Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2012.06.04. 10:06:17
Állat fejlődik.
Dátum: 2012.06.03. 22:00:55
Érdekesség ON:

3 hónap és 8 nap alatt 2,513M LÉ-t adott a szkarabeusz.


Érdekesség OFF.
Dátum: 2012.06.03. 14:38:53
Jaja, az a poén, hogy van mikor 4-5-t portyázok és azt veszem észre, hogy a 2-es regenációval max ÉP-m van, apropó most vittem fel 100-ra az egészséget. :-D

Úgy mondjuk eltudnám képzelni, ha Utolsó vériges BV-n is lehetne teljesíteni. Akkor talán van, aki nagyobb Jani.
NC.

Ziticskemiticske- szint: 1

sziasztok vegyetek be lécci (2 igen:18 nem)

Lélekkút: 27.411.133
Dátum: 2012.06.03. 11:00:07
Mi az bal lábbal keltünk?

Magas szinten lehet más helyette, de alacsonyabb szinten (sok kaland esik, sok ellenfél van) és minden 2. kalandban van italos próba.

Magas szinten mindenből kevesebb van, ezért megértem az ellenzéket is.
Idézet: Viszok009 - 2011.11.23. 07:03:05


Legnagyobb állatszint:

1. Dr. Tulok 201
2. Heparni a harcos 201
3. Blade 185



Idézet: LanMaffia - 2011.11.23. 00:46:56



Nozdormu
299. Szint
2.715 / 14.500 TP

Necces lesz

Kis érdekesség: Lanmaffia állata (jelenleg) 330. szintű. Nekem a sárkánykígyóm 290. szintű (valószínűleg nem nyomtad annyira, meg 4 dögöt fejlesztesz már egy ideje, így nem túl élethű a statisztika, de akkor is )

A dögöd 30 szintet lépett, az én sárkánykígyóm 89-et, ugyanannyi idő alatt.
Dátum: 2012.06.03. 10:09:30
Van egy ötletem, új VT-s küldetésre!

- Legyen állatod szintje, (minimum) a Te szinted háromszorosa!


Ma, 10:02 Ha meglátod be xarsz 290. szintre lépett!
Dátum: 2012.06.02. 19:59:06
Ez azért nem így van.

Akkor ez a 96% leesne 50% alá, az azért már nem mindegy.
Dátum: 2012.06.02. 18:27:23
Lehet igazad van

Akkor viszont egy sokkal bonyolultabb ötletem lenne, ami felborítaná az egész kis tervezgetéseket (amit már sokszor hangoztattam)

BV (bajnoki viadal) szerű kategóriázás, bizonyos szintenként 5-10; 10-20; szintenként különböző nagyságú AH.

Így alacsonyabb szinten értelme lenne a 100K LÉ-nek, míg mondjuk ugyanez a tétel 80-100 szintig 700K lenne, 130-150 szintig meg 2M LÉ. Ugyanígy lebutítani az állatfelszereléseket, vagy feljavítani, a szakértelmeket, stb.

Valószínűleg extra bonyolult lenne, de így legalább nem röhögném ki a tételek 96%-át.
Dátum: 2012.06.02. 15:43:52
Legyen 6-10 hetes templom, de a nyeremény is legyen 3*-os.

Vagy a szövetségi templom, jó sok nyereménnyel, mint a szövetségi küldetéseknél.

De azt is eltudnám viselni, ha 2-3 fős VT lennének, nagyobb jutalommal.

Amúgy az is jó, ha nem 6*6-osból lehet választani, hanem kisebből is, annyit nem ér a transzdestrukció.

Majd a fórumon jó hangosan elharsogjuk. Ha addig nem lesz semmi.
Dátum: 2012.06.02. 15:33:24
Valóban nem nagy TÁP a konstreátor vagy tudom is én, mi, de Nálunk V3-n van aki 1,8M-át épít manából, azért kicsit megdobná az a 10-20%, Ő biztos örülne (de ez mellékes)

Igazság szerint ilyen +10 szakértelmek mindenre mehetne (ami maxolható, arra is, csak ott a maximumig), nem csak arra a 2-3-ra ami most van: Ölés művészete, Gyógyító mester, Idomítás mester, stb.

