Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.08.21. 15:20:00
De igen, írsz Baratynak és visszaállítja.
Dátum: 2010.08.19. 23:40:36
Az utóbbi idők 2 legjobb filmje amit láttam a Viharsziget és az Eredet. A Viharsziget végén leesett az állam és nem akartam elhinni, hogy tényleg ez lett. Ez is igazolja mondjuk azt amiről maga a film is szól. Dicaprio felnőtt, az én édes kicsi Jackem nagyfiú lett.
Dátum: 2010.08.19. 23:37:43
A feleségére gondoltam.
Dátum: 2010.08.19. 21:41:49
Miért ő veled nyaralt?
Dátum: 2010.08.19. 20:23:21
Nekem simán elfogy ennyi 1hét alatt, 55-ös kronoval is szórom a turbóra, térkapura, italra, állatra, mindenre. Lehet ezért kaptam Mikitől képeslapot a Bahamákról.
Dátum: 2010.08.19. 15:09:34
Egy állatnak alapszintnyi szakértelempontja lehet és 1szakértelme pedig max alapsz/2 lehet.
Dátum: 2010.08.19. 08:05:17
Ilyen is csak veled történhet meg. De grat!
Dátum: 2010.08.19. 08:04:33
Nem.
Dátum: 2010.08.17. 22:39:40
Velem lehet beszélni. Azzal kellene akinek ma elutaltam a vízdíjra a pénzt.

TLO, nem akartalak megbántani, nem írtam, hogy sírnál, csak mindjárt a KH-sok könnyítésével jöttél és ez mellett akartam, de nem tudtam elmenni. A taktikádat sem szóltam le vagy, hogy miért rohansz annyira előre. Én is mennék ha nem fognának vissza. Megbántani sem akartalak, ha te nem írod be, biztos megteszi más. Irígy sem vagyok, ma elég szép kasszával zártam a napot. Amire mégis az vagyok az az, hogy mindig ott fent akartam játszani és mégsem teszem. A szintetekre vagyok csak...
Dátum: 2010.08.17. 18:44:56
Nem ezt mondtam, de már az előző hszemmel offoltam a topicot. Ne rakd egymás mellé a kamrát és a napi sokezer LE-t amit a KHból kiszedtek. Mi lentről csak és kizárólag a furamód megnőtt LE-diffekből és a magas szintű ismerősök KH csatáiból tudunk arról mi folyik ott fent, hiszen a többség kitart az mellett, hogy nem táp a KH. Az összes KH-s farm. Ilyen dőzsölés csak Offsék szintjén van. A mi szintünkön szerencse és odafigyelés kell ahhoz, hogy a sok 0LE-s portya mellett befigyeljen 1-2 nagyobb a többségnek még ez sem sikerül. Ha vadásznának sem termelnének ennyit, hiszen azt nem minden nap és ha naponta vadásznának akkor sem 500cspket, amennyiből összetudsz szedni annyi kamrát, mint amivel most a rablásokat akarod megmagyarázni.

Elvagytok szokva az igazi VU-tól. A lájtosabb változatban vagytok. Miért olyan kéri a kábelhárítás csökkentését aki KH-st üt, miért nem olyan aki rendes karit? Nekik is van és alacsonyabb szinten a kábítás is kevesebb.
Dátum: 2010.08.17. 17:50:15
Meg legyen a KH-nál annyi LE, mint egy átlag játékosnál és a KH többsége költse el a LE-t 15% alatt, mint ahogy az egy magas szintű játékostól elvárható.
Dátum: 2010.08.17. 13:09:33
Vadászatnál katt a nyílra és előugrik a menü. FF-nél azt vettem észre, hogy alapból felajánlja a max indítható vadászatot.
Dátum: 2010.08.17. 08:30:03
Dátum: 2010.08.16. 14:24:42
Hordázás szaki kell hozzá, 38-as tanulás.
Dátum: 2010.08.16. 13:55:21
Akkor ne felejtsük ki magamat és magamat nah meg magamat sem. Beszéljünk még magamról és magamról meg nekem még nagyon bejön magam is. Azért magam nagyon tud valamit magam szerint.

Amúgy a top-ról nyilatkozhatna a KH is, ők vannak velük majd' mindennapos harcban. *Leviathan* és *Behemot* esetleg.
1. Kérlek pöttöm ribi akkor válaszold meg hogy miről híres München!
2. Tényleg szeretem őket, de ettől függetlenül nem mondhatni hogy noname zenekar.
3. elmúltam 14, cangázni nem megyek mert hazavágtam a kerót
4. még nem codoztam de állítólag jó játék! De CS-zni szeretek!
5. Lehet hogy a lexikális tudásom 0-a, de gondolom neked meg van 18 diplomád és a McDonald's-ban szolgálsz fel minden nap... emellett még mindig anyáddal élsz, és gondolom nem vagy egy szépség királynő aminek következtében, egy kiéhezett baszatlan ribanc vagy!

Javíts ki ha tévedek!


Mire jövök haza....

Akkor a válaszok sorban, mert megérdemled.

