Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.06.23. 19:36:21
Jó bólogató vagyok. Nekem ez is tetszik. Ha átmegyek smaragdba úgyis kelleni fog.
Dátum: 2010.06.23. 19:33:57
Mintha Craslorg fényezné Craslorgot.
Dátum: 2010.06.23. 14:34:39
Külső hírekben.
Dátum: 2010.06.23. 14:28:08
A Végzetúr szerepjáték találkozón volt egy szavazás a húsvéti plüss állatokra (amelyeket élőben meg lehetett tekinteni). A szavazás eredményeként a 3 dobogós plüssfigura, amire a legtöbb szavazat érkezett, visszakerül a játékba, azaz néha lehet velük vadászat során találkozni..
1. Halálraszomorító kutyi
2. Sivatagi vércápa
3. Szörnyűséges polip
A szavazók közül három szerencsés megkapja azt a beidomított plüssfigurát, amire szavazott. A szerencsés nyertesek:
Viktor Meran (V2), Meridiath (V1), Sirkan (V1).
A fenti plüssökkel 2010. július 6. 12:00-ig lehet vadászat során találkozni (és ha szerencséd van, befogni).


Hírek.
Dátum: 2010.06.22. 23:56:16
Ez szép és jó lenne ha a kettő közel ugyanannyit érne. De így hülyeség volt a választást beletenni, 19. szinten, mert aki a fertőzést választja az elbukik, pedig nem ezt igérték nekik. Nem mindent akarnak ami nekünk megvan, LE-termő szakikat és fizetnének érte nagyon sokat. Nem ingyen. Nekünk amíg csak játszunk meglesznek ezek a plusszok, hol van ez már a ráköltött LE-től?

Aki szerepjátékos oldalról választotta a fertőzést, hogy ne menjen a tömeg után, az most álljon be a sorba, mert nem lehet ésszerűen választani? Ne az legyen az egyetlen lehetőségük a karakterük életképességének érdekében, hogy elkezdik leküzdeni a fertőzést, akkor ki is lehetne venni, mert fölösleges.
Dátum: 2010.06.22. 23:50:45
Költsd el a LE-det 15% alatt és nem fog támadni. Ha felkerülsz 15% fölé, azonnal üthető leszel, ha sokszor visz tőled LE-t akkor meg figyelni fog. Ahogy teszi is.
Igen az is speciális. De azokat a kérdéseket még mi játékosok engedtük be. Mióta adminok szelektálnak az ilyen és ehhez hasonló sz@rok már nem kerülnek be szerencsére. Amúgy ez miért általános műveltség? Csak mert te most fan vagy PS megy ezerrel azért még másnál nem.

Bezzeg Bélát neked, valaki előkereshetné, régóta nem találom.
Dátum: 2010.06.22. 21:37:47
Hát épp ez az. Nem a szintre gondoltam.
Dátum: 2010.06.22. 21:08:50
Najó, de Ninjánál nem is te vagy a mérce.
Dátum: 2010.06.22. 20:07:42
Köszi, de lisztérzékeny vagyok, úgyhogy kihagyom. Épp ezért hiányzik annyira.
Dátum: 2010.06.22. 19:50:05
Senki nem kérte, hogy táposabb legyen, csak közel egyenlő esélyeket, ez nem ugyanaz.
Dátum: 2010.06.22. 19:47:39
Mint egy falat kenyér.
Dátum: 2010.06.22. 19:36:14
Elég lesz a 0-1 is.
Dátum: 2010.06.22. 19:11:48
Miért lenne hátrányos? Én külön örülnék neki, hogy a fertősök relikje miatt nem ájul el a dögöm, turbózott sebgyóggyal pikkpakk életképessé teszem és mehet tovább a portya, nincs 12órás üresjárat.
Dátum: 2010.06.22. 15:22:21
Nah felébredtem, erre teleírtok 3 oldalt. Látom még mindig vannak páran akik csak azt látják, hogy ők beleöltek hűdesok LE-t, megdolgoztak a sterilitásért, aztán a másik meg lusta disznó volt, dögöljön meg.

Bugatty, 3szor leírta neked Ninja akkor sem látod. Nem akarja leküzdeni, mert szerepjátékos szempontból lett 100as, aki lustaságból, az már félúton visszafordult. Amúgy sincsenek sokan. Azt a LE-t, amit a leküzdésbe öltük, már réges-régen visszahozta.

Annyi a lényeg, hogy a 4 LE-termelő szakira szeretnének relikviát keményen LGY-ért, őskőért és LE-ért, sokkal többért, mint amennyibe a fertőzés került. És ezzel nem kapnák meg azt amit mi, csak csökkene a hátrányuk.

Ha egy játékban van egy út ami elágazik, ott a döntés, de mivel ez egy végtelen játék, azt aki rosszul döntött és a rossz oldalára állt, sem gyengítheti el a választása. A jó és a rossz ált. mindenhol egyensúlyban van.

Végtelen tápot kaptunk a fertőzés leküzdésével, ha időszakos lenne megérteném a felháborodást.

