Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.08.13. 22:06:21
Híres lettem. Maxos kontinuumal vagyis mivel turbó is van rajta 89esel csináltam kritvaris küldit 35percenként üthetem ugyanazt a karit, 2-t egymás után, mert beragadtam és így mehetett újra a szintlépős. Miért pont akkor, hát mert akkor bukkantál fel.

Szerk: Csak biztosra akartam menni. Más is kapott ma sok támadást. Nyaralás miatt volt egy csomó ppm is.

Ma, 09:33 Pöttöm Panna Calamagrostis Epigeios Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4430 lélekenergia és 44 TP.
Ma, 14:46 Pöttöm Panna Calamagrostis Epigeios Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2020 lélekenergia és 27 TP
Ma, 19:50 Pöttöm Panna Calamagrostis Epigeios Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2011 lélekenergia és 27 TP.
Ma, 09:39 Pöttöm Panna Draconus Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 31 TP.
Ma, 14:48 Pöttöm Panna Draconus Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 41 TP.
Ma, 20:15 Pöttöm Panna Draconus Te nyerted a csatát.
A jutalmad 24186 lélekenergia és 52 TP.

Ma sokmindenkit lesoroztam, muszáj volt, más nem szólt érte. De ezt esetleg pmben is megbeszélhettük volna.

És még annyit, hogy az állataid...
Rohanás közben egy kozmikus csillagcsapás varázslatot idézel. (-285 VP). 4742 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -28 Támadás, -28 Kritikus sebzés. Ellenfeled állatai 70 életpontot sebződtek.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 4742 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 26 TP!

Szóval ha ezt felszorozzuk 4el az még akkor is csak egy gyengébb sebgyógynak felel meg, a másik meg, hogy nem hoztam tőled semmit.

Csak, hogy minden meg legyen említve. Nem vagyok tuskó.
Dátum: 2010.08.13. 17:52:31
Mi vele a gond? 100 helyes válaszonként írhatsz kérdést. 132+68 az 200.
Dátum: 2010.08.13. 16:32:52
Szövilapon a szavazataimnál szavazat átadása és kiválasztod, hogy kinek szeretnéd átadni.
Dátum: 2010.08.13. 09:54:15
A kábítós küldit eddig akár pp nélkül is megtudtad csinálni. A kritvarisat viszont nem. Így tényleg nagyon könnyű volt.Pörgött is rendesen, annak akinek sok kábítása volt.
Dátum: 2010.08.12. 21:52:33
OFF:

Az csak véletlen, hogy Sasu is nagy anime, pika fan?

ON
Dátum: 2010.08.12. 21:46:29
Végre, a kábítós küldi csak támadásnál kattan. Kritvari csökken, boldogságosság van. 2entitás is tetszik, főleg a törlés utáni nullázódás óta. Állatok bajosak, de van hely megoldható.

Nem tudom írta-e már valaki, de kalandoknál nem lehetne, hogy kb annyit tárolhassunk, ahány a küldetéshez kell, mint a térkapunál?
Dátum: 2010.08.12. 20:21:48
OFF:

Csak az enyémnél magasabb TÖ-s karikat tudok ütni vagy csak azokat ütöm, kivéve talán Mastervet. 1-2 tul-t és szakit húzok ez miatt jóval kevesebb az összeg, mint a többieké. Tegnap kipróbáltam és lelkendeztem is rajta, hogy a szintemen mindenkit le tudok győzni, pedig a TÖ-m a béka feneke alatt van. Nem minden a TÖ.

ON
Dátum: 2010.08.12. 10:05:09
Az ultrakatalizátor önmagában nem jó semmire sem?
Dátum: 2010.08.11. 14:52:47
Az állatoknál még mindig nem látom, hogyan lehetne leosztani őket. Hiszen 4 szinttel ezelőtt még 130as dögöm volt, most 1 68as van, 40szinten volt egy 72es. Ez annyira változó karakterenként, hogy ezt egy egységes sémába belefektetni lehetetlennek tartom.

Plusz, annyi mindenre kellene figyelni egy avatár csatánál, karakternél, hogy szerintem az már túl sok és nem lehet igazságosan belőni, hagyjuk az egészet a francba.

Szerk: Oké, pontozzatok le, csak a kételyeimet fogalmaztam meg a dologgal kapcsolatban. Aréna szintű bohóckodásnak jó lenne, de hogy ezen bukjunk is LE-t, az nem, arénára meg nem éri meg még akár 1munkaórát sem elhasználni. Az is oké, hogy akkor nem használom, de ha már ekkora fejlesztés készül, abban akkor a nagy többség lelje örömét, szerintem.
Dátum: 2010.08.11. 09:37:51
V2-es karimnak 70es és lehet 75re turbózni.

Szerk: De nem gyógyít többet, úgyhogy felesleges.
Dátum: 2010.08.10. 20:31:30
Ahogy nézem ezzel nem lehet lerabolni senkit, mert generál egy szerzett LE-t, aki eddig farm volt, az megmarad a környezetének, max több pp-t lehet ellőni. Bár kíváncsi leszek az eddig is bugos portyalista most már 2oldalas lesz vagy húzogathatom alul.

Amit nem értek, hogy minek kell ez az egész, aki tudott eddig is portyázott, aki nem az kihívásozgatott, fent meg ott a KH, itt körülöttem, még mindig van elég ellenfél akire el lehet lőni a ppt, igaz maxos kontinuumal rohangálok, bár ez nem ezért van.
Dátum: 2010.08.10. 17:16:53
Ez nagyjából olyan, mint a KH?


