Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.03.08. 16:39:31
Akkor senki nem ütne epikust.

Térkapunak meg LE és dukát értelme van, ez mellett ismételhető és dögnevelő hatása is van.
Dátum: 2010.03.08. 16:01:29
Epikus tárgyak?
Dátum: 2010.03.08. 15:38:04
Minden kedves Végzetúrnő nevében, köszönöm.

Ha már én se kedves nem, se végzetúrnő nem vagyok.
Dátum: 2010.03.07. 21:47:18
Kaptam egy üzit fórumon és nem tudok rá válaszolni. Azt írja, hogy nincs a címzettnek megfelelő felhasználó, pedig van, és nem én írtam a nevet, hanem a válaszra nyomtam.

Úgyhogy innen üzenem, hogy nem.
Hát pl. ne foglalkozz vele, ilyen ez a játék, támadjuk egymást. Vagy írj neki, hogy téged hagyjon, mert portya ellenes vagy. Ösvényjáró biztos megérti.
Dátum: 2010.03.06. 20:59:57
Mint portyában.
Dátum: 2010.03.06. 19:00:46
Megy a Dacia az úton. Rámegy egy tehénlepényre. Megkérdi a tehénlepény:
- Ki vagy?
- Én vagyok a Peugeot - mondja a Dacia.
Mire a tehénlepény:
- Ha te Peugeot vagy, akkor én franciakrémes!

***

Üzenetrögzítő a pszichiátrián

Jó napot, üdvözlöm a pszichiátria gyorssegély szolgáltatásánál! Ha ön kényszerbeteg, nyomja meg az 1-es gombot többször.
Ha ön kodependens, kérjen meg valakit, hogy nyomja meg ön helyett a 2-es gombot.
Ha önnek több személyisége van, nyomja meg a 3-as, 4-es, 5-ös és 6-os gombokat.
Ha ön paranoiás, tudjuk kicsoda ön, és mit akar. Maradjon a vonalban, amíg lenyomozzuk a hívás helyét!
Ha ön hallucinál, nyomja meg a 7-es gombot, és hívását továbbítjuk az anyahajóra.
Ha ön skizofréniás, figyeljen jól, mert a hang megmondja, melyik számot nyomja meg. Ha ön mániákus-depressziós, tökmindegy milyen gombot nyom meg, úgysem fog válaszolni senki.
Ha ön diszlexiás, nyomja meg a 969696969696969-et.
Ha ön idegbajos, cseszegesse a kettőskereszt gombot, amíg munkatársunkat kapcsolják.
Ha ön amnéziás, nyomja meg a 8-as gombot és diktálja be nevét, címét, telefonszámát és anyja leánykori nevét.
Ha ön poszttraumás rendellenességben szenved, l-a-s-s-a-n és ó-v- a-t-o-s-a-n nyomja meg a 0 0 0-át.
Ha ön bipoláris, kérem, hagyjon üzenetet a sípszó előtt vagy a sípszó után vagy a sípszó előtt. Kérem, várja meg a sípszót.
Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot.
Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot.
Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot.
Ha ön kishitű, kérem, tegye le. Munkatársaink túl elfoglaltak ahhoz, hogy önnel traccsoljanak.
Ha menopauzás, tegye le, kapcsolja be a ventillátort, feküdjön le és sírjon. Nem marad ez mindig így, ne féljen.
Ha ön szőke, ne nyomjon semmilyen gombot, úgyis elrontaná.
Dátum: 2010.03.06. 17:23:14
Kereskedelem szakértelemmel, minden 10. szintje után 1el magasabb szintű tárgyat vehetsz. Plusz a smaragdok 1 szinttel előbb vehetnek alapból is varázslatot.
És megírtad neki, hogy lettél 97. szintű?
Dátum: 2010.03.05. 18:07:23
Törődj bele, aztán legközelebb időben felveszed. Nem egy akkora tétel.
Dátum: 2010.03.05. 14:00:04
Ha nincs még császári tekercsed, akkor meg tudod venni. Ez nem újítás. Nem lehet 1 fajtából 2.
Dátum: 2010.03.05. 11:28:59
A relikvia kóddal 1 relikviából csak egyet vehetsz meg.
Dátum: 2010.03.04. 18:18:16
A gyereket az apja leülteti, és példákkal elmagyarázza, hogy mi is az a politika:
Figyelj, fiam. Én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS. Anyád ügyel a pénzre, tehát ő a KORMÁNY. Nagyapád ügyel arra, hogy minden rendben legyen, tehát ő a SZAKSZERVEZET. A babysitter a DOLGOZÓOSZTÁLY, és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy Te, a NÉP jól érezd magad, és minden rendben legyen. A pár hónapos kisöcséd pedig a közös JÖVŐNK.
A kisfiú elraktározza a hallottakat, és elmegy aludni. Éjjel arra ébred, hogy az öccse "telerakta a pelenkáját" és sír. Felkel, és szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni.
Bemegy szólni a babysitternek, de a szobában látja, hogy az apja éppen hempereg vele az ágyban, miközben a nagyapja kukucskál be az ablakon.
Senki sem veszi észre, hogy ő is ott van, így visszamegy aludni. Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival, hogy mi is az a politika. A kisfiúnak eszébe jutnak az éjszaka látottak, s így szól:
- A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozóosztályt,amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törődik, és a jövő is szarban van.
Dátum: 2010.03.04. 18:16:01
Ilyet már hónapokkal ezelőtt jeleztem én is,akkor egyszerre fogtam be dögöt, meg le is vadásztam , és kavics is jött. De nekem akkor megvolt minden.
Dátum: 2010.03.04. 12:11:28
Egy küldetéshez, nah meg kipróbálni kit tudsz legyőzni a szövidből, meg időtöltésnek.
Dátum: 2010.03.04. 12:08:12
Nah de hol van ez a beígért meglepihez. Meg anno az én meglepi ötletemhez.
Dátum: 2010.03.04. 11:06:59
A szakértelmek topicban, a szubtéri alcímnél.

Esetleg relikvia kóddal, császári tekerccsel, én erre használtam egyet.

Magas szerencse, sok csp és rengeteg türelem.

Végső esetben küldetés eldobása.
Dátum: 2010.03.04. 08:46:00
Ebben a topicban szoktak.
Dátum: 2010.03.04. 07:23:09
25. szinten a Legendában.
Dátum: 2010.03.03. 19:57:50
Hát a mi háborúnk véget ért és győztünk.

Nektek is hasonló jókat!