A Nyákalma, az permanens, vagy egyszeri? Az ár itt a domináló.
Dátum: 2012.06.02. 14:13:09
Mi az Te is menni akarsz a VM-be? AH nincs 13-14. szint környékén

-manakonstrukciót, biztos nem fogják megváltoztatni sem relikkel, sem mással.
Dátum: 2012.05.31. 18:06:04
Én a mai nappal adtam fel a hitemet a játékban - szerencsekerékben, illetve a játékkal is- enélkül, vagy ezzel, de sok világon veszem észre, hogy kezd kihunyni a "fény".

Először "dühös" voltam, mikor Más kipörgette a Tapasztalatkövet, amiért én 1450 dukátot adtam, de elfeledtem, mivel gondoltam hamarosan nekem is esik valami hasznos. Kivételesen nem így lett, de hát peches az 'Mber, evvan.

1 kezemen megtudom számolni mennyi "jó" esett a kerékből 4 kritikus (3 varázslat, 1 ütés) 2*10 dukát, 1 apró stimulátor, illetve 2 PIROS nyeremény ( a mai nap a 2.) mindkét piros 44K-nyi LÉ-t adott, vagy akörül. Azt már nem írom le, hogy ez kb 3 napnyi bevételből megvan, és nem 2-300 őskőből (pörgetés szerint)

Már nem érdekel a nyeremény, csak pörgetem, hogy meglegyen a VT-s küldetés, mert több értelmét nem látom, a játékkal is így vagyok, játszok, hogy teljen az idő. Nem azt mondom, hogy essen minden égi manna, már azt is leszarom.
Dátum: 2012.05.31. 14:54:27
Hát azért nem feltétlenül van a béka segge alatt a mágia, nálam 88. szinten 273, mindennel egybevéve 40K 1 pont rá, ami nem 2 kattintás.

A másik dolog, amit talán kifelejtettél az a nem randomos VT lenne.

Nekem ez a 3. templomom eddig 3* volt 30 küldetés, 2* áldozz fel 80-90K LÉ-t és 3-4K LGY-t, ezek persze annyira nem vészesek viszont a vásárolj sisakot már egy botorságnak tartok, ez is másodjára jött be.

A támadj meg entitást 20* is kb 10 gyógyitalt, 6 pihenést jelent 1 napra leosztva, meg rosszabb esetben -20-30 csp-t, ha nem figyelek.

Én sosem kértem, hogy legyen röhejesen gyenge küldetések, de olyan újítás pl van benne, hogy:

- relikvia: a Végzet Templomában, ha az a küldetésed, hogy növelj 3-at x, y-on, akkor nem 28 naponként tudod váltogatni, hanem 5 naponként, vagy 3 naponként, vagy "azonnal" (ingyen) - természetesen nem örökkévalóságig, csak 3 pont fejlesztésig.
Ára: 20 őskő, 8 K LGY

-A 20 entitást mondjuk felvinném 40-re, de legyen rá 2 hét (a fél VT) legalább, ugyanúgy, ahogy a kémgömbözés van, vagy más egyéb. Szerintem senki sem halad egyesével az entitással...

De először megnézem a doksit, lehet már benne vannak ezek.
Nagyon okosnak hiszed magad nem kell nagy dolgokat sejteni a háttérben Azért vagyok láthatatlan mert az templomos küldetésben a feladat és most nem voltam két napig, hát elfér soha nem vadásztam láthatatlanban és nem is fogok. Áprilisban volt egy éve hogy játszom ha úgy lenne lennék majdnem 100as? ugye hogy nem Az óránként meg egyszerűen azért idegesít mert van egy két giga akik nem szeretem ha olyankor törnek rám amikor tele vagyok LEvel
Jelzem védelem italát is szoktam inni, de csak mert van bőven és csak amikor entitást verek. Valamiért olyankor békén hagynak.
Zárszó pedig
Neveltem egy giga karaktert valamikor hajdanán nem ebben játékban, neve volt a szerveren és akkor a játékvezetés úgy döntött megreformálja a játékot és nem szint szerint támadunk, hanem tulajdonság szerint.. egy tollvonással áthúzták az összes játékba fektetett energiámat mert a 100 szinttel felettem levő legszarabbak kezdtek el szopatni ezért nem számolgatok élvezem amíg tudom és ha majd nem, nem fogom sajnálni a sok belefektetett energiát
ha még szeretnél megtudni valamit, csak bátran, de inkább kérdezz mint elemezz
puszi"


Mi nem jöttünk rá melyik játékról van szó, hátha Nektek megy.
Dátum: 2012.05.28. 19:41:32
Igen, fogsz kapni visszajelzést.
Dátum: 2012.05.26. 08:24:15
Nem abból áll a kaland, megnéztem, talán ha 1 ÉP vesztés volt benne, szerintem valaki csak kalózkodott a beírásánál (nem én)
Nah jó, nem bírom, abbahagyni a röhögést és az értetlenkedést, előre is elnézést kérek, ha Valaki(ke)t megbántottam!

