Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2012.06.26. 15:54:24
De legalább nyertem vele valamit. Nem úgy, mint Lan, hogy 50ből semmit. Téged is csak egyszer láttalak kimenni, bár ennél csak jobbat nyerhettél.

Mód: És: http://www.youtube.com/watch?v=zrNu6Cwu0d0
Dátum: 2012.06.26. 14:38:37
A tombolás nyeremény is megjött. Kezdhetem degeszre tömni magam az 5 tortával. Köszönöm.
Dátum: 2012.06.26. 09:59:44
A légiós optimalizátor.
Igen a nagykertet traktorral, nálunk is, de a veteményes részen akkor sajátságosan csak nálunk Robival lazítanak.

Mód: Mert nálunk ami a ház mögött van és föld, az kert. Van nagy kert kis kert. Nagykertben van a kukorica, búza, kicsiben a zőccség, kumpi.
Akinek kertje van, annak azért van kapálógépe is, mert ezzel nem a zöldséget szokták gaztalanítani, hanem elsősorban talajt lazítanak vetés előtt. Nálunk legalábbis fálun minden háznál van, ahol van kert.
Jéé nekünk is ilyen volt otthon. De amúgy szerintem márka, és azért dobták vissza. Meg nincs ám mindenkinek kapálógépe, ez nem egy mindennapos használati tárgy.
Dátum: 2012.06.25. 23:13:24
Persze van aki a mindent vivő Rafaelre bukik.
Dátum: 2012.06.25. 22:01:29
Én szívesen neked adom 2k dukátért.
Dátum: 2012.06.25. 20:54:04
100%os lett és lelépett, addig kiosztott minden sírós masinát és lett jobb dolga.
Dátum: 2012.06.25. 17:56:19
Köszi a vasúti kedvezményes 30 kavicsot.
Dátum: 2012.06.25. 16:43:07
Jó volt ez a tali, láttam végre Macit sapka nélkül. Nyert a család egy kupát pókeren, meg a kis apróságok miatt. És a hűtőmben lapuló pisztáciás csoki is megvan.

Innen üzenném azoknak a kedves végzeturaknak, akik szerint engem csak azért nem zavartak az alkeszek, mert én is velük ittam, hogy bár semmi közük hozzá, de egyetlen egy sör volt a kezemben, az is gluténmentes volt, és most az egyszer megengedtem magamnak, aranyáron dobálják az ember után, és nem is szeretem igazán. Felét ittam meg a többit James kapta, mert annyira vagyok oda a folyékony kenyérért. Úgyhogy engem csak azért nem zavartak, mert nem ezért mentem, és mert tudom, hogy hozzátartoznak a talihoz, főleg a 40fokban. És mert senkit nem bántottak vagy sértegettek.

És még várom a tombolás hatalmas nyereményemet.
Dátum: 2012.06.25. 13:48:54
Vadászzsákmánnyal működik a kisebb állatos küldi?
Min csodálkozol, mikor most csilivili semmitérő rangokért építünk?
Dátum: 2012.06.25. 10:38:40
A bölcsesség arany pajzsa és a xeno tapasztalatgömb adta +% afpontok összeadódnak?

Mód: És a tapasztalatkő+ a motivációs jogar 20-20%-a? Vagy itt a 2db 20% másképp értelmezhető még mindig?
Dátum: 2012.06.24. 22:53:39
Ennyire nem voltak durvák, rémeket azért nem kell látni. Voltam már én is gyerekkel, hót nem zavarták a sörözők a teremben körözésben.
Dátum: 2012.06.24. 17:37:57
Ha látsz egy négyzetrácsos lapot, azon neked melyik az első kocka? Ez már csak szőrszálhasogatás.
Ha megvalósul a világok harca, akkor lehetne kezdeni valamit az inaktív karakterekkel is. Fölösleges spamok csak a toplistában. Aztán aki hónapok óta nem nézett a játék felé és egyszer mégis felébredne, az úgy is írhatna nektek, hogy kéri vissza a karakterét.

A szintküldetésekkel kapcsolatban, talin is azért kérdeztem, hogy könnyűek lesznek-é relatíve, mert most, hogy elindultam előre, 3-5 nap egy szint, és kiváncsi lennék milyen fajta feladatok lesznek, egyszeri vagy többnaposak? A nehézségi fok csak az időben behatároltság miatt érdekelt.
Dátum: 2012.06.24. 17:29:42
Ez az egész egy kötetlen, haveri-baráti összejövetel, amibe az alkohol is belefér. Volt, hogy kicsit túlfeszítette a húrt valaki, de arrébb lehetett menni, ki lehetett kerülni, nem ezt figyelgetni mentem.Az, hogy Tulok bekiabálgatott, bekiabált volna ő szín józanul is, ahogy mások is bekiabáltak, ahogy máskor is beszoktak kiabálni. Meg azért volt ennél nagyobb beszólása is. Senki nem tett kárt senkiben, nem sértett meg senkit. Azt sem érzem hűű se nagy dolognak, hogy Offs szemei egymást nézték, mert szépen csendben nevetgélve csinálta. Tulok meg elintézte, hogy James nyerjen pókeren, úgyhogy rá sem tudok haragudni, azt meghagyom Maffiának. Gyere Lan, meséld el újra miért nem te nyertél.


Apropó tombola, azért nem egy olyan volt, hogy újra kellett húzni, tudom, mert ott voltam, direkt kijöttem 4kor fórumról, hogy kezdésre odaérjek, noh de minek... Belépőgyűjtögetés meg mindig is volt. 1-1,5 éve volt egy kissrác, aki egy rahedlit összetarhált és hülyére nyerte magát? Mindenkinek megvan erre a lehetősége, senki nem haragudott rá, csak megdobáltuk mikulás csokival, azt' kész. Más szerencsésebb volt, és ennyi. Ezért tombola, és nem garantált nyeremény a neve.
Dátum: 2012.06.24. 12:24:30
Képek:

https://www.facebook.com/media/set/? set=a.388204334569671.86070.114359421954165&type=3
Dátum: 2012.06.24. 11:47:36
A Beholder találkozókhoz hozzátartozik a pasiszag meg a sör. Én már megszoktam, nekem ez fel sem tűnik.