Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.11.20. 20:34:59


Ez annyira beteg!
Dátum: 2010.11.20. 20:15:37
Most nézem, 2év után felhősödik a napocskám. Régen írtam már viccet. Nem tesz jót az időjárásnak ha leírom a véleményem 1-2 topicban.

Lepontozhatod, az elején zavart anno a múlt században, de felülkerekedtem rajta.
Dátum: 2010.11.20. 20:10:12
Hova? A talira? Oda a Máv. Amúgy meg gondolkodj, vajon ki.

De az igazság az, hogy ezt csak a csillagozás miatt írtam, amúgy akármit írsz kapsz egy 10est, hogy örülj. Így persze én sem rendeltetésszerűen használom a pontozást.
Ezek a filmek hogy bukkanhatnak fel egyáltalán egy ilyen szavazáson? Az első kettő kivételével erősen zsé kategória.
Dátum: 2010.11.20. 20:02:46
Pontozó királyok, ez a ti topicotok.


Rég nem arra van használva amire az elején szerintem Miklósék kitalálták. Lehet egyszerűbb lenne kivenni és egy Lájk gombbal helyettesíteni. Így az látszik mennyire reális az amit valaki ír, de nem lehetne lehúzni csak azért mert nem egyezik a véleményünk vagy mert nem köszönt rám az illető az utcán.

(Viszokot pl ezért pontozom mindig le. )
Dátum: 2010.11.20. 19:59:43
Et tu mi fili, Brute! Már te is kezded a pontozáson pörgést? Mindjárt nyitok a pontozóknak egy topicot ahol kiélhetik magukat.
Ha egy Légiós írta volna V1en, hogy ennyit talált, neki el is hinném.
Nem ez poén (akart lenni). Ne legyél ennyire naív.
Dátum: 2010.11.20. 16:46:43
Így értelmét vesztené sokminden a játékban. Hiszen leülök, a havi fizumon cspt veszek és hopp top1 vagyok. Nincs értelme a töltődésnek, az időnek. Ha kevének találod hagyj ki 1-2 napot, hagyd maxba menni a csp-t, pp-t, aztán lesz mit lövöldözni. Ezek mind erőforrások, most alaphelyzetben bárki számára hozzáférhetőek(ha kifejlesztik hozzá a szakikat), pár kavicsért kicsit több is. Nem lehet mindent azonnal.
Dátum: 2010.11.20. 16:41:52
Az azért jelent valamit, ha senkinek nem tűnik fel, hogy törölsz.
Dátum: 2010.11.20. 15:56:08
Normál epik leütése után jelenik meg amíg le nem jár a licitidő, addig lehet választani.
Azért nem értesz egyet, mert férfi vagy, fociguru. Nekem épp elég ha társaságban felhozzák a Pelé nevet, tudjam ki az, miaz, eszik vagy isszák. Ha Edison Arantes do Nascimentoról kezdenek el beszélni, tátott szájjal csendben figyelek csak.
A játékkal kapcsolatban csak olyat kérdezhetsz , és ezt előtted már megtették sokan, amit egy első szintű is tudhat, mindenféle utánolvasás nélkül. Nem mindenki olvassa a szabályokat, wikit, még magasabb szinten sem.

Pelé eredeti neve nem általános műveltség, az igen, hogy ki volt ő, mit csinált, azt illik tudni és ennyivel ki is fújt.
Dátum: 2010.11.20. 11:56:19
Fórum? Msn? Skype?
Ne gyűjtsétek tovább, eladva.
Dátum: 2010.11.19. 19:35:52
Jah, jólvan, félreértettem. De Birka megmondta a tutit.
Dátum: 2010.11.19. 17:51:50
A további szintekhez Akadémia kell.
Dátum: 2010.11.19. 13:44:31
Ennyiért nem piszkálnak hidd el nekem. De ha ennyire tartasz tőle akkor a szövitársad másolja ki a paypalos linket és küldje el neked.

Szerk: Time out, de pmben mindig tudok frisset adni.
1: Már tuti bent van.
2: Szakértelmek 4. szinten jönnek be a játékba, csak olyat lehet és azt már kétszer is megkérdezték minimum, amit egy első szintű is tudhat.
Ne bókolj.