Rövid tájékoztató: V3-n játszok a TOP1 kihívásozója, tegnap lenyomtam 250 pp-nyit, valószínűleg végig mentem az egész (környéki) Toplistámon 4-5* (89-es kontinuum, 55-ös kronokompenzáció) (+3700 SZÖ-vel) nah szóval az egyik játékos név szerint Corina és az én beszélgetésemet olvashatjátok. Előszóban megjegyezném, a karakter láthatatlan egy ideje...és kezdődjön hát.

-Hol volt, hol nem volt egy messzi-messzi galaxisban...nah jó nem. :-P


1. levél:

"Szia Szeretnéd ha én is mennék óránként? Lehet nem emlékszel, de egyszer ezt már megbeszéltük és én nem kihívok "


és 1. válasz:

Szia!

Jöhetsz óránként, de akkor én 35 percenként megyek TP-t osztani, jó lesz?

Mintha emlékeznék, de akkor sem értettem miért baj, ha kihívásozok Rajtad, ezt sehol nem számítja be, nem mutatja a statisztika sem, és Te jutalomként még támadásitalt is kaphatsz.

Nagyon sajnálom, ha ez Téged ennyire zavar, de nem szoktam nézni kit hívok ki, maximum, ha kikapok.

De, ha elmondod, hogy miért rossz az Neked, hogy kihívásozok Rajtad, akkor abbafejezem.



2. levél:

a kihívással semmi bajom, csak az óránként idegesít én csak úgy portyázom, hogy EH-n és megyek végig a toplistán... ha én nem szeretem másnak se adom amúgy meg gyere nyugodtan tp-t osztani, nem vagyok az a számolgatós fajta a játékért játszom, nem hogy én legyek a világon a legjobb. egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni ."



és a 2. válasz:

Legelőször: Szia!

Hmmm...lehet csak nekem tűnt fel, de elég sok az ellenvetés az írásodban. Kezdjük az elején:

- "a kihívással semmi bajom, csak az óránként idegesít"-

89-s a kontinuumom, szóval biztos nem óránként támadtalak, kikérem magamnak.

-"én csak úgy portyázom, hogy EH-n és megyek végig a toplistán"-

Akkor lényegében ugyanazt csinálod, mint én.

- "ha én nem szeretem másnak se adom"-

Dehogynem, mivel azt írtad végig mész az egész Toplistán.

-"amúgy meg gyere nyugodtan tp-t osztani, nem vagyok az a számolgatós fajta-"

Újabb érdekesség, azt számolod, hogy "óránként" támadlak, egy olyan dologgal, ami sehová nem számolódik be, de ha TP-t osztok azt már nem. WTF?

-"a játékért játszom, nem hogy én legyek a világon a legjobb"

Sajnos még ez sem állja meg a helyét, mivel ha a játékért játszanál, akkor (bocsánat az alpári kifejezésért), de nagy ívben leszarnád azt hogy kihívnak vagy sem.

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"

A zárszó újabb homálya, amiben kb. meg is válaszolhatnád azt, hogy miért nem rossz, ha kihívásozok rajtad (általában akkor, ha 250 pp-m van, azaz, igencsak nem naponta 5*, hanem hetente 5* maximum, ami lebontva, még a napi 1-et sem éri el, hihetetlen), persze ezt nem Teszed. De, ha Te nem mondod ki, majd akkor én deja vu-zok:

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"-

És a csattanó, írod ezt úgy, hogy láthatatlan vagy. Gratulálok!

Remélem nem voltam túl szarkasztikus és pofátlan, a szövetségi társaim lehet már rég elküldtek volna melegebb éghajlatra -vagy csak szimplán kiröhögnek.

További jó unatkozást, ha tudom figyelek arra, hogy Téged nehogy óránként támadjalak, hanem legalább 35 percenként.

Csók!



Tudom, hogy egy tuskó vagyok, igaz néha felveszem a (szopó) álarcom és gentleman leszek, vagy nem, ez van.
Dátum: 2012.05.25. 22:10:52
Igen, lehet berakom ide http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,256.0
Dátum: 2012.05.25. 21:58:44
Jah így már értem.