Szerk2: Átolvastam újra, nagyjából értem, vagyis portyázásnál kihívhatom Kocos avatárját,akit lekonvertálnak nekem 86-os szintre, aki olyan, mint amilyen ő volt kb. ezen a szinten és lemegy a csata?
A válaszokhoz meg egy -hoz-hez-höz. Szerintem.
Ha nem a szövitársad lenne, velünk együtt nevetnél rajta.

Szerk: Senki nem emberileg ítélte meg csak azt amit kiírt.
De azért szokott olvasni, legalábbis a Dűnét. Ha idézni nem is sikerült igazán.
Verselolina - 44. szintű végzetúrnő V1


a következö kérdés feltevöjének uzenem gondolja át ujra :
hány féle karakter lehet a aWoW TBC ben

a hejes válasz vagy 90 (9 clas 10 faj )

vagy 9 (clast ) a DK csak WOTLK ban jöt be

vagy 10 (faj )

ja elnézés a fajok nál és a faj+cllas fel álásnál 2x es szorzoval kell számolni mivel van férfi és nö karkater is

Amikor el kezdtem vezetni az emberiséget Arany Ösvényemen, olyan leckét ígértem,amire a csontujk Veljéig emlékezni fognak. Ismerek egy olyan alapvető mintázatott amit az emberek tagadnak ugyan a szavakkal, ám tetteikel igazolnak. Azt mondják hogy biztonságot és Nugalams körülményeket kersnek;ezt nevezik ök békének. De már ahogy meg szólalnak, elvetik a Zűrzavar és erőszak magvait

2. Leto Az Istencsászár

idézet Frank Herbert A Düne Káptalanház cimű művéböl

ne hivjatok meg szövibe már van akikhez mindig hüséges merdok Zugivoitalbarátok.

Melyik játékból nem készítettek filmet is?
Max Payne
Warcraft
Hitman
Doom

egy ujjab jó kérdés ) ere csak anyit hogy warcraftbol készül a film (elöre is félek Prince of bol is most készül és már kin vannak legok a polcokon


Ez lol.
Dátum: 2010.08.09. 22:21:55
Szeretném jelezni, hogy 35percenként farmolok egy végzeturat. Olvastam már itt-ott, hogy jelezve lett, de még mindig az van a köztudatban, hogy max 1óránként lehet valaki támadni. Akkor az most hivatalos, hogy lehet ilyet vagy bugzok és majd levonják szépen tőlem (nem szeretném ) azt amit így szereztem, esetleg még meg is dádáznak érte.

Vagy esetleg valaki írjon pmben, hogy módosítsam csillagra a hszemet.
Dátum: 2010.08.09. 16:42:09
Dezső története....

Dezső egy nap azzal a hírrel tért haza egy orvosi vizsgálatból Adélhoz, a feleségéhez, hogy az orvosa szerint már csak 24 óra van hátra az életéből. Letörölgette felesége arcáról a könnyeket, majd megkérte, szeretkezzenek. A nő természetesen nem tiltakozott, és szenvedélyes szex kerekedett . Hat órával később aztán Dezső újra odament az asszonykájához, és így szólt hozzá:
- Kedvesem, most már csak 18 óra van hátra az életemből. Szeretkezhetnénk újra?
Adél nem mondott nemet, és újra vad szex következett. Kicsit később, mikor Dezső épp lefekvéshez készülődött, ráébredt, hogy már csak 8 órája van hátra az életéből. Gyengéden megböködte Adél vállát, és azt mondta: - Drágám? Kérlek! Csak még egyszer utoljára, mielőtt meghalnék! Adél belement, majd az aktus után a másik oldalára fordult és elaludt. Dezső fejében azonban egyre csak ketyegett az óra, tikk-takk, tikk-takk, és
addig-addig forgolódott álmatlanul, míg végül már csak 4 óra volt hátra az életéből. Szelíden megkocogtatta felesége vállát, hogy felébressze. - Kicsim, már csak négy órám maradt! Nem lehetne...? Felesége hirtelen felült, felé fordult, és így szólt:
- Na ide hallgass, Dezső! NEKEM holnap reggel fel kell kelnem! NEKED nem!

Dátum: 2010.08.06. 22:38:36
Örökölhető-e a meddőség?
nem*
csak apáról
igen
csak anyáról

eldöntendő kérdés

Milyen tulajdonban van a TESCO?
Portugál
Magyar
Angol*
Német

reklám
Dátum: 2010.08.05. 20:45:00
Egyre több játékostól hallom, hogy kezdik unni a JV hozzáállását. Rákéne végre jönni, hogy ki van kiért.

Nem a sok szar kisírására gondolok, hanem az elvi dolgokról. Ha hibáztatok ki nem kakkantja le mennyi idő helyrehozni. Helyre kell. Ha én szalmonellás cuccot adok tízóraira a gyerekeknek, és azt mondom a főnöknek, hogy lusta vagyok végigjárni őket, meg amúgy is túlóra lenne, majd amelyik beteg lesz az szól, akkor vajon meddig lenne még munkahelyem? Mostanra eljutottunk odáig, hogy kategorizálunk, bugokat keresünk, esszenciákat logolunk. Ez már kiverte a biztosítékot.

Beléptem kattogtam párat, de elment a kedvem az egész játéktól, pedig nagy fan voltam ezt tanúsíthatják páran. Ez persze egyéni szocproblémám, és egy vásárló kiesése nem tétel, persze, csak az a baj, hogy nem a játék hanem a készítői vették el a kedvemet, ami nagy különbség. Igazából eljutottam odáig, hogy sz@rok az egész VU-ra, mert mi ez már megint, hogy mindenki nézegesse magának, nem maguktól állítanak vissza mindent vagy legalább leállítani addig amíg nem áll helyre. Jövő hónap 10.-én szeretném ha a fizetést is mi vehetnénk fel.

Szerk: Használom a kvíz-szkriptet. (Ezt csak úgy offnak )