Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Először is ő Sir, aztán meg mikor, meddig? Ha jövőre kap akkor változik a helyzet, plusz tagadó válasz.
Bomlasztok nah! Azért ne vegyétek ennyire vérkomolyan.
Fel a fejjel fiúk, akár még nyerhettek is. A remény hal meg utoljára, mi végzetúrképződmények meg elvileg halhatatlanok vagyunk. Viva Katherin!
Húúú, de ijesztő, siessetek, vegyétek és egyétek, legyen azoknak a drága gyerekeknek pénze piára, mint akik tegnap hozzánk odajöttek. Az egyik alig volt magasabb a széknél. Fél év és ezek is kövesek lesznek. Vagy megoldjuk nagykorúakkal. Jó cuccok, de szerintem nem annyira, mint az előzőek.


Ezzel persze nem azt mondom, hogy az összes Hoztam Kódot Kétezeré -s ilyen, sarkítottam és átlagoltam is. Birka mindjárt megmondja, hogy azt nem így kell.
Dátum: 2010.11.28. 21:28:44
Ami ennél is szembetűnőbb, hogy Göncz Árpád és tagadó válasz, lehetett.
Régi kód lesz kavicsért nemsokára, azért fölösleges plusz pénzt kiadni.
Szerk: Noh, mégsem...majd később.
Azért az a grafika nem semmi, mint a Super Marioban. Meg vicces volt mikor néha-néha Miklós is szembesült a saját játékával.

Tali jó volt, Katit csókoltatom, főleg a kezeit, hogy olyan jól mellé nyúlt az összes tombolával, hogy már sírva röhögtünk hátul. Beinvesztáltam a tombolával, hogy így lesz occó kód, nem lett. Játékok tetszettek, az is amire kényszerítettek. Gladiátoros bemutató is jó poén volt.
Dátum: 2010.11.25. 20:36:25
Lesz egyéni számla az állami nyugdíjrendszerben, de úgy tűnik, az csak arra lesz jó, hogy az állampolgár követhesse, fizetik-e a járulékát. Ami jövőre már adó lesz, mert míg a járulékért ellenszolgáltatási kötelezettsége van az államnak, az adót arra költi, amire akarja. A felhalmozások nem lesznek nyomonkövethetők, de nem is ezen múlik, mennyi nyugdíjat kap valaki.


Ez már nem álom, ez a valóság. Indexről.
Dátum: 2010.11.25. 15:09:16
Olvass vissza pár hszt. Legendában katt a nevükre azzal teljesíted a küldetést. De előtte vedd fel az aktuálisat.
Ma azt hallottam, hogy ha átlépek az államiba, akkor az eddig magánba fizetett pénzt kifizetik nekem kézbe, ha kérem, ha nem akkor az is megy Viktoréknak. Ebben van valami valós is?
Dátum: 2010.11.25. 11:11:20
Mint ahogy az örök életben is.
Dátum: 2010.11.25. 00:09:19
Mert a Dragon Ball az nem szemét.

Tápot az EHnak, elfogulatlanul kérem nekik. Olyan rossz nekünk izé nekik a csúnya gonosz vfesek között.

Szerk: A 12évesekhez képest igen az vagyok. Főleg a talin sört vedelő 12évesekhez képest. Akik végre alkoholhoz jutnak.
Dátum: 2010.11.24. 23:49:45
A 12évesek többet tudnak bizonyos dolgokról, mint mi öregek. Csúnya szó nincs is benne, egy jó ízes régi paraszt káromkodásra hajaz. Bár ha belegondolok a bélrák elég csúnya tud lenni...
Dátum: 2010.11.24. 18:26:14
20. szintig sehogy sem tudod, mert nerfelve lett ez a taktika, csak egy relikviával tudsz láthatatatlan vadászat alatt is ugyanannyi LE-t sajtolni. Ez a sztázis bubi, 20. szintű relikvia. Szerintem elsők a szakik, spekman,sajt.Aztán majd az így növelt le-ből jöhetnek a tullok. Javítson ki ahogy így vadászott.
Dátum: 2010.11.24. 00:12:12
Van ilyen. Egyéb menüpont, gyorsítás és ezen belül 50kavicsért kényelmi funkció. Plusz prémtagság.
Dátum: 2010.11.23. 23:42:07
Tehát a vásárlói igényekre, elégedettségre magasról teszünk?

Szerk: Mert hát jár a szánk, kezünk kicsit, aztán elhallgatunk és játszunk tovább. Fizetünk ugyanúgy, csak rossz szájízzel. Néha azzal is kellene foglalkozni, Miklós néha megmoshatná a fogunkat vagy adhatna Mentost. Nem olyankor ha valaki egy másik játékos előnyét akarja behozni csak mert ő lusta volt vagy elbénázta a kariját. Megszerezhetjük a kódokat csak nem mindegy milyen formában. A HKK-s IstenKirályCsászárokkal alkudozva. Nem is tudom minek kell a VU...
Dátum: 2010.11.23. 13:39:08
Most komolyan azt akarjátok Miklós, hogy higgyünk az emberek jóindulatában és vegyünk kódot idegenektől, akik vagy küldik a kódot vagy nem, vagy használható kódot küldenek vagy nem. Vagy menjek a talin oda a tizenéves hkksokhoz kódért kuncsorogva, nézzem a nagy bambi szemeiket, miközben a képembe röhögnek, hogy nincs. Ez a végzetúr, ezzel játszom, lehet, hogy nálad ez egy másodrangú játék, a kártyások a sztárok, de és most jön az általam utált és hányinger keltő mondat: fizetek érte, keményen havonta. Nehogymár ez mellé még vadásszam a kódos emberkéket is. Akkor már inkább talin megveszem az összes tombolát és úgy lesznek kódjaim. Itt most azok elégedetlenkednek akik nem játszanak, nem is fognak. Miért jobb az, hogy kártyát veszek a boltban amiben vagy van kód vagy nincs, mint, hogy tiszta egyenes módon kavicsot adok érte? HUF-HUF, és a másodikkal még pár piros pontot is szerezhetnétek. Nem éreznénk magunkat mostohagyereknek, aki a hkk-s nagytestvér jóindulatától függ. Azt semmi nem tiltja, hogy 11éves kisgyerekekkel üzleteljek a kódjukért, akik ettől elszállnak és játsszák az eszüket?
Dátum: 2010.11.23. 01:51:47
Esetleg leraboltak?