Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.01.14. 13:53:32
Ezt nem a sztrájkba akartad írni?
Dátum: 2010.01.14. 08:25:36
De ez benne van a leirásában is, nem volt titok. Így határozták meg.
Dátum: 2010.01.13. 22:05:25
15/15 a kamrám, jött egy kamrázott, és kiszabadult, utána ugyanúgy tele jelezte a kamrámat. Nem ütöttem meg senkit azóta, pihenek már egy ideje koncis cuccban.

Szóval, most mégsem szabadult ki, amikor kiszabadult, vagy csak a számláló nem váltott át?

Edit: Most megjavult.
Dátum: 2010.01.13. 21:28:24
Mert ő beleesik a max-15-be.
Dátum: 2010.01.13. 19:35:51
Élvezd ki ezt a topicot, vagy kezdjél megjavulni, mert többet nem nyitok neked.
Dátum: 2010.01.13. 19:30:30
Birka szerint 1% szintenként.
Dátum: 2010.01.13. 19:21:35
Szeretném (biztos egyéni szoc. problémám. ), ha a portyalistában ki lehetne pipálni, hogy a láthatatlanokat ne mutassa.
Dátum: 2010.01.13. 17:35:41
Szúsza, aztán meg nem kell azt szerezni, regenerálja magát,ha pihensz gyorsabban.

De ha mindenáron szerezni akarsz, lélekkufárnál vehetsz gyógyitalt.
xy vagyok
én maradtam életbem a nagy háborúban amikor össze csaptak a Smarag meg a Rubin fajók és én is harcba voltam de megöltek és most visza tértem boszút fogok álni!


100 aranydukát boldog tulajdonosának, bemutatkozása.
Dátum: 2010.01.13. 07:14:52
A szövi neve mellett van két kardocska vagy mi, arra katt, feldobja az adott szöviből az üthetőket, aztán vissza gomb, és másik szövi.
Dátum: 2010.01.12. 19:12:54
CSP-ért, 1/3 kavicsért akár azonnal.
Azt nem lehetne, hogy ez mindenkire vonatkozzon? Aki kék,sárga,zöld, rózsaszín, alacsony, kövér,magas, fiú,lány. Lefelé ütve sok tp, felfelé kevés. Ha már ennyire tptptptptptptptptptpttptptptptp...
Dátum: 2010.01.11. 19:44:33
Jó, ha neked 30csp az 30k akkor megéri biztos kifejlesztened. Én azért verném a fejem a falba, ha 30cspből, csak 30k jönne össze. Ma délután 40csp-t vadásztam el, 140k le, jött belőle, sajttal együtt. Maradok a vfnél, hacsak Kocos vagy Birka ki nem számolja, hogy tutira, százhuszonhatszázalék, hogy megéri a szaki.
Dátum: 2010.01.11. 19:25:45
De úgy meg nem lehet, csak erre a szakira alapozni. Ha van 30pp-je naponta, az akkor is csak 30-40k max, ahogy néztem. Az semmi.
Dátum: 2010.01.11. 19:17:44
Így nem jó az összehasonlítás, szerintem, mert ha lefelejted a vf-et, mindjárt nem 19 tp-t fogsz kapni egy vadászatért, hanem 40et.
Dátum: 2010.01.11. 19:12:55
Értelmező szótár férfiakhoz

"Horgászni megyek" - Megyek, tökrészegre iszom magam, aztán csak ülök a folyóparton, miközben a halak azt csinálnak, amit akarnak.

"Ez férfidolog" - Semmilyen racionális magyarázatot nem tudok a dologra, és neked sincs esélyed arra, hogy felfogd.

"Segíthetek vacsorát készíteni?" - Kefélünk a konyhaasztalon?

"Aha", "Persze, drágám" és "Igen, szívem" - Nem jelentenek semmit, betanult szövegek.

"Túl bonyolult lenne elmagyarázni" - Fogalmam sincs róla, hogy a francba működik.

"Lazíts kicsit, túl sokat dolgozol" - Nem hallom a meccset a tévében a porszívótól.

"Ez érdekes, drágám" - Mi? Még mindig beszélsz?

"Tudod, milyen rossz a memóriám" - Emlékszem az első barátnőm címére, az összes eddigi autóm rendszámára, de elfelejtkeztem a születésnapodról.

"Egyszerűen csak eszembe jutottál, és megvettem ezeket a rózsákat" - Istenem, mekkora dudái voltak a virágárus lánynak!

"Hallottam" - Fogalmam sincs róla, mit mondtál, de remélem, elég hiteles voltam ahhoz, hogy a következő 3 napban békén hagyj.

"Tudod, hogy csak téged szeretlek" - Már kiabáltál velem párszor, és nem szeretném még egyszer hallani.

"Nem tévedtünk el. Pontosan tudom, hol vagyunk!" - Senki sem fog élve látni minket többé.
Maxos vfem van, szintemen és környékén elég alacsony tö-vel. Mégis szint +-3-al portyázom, és általában felfelé. Lefelé kevésbé, vagy csak 2-3 szintet.

Jah, és Ninja akkor üt lefelé, ha kell egy uccsó kábítás, vagy kevés tp a hőn szeretett állatkáinak a szintlépéshez.

LE-t rabolni, sokat, szint vagy az felett lehet, emellett meg a sikerélményért portyázok, azért az Ez igen!Megvan!-ért, mikor legyőzök egy 3-4 szinttel magasabbat, akinek a TÖ-je is nagyobb az enyémnél. Morállal nincs gond. Meg igazán azzal sem, ha kikapok, ez benne van.

Lehet, hogy én vagyok a szabályt erősítő kivétel, de akkor se általánosítsunk.

Eddig úgy tudtam, hogy lefelé támadásnál az állat is kevesebb tp-t kap.
Ne adj ötleteket!
Dátum: 2010.01.11. 14:08:53
A fair licitet, ezek mellett, vagy ezek helyett jobban, szerintem maguk a játékosok vágják szét, mikor ész nélkül licitálnak akkora tétekkel semmit érő cuccokra, hogy az elképesztő. Mikor a 100 dukát 281-en áll, vagy +3 egészségért adnak 4-500 dukátot, amit ha átszámolok csp-re sokkal de sokkal többet tudna húzni rajta, addig fölösleges a plusz dukátot adó relikviákat vagy kiskapukat okolni.

Hónapokig nem vettem dukátot, mert sajnáltam rá a csp-t, inkább elvadásztam, most van 400 dukátom, 2 entitás cucc vitt el belőle ugye 20-at. Ha lehetne, meggondolnám, hogy visszakérjem, akárcsak ennek a felét is, cspben.
Dátum: 2010.01.11. 08:34:46
Az a kósza ötletem támadt, hogy nem-e lehetne tartani egy akciót, amikor aki akarja visszaválthatja a dukátjait csp-re?
Persze sok dukát lett térkapus, epikus cuccokból, nem az összes cspből, de egy váltószámmal.

Azért jutott eszembe, mert sok helyen olvastam, hogy a később kezdők fölöslegesen gyűjtik, mert úgysem tudnak vele semmit venni az AH-ban.