 óra között? Olyankor tolódik egy nappal.
Dátum: 2010.07.19. 15:28:40
Ha a magas szintű vihet a szinteden erős pedig nem, akkor mi értelme van fejleszteni a karaktert, ha nem rabolhat vele. Ezzel azokat büntetnéd akik jobban éltek a lehetőségeikkel.
Dátum: 2010.07.18. 20:25:44
Ha a vesztes nem vesztene semmit, nem lenne rizikó a portyában sőt az egész játék átmenne teveneveldébe. Megvannak a lehetőségek arra, hogy védd a LE-det, még túl sok is. Az, hogy te ezekkel nem akarsz élni nem a játék hibája.
Dátum: 2010.07.18. 18:34:42
Költsd el a LE-det mielőtt üthetővé válsz és akkor nem tud tőled rabolni. Ha meg sok LE-vel akarsz rohangálni, akkor igen, kell a projekció, ha megakarod magadat kímélni a lerablásoktól. Vadászathoz, kényelmi funkció, 60as sajt és egész szépen el lehet mászkálni vadászat közben. Nem a legjobb megoldás még mindig az biztos, de a mostani lehetőségekhez igen. Vadászat idejének csökkentésére még ott van az elementáris fúzió is.
Dátum: 2010.07.18. 17:32:41
Biztos az, hogy a gyereknek van kicsinye. De ez nem hiba. Egyenszöveg, behelyettesített szörnyekkel.
Dátum: 2010.07.18. 16:30:28
Akaratlanul is beleolvastam, mert ott van. Sok az érdekesség csak sok olyasmi is van szerintem ami már a magyarázat magyarázása. Ami nagyon megmaradt bennem, az az, hogy a szerda az nem is szerda volt a Harmadkor x. évében y hónap z napján hanem kedd. Elveszett a részletekben. De tényleg sok érdekesség is van benne. Jah és nem elsőre olvastam így.
Dátum: 2010.07.18. 13:09:47
A Ciceros, szövegkritikai kiadásban van meg nekem A Hobbit. Cirka 400 oldal és engem idegesített olvasás közben az a sok magyarázat, kicsit túl lett bonyolítva az utolsó falevelet is megmagyarázta benne Anderson. Meg is lepődtem mondjuk, hogy mit rendeltem, mert amikor legutoljára olvastam még sokkal rövidebb és kisebb volt.
Dátum: 2010.07.18. 09:01:47
Azt, hogy nem azért van, hogy megérje. Azoknak lett kitalálva akik sima portyában nem tudnak nyerni de el tudja lőni valamire a pp-t vagy sok a 0 LE-s portyája. Így megspórolja magának a tp-t, de a dögök fejlődnek és még krp is csurran-cseppen.
Dátum: 2010.07.17. 23:27:06

Dátum: 2010.07.17. 17:14:22
Semmi. Vagy küldetés miatt csinálta vagy azért mert sokat tud rabolni tőled és még többet szeretne.
Pedig elég sokan csinálják és hatásos.
Dátum: 2010.07.17. 11:31:12
Ezt Pöttömnek küldeném, és mindenkinek aki szereti:


Engem vagy a viccet? De ez nagyon jó.
Dátum: 2010.07.16. 02:04:16
Ezért szoktak vakfénnyel kábítózni páran.

Kocos: Ha 1,5 évig senkit nem zavart és nem lépett semmit akkor ne ez legyen a magyarázat és az indok arra, hogy a másik oldal miért nem csinálhatja így. Akkor vagy ne lehessen védekezőként kábítani vagy lehessen védekezőként is kritvarizni.
Dátum: 2010.07.15. 21:46:17
A kritvaris küldinél nekem pont az ellenkezője jutott eszembe még régebben. Kábítóshoz ugye jó a védekező portya is, miért ne lehetne ezt bevezetni a kritvarisnál is? Min. 20pp kell hozzá, de a legjobb esetben is 23-25pp a vége. Tartalékkal 55ös kronoval célpontokkal megvan ez is hamar, persze közel nem olyan gyorsan, mint a kábítós, de egy ilyen icikepicike változtatást el tudnék viselni.