Nem vagyok ribi, ha az lennék is kikérném magamnak, bár annyira nem hat meg ha egy magadfajta mondja rám. München sok mindenről híres vagy hírhedt. Nem kell hozzá diploma, vannak kubikus ismerőseim akik műveltebbek pár sokdiplomás embernél is. Ha idemásolod a kérdést a válaszokkal megfogom tudni mondani a kérdező épp mire kiváncsi. Én is csztem mikor haverok rábeszéltek, de nem hívnak már mert én lőttem mindenkire és ezt nem szerették. 1diplomám van és nem azzal dolgozom, nem nézem le azt sem aki a Mekiben dolgozik nem kevesebb ő sem mástól, becsülöm, hogy dolgozik. Ha nem lenne ez a munkám (gyerekekkel foglalkozom) azt is elvégezném. Nem vagyok szépségkirálynő ezért jó, hogy nem csak ők szexelhetnek. Bányarémnek sem mondanám magam, ezért nem dolgoztam bányában sem, mert ha az lennék könnyű dolgom lenne, én le a szén meg fel. De nem tudom a külsőnek mi köze van ahhoz, hogy leírtam a kérdésedről és a megnyilvánulásodról a véleményemet, akik ismernek tudják, hogy még finom is voltam. Let pedig egy végtelenül kedves, udvarias fiatal apuka, én kérem ki azt a stílust ahogy feléje is megnyilvánultál. Szerencsés a felesége. Mindenkinek köszönöm aki kiállt mellettem bár tudom, hogy ez nem a személyemnek szólt hanem a te stílusodnak. Beho-talin én is szívesen találkoznék veled, vendégem vagy egy pofonra.
Dátum: 2010.08.15. 20:28:08
Vagy esetleg elolvashattad volna Miklós hszét, hogy képlet alapján számolt LE lesz a jutalom, ami nem lesz összefüggésben a karakternél levő tényleges LE-vel.
A Sum41 noname, egy rockzenekar a sok közül. Azért mert te szereted őket még nem lesznek alapműveltség. Az, hogy nem tudod hol van Tahiti és miről híres München, főleg ha talán azt sem tudod, hol van München erősen a tájékozatlanságod oka. Ugyanígy az is, hogy még soha nem hallottál a Les Fleurs du Mal-ról. 14 elmúltál-é már? Pattanj fel a cangádra vagy codozzál a haverokkal hálóban az biztos jobban megy neked, mint kérdést írni vagy kulturáltan megnyilvánulni.
Dátum: 2010.08.14. 08:49:31
Magyar sportriporterek best of:


De nagy gólt lőttél Preisinger! Mondhatnám, hogy ez a Bélák napja, de hát ő nem is Béla, hanem Sándor. (Siklós Erik)
Dzurják a felső sarokba gurított. (Gulyás)
Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentínok újabb támadást vezetnek, szinte lekopírozzák az előző akciót és tizenegyes újra. Azaz bocsánat, az előző ismétlése volt. (Vitár)
Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom mi van a hátára írva. (Vitár)
Most látom, nem is Daszajev állt a kapuban. (Knézy a meccs végén)¦És most következzék a meccs! A riporter Fara..., de hisz az én vagyok. A mérkőzést Hajdú B. közvetíti. (Faragó)
És szenzációs gól! ...Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács)
Most nem akarok beleszólni, mert gyász-szünet van. (Knézy)
Lássuk, Somogyi vajon el tudja-e végezni a bedobást? (Knézy)
Szegény Koszta, biztos elátkozta ezt a pillanatot. (Gundel Takács egy öngólról)
Taffarel nem volt lesen. (Gundel Takács a brazil kapusról)
A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül, aki jól passzol Nyúlhoz. Hozzáteszem, hogy a játékvezető Maczkó, akkor itt az egész állatkert. (Vass István Z.)
És góóóól, nem oldalháló, góóóól, oldalháló. (Gundel Takács)
Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. (Vass István Z.)
A kapuban Király, Sebők, Mátyus, Fehér. (Rokob P.)
Zamorano kicsit későn tette be és nem is volt jó. (Gundel Takács)
Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez bem is Zidane... (Knézy)
És igen, itt jön a magyar zászló! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót nem látom. (Knézy az olimpián)
Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. (Hajdú B.)
Hogy tud egy nő ilyen okosan futni! (Gyulai)
Hatalmasak ezek a belga játékosok, betöltik az egész képernyőt. (Knézy)
Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba. (Knézy)
Az angolok szokás szerint meglepően agresszívan kezdtek. (Hajdú B.)
Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védekezése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B.)
Tipikus svéd kapus: beáll a kapuba, s véd. (Hajdú B.)
A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dőljön el addig, amíg a labda odaér. (Hajdú B.)
Abdullah próbálta meghúzni, ehelyett őt húzták meg. (Faragó)
Mint egy romboló, odakúszik. (Knézy)
A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla. (Vitray)
A pálya nem esik messze a stadiontól. (Szonyi)
Mező rúgja ki a labdát a róla elnevezett mezőnybe. (Vass István Zoltán)
Most pontot tehetett volna a továbbjutás kérdőjelére. (Hajdú B.)
Az ellenfél egyszerűen nem tud eljutni a Porto kapujáig. Pontosabban el tud, csak labda nélkül. (Vitár)
Hrutka, jó lövés, bedobás. (Knézy)
Elnézést, csak leesett a mikrofonom és felnyomtam magamnak. (Faragó)
És most 22-es számmal beállt a 22-es játékos (Vitár)
Dátum: 2010.08.13. 22:56:15
Nem teszik, mert kiütlek előlük. Vagy mert nem maxolták a szakit vagy mert nem visznek tőled semmit.

Jah és ne adj tippeket.