Ötlet(álmodtam. ) Egy nyaklánc,típusa relikvia, csak akkor hat, ha viseled, ugye ezzel ha fertőzésed 100, kapsz +5öt a transzplantációra, ultraspecre, spekmanra,sajtolásra, ha maxos. Vagy ezt szétszedve 4gyűrűre. Így ugye maxolni kellene a szakikat, amik sokaknál turbóra vannak igazítva, és nem lenne állandó, így ha használni akarja, fel kell vennie a nyakláncot. A triász és társai miatt nyaklánc, hogy az azokból származó olcsóbbítás ne vesszen el.

Kifigyelésre meg, ha 15% alatt használja, lehet rajta akármi.
Karakterlap alján is van link rá. A Jogi nyilatkozat mellett.
Dátum: 2010.06.22. 12:32:08
Mivel egyre többen vannak fertőzöttek, akik már látják, hogy a sterilek ellen labdába sem rúghatnak, felmerült a talin majd utána továbbgondolva itt fórumon is az ő helyzetüknek a javítása.

Erre több javaslat is született:


Vadásztotem
Típus: relikvia
Szint: 90
Ár: 10.000 LGY, 30 őskő
Hatás: a spektrális manipuláció szakértelmedet 5-tel max fölé is növelheted, a fertőzésmentességgel nem adódik össze, minden mással (pl relikvia könyv ami 1-gyel növel minden szaki maxot) igen.

Baghar áldozókése
Típus: relikvia
Szint: 100
Ár: 15.000 LGY, 30 őskő
Hatás: a lélekenergiasajtolás szakértelmedet 5-tel max fölé viheted, fertőzésmentességgel nem adódik össze, bármi mással igen.

Szteroid koktél
Típus: relikvia
Szint: 110
Ár: 20.000 LGY, 30 őskő
Hatás: az ultraspecializáció szakértelmedet 5-tel max fölé viheted, fertőzésmentességgel nem adódik össze, bármi mással igen.

Moggok kesztyűje
Típus: relikvia
Szint: 120
Ár: 25.000 LGY, 30 őskő
Hatás: ugyanaz mint fentebb, csak a transzplantációra.


A relikviák szintelosztásában én annyit változtatnék, hogy már 68. szinttől meglehessen venni, hiszen addigra ér el, alapesetben, egy karakter a 100as fertőzéshez. Meg talán kevesebb LGY-ért, mert ez nagyon sok, de alapnak nagyon jó.

Nem tápot kérnek, ezt több helyen is kihangsúlyozták, ebbe ne kössetek bele, a lehetőségét kérik a választásnak. Mert most az egyetlen lehetőség, amit V2-n megcsináltak a top karik, hogy leküzdik a fertőzést. AH-ba is csak ilyen relikvia került be, olyan nem ami a fertőzött oldalt támogatná, ahogy LGY-s relikek közé is csak az egy Lélekmérgező(ami senkit nem tart vissza, max. állat nélkül támad azután), a másik már megint csak a leküzdést segíti, a Fertötlenítő gömb.

Hogy megérje fertőzöttnek lenni, hiszen ettől a játék is színesebb. Persze ne annyira, mint sterilnek, de nézzétek meg, hogy hangyányi azoknak a száma akik a teljes elbutulást választják.

Ha a LE-termelő szakikra a +5öt megkapnák ők is(relikviával), attól még mi sterilek nem kerülnénk hátrányba, hiszen nekünk az kvázi semmibe nem került, a fertőzés leküzdésére fordított LE-t már régen visszahozta. Az meg, hogy figyelni kellett, semmivel sem jobban, mint egy szintlépésre és csak az elején volt megterhelő, majd a többség rájött, hogy szintlépés után leveretés és csak aztán vadászat. Ők akkor nem ezt az utat választották, hát most fizessék meg az árát, LGYben és őskőben és nem utolsósorban LE-ben.

Ettől még nekünk megmaradna a turbózhatóság és a 10szintenként biztos +5, alkalmazkodás tekercsével 2 is. És a tőlük való több rablás is.

Magas szinten kevés a LE a portyában, ezzel nem lehet ellensúlyozni a 0ások előnyét, főleg úgy nem, hogy egy fertőzött 20szint óta folyamatosan gyengül a sterilek jóval nagyobb LE bevétele miatt.

Konstruktív javaslatokkal támadjatok, hogy mivel tudnánk a mostani helyzetet egy kicsit helyrebillenteni. Vagy esetleg Miklós hozzászólhatnál, hogy ennek a megoldásnak mekkora az esélye.

Hirtelen ennyi.
Dátum: 2010.06.21. 20:18:51
Tegyétek meg pls, hogy a talált rossz kérdéseket 1 hozzászólásban gyűjtitek. Megnyitod a fórum hozzászólást, aztán ide másolgatod, majd ha kész vagy elmented.

Szerk:

Ki szerette a szokottnál is jobban az anyját?
Jancsi
Hófehérke
Hamupipőke
Oidipusz


Ezt megmosolyogtam.
Dátum: 2010.06.21. 18:23:46
Mé' és ha én épp ma reggel ébredés után, mikor észrevettem, hogy 9 óra van és nekem 9től meló van, döntöttem el, hogy pasi leszek, mert az még nem voltam alapon? Amúgy ennek a női változatát megkaptam már én is, elolvastam, semmi különös nincs benne, csak az átlag sallang.
Dátum: 2010.06.21. 17:53:31
Jajj de jó. Mindig is ezt kerestem, nekem erre van szükségem. Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt az emeletes marhaságot.