Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2011.08.31. 23:14:54
Asztali: Nemrég kaptam meg, azóta is megunhatatlan, még nem tudtuk legyőzni Sauront.

Gyűrűk Ura http://en.wikipedia.org/wiki/Lord_of_the_Rings_%28board_game%29

Többit már írtátok nagyjából.

Esetleg aki játszott már vele, adjon helpeket, hogyan lehet végigjátszani.
Dátum: 2011.08.31. 22:45:32
Tegnap az első küldetés felvétele után szintet léptem, de ugyanúgy azt írja ki, hogy az egyszeres jutalomhoz kell 1 szintet lépnem, mint előtte. Azóta már van megoldott kibugolt küldetésünk is, de ez nem változott. Ez bug vagy mikor ugrik?
Dátum: 2011.08.31. 01:53:52
Linkeld a karidat plíííz, mert felcsigáztál ezzel a nagy érdeklődéssel a bajnoki iránt.

A férjem szereti Szilviát... de lassan egyedül lesz vele. (sry)
Dátum: 2011.08.27. 17:24:50
Támogatom Crast, sajtold ki a francba. És egy újat húzz fel 300ra, taliig. Az lenne a művészet.
Dátum: 2011.08.24. 23:01:52
- Milyen színű a láma szeme?
- ...láma szeme, láma szeme sötééétkék....
Dátum: 2011.08.24. 22:52:45
Szakaszonként fognak az új relikek jönni megint vagy most az elejétől mindent meglehet találni? Bérleten kívül van most még más?
Dátum: 2011.08.24. 14:10:09
1vadászatnyi le, 2 vadászatnyi le, az a lélekenergia, amit amúgy ha nincs event, kapsz 1 vadászatért.
Dátum: 2011.08.23. 13:56:53
Rettenetesen sír a falusi kisgyerek. Oda megy hozzá a szomszéd és megkérdi
- Mi a baj, kisfiam?
- Az anya beleesett a pöcegödörbe.
- Te jó ég! kiált fel a férfi, és beugrik a pöcegödörbe. Keres, kutat, néha meg le is bukik, aztán felszól a gyereknek. Sajnos, sehol sem találom az anyádat.
A gyerek benyúl a zsebébe, kivesz egy csavart, és bedobja a gödörbe.
- Akkor a csavar se kell.

***

A fiú elmondta az érzéseit a lánynak és a lány 2 kérdést tett fel neki.
-Van 2 Mercédes-ed?
-Nincs.
-Van 3 emeletes házad?
-Nincs, válaszolta a fiú és szomorúan hazament.
A fiú elmondta a dolgot az apjának, aki igy szólt:
-Ha annyira szereted a lányt, akkor eladhatod a Bentley-t és a Lamborghinit és vehetsz neki 2 Mercit, de miatta a házból nem fogok 2 emeletet lebontani.
Dátum: 2011.08.18. 01:28:33
Mert magasabb szintű vagy nála. Minden szint +5%-ot rádob a 15re.
Dátum: 2011.08.09. 13:38:58
Miért ne lehetne? Besorolásért akkor kapod meg a LE-t, ha már elegendően besorolták ugyanoda az adott kérdést. Ez az egyik esetben egyik nap 1-et, másik nap 7-et jelent.
Dátum: 2011.08.01. 20:33:52
http://vateraauto.hu/offer/chevrolet-2ss-rs-428-le-2010-IDrdD.html

Vedd és vidd.
Dátum: 2011.07.31. 20:18:52
Nem, azt nem neked, neked a törléssel fenyegetőzést, ahogy egy előtte levő hszemben írtam is a neved. Abban is csak azt írtam neked, ami a neved után íródott. Ne vegyél mindent magadra.
Dátum: 2011.07.31. 20:17:45
Biztos elfogyott a Whiskas.
Dátum: 2011.07.31. 13:25:31
Nem azt mondtam, hogy ha nem tetszik törölj, hanem a törléssel való fenyegetőzésre írtam, hogy fölösleges.

A kezdő ősrégi karakterek nagyrésze tesztelő is volt. Ők és a velük kezdők sokmindent tudtak és tudnak azóta is. Volt közöttük is nem egy aki újrakezdett kis karival, de legtöbbjük nem az elcseszés miatt, hanem unaloműzőként. Ott van kezdetnek a mentor, volt már sokszor szó róla, hogy tapasztaltabb játékosok mentorálhatnának kezdőket, elsikkadt.

Fórum meg miért ne lehetne erre jó? Ha valaki foglalkozik már annyira a játékkal, hogy kijön ide, az már nem veszett fejsze. Itt lehet kérdezni, segítséget kérni, és általában kap is. Igazi jó pók kevés van, az újrakezdők nagy divatja volt ez. A leges legelső amit meg kell tanulni, az a 15%-os szabály.

És ami miatt már nem tudtam megállni szó nélkül az az, hogy olyanok jönnek ide sírni és kötözködni, akik játszanak 2hónapja de nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy szerették volna és most írjuk át a szabályokat, hogy nekik is jó legyen. Ide nekem mindent most azonnal... Ez a játék nem erről szól.
Először is sújtó. Másodszor maga a napja tényleg lexikális és túl közeli napokat adtál meg. Harmadszor meg, nem egy sima árvíz volt az. Az egész kérdés magyartalan és még vége sincs az évnek.
Dátum: 2011.07.31. 00:46:00
Noh de Uram Királyom, másnap meggondolja magát kijön katából és megint baj lesz, hogy megtámadták.

Most álmodtam: Nem lehetne a lopás szakértelemhez hasonlóan egy kristálypont lopó szakértelmet is betenni? Tanulás 62, akadémiára még egy szint.

Mi lenne a lélekkufárnál megvásárolhatóval? Ugyanúgy venné akinek kell, csak kevesebbet.
Dátum: 2011.07.30. 23:33:06
De, itt: ITT
Dátum: 2011.07.30. 18:31:33
Windows és merevlemez tipus keveréke.
Dátum: 2011.07.30. 15:23:31
Nah épp ez az, ha meguntam töröltem, aztán ha hiányzott visszajöttem. És csak 3szor vagy 4szer fordult elő. Legközelebbi a lagzi után lesz. Férjes asszonyként mégsem nyomulhatok ennyi kandúr között.
Dátum: 2011.07.30. 14:44:25
A játék kedvenc része számomra, Gaizka. Imádom. Olyan extra ő, aminél jobbat nem találhattak volna ki Miklósék. Figyelmeztet ha pár perccel tovább nézek egy filmet, ha kimennék cigizni, esetleg mefürdenék. Veled nem unalmas az élet. Köszönjük.

Amúgy meg vöröskeresztes kisasszonyok vagy végzeturak, hölgyek játszák ezt a játékot. Hiányzik winnie...

Sírunk ha sebződünk, aztán meg azért mert megsebeztük a másikat. Ha unod, hagyd abba, úgy már fölösleges játszani. A fenyegetőzés meg nem jött még be eddig senkinek. Klarinét, nálad nagyobb játékosok is belebuktak ebbe. Lehet nem beleuntak, csak megtanultak vigyázni a LE-re.