Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.04.14. 07:49:22
Akkor nem írtam volna. De 500 tp és megyek Pöppemék után.

Edit: Mérgezett karom? Keménykedünk?
Dátum: 2010.04.14. 07:27:41
Najó, de amikor írtam, csak nekem volt.

Grat neked.



Kössz Faktor, most, hogy mondod...
Dátum: 2010.04.13. 22:42:52
Felveszed a küldit, a 11.szintű Legendában katt a nevére és kész.
Dátum: 2010.04.13. 22:04:15
A Légió most elindított egy lavinát és holnaptól kinőnek a Tyrantka, Hordácska, Ösvényecske, Gyémántka, Roninka bébi szövetségek? Egy játékban az a cél, hogy minél előrébb juss, felfedezd az új dolgokat. Az előre a cél. Itt meg hát... Az emberke töröl és új karit indít, szövi lemegy alfába. Megyünk körbe-körbe.

Miklós, Miklós, cél kell a népnek, mert szeressük a VU-t.
Dátum: 2010.04.13. 20:21:04
Miért? Ott elöl vége az epiknek? Elértétek a véget és lefolyik a víz?
Dátum: 2010.04.13. 13:51:32
Készültem megvenni a megarobbanást, 95-ös vari. Megnéztem wikin az árát, 45k van írva,leszámoltam belőle a palotát, meg 2%kókuszom van. Eladtam az előző varimat is. Turbó kerire, és akkor jött a meglepi:

Ár: 58480 Lélekenergia és 40 Őskő



Most itt állok 30kval, vari és csp nélkül, mikor emelkedett ennyit a varázslat?Vagy mivan? Vagy valaki dobjon már meg 30k-val, kölcsönbe.
Dátum: 2010.04.13. 13:04:29
A denevérmama vértől lucskos szájjal érkezik haza csemeté-
ihez. Azok azonnal faggatni kezdik:
-Mama, mama, mitől olyan véres a szád?
A denevérmama odavezeti őket a barlang bejáratához, és
mesélni kezd:
-Látjátok, gyerekek ott azt a nagy, sötét erdőt?
-Látjuk...
-És látjátok mögötte azt a nagy, sötét szirtet?
-Látjuk...
-És a nagy szirten látjátok azt a nagy, sötét várat?
-Látjuk...
-És a nagy várnak látjátok azt a nagy, sötét kéményét?
-Látjuk...
-Hát én nem láttam!

***

Apuka a szülőszoba előtt várja a híreket a gyerekéről, mire is kijön az orvos szomorú arckifejezéssel.
- Mondja doki minden rendben van?
- Sajnos csak rossz híreket tudok közölni. A gyermekének nincs lába.
A férfi szomorkodik.
- Na mindegy, azért szeretném látni.
- De a fiának keze sincs.
Rémülködve néz az az apa, nem tudja hova tenni a dolgot.
- Azért szeretném látni, elvégre mégis csak az én fiam.
- De igazság szerint... a gyereknek nincs semmije sem. Csak egy szemgolyó maradt az egész gyerekből.
A férfi elsápad, majd elhányja magát és könnyes szemekkel odafordul az orvoshoz:
- De kérem.. már 9 hónapja várjuk őt a feleségemmel. Mutassa meg könyörgöm még ha csak egy szemgolyó is, mert szeretném látni..
- Rendben.
Elvezetik az apát az újszülöttekhez, és a kezébe tesznek egy pici szemgolyót. Az apuka ránéz, könnyes szemekkel, arcán tükröződik a fájdalom, és elérzékenyülve gügyögni kezd.-
- Ugyu-bugyu-gugyu-bugyu..
- Jaj ezt ne csinálja..
- Miért?
- Vakon született.

Dátum: 2010.04.13. 11:21:58
+3 szint csak akkor lenne, ha ti nyertek nem?
Dátum: 2010.04.12. 20:31:05
Akkor mi alapján választok kufárt, vagy minek 4kufár?

Ha elért helyezés alapján kapnának, akkor a magas szintüek vinnének mindent, az alacsony szintüek meg sírnának(jogosan), hogy nincs egyenlő esély.
Dátum: 2010.04.12. 18:07:55
Arra írták, ha állatot is fogsz be, hogy akkor nem találhatsz térképdarabot.
Dátum: 2010.04.12. 15:57:13
2hetente +3% tulajdonságfejlesztés csökkentésre, hmm... jól szóltál.
Dátum: 2010.04.11. 22:29:29
V1en nekem van egyedül 110.szintű állatkám. Azé' erre büszke vagyok,pici pingvin mikre nem képes.

Kötetlenül csevejgek. 2.0
Dátum: 2010.04.11. 11:48:24
Ők az inaktív karakterek. Elvileg ők alapból kivannak zárva.

Edit: MinM 1-es mászással találtam eddig 8dbot. Random én így szeretlek.
Dátum: 2010.04.10. 23:17:06
Gratulálunk, sikeresen megszabadultál az Ellenség fertőzésétől! A gyógyulás pillanatában minden tulajdonságod megnőtt 5-el. Nagyobb kontrollod lett elméd fölött: a tudatturbóval maximum 5-el a szakértelemszint felé is viheted egy szakértelmedet. Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük. Ráadásul 68. szinten egy, 78. szinten kettő, 88. szinten három stb. szakértelmed maximuma megnő 5-tel, hogy turbóznod se kelljen őket! (De ezeket értelemszerűen tovább turbózni már nem fogod tudni.)
A tudatturbó +5-öt nem tudod kiváltani tárgyak által adott szakértelemmel.
Dátum: 2010.04.10. 23:12:08
Olvastam valahol, hogyha befogunk egy állatot akkor nem kaphatunk térképdarabot, és ezért tele mennek vadászni, ami nem éri meg.

De nekem az lenne a kérdésem, hogy ez valóban így van, vagy csak vu-pletyka?

Mert az én következtetésem szerint, amikor helyesen válaszolunk egy kvízre, az akkor lehetőség a térképdarabka találására, ahhoz a vadászathoz tartozik. Ha befogok egy állatot akkor a következőre is. Amikor lepörög egy vadászat még él rá a 10% a helyes válaszért LE. A vadászat kezdetén számít, hogy min van a turbó stb. Mert a térképdarabka a helyes választól függ, nem attól, hogy a végén kaptam-e +10%-ot.

Nah akinek érthető és tudja, az válaszoljon.
Dátum: 2010.04.10. 22:05:53
Nem az abban segít, hogyha megtámadnak és veszítesz, kevesebbet vigyenek el tőled.
Dátum: 2010.04.10. 21:54:47
Igaz ám, de ez nem csak a projekció miatt van. Ha sok van nálad és az ellenfélnél is aki neked megy, de lepattan, akkor jóeséllyel, sokat is hagy ott.
Dátum: 2010.04.10. 17:25:36
Azt hallottam még anno, hogy a mágianyelővel nem adódik össze, csak a többi varielnyelésedet duplázza meg.
Dátum: 2010.04.10. 09:37:51
Esetleg Miklós fűszoknyában?
Dátum: 2010.04.09. 20:37:08
Ez másnak sem jött ám be. Aki azt mondja, írja ki karilapra, hogy nincs nála, nah annál van.

Én most is itt állok, egy deka LE-nélkül.

Nah de nem offolom tovább a topicot.